Zaromania cz.LVI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-07, 12:57   #61
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Zaromania cz.LVI

Red, czemu mnie bic chcesz lepiej przyjechac na lody
Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
Moj TZ polecial do Rosji zeby nie siedziec sama w mieszkaniu wybralam sie radosnie do domu rodzinnego i ledwo usiedzialam z goraca na fotelu w samochodzie mialam 65 stopni nienawidze upalow
jeszcze jeden dzien i odetchniemy. Wczoraj jak na skrzydlach pedzilam do pracy




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 12:57   #62
martita_26
Zakorzenienie
 
Avatar martita_26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraków/chrzanów
Wiadomości: 6 445
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
Czułam się, jak kurczak na rożnie
No to rzeczywiście marne doznania miałaś
martita_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 12:59   #63
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Zaromania cz.LVI

Mały apdejt: na stronie remingtona napisane jest ze te wymienne żarówki kompatybilne są z tymi starszymi modelami, które fabrycznie miały słabsze.
Ponadto żarówka remingtona starcza na 65000 błysków a ta od najwyższego modelu philipsa na 140000. No i teraz nie wiem czy w tych nowszych tez są wymienne czy nie. Znów mnie watpliwości naszły. Po pobraniu instrukcji obsługi z R wyświetla się info o gwarancji 2+1 ale nie widzę inf co trzeba zrobić żeby przedłużyć. Na infolinii głuchy sygnał. Nosz kurde a chciałam to dzisiaj kupić.

E: dobra, dodzwoniłam się. Ale jakaś dziwna baba odebrała. W najnowszych modelach żarówki nie są wymienne. Żeby przedłużyć gwarancje do 3 lat należy zarejestrować produkt na stronie producenta. Ilośc błysków 65000 wyczytałam przy tych kwarcowych wymiennych co można dokupić do starych modeli. Co do żarówki z tych najwyższych modeli to baba się upiera, ze jest wieczna ale w razie czego serwisu pogwarancyjnego nie prowadzą. Jak ją zapytałam czy w takim razie może mnie zapewnić ze żarówka się nigdy nie wypali to mi odpowiedziała "no proszę pani ja nie wiem jak pani będzie traktowała to urządzenie" aha...
Z tego co wyczytałam w necie to jak pisałam R ma większa moc i wnika głębiej w skore niż P, wiec zostaje przy R

Edytowane przez steam_engine
Czas edycji: 2015-07-07 o 13:12
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 13:04   #64
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Red, czemu mnie bic chcesz lepiej przyjechac na lody
jeszcze jeden dzien i odetchniemy. Wczoraj jak na skrzydlach pedzilam do pracy




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
taaaaa, wczoraj pierwszy raz cieszylam sie, ze siedze 12h w pracy a teraz 2 dni wolnego, jak zyc
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 13:10   #65
kowanna30
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 206
Dot.: Zaromania cz.LVI

I ja się witam w nowej części
kowanna30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 13:11   #66
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Baton - jedna lampa w R. Starcza na 65 000 błysków, nie wiem ile to użyć ale... Dużo dają gwarancje na 2 lata i wg nich w tym czasie nie powinna się zużyć. Nowa kosztuje ok 80zl.

Jedyne co mi w R nie odpowiada to ten uchwyt, przy takim ułożeniu dłoni palce musza się męczyć na dłuższa metę :/
Widziałam, ale nic mi to nie mówiło więc stwierdziłam że zapytam Ciebie Może sięgnę do zaskórników i kupię już w tym miesiącu. Nawet jakbym miała wymieniać lampę raz w roku to 80zł to już żaden wydatek. Wnerwia mnie to golenie się co chwila. Ale najpierw poczytam więcej ten temat na forach.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 13:13   #67
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Widziałam, ale nic mi to nie mówiło więc stwierdziłam że zapytam Ciebie Może sięgnę do zaskórników i kupię już w tym miesiącu. Nawet jakbym miała wymieniać lampę raz w roku to 80zł to już żaden wydatek. Wnerwia mnie to golenie się co chwila. Ale najpierw poczytam więcej ten temat na forach.

Uzupełniłam moją wiadomość kilka postów wyżej i jednak w tych najnowszych modelach żarówki się nie wymienia :/ no ale gwarancja 3 lata
Myśle, ze w rok tego nie zużyjesz... Widziałam gdzieś jakaś dziewczyna wyliczała ile błysków idzie na jedno użycie ale nie potrafię sobie przypomnieć więcej. Sama już nie wiem co myślec o żywotności tej żarówki wbudowanej... Myślałam ze te wymienne i te z najnowszych modeli to te same ale babka na infolinii się upiera ze te z tych nowych są wieczne

Edytowane przez steam_engine
Czas edycji: 2015-07-07 o 13:19
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 13:18   #68
annah33
Zakorzenienie
 
Avatar annah33
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 765
Dot.: Zaromania cz.LVI

Dzień dobry
annah33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 13:23   #69
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Uzupełniłam moją wiadomość kilka postów wyżej i jednak w tych najnowszych modelach żarówki się nie wymienia :/ no ale gwarancja 3 lata
Myśle, ze w rok tego nie zużyjesz... Widziałam gdzieś jakaś dziewczyna wyliczała ile błysków idzie na jedno użycie ale nie potrafię sobie przypomnieć więcej. Sama już nie wiem co myślec o żywotności tej żarówki wbudowanej... Myślałam ze te wymienne i te z najnowszych modeli to te same ale babka na infolinii się upiera ze te z tych nowych są wieczne
Ja czytałam o tym dosłownie 3 min na oficjalnej stronie Remingtona. A w sumie rzuciłam okiem i tam jest dokładnie opisany każdy model Jak żarówka nie jest wymienna..to powiem że słabo. A w dożywotność jakoś nie wierzę.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 13:27   #70
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja czytałam o tym dosłownie 3 min na oficjalnej stronie Remingtona. A w sumie rzuciłam okiem i tam jest dokładnie opisany każdy model Jak żarówka nie jest wymienna..to powiem że słabo. A w dożywotność jakoś nie wierzę.

Tez w to nie wierzę ale w philipsie tak samo nie są wymienne, a nie wiem czy tam się da przedłużyć gwarancje.
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 13:43   #71
kikikaka5
Zadomowienie
 
Avatar kikikaka5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
hmm, możliwe, że były jeszcze droższe, ja je pamiętam od 599zł chyba

Obajrzalam hiszpańską stronę zarki i kurcze.. tam pełno jest nadal rzeczy w całej rozmiarówce a u nas bida z nędzą!!
To samo we Włoszech. Witam się i ja w nowej części 👋
kikikaka5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 13:58   #72
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Zaromania cz.LVI

Chciałam powiedzieć tak: byłam dzisiaj w zarowni w gk odebrać paczkę i obsługiwała mnie bardzo miła pani. Nie widziałam jej nigdy wcześniej ale wydaje się była tam menago albo zastępcą, bo wcześniej przyjmowała zwrot. Niby mała rzecz jak uprzejmość pracownika a jakie dobre wrażenie zrobiła
czekałam jeszcze na zamówienia z dostawa do sklepu z mango i promodu. Nie dostałam jeszcze od nich maila ale myśle sobie może akurat przyszły to podejdę zapytać, skoro tu jestem, żeby nie jeździć dwa razy jeśli już są. W promodzie pani bez problemu sprawdziła i wydała mi paczkę a w mango pani zapytała kiedy składałam zamowienie (tydzień temu) i nawet nie zajrzała na zaplecze tylko stwierdziła, ze jeszcze za wcześnie. Także zamowienie z mng z zeszłego wtorku jeszcze nie dotarło a zamowienie tez mangowe ale z answear z czwartku już czeka w sklepie do odbioru. Pośrednik wyrobił się z wysyłka szybciej niż sklep tylko tego z answear tez jeszcze nie mogę odebrać... Wiem, ze w sklepie już jest ale babka powiedziała przez telefon ze nie maja internetu i ona sobie tego do systemu wrzucić nie może, wiec mi go nie wyda dopóki im internet nie wróci. No ludzie złoci
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 14:03   #73
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Zaromania cz.LVI

Ty który steam model chcesz? Ten co chciałam jest za 1150zł ale ma właśnie niewymienną tą żarówkę. Więc nie wiem co teraz
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 14:29   #74
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ty który steam model chcesz? Ten co chciałam jest za 1150zł ale ma właśnie niewymienną tą żarówkę. Więc nie wiem co teraz

Ja chce 6500 (Kosztuje 976 w Saturnie, tez ma niewymienna żarówkę) bo Twoj 6750 różni się tylko tym, ze ma nakładkę do bikini oraz futerał. Potwierdziła mi to pani z infolinii. Te dwa akcesoria nie są mi jakoś niezbędne i wole zostawić sobie te różnice w cenie w kieszeni jednak. Zależy mi tez na czasie bo za miesiąc jadę na wakacje i jak kupie dzisiaj to już dziś go użyje a na zamowienie z neta musiałabym czekać.

Wymienną żarówkę mają tylko te najstarsze modele 6000 i 6000F, one początkowo mają jakąś inną, bardzo słabą.
Jeśli chodzi o nowe... Wieczna czy nie wieczna - 3 lata gwarancji to ok 300zl na rok za użytkowanie tego urządzenia i dla mnie to ok. Mam nadzieje, ze będę zadowolona :x

Edytowane przez steam_engine
Czas edycji: 2015-07-07 o 14:34
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 14:32   #75
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zaromania cz.LVI

Witam się w nowym wątku i zmykam
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 14:40   #76
kowanna30
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 206
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Ja chce 6500 (Kosztuje 976 w Saturnie, tez ma niewymienna żarówkę) bo Twoj 6750 różni się tylko tym, ze ma nakładkę do bikini oraz futerał. Potwierdziła mi to pani z infolinii. Te dwa akcesoria nie są mi jakoś niezbędne i wole zostawić sobie te różnice w cenie w kieszeni jednak. Zależy mi tez na czasie bo za miesiąc jadę na wakacje i jak kupie dzisiaj to już dziś go użyje a na zamowienie z neta musiałabym czekać.

Wymienną żarówkę mają tylko te najstarsze modele 6000 i 6000F, one początkowo mają jakąś inną, bardzo słabą.
Jeśli chodzi o nowe... Wieczna czy nie wieczna - 3 lata gwarancji to ok 300zl na rok za użytkowanie tego urządzenia i dla mnie to ok. Mam nadzieje, ze będę zadowolona :x
Kochane, a nie trzeba czasem przed wystawieniem się na słońce zrobić dłuższej przerwy po serii zabiegów tym urządzeniem? I nie powinno się robić zabiegów na opaloną skórę chyba
kowanna30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 14:44   #77
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Ja chce 6500 (Kosztuje 976 w Saturnie, tez ma niewymienna żarówkę) bo Twoj 6750 różni się tylko tym, ze ma nakładkę do bikini oraz futerał. Potwierdziła mi to pani z infolinii. Te dwa akcesoria nie są mi jakoś niezbędne i wole zostawić sobie te różnice w cenie w kieszeni jednak. Zależy mi tez na czasie bo za miesiąc jadę na wakacje i jak kupie dzisiaj to już dziś go użyje a na zamowienie z neta musiałabym czekać.

Wymienną żarówkę mają tylko te najstarsze modele 6000 i 6000F, one początkowo mają jakąś inną, bardzo słabą.
Jeśli chodzi o nowe... Wieczna czy nie wieczna - 3 lata gwarancji to ok 300zl na rok za użytkowanie tego urządzenia i dla mnie to ok. Mam nadzieje, ze będę zadowolona :x
Dobrze gadasz.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 14:52   #78
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez kowanna30 Pokaż wiadomość
Kochane, a nie trzeba czasem przed wystawieniem się na słońce zrobić dłuższej przerwy po serii zabiegów tym urządzeniem? I nie powinno się robić zabiegów na opaloną skórę chyba

Nie można wykonywać zabiegów na mocno opalonej skórze, ponieważ światło pochłaniane jest przez melaninę. Jeśli skóra będzie ciemna tj będzie w niej dużo barwnika to on pochłonie światło i można się oparzyć. Jeśli skóra jest blada, światło idzie we włosy. Ciemne. Bo na jasne włosy to nie działa. Po zakończeniu zabiegów chyba tylko na nast dzień nie można się opalać. Chyba nie można tez korzystać z sauny i basenu. Wszystko jest opisane w instrukcji obsługi dostępnej na stronie w szczegółach każdego modelu. Nie pamietam czy to był jeden dzień czy kilka trzeba odczekać ale nie był to długi okres czasu
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 14:53   #79
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zaromania cz.LVI

Doszedł mój box Szarlizy i powiem wam, ze super jest Wszytsko tiptop, kosmetyki też fajnie i ciekawie dobrane. I jakims cudem czekoladki nie sa rozpuszczone Generalnie za 89 zeta polecam Na bank zamówie jeszcze jakis box, moze kogoś innego - zalezy co mnie skusi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 14:57   #80
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Doszedł mój box Szarlizy i powiem wam, ze super jest Wszytsko tiptop, kosmetyki też fajnie i ciekawie dobrane. I jakims cudem czekoladki nie sa rozpuszczone Generalnie za 89 zeta polecam Na bank zamówie jeszcze jakis box, moze kogoś innego - zalezy co mnie skusi
Ten jej faktycznie jest ciekawy i się opłaca
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:04   #81
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Ten jej faktycznie jest ciekawy i się opłaca
Nawet bardzo ciekawy Jestem mega pozytywnie zaskoczona Juz 2 produkty zdazylam maznac i pod wrazeniem jestem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:09   #82
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nawet bardzo ciekawy Jestem mega pozytywnie zaskoczona Juz 2 produkty zdazylam maznac i pod wrazeniem jestem

Maziałaś się tym BB? Jak wrażenia? Weszłam teraz na stronę i wyświetla mi się 99 a Ty napisałaś 89, czyżby zmienili cenę?
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:12   #83
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Maziałaś się tym BB? Jak wrażenia? Weszłam teraz na stronę i wyświetla mi się 99 a Ty napisałaś 89, czyżby zmienili cenę?
Tym jeszcze nie zdazylam, dosłownie kwadrans temu paczke dostałam, tylko dwa produkty - do dłoni pomaziałam
Bebika chcialam jutro na ryjek nalozyc i wtedy powiem coś sensownego
Bo z kodem "Inspiracja" wychodzi troszkę taniej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:15   #84
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tym jeszcze nie zdazylam, dosłownie kwadrans temu paczke dostałam, tylko dwa produkty - do dłoni pomaziałam
Bebika chcialam jutro na ryjek nalozyc i wtedy powiem coś sensownego
Bo z kodem "Inspiracja" wychodzi troszkę taniej
To czekam na recenzje bo jestem go ciekawa
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:16   #85
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Oj tak, ten od motoru to mi na świra trochę wygląda Zresztą Colin też osobliwą postać gra Najgorsze, że tak bardzo czekałam na tę serię, echhhh Aaaa, w drugim odcinku na koniec trochę zaskoczenia - zastanwiam się czy tak to zostawią... Jeśli tak, to odważne posunięcie
Ja też czekałam... może jeszcze z czasem zmienimy zdanie... tym bardziej, że mówisz, że drugi odcinek przynosi nieco zaskoczenia Choć jedynka podobała mi się od samego początku.




Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
A mnie sie podoba gosciu na motorze I fryzura Rachel McAdams Ja jestem juz po 3 odcinku
Mój tż też twierdzi, że ten gościu jest przystojny
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:18   #86
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
To czekam na recenzje bo jestem go ciekawa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:20   #87
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zaromania cz.LVI

Byłam w Zarze podmienić skórę i wzięło mi się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1255011800_6_1_1.jpg (41,8 KB, 61 załadowań)
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:23   #88
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Zaromania cz.LVI

wróciłam z balkonu, masakra jaki upał!!
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:24   #89
kowanna30
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 206
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Byłam w Zarze podmienić skórę i wzięło mi się
A jednak. Ale ja jestem nieobiektywna - sama kupiłam
kowanna30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:24   #90
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Byłam w Zarze podmienić skórę i wzięło mi się
Samo ci sie wzielo
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-30 17:06:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.