Jaką szczotkę do włosów polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-24, 15:11   #1
BeautyLove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 18

Jaką szczotkę do włosów polecacie?


Włosy mam grube, do ramion, elektryzujące się i czasem puszące.
Jaką szczotka do nich?
BeautyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 16:22   #2
Verri
Raczkowanie
 
Avatar Verri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Inny Świat
Wiadomości: 289
Dot.: Jaką szczotkę do włosów polecacie?

myślałaś o TT? albo z włosia dzika?
Verri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 18:57   #3
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Jaką szczotkę do włosów polecacie?

Cytat:
Napisane przez Verri Pokaż wiadomość
myślałaś o TT? albo z włosia dzika?
O tak, mam jedno i drugie i jestem bardzo zadowolona.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 21:25   #4
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Jaką szczotkę do włosów polecacie?

Cytat:
Napisane przez BeautyLove Pokaż wiadomość
Włosy mam grube, do ramion, elektryzujące się i czasem puszące.
Jaką szczotka do nich?
Najbardziej popularne są właśnie TT lub szczotki z dzika, ale jakbyś miała okazję przed zakupem wypróbować to polecam Mi np. TT w ogóle nie podpasowała i nie rozumiem do dziś jej fenomenu, za to dzika używam od kilkunastu lat i bardzo polecam

+ jest też taki, że dziczych szczotek masz kilka rodzajów, więc znajdziesz pewnie coś dla siebie
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 16:32   #5
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Jaką szczotkę do włosów polecacie?

mam i TT i z włosia dzika. Zdecydowanie tą drugą polecam.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 16:54   #6
Dama_z_Toledo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 22
Dot.: Jaką szczotkę do włosów polecacie?

Ja polecam syossa, taką prostokątną. Ja wprawdzie rzadko używam, bo mam kręcone, ale jak chcę zrobić np. warkocz (a też mam grube włosy) i chcę rozczesać, to świetnie się sprawdza.
Dama_z_Toledo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 17:38   #7
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Jaką szczotkę do włosów polecacie?

Mam chyba podobny typ włosów jak ty
Kurczę, też się naczytałam o tej z dzika, zamówiłam jedną z popularniejszych i szczerze mówiąc to nie rozumiem jej fenomenu Włosy są spuszone, łatwiej się elektryzują (a nakładałam odżywkę na szczotkę) i mam wrażenie że nie czesze jakoś super włosów, może robię coś nie tak?
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 20:55   #8
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Jaką szczotkę do włosów polecacie?

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Mam chyba podobny typ włosów jak ty
Kurczę, też się naczytałam o tej z dzika, zamówiłam jedną z popularniejszych i szczerze mówiąc to nie rozumiem jej fenomenu Włosy są spuszone, łatwiej się elektryzują (a nakładałam odżywkę na szczotkę) i mam wrażenie że nie czesze jakoś super włosów, może robię coś nie tak?
A kupiłaś model odpowiedni do Twojego typu włosów?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 11:46   #9
Sandreta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Exclamation Tangle Teezer vs. szczotka z naturalnego włosia?

Witajcie. Mam do was kilka pytań:
1. Która szczotka jest najlepsza do długich włosów (włosy do pasa), jakie zalety i wady ma, waszym zdaniem, Tangle Teezer, a jakie z naturalnego włosia. Którą szczotkę polecacie?
2. Co ile mniej więcej mogę znaleźć promocję w Rossmanie na te szczotki? Bo wiem, że kiedyś Tangle Teezer zamiast 55 zł kosztowała ze 30 zł.

PS. Dajcie znać jeśli wy też czatujecie na którąś z tych szczotek w niższej cenie! Mam nadzieję, że razem sobie pomożemy.
Sandreta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 18:54   #10
wzp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Szczotka dla faceta - jaka?

Drogie Panie!

Nie ukrywam, że nie znam się na szeroko pojętych "sprawach kosmetycznych", ale do rzeczy: zwracam się do Pań z prośbą o polecenie jakiejś dobrej szczotki do włosów (najlepiej z włosiem dzika, drewnianej, rozmiar średni - chodzi o to, żeby była podręczna i nie zbytniego balastu w podróży; cena: kilkadziesiąt złotych, max 100) dla mnie - reprezentanta płci brzydszej. Mam dość długie włosy (jak na reprezentanta płci brzydszej!) i pomyślałem, że nie zaszkodzi zainwestować raz na parę lat w porządną szczotę, co by reprezentantki płci pięknej nie wytykały mnie palcami, że jestem książkowym przykładem osobnika płci brzydszej. Dodam tylko, że moje włosy mają tendencję do szybkiego przetłuszczania się. Najlepiej, gdyby Panie mogły podać jakieś konkretne modele/linki, bo jak wspomniałem wyżej - na szczotkach się nie znam i pewnie długo by mi polowanie na coś dobrego zajęło. Jeśli zaś takie linkowanie jest źle postrzegane na tym forum, to prosiłbym ewentualnie o jakieś ogólne porady odnośnie zakupu.
wzp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 19:15   #11
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Tangle Teezer vs. szczotka z naturalnego włosia?

Cytat:
Napisane przez Sandreta Pokaż wiadomość
Witajcie. Mam do was kilka pytań:
1. Która szczotka jest najlepsza do długich włosów (włosy do pasa), jakie zalety i wady ma, waszym zdaniem, Tangle Teezer, a jakie z naturalnego włosia. Którą szczotkę polecacie?
2. Co ile mniej więcej mogę znaleźć promocję w Rossmanie na te szczotki? Bo wiem, że kiedyś Tangle Teezer zamiast 55 zł kosztowała ze 30 zł.

PS. Dajcie znać jeśli wy też czatujecie na którąś z tych szczotek w niższej cenie! Mam nadzieję, że razem sobie pomożemy.
Wszystko masz opisane wyżej, a co do promocji w Rossmanie na TT to nigdy nie słyszałam żeby była Czasami na Grouponie jest, ale nie wiem jak jest z jej oryginalnością. Wydaje mi się, że Rossman TT nie rozprowadza, jeśli już to bardziej coś podobnego, ale może się mylę.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 21:58   #12
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Jaka szczotka najlepsza?

Mam średniej długości włosy,sięgają kawałek za ramiona. Zawsze były bardzo cienkie i miały małą objętość,ale nie miałam problemu z ich rozczesywaniem. Mimo wszelakich specyficznych szamponów,odżywek bardzo się plączą. Mam dużo kołtunów po ich umyciu czy też rano,mimo,że zaczęłam spać w warkoczu. Pani w sklepie z artykułami fryzjerskimi doradziła mi pewną szczotkę,ale nie widzę jakiś efektów.
Macie może rady jak temu zapobiegać i odnośnie szczotki?

Chyba powinnam to umieścić w dziale o pielęgnacji włosów,ale jeszcze wszystkiego nie ogarniam,jestem tu od niecałego tygodnia

Edytowane przez Niedopowiedzenia
Czas edycji: 2014-02-25 o 22:05
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:02   #13
beyonce92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka szczotka najlepsza?

szczotka tangle teezer nie mam jej jeszcze ale slyszalam ze jest dobra zobacz na allegro Pozdrawiam
beyonce92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:09   #14
rozwojowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jaka szczotka najlepsza?

Też słyszałam o tangle teezer same dobre rzeczy. Ona kosztuje około 50 zł. Sa też tańsze odpowiedniki tylko że mogą nie okazać się aż tak samo dobre jak oryginał. Może źle myjesz włosy, że tak się klączą? Najlepiej myć z pochyloną głową i wykonywać przy tym masaż głowy. I stosuj odżywki, po nich włosy są gladsze, może to trochę pomoże pozdrawiam
rozwojowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 15:01   #15
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 618
Dot.: Jaka szczotka najlepsza?

Jeśli masz proste włosy, polecam z całego serca szczotkę Tangle Teezer. Posiadam wersję Salon Elite i kompaktową, jestem z nich szalenie zadowolona. Moje włosy plączą się niemiłosiernie odkąd pamiętam. Zawsze rozczesywanie trwało bardzo długo, było bolesne i traciłam przy nim mnóstwo włosów (były wyrywane). Odkąd mam TT, mój koszmar się skończył. Nie zgodzę się z tym, że sprawia iż włosy mniej się plączą, ale rozczesanie ich jest naprawdę proste, szybkie i bezbolesne. To prawda, że radzi sobie z nawet największymi kołtunami (no, może z dreadami by sobie nie poradził ) - potrzeba wtedy cierpliwości, ale włosy są ostatecznie idealnie rozczesane i nie ma śladu po splątaniu. Ogółem - polecam szczotkę TT, jestem z niej bardzo zadowolona. Cena nieco odstrasza, ale warto.
__________________
Na mojej wymiankowej wish znajduje się tylko jedna rzecz:
SZUKAM KSIĄŻKI "GANDŻA" autorstwa Zygmunta MUŃKA Staszczyka !!!
Jeśli ją posiadasz - DAJ ZNAĆ!

Proszę, przeszukaj swoje półki, zapytaj znajomych...
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 15:39   #16
monbyw
Przyczajenie
 
Avatar monbyw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jaką szczotkę do włosów polecacie?

dzis odebralam szczotke tangle teezer(zamowiona przez internet na mintishop.pl aktualnie maja tam promocje na ten produkt).
Jestem zachwycona tą szczotką, rzeczywiscie wlosy swietnie sie rozczesuja, moje mam dlugie do polowy pasa i zawsze mialam problemy z koltunami, niestety nie mam idealnie prostych wlosow, a lekko falowane.
TT to rewelacja, naprawde warta swojej ceny, dodatkowo zabki zapewniaja super masaz glowy... Polecam
monbyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 11:43   #17
Kinia67
Raczkowanie
 
Avatar Kinia67
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 184
Dot.: Jaką szczotkę do włosów polecacie?

tangle teezer jest po prostu genialna i do tego świetnie wygląda
__________________
BeautyBook.pl - największa w Polsce wyszukiwarka salonów kosmetycznych, która skupia społeczność zainteresowaną tematyką Beauty.
Kinia67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 21:04   #18
BeautyKiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Szczotki do włosów

Hej, z góry przepraszam jeżeli był już podobny temat (aczkolwiek nic nie znalazłam). Otóż sprawa ma się tak: chcę kupić mojej przyjaciółce szczotkę do włosów. Tylko jaką? Ma ona długie(do tyłka), dosyć grube, proste włosy, które farbuje. Myślałam nad szczotką khaja, ale czytałam, że elektryzuje ona włosy. To mnie zraziło bo przyjaciółka ostatnio narzekała na takie małe włoski u nasady, które jej strasznie sterczały. Jakby do tych włosków dodać elektryzowanie się to przecież to będzie masakra.... No więc pomyślałam o tangle teezer. Jednak... czy szczotka z naturalnego włosia nie jest lepsza? Chodzi tutaj o codziennie użytkowanie tej szczotki. Proszę, pomóżcie mi. Może jakieś alternatywy dla tych dwóch a mimo wszystko dobre szczotki?
BeautyKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 21:21   #19
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Szczotki do włosów

Ja mam Khaję, TT compact, ale jeśli chodzi o plastiki to polecam Tuft:
http://womanland.blogspot.com/2011/1...-wosy-bez.html

Ma rączkę przez co jest poręczniejsza, dłuższe igiełki i gładsze od TT compact.

Dobrym prezentem byłby także grzebień drewniany, np taki:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...duzy-afro.html

Z Khaji jestem zadowolona, ale ja nie mam farbowanych włosów, tylko naturalne i u mnie nic się nie elektryzuje.

P.S. wątki były - zapewne Twój zostanie do nich dołączony.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 07:53   #20
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Szczotki do włosów

Cytat:
Napisane przez BeautyKiss Pokaż wiadomość
Hej, z góry przepraszam jeżeli był już podobny temat (aczkolwiek nic nie znalazłam). Otóż sprawa ma się tak: chcę kupić mojej przyjaciółce szczotkę do włosów. Tylko jaką? Ma ona długie(do tyłka), dosyć grube, proste włosy, które farbuje. Myślałam nad szczotką khaja, ale czytałam, że elektryzuje ona włosy. To mnie zraziło bo przyjaciółka ostatnio narzekała na takie małe włoski u nasady, które jej strasznie sterczały. Jakby do tych włosków dodać elektryzowanie się to przecież to będzie masakra.... No więc pomyślałam o tangle teezer. Jednak... czy szczotka z naturalnego włosia nie jest lepsza? Chodzi tutaj o codziennie użytkowanie tej szczotki. Proszę, pomóżcie mi. Może jakieś alternatywy dla tych dwóch a mimo wszystko dobre szczotki?
Sposób na elektryzowanie szczotki: "wykąp" ją w odżywce.
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 13:52   #21
Achajka1982
Raczkowanie
 
Avatar Achajka1982
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 55
Dot.: Jaką szczotkę do włosów polecacie?

A co sądzicie o drewnianych grzebieniach?
Achajka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 15:33   #22
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jaką szczotkę do włosów polecacie?

Cytat:
Napisane przez Achajka1982 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o drewnianych grzebieniach?
Dla mnie drewniany grzebień to podstawowe czesadło, teraz kiedy mam proste włosy i kiedy miałam kręcone.
To gadżet genialny w swej prostocie. Nie elektryzuje jak plastikowe grzebienie, łatwo się go czyści, nie plącze włosów, dobrze rozczesuje . Każdy mój inny sprzęt ma jakąś wadę np szczotka z włosia dzika elektryzuje włosy okropnie, Iontec nie nadaje się raczej do rozczesywania i robi przychlast, poza tym trzeba się nim czesać parę minut - i nawet wtedy niewiele robi. TT nie miałam i nie chcę, bo nie mam problemu z plątaniem włosów, poza tym ten plastik jest po prostu dla mnie brzydki. Do użytku domowego mam grzebień TBS, chciałabym go jeszcze w wersji mini do torebki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 16:46   #23
BeautyKiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Szczotki do włosów

a z czego jesteś najbardziej zadowolona? bez czego byś się nie obeszła? to mi trochę ułatwi sprawę
BeautyKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 18:12   #24
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Szczotki do włosów

Cytat:
Napisane przez BeautyKiss Pokaż wiadomość
a z czego jesteś najbardziej zadowolona? bez czego byś się nie obeszła? to mi trochę ułatwi sprawę
Może najpierw napiszę bez czego mogłabym się obejść: bez TT compact, której używam najrzadziej i noszę w torebce.
Nie wyobrażam sobie jednak mieć tylko jednej szczotki do czesania, dla mnie Khaja dobrze czesze suche włosy, Tuft pomaga nakładać oleje i nadaje się do czesania wilgotnych włosów z kilkoma kroplami oleju, drewniany grzebień rozczesuje wilgotne włosy. Mam jeszcze grzebień z rogu Jaka, ale rzadko używam bo to pamiątka rodzinna, jednak bardzo dobrze czesze.

Zawsze będę miała taki zestaw do pielęgnacji włosów, trochę poniszczył mi się Tuft - muszę kupić drugi - a tu na allegro widziałam same czarne w żółte kwiatki... a chcę całą czarną, ewentualnie czarno-czerwoną.
Poza tym nie pojmuję dlaczego ta szczotka nie ma recenzji na KWC - nikt do tej pory jej nie dodał?

Edit:
Dodałam szczotkę TUFT DeTangle Brush do KWC:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...sh.html&next=1

Edytowane przez KONICZYNKA 47
Czas edycji: 2014-03-19 o 14:03
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 09:23   #25
m_a_j_a85
Przyczajenie
 
Avatar m_a_j_a85
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 22
Dot.: Szczotki do włosów

Ja jestem wielka fanka tangle teezer od około pół roku. Niektórzy twierdzą, iż szczotka ma właściwości prostujące. I rzeczywiście, ale mnie właśnie to przeszkadza. Swojej szczotki używam zaraz po umyciu, aby rozczesać włosy, kiedy używam jej w ciągu dnia, pod koniec włosy są mocno oklapnięte i wyglądają na tłuste. Niemniej jednak najbardziej bezboleśnie radzi sobie z kołtunami.
Co do innych szczotek to kiedyś używałam drewnianej z Rossmanna, ale przy kołtunach bolało czesanie. Nie wspominam o wszelkich innych plastikach za 5 zł Ja wybrałabym jednak TT.
m_a_j_a85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 12:40   #26
Kosmetykshop
Przyczajenie
 
Avatar Kosmetykshop
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
GG do Kosmetykshop
Dot.: Szczotki do włosów

Jest mnóstwo szczotek do włosów ja zachęcałbym do zapoznania się ze szczotkami takich producentów jak: Olivia Garden, Jaguar, Comair, Fox, Hercules Sagemann, Farouk czy BaByliss Pro oferują szeroką gamę szczotek tak więc każdy fryzjer, czy użytkownik prywatny znajdzie szczotkę odpowiednią dla siebie. Przykładowo, można wybrać taką z szczotkę z naturalnym włosiem, które jest wyjątkowo delikatne dla naszych włosów. Czesanie się za pomocą takiej szczotki będzie po prostu przyjemnością. Ponadto, na rynku dostępne są rozmaite rozmiary i kształty tego rodzaju akcesoriów – od dużych i płaskich o kształcie prostokąta, po okrągłe, które sprawdzają się świetnie podczas wykonywania stylizacji za pomocą suszarki do włosów.
Pozdrawiam
Kosmetykshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 19:45   #27
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Jaką szczotkę do włosów polecacie?

Ponieważ nie ma już szczotki DeTangle TUFT Brush w wersji czerwono - czarnej, to zamówiłam innej firmy.
Hairway Easy Combing, cała czarna - zobaczymy jak się spisze. http://www.harotec.de/en/Hairway-Eas....010_08253.htm

Dodałam ją do KWC, jak poużywam to wpiszę opinię i porównanie z innymi tego typu:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ng.html&next=1

Szczotkę Jaguara kiedyś zamierzałam kupić, model D2 (czy jakiś taki) owalną, ale nie miałam okazji jej mieć w ręku i nie wiem czy jest miękka i gładko czesze.




Edytowane przez KONICZYNKA 47
Czas edycji: 2014-03-19 o 14:05
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 11:11   #28
rozaneszalenstwo
Raczkowanie
 
Avatar rozaneszalenstwo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 83
Tangle tezzer orginal vs salone elite

HEJ DZIEWCZYNY!
Spędziłam kilka godzin poszukując informacji dotyczących różnic "obu pań"… lecz nadal nie wiem którą kupić…
nowa wersja jest większa,
bardziej wygięta,
ma inny kształt (podobno łatwiej się ją trzyma w ręce- tylko czy faktycznie?)
i ząbki są sztywniejsze…

Przeczytałam chyba wszystkie recenzje dotyczące obu szczotek na kwc…
jednak nie dostałam jakiejś konkretnej i przekonującej informacji odnośnie tego która sprawowałaby się lepiej…
__________________
MOJA WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post50323366

odpisujcie u mnie
pozdrawiam!
rozaneszalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 18:09   #29
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Jaką szczotkę do włosów polecacie?

Moim zdaniem Tangle Teezer jest bardzo fajna. Chociaż obecnie wolę grzebień z The Body Shop, to TT świetnie radzi sobie w kryzysowych sytuacjach
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-29 19:09:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.