Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-10, 11:12   #1
Aaniaa2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7
Unhappy

Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak


Mam 21 lat, byłam w związku z rok starszym od siebie chłopakiem, spotykam się z nim odkąd miałam 16 lat, ale w naszym związku było też wiele rozstań i powrotów. Od nowego roku coś bardzo się zmieniło, było między nami coraz gorzej, ciągle się kłóciliśmy. Przed walentynkami rozstaliśmy się na ponad tydzień, przez ten czas dużo myślałam o tej znajomosci. Widziałam to wszystko z innej perspektywy, nie uważałam, ze rozstanie jest winną jednej strony. Wina jak to zazwyczaj bywa leżała, pół na pół po obu stronach. Chciałam bardzo naprawić swoje błędy, ponieważ najzwyczajniej w świecie doszło do mnie co było nie tak z mojej strony i bardzo nie chciałam się z nim rozstawać. On nie chciał się spotkać żeby porozmawiać bo prawdopodobnie bal się, ze jeśli się spotkamy to do siebie wrócimy, mówił, ze już nie chce tak żyć i ciagle się kłócić, ze boi się spróbować jeszcze raz. W końcu się spotkaliśmy, rozmawialiśmy, ale do niczego nie doszliśmy, tamtego dnia przytuliłam go a on mnie pocałował i tak właśnie przespaliśmy się ze sobą. Nie chciałam go przekonywać seksem, chciałam ostatni raz być z nim blisko.... ale po wszystkim on zaczął die zachowywać jakbyśmy byli razem, zaczął mi opowiadac co robił w weekend, byłam zdezorientowana. Spytałam o co chodzi a on powiedział, ze jesteśmy razem, powiedziałam, żeby to przemyślał bo przecież jeszcze 30 minut temu mówił ze nie chce być w tym związku. Powiedział, ze jest pewny. Myślałam, ze wszystko się ułoży, naprawdę się starałam, przez tydzień było dobrze. W drugim tygodniu zauważyłam, ze z dnia na dzień jest między nami coraz gorzej, czułam jak on się wycofuje, czułam, ze kompletnie mu nie zależy. W niedziele w dzień kobiet mieliśmy się spotykać na początku ignorował mnie a później napisał ze przyjedzie o 19 ze mną porozmawiać, wiedziałam już co powie. Zerwał ze mną, powiedział, ze nie jest szczęśliwy, ze boi się być ze mną i ze wtedy kiedy się rozstaliśmy rozmawiał ze swoim przyjacielem na temat nowej pracy w jego firmie, mówiąc mi, ze teraz nie będzie miał w ogóle czasu. Wyglądało to jakby poznał kogoś i zostawił mnie dla innej, ale mówił, ze mnie kocha i nie ma nikogo innego, jednak ciężko w to uwierzyć. Powiedziałam, że skoro ze mną zrywa to niech pojedzie do apteki po test bo od tamtego dnia minęły dwa tygodnie. Powiedział, ze nie bo chce być już w domu i nie chce jeździć bezsensu, ze na pewno nic się wtedy nie stało, ale ja czułam ze było inaczej. Pojechał a ja płakałam na chodniku i nie wiedziałam co robić. Napisałam do bliskiej osoby, której się wyglądałam i z którą pojechałam po test. Zrobiłam go w poniedziałek rano, wyszła druga blada kreska, a mój okres spóźnia się 4 dni. Napisałam mu, ze jestem w ciąży od razu po zrobieniu testu, nie napisał nic szczególnego. Tylko tyle, żebym zrobiła drugi i poszła do lekarza. Napisałam mu, ze dam mu dwa dni na oswojenie się z tą informacja a później musimy porozmawiać, przez telefon byłoby najlepiej (bardzo boli mnie to wszystko i nie chce znów płakać). Nie wiem co robić. Nie wiem co mam myślec o nim, czuje się jakby był dla mnie obca osobą. Wiem, ze nie będę miał w nim wsparcia. Powiedziałam mamie tylko tyle, ze spóźnia mi się okres a ona odpowiedziała, żebym poczekała jeszcze, ze później będziemy się martwić.
Jestem na pierwszym roku studiów, moja mama jest wspaniała, ale nie mam pojęcia czy udźwignę taki ciężar będąc samotną matką.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-03-12 o 09:47 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
Aaniaa2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 21:24   #2
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Ja bym mu powiedziala ze to byl falszywy alarm i usunela metoda farmakologiczną
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 21:42   #3
Aaniaa2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Ale w sumie dlaczego mam zostać z tym sama, czemu on nie ma ponosić żadnych konsekwencji, nawet jeśli miałabym usunąć tą ciąże
Aaniaa2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 22:07   #4
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 970
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Jeśli chcesz przeprowadzić bezpieczną aborcję farmakologiczną to możesz się skontaktować na insta lub Facebooku z profilem Aborcyjny Dream Team, one cię poprowadzą.

A jeśli nie chcesz, to czas porozmawiać z mamą o tym czy jest w stanie cię wspierać. I poinformować chłopaka że albo dobrowolnie będzie płacił, albo założysz sprawę o alimenty na dziecko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Czas edycji: 2020-03-10 o 22:08
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 22:30   #5
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Cytat:
Napisane przez Aaniaa2121 Pokaż wiadomość
Ale w sumie dlaczego mam zostać z tym sama, czemu on nie ma ponosić żadnych konsekwencji, nawet jeśli miałabym usunąć tą ciąże
Poniewaz w polsce aborcja jest oceniana negatywnie dla Twojego dobra radziłbym nic mu nie mówić i usunąć, jeśli on będzie wiedział że usunelas może to rozpowiadac po ludziach wspólnych znajomych, może powiedzieć swojej nowej dziewczynie ona innym koleżankom itp
Poprostu myślę że ci to nie potrzebne w życiu
Oczywiście zrobisz co chcesz ja bym nie chciała miec dziecka z kims kto ma je w dupie ,szkoda dzieciaka żeby wychowywało się w biedzie (zgaduje że nie jesteś bogata i nie masz dobrze platnego zawodu) zawsze czulo się gorsze bo ojciec go nie chciał,nie odwiedza itp
Możesz sobie w przyszłości ułożyć życie z kims kto będzie Cię kochał, mieć dzieci kiedy będziesz gotowa mentalnie i finansowo z kims kto będzie te dzieci chciał

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2020-03-11 o 10:47
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 23:27   #6
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Aborcja nie jest "oceniana negatywnie" w Polsce, ona jest nielegalna, a przez robienie tego gdzieś pokątnie przez podejrzane ogłoszenia w internecie można tylko narobić sobie olbrzymich problemów ze zdrowiem! I nie wiem naprawdę czemu tak namawiacie a dziewczynę do aborcji. Ma mamę która jej może pomóc, ma już zdaną maturę, ciąża nie zagraża jej zdrowiu, a pełno dzieci teraz się wychowuje w rozbitych rodzinach, więc to jest w ogóle już niepoważny argument że "dziecko się będzie czuć gorsze". A aborcja to rzecz której można żałować przez resztę życia. Czegoś takiego się już nie da cofnąć. Natomiast sama miałam koleżankę, która już na studiach wychowywała dziecko. da się to zrobić. A potem dziewczyny jeszcze się ciesza, że w tym wieku już mają dziecko odchowane.

A nieodpowiedzialnego faceta warto pozwać o alimenty.
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 00:14   #7
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Ja w tym wieku też bym usunęła, ale to Twoja decyzja. Jeżelibyś chciała usunąć, to na pewno skontaktowałabym się z jakimś Women On Web, no, a koszty bym podzieliła z chłopakiem, nie rozumiem po co jej ex miałby to rozpowiadać komukolwiek, jemu też pewnie aborcja byłaby na rękę

Edytowane przez kolorowe_jaskolki
Czas edycji: 2020-03-11 o 04:03
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-11, 03:43   #8
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Aborcja nie jest "oceniana negatywnie" w Polsce, ona jest nielegalna, a przez robienie tego gdzieś pokątnie przez podejrzane ogłoszenia w internecie można tylko narobić sobie olbrzymich problemów ze zdrowiem! I nie wiem naprawdę czemu tak namawiacie a dziewczynę do aborcji. Ma mamę która jej może pomóc, ma już zdaną maturę, ciąża nie zagraża jej zdrowiu, a pełno dzieci teraz się wychowuje w rozbitych rodzinach, więc to jest w ogóle już niepoważny argument że "dziecko się będzie czuć gorsze". A aborcja to rzecz której można żałować przez resztę życia. Czegoś takiego się już nie da cofnąć. Natomiast sama miałam koleżankę, która już na studiach wychowywała dziecko. da się to zrobić. A potem dziewczyny jeszcze się ciesza, że w tym wieku już mają dziecko odchowane.

A nieodpowiedzialnego faceta warto pozwać o alimenty.
A dlaczego Ty tak usilnie ją namawiasz do urodzenia tego dziecka w tak młoym wieku i jeszcze każesz sie dziewczynie cieszyc, bo za kilka lat "będze miała odchowane"? I na wszelki wypadek jeszcze straszysz ją traumami.

NIkt nikogo nie namawia- po prostu rozważamy opcje. Jeśli Autorka wybierze aborcję to lepiej żeby wiedziała, że jest coś takiego jak Aborcyjny Dream Team, czy Women on Web, gdzie znajdzie radę, wsparcie i zrozumienie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 06:04   #9
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

usunelabym farmakologicznie i powiedziala chlopakowi, ze stracilam ciaze
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 06:18   #10
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Aborcja nie jest "oceniana negatywnie" w Polsce, ona jest nielegalna, a przez robienie tego gdzieś pokątnie przez podejrzane ogłoszenia w internecie można tylko narobić sobie olbrzymich problemów ze zdrowiem! I nie wiem naprawdę czemu tak namawiacie a dziewczynę do aborcji. Ma mamę która jej może pomóc, ma już zdaną maturę, ciąża nie zagraża jej zdrowiu, a pełno dzieci teraz się wychowuje w rozbitych rodzinach, więc to jest w ogóle już niepoważny argument że "dziecko się będzie czuć gorsze". A aborcja to rzecz której można żałować przez resztę życia. Czegoś takiego się już nie da cofnąć. Natomiast sama miałam koleżankę, która już na studiach wychowywała dziecko. da się to zrobić. A potem dziewczyny jeszcze się ciesza, że w tym wieku już mają dziecko odchowane.

A nieodpowiedzialnego faceta warto pozwać o alimenty.
Do niczego jej nie namawiam
Uważam poprostu że ciąża i samotne macierzyństwo nie jest łatwe i nie dla każdego
Też nam koleżanki które urodziły dzieci z wpadek ciężko im w życiu, trudniej znalesc partnera, szczegolnie takiego.ktory traktowalby to dziecko na równi z ich wspólnymi,finansowo kiepsko stały przez lata,bo dziecko to skarbonka bez dna,wiele razy trzeba się było po sadach targac o podwyzke slimentow,często tatuś nie miał z czego placic to dodatkowe problemy bo dziecku jeść dac trzeba porobić opłaty trzeba a nie ma z czego.
Owszem autorka ma mamę ale jest na początku studiów zamiast mieć najlepsze lata w życiu odrazu wyskoczy w kierat i niekonczace sie obowiazku,będzie mniej atrakcyjna na rynku pracy, na rynku matrymonialnyn taka jest prawda ,po co zaczynac życie odrazu z takim obciążeniem
Aborcja farmakologiczne jest bezpieczna szczególnie jeśli tabletki są z wiadomego zrodla jak np women on web .Nie tylko aborcji nie da się cofnąć zrypanego życia przez nieplanowane dziecko tez się nie da cofnąć,dziecko to odpowiedzialność na conajmniej 20 parę lat .
I nadaluwazam że właśnie z tego powodu że aborcja w naszej zasciankowej polscevjwst nielegalną to ona powinna zachować ten fakt dla siebie Jeśli się na aborcję zdecyduje,jej chłopak który tej ciąży nie chce nie da jej wsparcia a w przyszłości może jej zaszczkodzic opowiadaniem o tej aborcji (jako ciekawy fakt z jego zycia)
Tak jak powiedziałam wcześniej autorka zrobi co najlepsze dla niej ale powinna rozważyć wszelką za i przeciw bo te dziecko które urodzi zostanie z nią już na całe życie i niestety takie życie nie jest uslane różami
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 06:33   #11
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Cytat:
Napisane przez Aaniaa2121 Pokaż wiadomość
Mam 21 lat, byłam w związku z rok starszym od siebie chłopakiem, spotykam się z nim odkąd miałam 16 lat, ale w naszym związku było też wiele rozstań i powrotów. Od nowego roku coś bardzo się zmieniło, było między nami coraz gorzej, ciągle się kłóciliśmy. Przed walentynkami rozstaliśmy się na ponad tydzień, przez ten czas dużo myślałam o tej znajomosci. Widziałam to wszystko z innej perspektywy, nie uważałam, ze rozstanie jest winną jednej strony. Wina jak to zazwyczaj bywa leżała, pół na pół po obu stronach. Chciałam bardzo naprawić swoje błędy, ponieważ najzwyczajniej w świecie doszło do mnie co było nie tak z mojej strony i bardzo nie chciałam się z nim rozstawać. On nie chciał się spotkać żeby porozmawiać bo prawdopodobnie bal się, ze jeśli się spotkamy to do siebie wrócimy, mówił, ze już nie chce tak żyć i ciagle się kłócić, ze boi się spróbować jeszcze raz. W końcu się spotkaliśmy, rozmawialiśmy, ale do niczego nie doszliśmy, tamtego dnia przytuliłam go a on mnie pocałował i tak właśnie przespaliśmy się ze sobą. Nie chciałam go przekonywać seksem, chciałam ostatni raz być z nim blisko.... ale po wszystkim on zaczął die zachowywać jakbyśmy byli razem, zaczął mi opowiadac co robił w weekend, byłam zdezorientowana. Spytałam o co chodzi a on powiedział, ze jesteśmy razem, powiedziałam, żeby to przemyślał bo przecież jeszcze 30 minut temu mówił ze nie chce być w tym związku. Powiedział, ze jest pewny. Myślałam, ze wszystko się ułoży, naprawdę się starałam, przez tydzień było dobrze. W drugim tygodniu zauważyłam, ze z dnia na dzień jest między nami coraz gorzej, czułam jak on się wycofuje, czułam, ze kompletnie mu nie zależy. W niedziele w dzień kobiet mieliśmy się spotykać na początku ignorował mnie a później napisał ze przyjedzie o 19 ze mną porozmawiać, wiedziałam już co powie. Zerwał ze mną, powiedział, ze nie jest szczęśliwy, ze boi się być ze mną i ze wtedy kiedy się rozstaliśmy rozmawiał ze swoim przyjacielem na temat nowej pracy w jego firmie, mówiąc mi, ze teraz nie będzie miał w ogóle czasu. Wyglądało to jakby poznał kogoś i zostawił mnie dla innej, ale mówił, ze mnie kocha i nie ma nikogo innego, jednak ciężko w to uwierzyć. Powiedziałam, że skoro ze mną zrywa to niech pojedzie do apteki po test bo od tamtego dnia minęły dwa tygodnie. Powiedział, ze nie bo chce być już w domu i nie chce jeździć bezsensu, ze na pewno nic się wtedy nie stało, ale ja czułam ze było inaczej. Pojechał a ja płakałam na chodniku i nie wiedziałam co robić. Napisałam do bliskiej osoby, której się wyglądałam i z którą pojechałam po test. Zrobiłam go w poniedziałek rano, wyszła druga blada kreska, a mój okres spóźnia się 4 dni. Napisałam mu, ze jestem w ciąży od razu po zrobieniu testu, nie napisał nic szczególnego. Tylko tyle, żebym zrobiła drugi i poszła do lekarza. Napisałam mu, ze dam mu dwa dni na oswojenie się z tą informacja a później musimy porozmawiać, przez telefon byłoby najlepiej (bardzo boli mnie to wszystko i nie chce znów płakać). Nie wiem co robić. Nie wiem co mam myślec o nim, czuje się jakby był dla mnie obca osobą. Wiem, ze nie będę miał w nim wsparcia. Powiedziałam mamie tylko tyle, ze spóźnia mi się okres a ona odpowiedziała, żebym poczekała jeszcze, ze później będziemy się martwić.
Jestem na pierwszym roku studiów, moja mama jest wspaniała, ale nie mam pojęcia czy udźwignę taki ciężar będąc samotną matką.
Poddaj się medycznej aborcji, farmakologicznej. Widziałam takie grupy na FB i na insta. Jak nie masz tych społecznościowek to wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę podaną frazę i znajdziesz. Być może możesz zrobić to za darmo, nie wiem. Tak Ci z tym pomogą, jest też telefon do nich więc zawsze można zadzwonić i uzyskać więcej informacji, dowiedzieć się. Będziesz w stanie psychicznie, mentalnie i finansowo wychować to dziecko? W tym wieku? Wątpię. Jesteś młoda, nie masz co prawda 16 lat, ale i co z tego, że jesteś dorosła skoro zaczęłaś studia i byłoby Ci ciężko w przypadku urodzenia i wychowania tego dziecka. Musiałabyś wziąć urlop dziekański (nie wiem dokładnie ile trwa) i potem, jeśli jest możliwość, wrócić na rok bądź zacząć od nowa. Ja na Twoim miejscu bym usunęła, ale zrobisz jak będziesz uważała.

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaniaa2121 Pokaż wiadomość
Ale w sumie dlaczego mam zostać z tym sama, czemu on nie ma ponosić żadnych konsekwencji, nawet jeśli miałabym usunąć tą ciąże
On nie musi wiedzieć, że usunęłaś na przykład ciążę bo to nie jego sprawa. On jest tylko samcem, który zapłodnił i nic więcej. To matka musi wychować, zazwyczaj przy matce to dziecko zostaje w różnych sprawach, które toczą się na wokandzie i najważniejsze jest wtedy dobro dziecka. Powiesz mu, że usunęłaś to rozgada znajomym, wspólnie waszym rodzicom etc. Chcesz tego? Chcesz w jakiś sposób mieć zszarganą reputację tej złej o najgorszej wyrodnej matki svki? Dla wielu taka byś była, ale ja na Twoim miejscu bym się nie przejmowała "co ludzie powiedzo" (w przypadku gdyby wiedzieli). Byłabyś w oczach taka jeśli byś powiedziała o usunięciu ciąży osobom drugim i trzecim. Jeśli nie usuniesz to też może być tak, że zostaniesz z tym sama bo co z tego, że może ustalono by alimenty skoro ojciec nie uczestniczyłby w wychowywaniu tego dziecka? Wszystko zostaje na barkach kobiety. On tu nie ma nic do powiedzenia, jeśli chciałabyś usunąć.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-03-11 o 08:17
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-11, 07:08   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87649709]Poniewaz w polsce aborcja jest oceniana negatywnie dla Twojego dobra radziłbym nic mu nie mówić i usunąć, jeśli on będzie wiedział że usunelas może to rozpowiadac po ludziach wspólnych znajomych, może powiedzieć swojej nowej dziewczynie ona innym koleżankom itp
Poprostu myślę że ci to nie potrzebne w życiu
Oczywiście zrobisz co chcesz ja bym nie chciała miec dziecka z kims kto ma je w dupie ,szkoda dzieciaka żeby wychowywało się w biedzie (zgaduje że nie jesteś bogata i nie masz dobrze dlatego zawodu) zawsze czulo się gorsze bo ojciec go nie chciał,nie odwiedza itp
Możesz sobie w przyszłości ułożyć życie z kims kto będzie Cię kochał mieć dzieci kiedy będziesz gotowa mentalnie i finansowo z kims kto będzie chciał tych dzieci[/QUOTE]

Jak wyżej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 11:34   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Ja bym usunela.
Jak bedzie pytal to powiedz ze falszywy alarm.

Po co sobie utrudniac zycie. Zwiazek sie rozpadl, dziecko tego nie poskleja.

A tak poza tym to ciekawe ze akurat zaliczylas wpadke jak sie rozstaliscie. przypadek?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 11:48   #14
Wiosenny_powiew
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 156
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Doskonale widać po tym wątku że to lewicowe forum.
Wiosenny_powiew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 11:53   #15
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Cytat:
Napisane przez Wiosenny_powiew Pokaż wiadomość
Doskonale widać po tym wątku że to lewicowe forum.
tak, przed dołączeniem robili nam test z wiedzy o aborcji, lgbt, atakowaniu kościoła, a na koniec "w jakim % jesteś lewakiem" i przyjmowali dopiero od 80% wzwyż.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez tinkerver2
Czas edycji: 2020-03-11 o 11:55
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 11:54   #16
Aaniaa2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Takie jest życie, lubi utrudniać, a ja w swoim już do tego przywykłam
Aaniaa2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 11:58   #17
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

I nie, aborcja w Polsce nie jest nielegalna. Nikt nie ukaże kobiety za usunięcie ciąży.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 12:03   #18
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Cytat:
Napisane przez Aaniaa2121 Pokaż wiadomość
Takie jest życie, lubi utrudniać, a ja w swoim już do tego przywykłam
Kto lubi utrudniać życie? Nikt Ci nie utrudnia życia. Sama mogłaś sobie je utrudnić, nieważne, nawet jeśli to wpadka. Gdyby to nie była wpadka to logiczne, że byś tę ciążę wtedy planowała. Najlepiej jakbyś usunęła i po problemie, bo tak, ta ciąża to dla Ciebie problem. On nie musi wiedzieć.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 12:06   #19
Wiosenny_powiew
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 156
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Kto lubi utrudniać życie? Nikt Ci nie utrudnia życia. Sama mogłaś sobie je utrudnić, nieważne, nawet jeśli to wpadka. Gdyby to nie była wpadka to logiczne, że byś tę ciążę wtedy planowała. Najlepiej jakbyś usunęła i po problemie, bo tak, ta ciąża to dla Ciebie problem. On nie musi wiedzieć.
Czemu najlepiej skąd wiesz co dla niej najlepsze?
Wiosenny_powiew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-11, 12:10   #20
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Cytat:
Napisane przez Wiosenny_powiew Pokaż wiadomość
Doskonale widać po tym wątku że to lewicowe forum.
Po czym tak wnosisz? Wątki można sobie pisać i zakładać jakie się chce, to nie jest zabronione Jeśli komuś nie podobają się "lewackie treści" bo tak to określiłaś, że po tym wątku widać, iż jest to lewicowe forum - nie trzeba tu zaglądać.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 12:12   #21
Wiosenny_powiew
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 156
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Po czym tak wnosisz? Wątki można sobie pisać i zakładać jakie się chce, to nie jest zabronione Jeśli komuś nie podobają się "lewackie treści" bo tak to określiłaś, że po tym wątku widać, iż jest to lewicowe forum - nie trzeba tu zaglądać.
Po tym jakie panują poglądy w temacie polityki, aborcji, seksu.
Wiosenny_powiew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 12:17   #22
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Cytat:
Napisane przez Wiosenny_powiew Pokaż wiadomość
Czemu najlepiej skąd wiesz co dla niej najlepsze?
Bo nie musi rodzić potomka, którego nie chce? (na razie to embrion). Bo nie sądzę, ,w chce go w tej chwili. W tej chwili to problem dla niej ta ciąża, skoro to wpadka (prawdopodobieństwo duże) i dziewczyna studiuje, być może mieszka z matką, albo przebywa w akademiku? I musi się utrzymać na studiach ucząc się wiec logiczny byłby jej wybór. Jednak to jest jej decyzja. Urodzenie wiąże się ze zmianą życia, pójściem do pracy kiedyś. Myślisz, że z czego utrzymałaby siebie i dziecko? Z zasiłków? No przecież jej się nie należą. Z alimentów?



---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Wiosenny_powiew Pokaż wiadomość
Po tym jakie panują poglądy w temacie polityki, aborcji, seksu.
Ujadanie jest takie meeega w naszym kraju zaviste Mimo, że nie ma się w obowiązku udzielać się w poglądach ludziom nie odpowiadających, ale swoje trzy grosze trzeba dodać. Takie jest nasze społeczeństwo, co widać nawet tutaj.

Takie poglądy mają prawo tu panować, no reżimu tu nie ma.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-03-11 o 12:33
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 12:29   #23
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Albo aborcja albo bycie samotnym rodzicem.
Przemyśl sobie wszystko na spokojnie. Czy dziecko jest problemem? Nie. Ale już obowiązki i wyrzeczenia z nim się wiążące tak. Oczywiście jeśli chcesz zostać mama to życzę powodzenia i mam nadzieję, że Ci się ulozy, nikt tu na aborcję nie namawia, ale niestety wszystko zostanie zrzucone na Twoje barki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 12:56   #24
umysl_analityczny
Raczkowanie
 
Avatar umysl_analityczny
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 86
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Trzeba było założyć gumę.
umysl_analityczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 12:57   #25
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Cytat:
Napisane przez Wiosenny_powiew Pokaż wiadomość
Po tym jakie panują poglądy w temacie polityki, aborcji, seksu.
seks to nie jest sprawa polityczna i nie powinna byc. |Zagladanie ludziom pod koldre w prawicowym stylu jest paskudne.



az zalosc bierze.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 13:01   #26
Aaniaa2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Życie. Na pewno nie byłabym z osobą, która powiedziała mi, że nie chce być ze mną przed zrobieniem testu. Nawet jakby teraz mu się odmieniło, gdybym powiedziała, że nie usunę, w co wątpię bo teraz dopiero przejrzałam na oczy. Widzę, ze zachowuje się jak gówniarz. Załóżmy jednak, ze mu by się odmieniło, nie uwierzyłabym, ze chce być ze mną i mnie kocha tak jak wcześniej. Gdyby nie to rozstanie to wiem, ze nie zastawiałabym się co robić.
Aaniaa2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 13:18   #27
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Cytat:
Napisane przez Wiosenny_powiew Pokaż wiadomość
Czemu najlepiej skąd wiesz co dla niej najlepsze?
A ty wiesz? Może wyślesz autorce 2 tys miesięcznie, tak wiesz, żeby nie musiała rezygnować ze studiów. Aha, no i fajnie, jakbyś pilnowała jej dziecka w momencie, kiedy ona pójdzie na zajęcia.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 13:21   #28
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Cytat:
Napisane przez Aaniaa2121 Pokaż wiadomość
Życie. Na pewno nie byłabym z osobą, która powiedziała mi, że nie chce być ze mną przed zrobieniem testu. Nawet jakby teraz mu się odmieniło, gdybym powiedziała, że nie usunę, w co wątpię bo teraz dopiero przejrzałam na oczy. Widzę, ze zachowuje się jak gówniarz. Załóżmy jednak, ze mu by się odmieniło, nie uwierzyłabym, ze chce być ze mną i mnie kocha tak jak wcześniej. Gdyby nie to rozstanie to wiem, ze nie zastawiałabym się co robić.
Ten chlopak cie nie kocha i od dawna wam się nie układało .to i tak by nie przetrwało to by była wymuszona ciążą kontynuacja martwego zwiazku
Nie wiem dlaczego dopiero teraz przejzalas na oczy nie układało się wam mieliście przerwy rozstania wtedy był czas na otworzenie oczu a nie pożegnalny seks bez zabezpieczenia, jakby ostatnia deska ratunku która niestety nie podzialala a kłopot został tylko o wiele większy
To że powiedział że nie chce z Tobą byc przed zrobieniem testu pokazujd tylko że ten test ta ciąża nic dla niego nie znaczą i nic nie zmienia bo on juz podjął decyzję, podjął ja znacznie wcześniej ale Ty nie chciałaś jej zaakceptować

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2020-03-11 o 13:23
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 13:25   #29
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
tak, przed dołączeniem robili nam test z wiedzy o aborcji, lgbt, atakowaniu kościoła, a na koniec "w jakim % jesteś lewakiem" i przyjmowali dopiero od 80% wzwyż.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Cholerka, na to wygląda
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 13:26   #30
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
seks to nie jest sprawa polityczna i nie powinna byc. |Zagladanie ludziom pod koldre w prawicowym stylu jest paskudne.



az zalosc bierze.
Dokładnie, ale prawicowcy w dużej mierze słyną z tego, że zaglądają innym do wyra. Po prostu moralność, zasady to jakby ich drugie "ja" i chętniej by umoralniali innych ludzi, tak jak chcą robić to klechy. Obrzydzenie aż mnie bierze.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A ty wiesz? Może wyślesz autorce 2 tys miesięcznie, tak wiesz, żeby nie musiała rezygnować ze studiów. Aha, no i fajnie, jakbyś pilnowała jej dziecka w momencie, kiedy ona pójdzie na zajęcia.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Zgadzam się.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-12 09:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.