Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 22:08   #91
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Jedna spamerka tym wątkiem chciała udowodnić, że ją niesłusznie banuję jak wciąż wkleja linki
No tak, bo ludziom zawsze się wydaje, że obrywają za niewinność
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:17   #92
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Ja trafiłam na forum jeszcze pod innym nickiem w 2008 roku. Szukałam wątków o tatuażach w google, i pokazał się wątek na wizażu, dość obszerny zresztą. Zarejestrowałam się pod bardzo dziwnym nickiem, aby móc oglądać załączniki
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:17   #93
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
mi jest zawsze strasznie głupio z tymi zyczeniami, tzn., zawsze w tym okresie padam na mordkę;-) bo tyle do zrobienia przy świętach, i nie mam wtedy za dużo czasu, ale przede wszystkim chęci, siły, aby pisać. :|
No i bardzo dobrze, że się tłumaczysz Teraz już wszystko wiem. No, i mam dokładnie tak samo

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ja Ci zazdroszczę.
To już nawet nie chodzi o meritum. Wielu nie jest pewnie dalekich od prawdy mówiąc, że w życiu nie spotkali takiej osoby jak ja Podobno młodzi są, to jeszcze się naspotykają ale ja się zastanawiam, że im się chce. Bo mnie by się nie chciało specjalnie fatygować.

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Zbanować?
Mnie ? No już chyba najwyższy czas

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Ojeeej Ja jeszcze nie dostałam, czuję się pominięta
Mogę coś podesłać Nakreśl mniej więcej jaka treść Cię interesuje Nigdy tego nie robiłam za młodu, to na stare lata mogę się zmobilizować i zacząć

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No tak, bo ludziom zawsze się wydaje, że obrywają za niewinność
Ha, ja to czasem sama siebie zgłaszam. Choć ostatnio zapomniałam i lexie mnie wyręczyła

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-09-19 o 17:53
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:21   #94
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ha, ja to czasem sama siebie zgłaszam.
Żaaaaartujesz

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Choć ostatnio zapomniałam i lexie mnie wyręczyła
A ja Lexie podziwiam, bo do nas (do nas, czyli do wszystkich Wizażanek, bez wyjątków ) to naprawdę trzeba mieć stalowe nerwy
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:25   #95
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

No zdarza się. Ale umówmy się - przeważnie zapominam
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:31   #96
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Mogę coś podesłać Nakreśl mniej więcej jaka treść Cię interesuje Nigdy tego nie robiłam za młodu, to na stare lata mogę się zmobilizować i zacząć
Haha to może ja podziękuję, bo biorąc pod uwagę to ile tego dostałaś, to pewno masz takie doświadczenie, że miesiąc siedziałabym z kołdrą naciągniętą po nos rozpaczając nad klątwą w stylu "niech wszystkie Twoje córki urodzą się z trzema tyłkami"

Ale serio, że też się ludziom chce tak produkować
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:35   #97
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Może to nie z początków wizażu, ale pamiętam Twój post, Pink (a może już Serendipity) o kąpaniu się w wannie to był jakiś wątek porównawczy - "wanna, czy prysznic" czy coś w ten deseń.

Napisałaś, że wolisz prysznic, bo co to za przyjemność babrać się we własnym brudzie do tej pory mnie to prześladuje (pozytywnie oczywiście), jak tam siedzę
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 23:11   #98
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość

Mnie ? No już chyba najwyższy czas
Tych wyklinających...

A Lexie to chyba najbardziej można podziwiać za perfekcyjne rozdwojenie jaźni, niezbędne kiedy jest się mocno się udzielającym modem Ja niektórym naprawdę nie lubię dawać ostrzeżeń, nie chcem ale muszem...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 23:23   #99
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Ja jestem na wizażu dużo dłużej niż wyświetla mi się pod nickiem, ale wtedy miałam jeszcze głupszy nick więc musiałam zmienić

ogólnie trudno mi sie było przekonac do wizazu i dlugo sie przekonywałam na siłę, co jakis czas, kwestia lat wracałam tutaj i starałam się czytac o kosmetykach i pielęgnacji, jakoś w gimnazjum mnie to zbytnio nie interesowało ale wkoncu się wciągnęłam
najpierw była właśnie pielęgnacja włosów
potem ginekologia, bo się inetresowałam tabl anty i ogólnie chorobami miałam na to fazę
potem na fitness i tez wielka wola walki o piękną figurę...
natępnie przeszłam na biochemię
\potem na kosmetyki mineralne
ostatnio na mode i na intymne


we wszystko wkręcałam się maksymalnie i

plotkowych jeszcze jakoś nie odkryłam myślę, że po koleji czekają mnie wszytskie działy
najbardziej boję się perfum, bo reszte tych kosztowych wątków przeszłam
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 00:29   #100
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

w zasadzie widzę że tu wiele z was dużo starsze stażem i nieźle sie znają ale..też wspomnę moje początki
zalogowałam sie bo chciałam dodać recenzje w KWC potem podczytywałam forum- nie pamiętam czy sie wcześniej udzielałam ale wsiąkłam w tamtym roku w sierpniu na dobre jak zaszłam w ciąże przebywałam na poczekalni, potem niestety straciłam swoje maleństwo i myślałam ze tak zakończy sie moja przygoda z forum ale trafiłam na wątek o poronieniach i o dziwo zostałam i muszę powiedzieć ze to ze mogłam tam wyrzucić wszystko z siebie bardzo mi pomogło
udzielałam sie głównie na watkach w poczekalni ale podczytywałam tez inne a ostatnio coraz mniej mnie w tamtych tematach a więcej gdzie indziej no i niektóre z was kojarzę z wypowiedzi itd i nie ukrywam ze często nadają smaczku na niektórych watkach

dodam jeszcze ze nigdy bym nie przepuszczała że będę sie na jakiś forach udzielać, było to dla mnie dziwne ze ludzie tak sie wciągają a teraz hmmmm muszę przyznać że można wirtualnie sie z kimś nieźle porozumieć

pozdrawiam
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 00:35   #101
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

o tak eyo o to chodziło xD
i tak patrzałam, Jezu co za emocje, 'przecie to tylko forum'
ale chyba wiecie żem pyskata i szybko wchodząc między wrony zaczęłam krakać jak i one
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 01:55   #102
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Pierwszy raz na wizaż weszłam jakieś 4 lata temu chyba, szukałam informacji w necie na temat jakiegoś kosmetyku, nie pamiętam już co to było, wyskoczył mi wizaż no i jakoś tak wyszło, że się zarejestrowałam i zostałam :P To było jeszcze na starym nicku.

Pamiętam też jak założyłam pierwszy wątek, chciałam się czegoś szybko dowiedzieć i miałam pretensje czemu nikt mi nie odpisuje (minęły zaledwie 2 minuty chyba od pierwszego postu ). Moje pierwsze forum to było i pomyliło mi się z czatem chyba

Poznałam też masę fajnych osób, z którymi mam cały czas kontakt
Później miałam dość długą przerwę w wizażowaniu, jakieś 2 lata, potem podczytywałam jako gość, bo nie da się za wizażem nie zatęsknić I w końcu za namową koleżanki wróciłam ale już nie jako gość

Dodam jeszcze, że wizaż bardzo się zmienił, tyle nowych osób, durnych wątków na potęgę... Co prawda kiedyś też takie bywały i wtedy to był "fan" Teraz to już ... hm... raczej norma i nie bawi jakoś specjalnie choć zdarzają się perełki, rzadko ale są...

Pozdrawiam Wizażanki
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM



Edytowane przez vMALENAv
Czas edycji: 2010-09-18 o 01:57
vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 08:39   #103
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

ja z początków mojego wizazowania pamiętam całkiem -spoko , jakoś najbardziej utkwiła mi w pamięci

Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2010-09-18 o 20:40
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 09:21   #104
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Ja tez mialam swoj watek Z lovisą i Rudzią, ale chyba skasowali bo byl mocno niecenzuralny

A pamietacie tego Krzysztfoa czy jak mu tam, z 10 nickow mial, ze on dorosly, z rodzicami meiszka, pracy nie ma bo nie wychodzi po zmroku z domu?
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 09:23   #105
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Awia, Krzyś był boski I popularny bardzo
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 09:26   #106
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja osobiście ni przyglądam się zbyt często w datownik pod awatarem ale jedno jest pewne - najbardziej zżyte są chyba te wizażanki które robią sobie różniaste zloty
czasem to świetne bo wiadomo inaczej się rozmawia z kimś z kim się np. na piwo poszło a inaczej z kimś kompletnie "wizualnie" obcym

czasem to jednak niezbyt fajnie.. np. watek na zamówieniach na modzie plotkowych do hurtowni z butami ;/ Niby jest to plotkowy do pytań i sugesti ale jest tam tak zgrana grupa dziewczyn, że jak ktoś zajrzy zapytać o buty - czyli realny temat to od razu są komenty "czuje się nie zręcznie bo nas obcy podgladają" "musimy się gdzieś ukryć" "a Ty to kto?"... itd
bardzo nieprzyjemna sprawa dla osób spoza grona i dziw mnie bierze, że już ponad 20 wątków tak przeleciało i nikt tego nie przerzucił tutaj na plotkowe i a wątku na zamówieniach nie zostawił w pierotnej formi
Między innymi do mnie jako do moda Mody pijesz, więc się odezwę Owszem, na początku moderowania miałam podobne zdanie jak i Ty, ale doświadczenie je zmieniło

Nie przerzucam tego wątku na plotki, podobnie jak nie przerzucam wątku plotkowego etorebki, Gossip Girl, mody plus size... i wielu innych.

Na Modzie jest dużo wątków, które obok dyskusji "na temat" są jednocześnie wątkami plotkowymi. Zbiera się na nich grupka dziewczyn o tych samych zamiłowaniach: do torebek, do butów, które kochają Zarę, H&M czy bransoletki z charmsami. Gdybyśmy restrykcyjnie pilnowały porządku, to na każdym z tych wątków, nie można by się było odezwać na absolutnie żaden temat, poza tym, który jest związany z jego tytułem. Miło by nie było, punkty by leciały, no i kto by wchodził na to jakby słowa poza tematem nie można było rzucić? To forum, nie więzienie. Forum ma być przyjazne użytkowniczce i ma się ona na nim dobrze czuć, a skoro te osoby się dobrze czują we własnym sosie to po co to zmieniać?

Podobnie jest np na Dietetyce- czy w wątku Dukana dziewczyny rozmiawiają tylko i wyłącznie o wadze i posiłkach? Nie

Obok plotek toczą się też dyskusje na temat i jednak to one zajmują dużą część wątku, nie zatraciły one swoich pierwotnych celów, więc nie uważam, że powinny one zostać przeniesione.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2010-09-18 o 10:31
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 09:46   #107
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
ja byłam w konspirze z Lovisą

Pamiętam jedną z awantur, kiedy dostałam od Lovisy smsa, że coś tam dzieje się na wizażu. Byłam akurat w barze i głupio mi było opuścić towarzystwo. Więc ona na bieżąco wysyłała mi smsy co się aktualnie dzieje, kto co napisał.. Wytrzymałam 20 min i sru w taksówkę i do domu kłócić się razem z nią

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
czekałam, aż ktoś w końcu zacytuje moją wypowiedź a teraz jakoś mi się nie chce..
Oj tak, też to pamiętam miałam taką faze, że jak ktoś mi coś napisał to czułam się taka fajna (?)

Na wizaż trafiłam przez wuja google. Szukałam pomysłów na prezenty świąteczne. Trafiłam na wątek gdzie dziewczyny świetnie się dogadywały, żartowały, znały. Pomyślałam "też tak chce" No i coś napisałam, ale niestety trudno się dostać do zamkniętego grona.
I ciężko znaleźć sobie tutaj stałe miejsce i ja chyba jeszcze nie znalazłam.
No i chyba mało która wizażanka mnie kojarzy

Prawdziwą wizażanką się poczułam jak Cholerka umieściła mój nick w konkursie na namalowanie Złosia Było mi tak miło

Jeśli chodzi o wizażanki to jak przeglądam stare wątki, już nieaktualne to rzucała mi się w oczy Złośnica. Teraz często zwracam uwagę na Cholerke i Cyśke, lubie "je czytać"
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 10:24   #108
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość


Oj tak, też to pamiętam miałam taką faze, że jak ktoś mi coś napisał to czułam się taka fajna (?)

Na wizaż trafiłam przez wuja google. Szukałam pomysłów na prezenty świąteczne. Trafiłam na wątek gdzie dziewczyny świetnie się dogadywały, żartowały, znały. Pomyślałam "też tak chce" No i coś napisałam, ale niestety trudno się dostać do zamkniętego grona.
I ciężko znaleźć sobie tutaj stałe miejsce i ja chyba jeszcze nie znalazłam.
No i chyba mało która wizażanka mnie kojarzy

Prawdziwą wizażanką się poczułam jak Cholerka umieściła mój nick w konkursie na namalowanie Złosia Było mi tak miło


Jeśli chodzi o wizażanki to jak przeglądam stare wątki, już nieaktualne to rzucała mi się w oczy Złośnica. Teraz często zwracam uwagę na Cholerke i Cyśke, lubie "je czytać"
Ja też!
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 10:34   #109
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Cytat:
Napisane przez eyo
czasem to jednak niezbyt fajnie.. np. watek na zamówieniach na modzie plotkowych do hurtowni z butami ;/ Niby jest to plotkowy do pytań i sugesti ale jest tam tak zgrana grupa dziewczyn, że jak ktoś zajrzy zapytać o buty - czyli realny temat to od razu są komenty "czuje się nie zręcznie bo nas obcy podgladają" "musimy się gdzieś ukryć" "a Ty to kto?"... itd
bardzo nieprzyjemna sprawa dla osób spoza grona i dziw mnie bierze, że już ponad 20 wątków tak przeleciało i nikt tego nie przerzucił tutaj na plotkowe i a wątku na zamówieniach nie zostawił w pierotnej formi
Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Między innymi do mnie jako do moda Mody pijesz, więc się odezwę Owszem, na początku moderowania miałam podobne zdanie jak i Ty, ale doświadczenie je zmieniło

Nie przerzucam tego wątku na plotki, podobnie jak nie przerzucam wątku plotkowego etorebki, Gossip Girl, mody plus size... i wielu innych.

Na Modzie jest dużo wątków, które obok dyskusji "na temat" są jednocześnie wątkami plotkowymi. Zbiera się na nich grupka dziewczyn o tych samych zamiłowaniach: do torebek, do butów, które kochają Zarę czy H&M czy bransoletki z charmsami. Gdybyśmy restrykcyjnie pilnowały porządku to na każdym z tych wątków nie można by się było odezwać na absolutnie żaden temat poza tym, który jest związany z jego tytułem. Miło by nie było, punkty by leciały, no i kto by wchodził na to jakby słowa poza tematem nie można było rzucić? To forum, nie więzienie. Forum ma być przyjazne użytkowniczce i ma się ona na nim dobrze czuć, a skoro te osoby się dobrze czują we własnym sosie to po co to zmieniać?

Podobnie jest np na Dietetyce- czy w wątku Dukana dziewczyny rozmiawiają tylko i wyłącznie o wadze i posiłkach? Nie

Obok plotek toczą się też dyskusje na temat i jednak to one zajmują dużą część wątku, nie zatraciły one swoich pierwotnych celów, więc nie uważam, że powinny one zostać przeniesione.
Popieram Ćwirkę i stanę w obronie osób plotkujących na wątku sigmowym:
Cytat:
"czuje się nie zręcznie bo nas obcy podgladają"
Tak, piszemy tak, ale chodzi o osoby, które notorycznie non stop się pojawiają na liście na dole, a nie piszą żadnych postów. Uwierzcie, że jest mnóstwo nicków, które widzimy tam codziennie, a które nie napisały do nas ani słowa.
Cytat:
"a Ty to kto?"
A tak pytamy tylko tych, którzy jakby nigdy nic próbują bezceremonialnie wbić sie w rozmowę, a nie tych, którzy pytają o konkrety czyli buty, zamówienia z sigmy itp.

Wiem,że możemy wydawać się zamkniętym towarzystwem i nie przyjemnym dla innych, ale wcale tak nie jest a takie opinie tylko odstraszają od przychodzenia do nas i pytania o buty.

Uwierzcie, my nie gryziemy, a jeśli ktoś zachowuje się normalnie i rzeczowo w stosunku do nas, to my robimy tak samo.
Więc jeśli ktoś ma ochotę na sigmowe buty, ale boi sie zapytać to niech przestanie zapraszamy

I zmykam, bo to taki mały off-top, ale musiałam nawiązać do wypowiedzi Eyo
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 10:41   #110
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez speare Pokaż wiadomość
Tak, piszemy tak, ale chodzi o osoby, które notorycznie non stop się pojawiają na liście na dole, a nie piszą żadnych postów. Uwierzcie, że jest mnóstwo nicków, które widzimy tam codziennie, a które nie napisały do nas ani słowa.
I tutaj się wtrącę, bo mnie to zastanawia. Sama wchodzę czasem na plotkowy o Sigmie, bo a nuż się pojawią jakieś informacje o butach czy coś, a nie mam potrzeby pisania tam postów. Czy to znaczy, że "podglądam"? To forum publiczne i imho nie istnieje tutaj pojęcie "podglądania"
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 10:46   #111
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
I tutaj się wtrącę, bo mnie to zastanawia. Sama wchodzę czasem na plotkowy o Sigmie, bo a nuż się pojawią jakieś informacje o butach czy coś, a nie mam potrzeby pisania tam postów. Czy to znaczy, że "podglądam"? To forum publiczne i imho nie istnieje tutaj pojęcie "podglądania"
Myślę, że to chodzi bardziej o to, że ponieważ się tam zaprzyjaźniłyśmy, to czasem zdarza się, że piszemy o rzeczach trochę bardziej osobistych i świadomość, że ktoś tam siedzi sobie na dole, jakaś zupełnie anonimowa i nieznana osoba i czyta o tym, kto jaki kupił ostatnio stanik, kto miał jaki problem z TŻ itp. jest średnio fajna. Pewnie, że każdy może sobie podglądać, ale ja na przykład też nie za bardzo rozumiem, po co niektóre osoby (i wciąż te same) dzień w dzień czytają te nasze wypociny, które pewnie dla osoby z zewnątrz nie mają nawet zbyt wiele sensu... Czytają, ale nigdy same się nie odzywają.
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"

Edytowane przez k4te
Czas edycji: 2010-09-18 o 10:48
k4te jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 10:51   #112
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez k4te Pokaż wiadomość
Myślę, że to chodzi bardziej o to, że ponieważ się tam zaprzyjaźniłyśmy, to czasem zdarza się, że piszemy o rzeczach trochę bardziej osobistych i świadomość, że ktoś tam siedzi sobie na dole, jakaś zupełnie anonimowa i nieznana osoba i czyta o tym, kto jaki kupił ostatnio stanik, kto miał jaki problem z TŻ itp. jest średnio fajna. Pewnie, że każdy może sobie podglądać, ale ja na przykład też nie za bardzo rozumiem, po co niektóre osoby (i wciąż te same) dzień w dzień czytają te nasze wypociny, które pewnie dla osoby z zewnątrz nie mają nawet zbyt wiele sensu... Czytają, ale nigdy same się nie odzywają.
Wiesz, my na plotkowym z "Wszystko o co chcieliście, ale wstydzicie się zapytać" też się zakumplowałyśmy i też piszemy o różnych sprawach, ale z ręką na sercu nigdy nie popatrzyłam na dolny pasek czy nas czasem ktoś nie "podgląda" Po prostu mam świadomość, że jeśli nie chcę, żeby coś przeczytała szersza publika to nie piszę tego na otwartym, publicznym forum, tylko na przykład na PW
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 11:06   #113
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
I tutaj się wtrącę, bo mnie to zastanawia. Sama wchodzę czasem na plotkowy o Sigmie, bo a nuż się pojawią jakieś informacje o butach czy coś, a nie mam potrzeby pisania tam postów. Czy to znaczy, że "podglądam"? To forum publiczne i imho nie istnieje tutaj pojęcie "podglądania"
Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Wiesz, my na plotkowym z "Wszystko o co chcieliście, ale wstydzicie się zapytać" też się zakumplowałyśmy i też piszemy o różnych sprawach, ale z ręką na sercu nigdy nie popatrzyłam na dolny pasek czy nas czasem ktoś nie "podgląda" Po prostu mam świadomość, że jeśli nie chcę, żeby coś przeczytała szersza publika to nie piszę tego na otwartym, publicznym forum, tylko na przykład na PW

Ja osobiście doskonale wiem, że czytają moje bzdury różne osoby, które wchodzą na wątek, bo jak napisałaś, to forum publiczne i liczę się z tym mi osobiście (ale dziewczynom też) bardziej chodzi własnie o osoby, które dzień w dzień pojawiają się na wątku (niektóre przez parę miesięcy) i nie napiszą choćby słowa... My z dziewczynami znamy się już dość dobrze, a one czytając nas tak długo też zapewne mają wrażenie, że nas znają... i pewnie czują się u nas troszkę "swojsko", my ich nie znamy i dziwi nas to,że nie chcą włączyć się do rozmowy, tylko czytają i czytają... i te osoby głównie mają miano "podglądaczy" a nie użytkowniczki, które przychodzą, coś poczytają, o coś zapytają i zostają czy odchodzą
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 12:08   #114
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez Bridget Pokaż wiadomość
Może to nie z początków wizażu, ale pamiętam Twój post, Pink (a może już Serendipity) o kąpaniu się w wannie to był jakiś wątek porównawczy - "wanna, czy prysznic" czy coś w ten deseń.

Napisałaś, że wolisz prysznic, bo co to za przyjemność babrać się we własnym brudzie do tej pory mnie to prześladuje (pozytywnie oczywiście), jak tam siedzę



Ja jeszcze dodam,że lubię czytać wątku Tutmirlajt,bom się śmieję zawsze
Lubię też słuchać rad ..(kurczę zapomniałam nick ..) pewnej Wizażanki,która ma na swoim avatarze chyba swoje zdjęcie.Taka blondyneczka z krótkimi włosami i chyba w okularach,ale mogę się mylić. To jest chyba orotka,Dorota albo jakoś tak Przepraszam tę Wizażankę,ale mi nick z głowy wyleciał...
Lubię też czytać Cholerkę
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 13:20   #115
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez speare Pokaż wiadomość
Popieram Ćwirkę i stanę w obronie osób plotkujących na wątku sigmowym:

Tak, piszemy tak, ale chodzi o osoby, które notorycznie non stop się pojawiają na liście na dole, a nie piszą żadnych postów. Uwierzcie, że jest mnóstwo nicków, które widzimy tam codziennie, a które nie napisały do nas ani słowa.

A tak pytamy tylko tych, którzy jakby nigdy nic próbują bezceremonialnie wbić sie w rozmowę, a nie tych, którzy pytają o konkrety czyli buty, zamówienia z sigmy itp.

Wiem,że możemy wydawać się zamkniętym towarzystwem i nie przyjemnym dla innych, ale wcale tak nie jest
Zaprzeczasz sama sobie
To jest publiczne forum i każdy może czytać "wasz" wątek czy się to wam podoba czy nie.
Chcecie mieć swoje zamknięte kwa? załóżcie sobie klub, bo od tego one między innymi są.
Dopóki piszecie w wątku otwartym dla wszystkich wasze pretensje, że czyta ktoś "obcy" są nieuzasadnione.
Jak będę chciała to będę was czytała codziennie
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 13:34   #116
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Zaprzeczasz sama sobie
To jest publiczne forum i każdy może czytać "wasz" wątek czy się to wam podoba czy nie.
Chcecie mieć swoje zamknięte kwa? załóżcie sobie klub, bo od tego one między innymi są.
Dopóki piszecie w wątku otwartym dla wszystkich wasze pretensje, że czyta ktoś "obcy" są nieuzasadnione.
Jak będę chciała to będę was czytała codziennie
Nie zaprzecza sama sobie, nie zrozumiałaś sedna Speare odniosła się do wypowiedzi co do nazywania niektórych osób "podglądaczami" i wyjaśnia dlaczego takie określenia padają. Nie mamy pretensji, że ktoś nas czyta, to by było śmieszne
Oczywiście, że może nas czytać każdy i każdy może to robić codziennie- to czego nie chcemy przekazywać całemu światu piszemy w prywatnym klubie.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 13:43   #117
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Nie zaprzecza sama sobie, nie zrozumiałaś sedna Speare odniosła się do wypowiedzi co do nazywania niektórych osób "podglądaczami" i wyjaśnia dlaczego takie określenia padają. Nie mamy pretensji, że ktoś nas czyta, to by było śmieszne
Oczywiście, że może nas czytać każdy i każdy może to robić codziennie- to czego nie chcemy przekazywać całemu światu piszemy w prywatnym klubie.
Tak, masz rację, nie zrozumiałam
(skąd więc określenie "podglądacze" skoro nie przeszkadza wam - rzekomo - że ktoś codziennie czyta, a o prywatnych sprawach piszecie ponoć w klubie?)
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 14:07   #118
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

udzielałam się na wizażu dużo wcześniej niż wskazuje na to obecne konto, niestety nie wiem co wtedy zrobiłam i pokręciłam, ale na poprzednie nie mogłam się w ogóle zalogować więc powstało to, no i zostało do dziś
a tak ogólnie, to odkryłam wizaż pewnie szukając jakichś recenzji kosmetyków. A później zaczęłam odkrywać kolejne działy
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 14:45   #119
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Tak, masz rację, nie zrozumiałam
(skąd więc określenie "podglądacze" skoro nie przeszkadza wam - rzekomo - że ktoś codziennie czyta, a o prywatnych sprawach piszecie ponoć w klubie?)
Nie wiem, chyba najbardziej odpowiednie jest Czasami, przykładowo jak ja się nie udzielam lub któraś ze stałych dziewczyn, ale widać nas na dole, że jesteśmy to też padają zdania: "Oho, Ćwirka nas podgląda, ale się nie odzywa". To nie jest nieżyczliwe ani nie ma na celu obrażenia nikogo
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 15:13   #120
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Pierwsze co pamietam z wizażu to AgęBJ która to kupiła sobie płaszcz w kolorze gołębim i jej pytanie jakie buty do niego pasują
Chociaż pamięć mam słabą, więc może to nie była Aga, może to nie był płaszcz i możliwe że nie chodziło o kolor gołębi!
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.