Artystycznie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-20, 19:13   #1
Ruverblack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Lightbulb

Artystycznie


Witam wszystkich!
Domyślam się że takich wątków było wiele, temat jest dosyć wyswiechtany ale wraz nie znajduje satysfakcjonujących mnie odpowiedzi na moje pytania. Jestem typową humanistyka, matematka i przedmoty ścisłe to nie moja bajka, najlepiej czuje się w j.polskim. Mam już mało czasu i pora konkretnie zastanowić się co dalej po maturze, jakie studia i wg, mam nadzieję że w jakiś sposób pomożecie mi swoim doświadczeniem. Poza szkołą zajmuje się rysowaniem, malarstwem itp, jest to coś w czym czuję się dobrze, sprawia mi przyjemność, interesuje się tym co związane ze sztuką. Tak więc chciałbym połączyć studia z tym co mnie pasjonuje, myślę że to najlepsze rozwiązanie, tyle że mam pewne ograniczenia, niektóre ceny studiów nie są na moją kieszeń, raczej chciałabym pracować w tym czasie więc studia zaoczne, najlepiej jakby była to Warszawa ale miasta niedaleko też biorę pod uwage. Myślałam coś o reklamie, grafika komputerowa i projektowanie, ciekawi mnie to ale nie jestem pewna czy bym sobie poradziła, jakby ktoś mógł przybliżyć mi nieco te kierunki, brałam też pod uwagę dziennikarstwo ale tu już zrezygnowałabym w pewien sposób z moich artystycznych zdolności...czy ktoś z was studiuje coś podobnego, coś powiwzanego z tym co napisałam... jak uważacie czy warto pchać się ambitnie na jakieś lepsze studia czy w sumie to wszystko jedno, może polecicie jakieś ciekawe studia, kierunki, może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem
Ruverblack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-20 20:13:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.