KWC - wątek do zgłaszania błędów - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-03, 11:06   #121
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Rochelle to juz ze wstydu przestała się tu pokazywać
Wymyśliła razem z drugą bubla, który się jeszcze bardziej posypał, burza i protest w sieci trwa już trzeci tydzień, rozlał się też na inne portale ( np na kafeterię i fb), byłabym zdziwiona gdyby po czymś takim jeszcze te dwie panie były dalej zatrudniane w Edipresse.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 11:07   #122
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Exclamation Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Mi ostatnio fiksuje lista ostatnich recenzji - raz widzę aktualną, raz się cofa o np. 2 dni wstecz.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 11:42   #123
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Od wczoraj próbuję usunąć moją ostatnią recenzję. Dzieją się rzeczy dziwne i niesłychane Wczoraj na telefonie usunęłam ją tzn nie było tekstu, ale zostały oceny (byłam jedyną recenzentką tego produktu). Dziś recka powróciła i próbowałam dalej się jej pozbyć na laptopie, ale pomimo komunikatu, że usunięto, tekst dalej wisi, w profilu widzę kosmetyk jako zrecenzowany, ale przy ilości opinii stoi 0. Nie rozumiem
Dziwne rzeczy dzieją się od środy-czwartku, ale jeśli recenzje usunięte zaczynają wracać, to jestem zaniepokojona.
Przedtem znikały od razu. Lista na profilu miała opóźnienie 4-12h (dopiero po tym czasie zmieniał się licznik), ale pozycje nie znikają z listy i nie wiem, czy spodziewac się, że w ogóle znikną, skoro są tam takie, które wyleciały lata temu (np. nawilżające superpowermezoserum, na które ktoś kiedyś dostał ataku puryzmu i wyrzucił wszystkie recenzje poniżej 6 tyg. - co czyni listę jeszcze bardziej bezużyteczną, ale nie o tym teraz). Licznik po lewej też ciągle stoi, hity się nie zerują
Koło środy dostałam pw od Rochelle_ z pytaniem o powód mojego usuwania i mniej-więcej od tego czasu coś zaczyna szwankować. Czasem nie znikają ze strony produktu, czasem trzeba parę razy odświeżyć stronę. Nie wiem, próbują wyłączyć tę funkcję? (Jeśli tak, to apeluję, żeby z niej nie rezygnować, bo nawet jeśli komuś raz na jakiś czas odbije [macha przyjaźnie ręką], to sama funkcja jest przydatna; nie wszystko wytrzymuje próbę czasu.)
Odpowiedzi na moją odpowiedź rzecz jasna nie było.
/Edycja: udało mi się znaleźć jedną, na komputerze usuwają się bez problemu.

Edytowane przez 201605110926
Czas edycji: 2016-04-03 o 11:46 Powód: +
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 11:58   #124
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Usunęłam dzisiaj swoich kilka recek, odświerzylam nie ma wchodzę na swój profil i tadam są...I tak wyzeruję konto i tak, żeby nie było
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 12:05   #125
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Usunęłam dzisiaj swoich kilka recek, odświerzylam nie ma wchodzę na swój profil i tadam są...I tak wyzeruję konto i tak, żeby nie było
Właśnie w tym rzecz, że są i będą, bo profil jest zupełnie nieprzemyślany. Zamiast pokazywać istniejące recenzje z moją oceną, pokazuje fakt dodania (aktywność) i średnią. Więc nie spodziewaj się, że znikną z profilu (a jak ktoś jeszcze chce usuwać, to polecam po kolei, bo potem trzeba pamiętać, co już poszło, a co jeszcze nie ).
Czy to, co usunęłaś znika na stronie produktu?
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 12:36   #126
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez pohybel Pokaż wiadomość
Właśnie w tym rzecz, że są i będą, bo profil jest zupełnie nieprzemyślany. Zamiast pokazywać istniejące recenzje z moją oceną, pokazuje fakt dodania (aktywność) i średnią. Więc nie spodziewaj się, że znikną z profilu (a jak ktoś jeszcze chce usuwać, to polecam po kolei, bo potem trzeba pamiętać, co już poszło, a co jeszcze nie ).
Czy to, co usunęłaś znika na stronie produktu?
To co pousuwałam po 5 minutach, resecie komputera jest znowu. Żel myjący pewnej firmy usuwałam 8 razy i co jest dalej
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 13:57   #127
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...review-1158081

Czy to tak bardzo trudno wyświetlić DODATKOWO nazwę producenta na początku? Do tej pory często trafiałam przypadkowo na jakieś inne kosmetyki patrząc na te z boku, a tak, jak nie ma producenta, to nawet w nie nie klikam. Dodatkowo, czasem mi się przypominało, że czegoś używałam i mogę to zrecenzować, a tak - lipa.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

wyszukiwarka nie pokazuje nic przy najmniejszej nawet literówce, nie wyszukuje też ze spacją/bez spacji; tylko tak, jak podane w nazwie, to na pewno koniecznie trzeba zmienić

plus ta czcionka, no oczy mnie bolą, nie kłamię...
Dla nich za bardzo skomplikowane jest przeniesienie składu pod opis żeby się wygodniej czytało, a co dopiero połączenie nazwy producenta z nazwą kosmetyku
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 13:59   #128
Marta824
Przyczajenie
 
Avatar Marta824
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 10
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Wątek do zgłaszania błędów został założony przez Panią Rochelle dnia 23 marca - tuż po zamknięciu przez tę samą osobę innego wątku krytykującego nowe KWC.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=871086
W starym wątku również były zgłaszane błędy (pomimo, że ich wyłapywanie należy do obowiązków pracowników Edispresse, a nie użytkowniczek).

Pomijając fakt, że nowe KWC jest jednym wielkim błędem,
nie zauważyłam jakoś, aby od pierwszych zgłoszeń i po przesyłaniu buziaków przez osobę odpowiedzialną za KWC nastąpiło polepszenie jego funkcjonowania. Czy może ja jestem zbyt wymagająca lub rozpieszczona poprzednią wersją serwisu?



Nie została udostępniona stara wersja, obecna się sypie (co widać gołym okiem – nawet okiem laika), szata graficzna i dostępne funkcje są maksymalnie męczące.


Czy ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, że uwagi wizażanek nie zostaną wzięte pod uwagę? Poza drobną naprawą błędów nie zostaną przywrócone stare funkcje KWC czy intuicyjny wygląd serwisu. Nawet jeśli usprawnią wyszukiwarkę i przywrócą zdjęcia, recenzje to tak naprawdę niewiele zmieni, bo całokształt pozostanie taki jaki teraz widzimy – czyli zupełnie do niczego.


Domyślam się, że ten wątek został założony z dwóch powodów:
1. Odwalenia darmowej roboty dla bogatego międzynarodowego koncernu poprzez wyszukiwanie błędów technicznych przez zaangażowane emocjonalnie wizażanki;
2. Mydlenie oczu, że niby wszystko jest tak jak kiedyś, serwis prowadzony jest wspólnie, a to już tak naprawdę jeden wielki bajer. Nie łudźcie się, że Wasze/nasze zdanie coś dla nich znaczy. Widać, że ktoś przejął maszynkę do zarabiania pieniędzy na reklamach i tyle – a co będzie później to już nie ważne. Pewnie nawet założycielka wątku też zostanie pewnego dnia na lodzie.

Korzystałam z KWC głównie czytając recenzje i kierując się nimi podczas zakupów (poza opiniami testerek oczywiście), ale chyba nie byłam aż tak zaangażowana emocjonalnie jak niektóre z Was. I jest mi niezmiernie przykro czytając niektóre posty, wiedząc, że ktoś maksymalnie (i za darmo) poświęcał się przez kilkanaście lat usprawnianiu KWC (dzięki czemu odniósł niewątpliwy sukces), a ktoś inny spieprzył to tak, że bardziej się nie da.


Myślę, że ten serwis nie przetrwa zbyt długo, a na pewno nie będzie już wiarygodny. Totalny nieprofesjonalizm (jak w tym przypadku) zwyczajnie się nie opłaci.
Marta824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 14:31   #129
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A jakiego szukasz? Może tu pomożemy
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 15:15   #130
To_tylko_Megilena
Przyczajenie
 
Avatar To_tylko_Megilena
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 19
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Co się stało z KWC?

Pominę już kwestię wyglądu, bo nie podobają mi się szaty graficzne 99% stron, które wyszły po 2013 roku (zwykle wyglądają jakby skończyła się licencja na photoshopa i trzeba coś zrobić w paincie), ale sam katalog, który tak uwielbiam (uwielbiałam?) zmienił się w coś, gdzie nie mogę przesiadywać dłużej niż 5 minut, bo oczy zaczynają boleć, a problemu z nimi nie mam. Nie rozumiem dlaczego wprowadza się nowe KWC, które kuleje, które ma błąd na błędzie i jest ewidentnie niedopracowane. Nie rozumiem dlaczego:

- będąc na profilu danej recenzentki i kliknięciu w interesującą mnie recenzję nie widzę jej, tylko ogólną stronę danego kosmetyku. Jeżeli ktoś myśli, że będę skrolować po recenzjach w poszukiwaniu tej jednej, to grubo się myli...

- na liście zrecenzowanych kosmetyków nie zawsze widać jaką ocenę dana recenzentka wystawiła danemu produktowi. Jakby interesowała mnie średnia ocen, to nie szukałabym u recenzentki tylko ogólnie w katalogu

- zniknęły połówki gwiazdek. Dla mnie między 2 a 3 jest ogromna przepaść: jeden to kosmetyk słaby, kiepski, ale szkód nie czyniący, a drugi to zwykły przeciętniak, który pracę swą wykonuję, ale bez szału. Nie mam zamiaru zaniżać, ani zawyżać oceny, dlatego na chwilę obecną wstrzymałam się z recenzjami produktów, którym dałabym ocenę z połówką. Już nie wspomnę o bublach wszech czasów, gdzie ocena 1,5 była nagrodą, a 2 to już ogromny zaszczyt...

- dlaczego tak bardzo uogólniono czas używania produktu. Kilka miesięcy to zarówno 2 miesiące jak i pół roku. Dla mnie w przypadku niektórych kosmetyków, to SPORA różnica i jestem wręcz pewna, że nie jestem sama w tej kwestii.

- dlaczego w ogóle są takie opcje jak ,,nie określono" ,,próbka/ testy w perfumerii" ?! Pamiętam (nie tak dawne) czasy gdzie za takie coś kasowało się recenzje, chyba, że została opisana naprawdę wyjątkowa sytuacja.

- dlaczego nie widzę ile osób pochwaliło daną recenzentkę? Uważam, że obiektywniej było kiedy widziałam ile osób pochwaliło daną osobę, bo w ten sposób, to ja mogę poprosić grupę koleżanek, aby ponabijały mi licznik

- dlaczego nie widzę nazwy producenta, tylko samą nazwę linii kosmetyków. O ile w przypadku szamponów, jakoś mi to nie przeszkadza to jednak widząc ,,Solutions" nie domyślę się, że chodzi o kosmetyki Avonu, a ,,Lash Sensational" to tusz od Maybelline- choć mam te produkty w swoich recenzjach.

-dlaczego nadal wystarczy jedna literówka, żeby wyszukiwarka nie umiała znaleźć ani jednego kosmetyku? Czy naprawdę pisząc Shauma zamiast Schauma nie można domyślić się o jaki szampon nam chodzi?

Żeby nie było, że tylko tak sobie siedzę i krytykuję wszystko, pochwalę, że całkiem podoba mi się opcja z ocenianiem wydajności, trwałości i tak dalej. Są to faktycznie przydatne rzeczy i fajnie, że można w szybki sposób to sprawdzić. Cieszę się też, że mogę obserwować recenzentki, bo do niektórych osób lubię wracać. Całkiem OK jest też opcja łapki w dół przy recenzjach, na niektóre osoby piszące 2 zdania o produkcie jak znalazł. :P

Chciałabym też się dowiedzieć, czy powrócą zdjęcia dodawane do recenzji w starej wersji KWC? I czy może będzie opcja ustawienia czy ktoś ma zobaczyć "wszystko" czy tylko recenzję na profilu? Osobiście uważam, że recenzje powinny być wyświetlane jako pierwsze, bo to one przecież głównie interesują gdy wchodzi się na profil danej osoby. Myślę, że byłoby też miło gdyby wróciła opcja zobaczenia kto mnie pochwalił. Myślę też, że dla perfum czy akcesoriów kosmetycznych warto wprowadzić inny formularz. W przypadku pędzla "ilość zużytych opakowań" jest nieco nieadekwatna.

Pozdrawiam wszystkich którym udało się dotrwać do końca i życzę miłego dnia
To_tylko_Megilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 15:30   #131
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Żeby nie było, że tylko tak sobie siedzę i krytykuję wszystko, pochwalę, że całkiem podoba mi się opcja z ocenianiem wydajności, trwałości i tak dalej. Są to faktycznie przydatne rzeczy i fajnie, że można w szybki sposób to sprawdzić.
To zepsuję ci humor W obecnej formie oceny cząstkowe łączą się w średnią ogólną. Dlatego nie ma półgwiazdek. Zapach i opakowanie (co? estetyka? funkcjonalność? pojemność?) mogą zaniżyć lub zawyżyć wybraną ocenę i można ją co najwyżej ręcznie wyedytować.
Ten kawałek o relacji ceny do jakości czy jakoś tak wszyscy będą zaniżać, bo przecież zawsze mogłoby być tańsze.
A jak ocenić na gwiazdki zgodność z opisem, chyba jedyną ocenę cząstkową chociaż mgliście związaną z działaniem? Co z tymi wszystkimi zastosowaniami alternatywnymi, którymi stoi KWC?

Poza tym te statystyki będą kompletnie niewiarygodne dla ocen sprzed zmiany, bo system po prostu wrzucił w każde pole ocenę ogólną. (A w innych miejscach zostawił puste; nie ogarniam tego.) Trzeba by wszystko pouzupełniać
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 15:37   #132
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
No, ja to już odczuwam, chciałam rano iść sobie kupić krem pod oczy, przez kwc nie da się wyszukać tego najlepiej ocenianego, zapytałam w wątku, do teraz mi nikt nie odpowiedział, więc siedzę w domu i nie mam kremu

to był mój ulubiony sposób na rozrywkę, więc faktycznie przyrko
Na stronie głównej kWc jest lista kategorii po prawej, i tam opcja najlepsze/najgorsze
https://wizaz.pl/kosmetyki/lista_kategorii.html

A właśnie, czemu tam w liście wyników "najlepsze kremy pod oczy" są wepchnięte "najpopulrniejsze produkty" z innej kategorii? WTF? Testujecie ile forumowiczki są w stanie znieść psychicznie zanim zamkną stronę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png oczy wizaz.png (116,2 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2016-04-03 o 15:43
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 16:49   #133
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Usunęłam dziś koło 25 recek, niektore n razy I co-są wszystkie z powrotem. Jaja powielkanocne
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 16:52   #134
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Baaaardzo podoba mi się informacja o tym, że produkt już został dodany do torebki! Bardzo, bardzo! Dzięki.
Layout strony też dużo bardziej nowoczesny, ładny, choć trochę już chyba niemodny. I nieczytelny - ale o tym później.
Podobają mi się też dodatkowe kryteria oceny, zobaczymy, jak się sprawdzą.
Co mi przeszkadza?
*Brak domyślnej przegródki w torebce. Niech podpowiada się podstawowa przegródka, kto chce, przestawi sobie na dowolną inną. Ja zwykle wrzucam wszystko do jednej i dopiero jak mam wolniejszą chwilkę przerzucam do docelowych.
*Bardzo brakuje mi wykresu przedstawiającego jak rozkładały się oceny użytkowniczek. Nie musi to być w głównym poglądzie - mnie by wystarczyło, gdyby można było zajrzeć do wykresu ocen tak, jak poprzednio do wykresu "kupię/nie wiem/nie kupię".
*Kolejna rzecz. Wchodzę na przykład na stronkę marki Equilibra:
https://wizaz.pl/kosmetyki/marka,3496,equilibra.html
Potem klikam na "pokaż wszystkie produkty". Lista produktów poprzeplatana jest (chyba- mam wyłączone) reklamami i wstawkami jak "najpopularniejsze produkty". Myślałam, że dojechałam do końca listy, ale okazało się, że poniżej też są.
Sortowanie nie działa - sortuje chyba pozycje z całego katalogu.
*Czy jest możliwość ustawienia innego widoku katalogu? Małych ikon, nazwy kosmetyku? Teraz tam, gdzie mieściły się cztery produkty na liście jest jeden. Raz, że przez to strona jest dłuższa i trzeba przewijać i przewijać, a dwa jest to mniej czytelne, bo na raz widzę jedynie dwa produkty na raz. To chyba największa wada. Uważam, że w podglądzie produktu też jest wszystko za bardzo rozbite. Zdjęcie na pół strony, nie mieści się z opisem, potem właściwości i skład i na końcu, po kolejnym przewinięciu powtórzenie oceny jaką otrzymał produkt i dodatkowe kryteria. Dopiero potem recenzje. Przewijanie, przewijanie, przewijanie i wciąż widzę jedynie wycinek.
Tyle na dziś nasuwa mi się
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 19:48   #135
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Problemy techniczne z Forum

Spędziłam dziś trochę czasu usiłując usuwać moje recenzje, jednakże one wracają. DLACZEGO?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 21:03   #136
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Usunęłam dziś koło 25 recek, niektore n razy I co-są wszystkie z powrotem. Jaja powielkanocne
Rzeczywiście coś padło. Usuwam, potwierdzam, pojawia się okienko, że usunięto, a ona tam ciągle jest. I tak raz za razem.
Czy oni postanowili odłożyć decyzję, co zrobić z niezadowolonymi niewdzięcznikami na potem, a na razie utrudnić im działanie? Już wolałabym jakiś jasny komunikat w rodzaju bana.

Cytat:
w ogóle byłoby miło, żeby tak jak wcześniej można było zobaczyć konkretnie kto nam dał plusa
Albo minusa, jak już są Skoro nie zaniżają statystyk użytkownika, to skąd taki delikwent ma wiedzieć, że komuś podpadł (i rozważyć poprawę)? Przy recenzjach, które nie mają jeszcze pochwał, pewnie ich nawet nie widać (-%?).
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 21:17   #137
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez pohybel Pokaż wiadomość
Rzeczywiście coś padło. Usuwam, potwierdzam, pojawia się okienko, że usunięto, a ona tam ciągle jest. I tak raz za razem.
Czy oni postanowili odłożyć decyzję, co zrobić z niezadowolonymi niewdzięcznikami na potem, a na razie utrudnić im działanie? Już wolałabym jakiś jasny komunikat w rodzaju bana.
Ależ nie mają prawa do dawania bana. Recki są mojego autorstwa i mam prawo usunąć je zgodnie ze swoją wolą /i dostępnością możliwości usuniecia/. Za co ban? za korzystanie ze swoich praw?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 21:22   #138
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ja wiem, że nie mają i sprawdzałam - nie ma przeciw temu punktu w regulaminie. Ale ciągle wraca ta historia o przywróceniu komuś usuniętych recenzji i banie. (I z góry uprzedzam, że to strata czasu, bo komu straszny ban na koncie, które zamierza porzucić?) Więc nie zaufam komunikatowi mówiącemu, że usuniętych nie da się przywrócić póki nie zobaczę pustej listy na swoim profilu i wyzerowanego licznika.
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 22:24   #139
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Najprawdopodobniej przechodzą na Edipresse. W dziennikarstwie wszystko jest kwestią umowy między wydawnictwem a dziennikarzem, na ogół jest tak, ze dziennikarz zrzeka się swoich praw po otrzymaniu honorarium. Ale jak to się ma w przypadku tych recenzji tu to nie wiem. Powinno być gdzieś w regulaminie.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 23:49   #140
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
Najprawdopodobniej przechodzą na Edipresse. W dziennikarstwie wszystko jest kwestią umowy między wydawnictwem a dziennikarzem, na ogół jest tak, ze dziennikarz zrzeka się swoich praw po otrzymaniu honorarium. Ale jak to się ma w przypadku tych recenzji tu to nie wiem. Powinno być gdzieś w regulaminie.
Tylko my nie jesteśmy dziennikarkami, nie wykonujemy tego zawodu, nie mamy umowy jakiejkolwiek z firmą, nie pobieramy wynagrodzenia, etc, etc To jak korzystanie z jakiejkolwiek poczty-chcesz wyczyscić swoje konto-nikt Ci zawartości nie będzie przywracal. Prawo do bycia zapomnianym w sieci jest podstawą

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Przeczytałam regulamin=jest o dodawaniu, nie ma nic o usuwaniu.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 11:22   #141
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Nic nie działa.
Abstrahuję już naprawdę od konieczności ogarnięcia dziesiątków wyskakujących reklam z góry, z boku i z powietrza, ale nie jestem w stanie dzisiaj nic zrobić na KWC, ani dodać produktu do torebki, ani dodać recenzji, że już nie wspomnę o znalezieniu czegokolwiek.

Mam wrażenie, że to wciąż wersja testowa. I zaczynam wątpić, że kiedykolwiek testową być przestanie.

Wkurzyłam się.
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 12:00   #142
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Zmiana na KWC, nie mogę usuwać ani edytować własnych recenzji...System zablokował tą opcję
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 12:43   #143
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Zmiana na KWC, nie mogę usuwać ani edytować własnych recenzji...System zablokował tą opcję
Skąd wiesz, że zablokował, pokazuje ci się jakiś komunikat?
Zaczynam myśleć, że to problem z wyskakującymi okienkami i/lub dynamiką (tzn. zmiany zachodzą, ale nie pokazują od razu się na stronach i z każdym dniem jest gorzej; nawet nie muszą nic blokować, bo wszystko się samo sypie ). To, co usunęłam wczoraj zniknęło.
Marzy mi się łatka łącząca w sobie backup i autodestrukcję.
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 12:51   #144
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez pohybel Pokaż wiadomość
Skąd wiesz, że zablokował, pokazuje ci się jakiś komunikat?
Zaczynam myśleć, że to problem z wyskakującymi okienkami i/lub dynamiką (tzn. zmiany zachodzą, ale nie pokazują od razu się na stronach i z każdym dniem jest gorzej; nawet nie muszą nic blokować, bo wszystko się samo sypie ). To, co usunęłam wczoraj zniknęło.
Marzy mi się łatka łącząca w sobie backup i autodestrukcję.
Usuwam recenzję-wyskakuje powiadomienie, że recenzja usunięta i okienko dodaj recenzję oraz...moja recenzja. Próbowalam doedytować, czyli usunąć treść i wpisać usunięta recenzja, system to odrzuca. Z wczorajszych część usunięta, część wróciła
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 13:25   #145
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Jest postęp! Liczniki ruszyły Już tylko 31 sztuk.
Wszystko ma monstrualne lagi, zwłaszcza profile. Najlepiej to przeczekać. Jak mają przywracać, szkoda czasu na usuwanie. Prędzej czy później to ogarną(?), linki będą kierować od razu do własnej recenzji i będzie szybciej. Może nawet lista będzie pokazywać tylko to, co jeszcze zostało, a nie wszystko...

Cytat:
Usuwam recenzję-wyskakuje powiadomienie, że recenzja usunięta i okienko dodaj recenzję oraz...moja recenzja. Próbowalam doedytować, czyli usunąć treść i wpisać usunięta recenzja, system to odrzuca.
Tak teraz jest, treści na stronie wiszą jeszcze przez jakiś czas, mimo że zostały usunięte, reszta danych typu ocena i ilość recenzji jeszcze dłużej (jak tu: 0 rec., ocena 2/5).
Nie możesz przecież doedytować usuniętej rec. Zrobiłam próbę na nieusuniętej, edytowanie działa, ale zmiany pokazują się dopiero po ok. 0,5h.

Cytat:
Z wczorajszych część usunięta, część wróciła
Nie wiem, co o tym myśleć. Będę obserwować.
Czy jest szansa, że myli ci się które usuwałas?

/Coś poprawili, bo zaczęły znikać od razu i wszystko chodzi jakoś gładziej

Edytowane przez 201605110926
Czas edycji: 2016-04-04 o 13:51 Powód: pochwała pracy zespołu technicznego
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 15:28   #146
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Część zeszło, część wróciło, części dalej nie mogę usunąć /zwłaszcza jesli to produkt gdzie jest jedna recenzja oraz...produkt jednego ze sponsorów KWC -->klikanie na dymek z opcją tak powoduje ze nie dzieje sie nic. Usuwam dość systematycznie więc latwo mi sprawdzic co jest a co nie jest usunięte. Przede mną challenge -odnalezienie swojej tam, gdzie recek jest od groma i opcja wizazu szukam od 1 strony co 2 przeskakując w gorę, lub od ostatniej co 2 przeskakujac w dół .
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 17:27   #147
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Część zeszło, część wróciło, części dalej nie mogę usunąć /zwłaszcza jesli to produkt gdzie jest jedna recenzja oraz...produkt jednego ze sponsorów KWC -->klikanie na dymek z opcją tak powoduje ze nie dzieje sie nic. Usuwam dość systematycznie więc latwo mi sprawdzic co jest a co nie jest usunięte. Przede mną challenge -odnalezienie swojej tam, gdzie recek jest od groma i opcja wizazu szukam od 1 strony co 2 przeskakując w gorę, lub od ostatniej co 2 przeskakujac w dół .
Usunęłam na próbę kilka najstarszych recek. W profilu ciągle są, więc czekam, co się będzie działo dalej. Najgorsze, że moje recki sprzed 5 lat to właśnie dość popularne produkty, taki np balsam do ust Tisane to aż 139 stron recenzji, więc trochę grzebania jest, póki system nie wyświetla recenzji właścicielki profilu jako pierwszej.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-04-04 o 17:29
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 02:23   #148
griet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Koszmarnie nieczytelna i męcząca szata graficzna. Wszystko jest białe, rozsypane po całej stronie, brak jakichś wyraźnie wydzielonych segmentów, dziwna czcionka. Odechciewa mi się nawet przeglądać recenzje, bo po chwili czuję się zwyczajnie zmęczona gapieniem na tę białą, bezkształtną plamę.
griet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 09:02   #149
rochas
Raczkowanie
 
Avatar rochas
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 68
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

A ja mam na swojej liście info, że dodałam produkt, którego nie dodawałam, nawet go nie znam, nie używałam i pierwszy raz go widzę... Oczywiście gdy wejdę na stronę tego produktu to widnieje tam inna wizażanka, która ten produkt dodała. Nie pojmuję, jak to możliwe, że mam go na liście...
rochas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 09:11   #150
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Usunęłam na próbę kilka najstarszych recek. W profilu ciągle są, więc czekam, co się będzie działo dalej. Najgorsze, że moje recki sprzed 5 lat to właśnie dość popularne produkty, taki np balsam do ust Tisane to aż 139 stron recenzji, więc trochę grzebania jest, póki system nie wyświetla recenzji właścicielki profilu jako pierwszej.


A co będzie jak pomimo waszych starań recki będą nadal wisieć w KWC? W końcu to jest istota tego portalu, średnio leży w ich interesie żeby znikały raz zamieszczone recenzje.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-19 14:36:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.