Urodziny a chłopak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-23, 16:00   #1
nora29_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 66

Urodziny a chłopak


Hej,

Potrzebuje waszej porady..

Jestem z chlopakiem w zwiazku na odleglosc (spotykamy sie 1,5 roku od 3 miesiecy jest to zwiazek na odleglosc).

Za 2 miesiace bede miala 30 urodziny i postanowilam zorganizowac wyjazd dla znajomych - kilku najblizszych znajomych, wyjazd na weekend do Hiszpanii.

Zaprosilam tez mojego chlopaka. Na poczatku zapytal mnie czy na pewno chce zeby do nas dolaczyl, czy nie wole jechac sama ze znajomymi (on nie zna wiekszosci z nich, prawie kazdy z moich znajomych mieszka w innym miejscu). Zaprzeczylam ze nie, ze fajnie gdyby byl. I w sumie pomyslalam ze fajnie by bylo gdyby poznal wiekszosc moich znajomych. W ten weekend sprawdzalismy dla niego bilety...

A wczoraj podczas rozmowy tel powiedzial ze zostal zaproszony na konferencje ale nie zna szczegolow. Dzis mi wyslal linka do tej konferencji. Odbywa sie dokladnie w weekend moich urodzin.

Wiem ze to dla niego szansa, ale jednoczesnie jest mi bardzo przykro ze jego na tych urodzinach nie bedzie. Nie spedzamy ze soba duzo czasu ze wzgledu na odleglosc, a teraz jeszcze to... Co sadzicie dziewczyny? Powinnam wyluzowac czy takze uwazacie ze to troche srednie?
nora29_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 17:20   #2
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Urodziny a chlopak

Cytat:
Napisane przez nora29_ Pokaż wiadomość
Hej,

Potrzebuje waszej porady..

Jestem z chlopakiem w zwiazku na odleglosc (spotykamy sie 1,5 roku od 3 miesiecy jest to zwiazek na odleglosc).

Za 2 miesiace bede miala 30 urodziny i postanowilam zorganizowac wyjazd dla znajomych - kilku najblizszych znajomych, wyjazd na weekend do Hiszpanii.

Zaprosilam tez mojego chlopaka. Na poczatku zapytal mnie czy na pewno chce zeby do nas dolaczyl, czy nie wole jechac sama ze znajomymi (on nie zna wiekszosci z nich, prawie kazdy z moich znajomych mieszka w innym miejscu). Zaprzeczylam ze nie, ze fajnie gdyby byl. I w sumie pomyslalam ze fajnie by bylo gdyby poznal wiekszosc moich znajomych. W ten weekend sprawdzalismy dla niego bilety...

A wczoraj podczas rozmowy tel powiedzial ze zostal zaproszony na konferencje ale nie zna szczegolow. Dzis mi wyslal linka do tej konferencji. Odbywa sie dokladnie w weekend moich urodzin.

Wiem ze to dla niego szansa, ale jednoczesnie jest mi bardzo przykro ze jego na tych urodzinach nie bedzie. Nie spedzamy ze soba duzo czasu ze wzgledu na odleglosc, a teraz jeszcze to... Co sadzicie dziewczyny? Powinnam wyluzowac czy takze uwazacie ze to troche srednie?

Co do konferencji, to uważam, że jeżeli jest to dla niego ważne to nie masz podstaw do obrażania się, przecież nie ma możliwości zmienić terminu, bo nie od niego to zależy. Czy jesteś pewna, że on może pozwolić sobie finansowo na ten wyjazd? Może próbuje to zakomunikować w inny sposób?
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 17:42   #3
nora29_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 66
Dot.: Urodziny a chlopak

[1=b86fbd8625d9b7713dc397c 4b023b1c18a236704_5f3b0c8 5ccdaa;87529587]Co do konferencji, to uważam, że jeżeli jest to dla niego ważne to nie masz podstaw do obrażania się, przecież nie ma możliwości zmienić terminu, bo nie od niego to zależy. Czy jesteś pewna, że on może pozwolić sobie finansowo na ten wyjazd? Może próbuje to zakomunikować w inny sposób?[/QUOTE]

Ok, ale nie powiedzial - ok wiem ze w ten weekend masz urodziny. W ogole pominal temat urodzin gdy mi powiedzial o tej konferencji. Nie wiem nawet czy zorientowal sie ze to ten sam weekend.... Co jest dla mnie troche srednie, bo wie ze mi na tym zalezy.


A finansowo na pewno moze sobie pozwolic.
nora29_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 19:51   #4
Ninanina88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 502
Dot.: Urodziny a chlopak

Cytat:
Napisane przez nora29_ Pokaż wiadomość
Ok, ale nie powiedzial - ok wiem ze w ten weekend masz urodziny. W ogole pominal temat urodzin gdy mi powiedzial o tej konferencji. Nie wiem nawet czy zorientowal sie ze to ten sam weekend.... Co jest dla mnie troche srednie, bo wie ze mi na tym zalezy.


A finansowo na pewno moze sobie pozwolic.
A nie możecie lecieć w inny weekend? W sumie to Ty też to organizujesz bardziej że znajomymi niż z nim od początku, a on jest tak jakby na doczepkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninanina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 20:51   #5
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Urodziny a chlopak

Jeśli finansowo może sobie na wyjazd pozwolić, to ja starałabym się znaleźć inny termin, dogodny dla wszystkich. Chciałabym, by mój chłopak był obecny na moich urodzinach, szczególnie, że skoro jest Twoim chłopakiem to raczej dobrze bawicie się razem i czas we dwoje czy w więcej osób sprawia wam taką samą przyjemność.
No chyba, że on wstydzi się powiedzieć Ci, że krępuje się Twoich znajomych (związek na odległość ma raczej to do siebie, że raczej rzadko widujecie się we dwoje, a co dopiero ze znajomymi jego/Twoimi).
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 20:54   #6
nora29_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 66
Dot.: Urodziny a chlopak

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Jeśli finansowo może sobie na wyjazd pozwolić, to ja starałabym się znaleźć inny termin, dogodny dla wszystkich. Chciałabym, by mój chłopak był obecny na moich urodzinach, szczególnie, że skoro jest Twoim chłopakiem to raczej dobrze bawicie się razem i czas we dwoje czy w więcej osób sprawia wam taką samą przyjemność.
No chyba, że on wstydzi się powiedzieć Ci, że krępuje się Twoich znajomych (związek na odległość ma raczej to do siebie, że raczej rzadko widujecie się we dwoje, a co dopiero ze znajomymi jego/Twoimi).
Niestety to nie jest mozliwe. Przyjezdza ok 10 osob i prawie wszyscy kupili juz bilety. Nie sadze zeby krepowal sie moich znajomych, bo jest bardzo otwarta osoba.

Problem polega na tym, ze nie widujemy sie za czesto, a tydzien po moich urodzinach przyjezdzaja do niego koledzy na kilka dni, wiec tez sie nie zobaczymy. Po prostu srednio sie z tym czuje bo od dobrych kilku tygodni wiedzial ze to planuje, a teraz nawet nie wspomnial ze to ta sama data, po prostu wyslal linka do konferencji.
nora29_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 20:56   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Urodziny a chlopak

Nie odwoływałabym planów. Nie jest jednak tak łatwo się zgadać grupą. Zawsze możecie to powtórzyć za jakiś czas już z nim.

Natomiast sama sytuacja: no słabo wyszło. Wypytałabym co to za konferencja. Jeżeli jakaś cykliczna, a nie "wydarzenie raz na 5 lat", to byłabym zła na faceta, że wybrał ten wyjazd.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-01-23 o 20:57
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-24, 01:46   #8
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Urodziny a chlopak

A nie możesz raz wyjechać ze znajomymi a w inny weekend już na bardziej romantyczną wycieczkę z facetem? Jeśli on w ogóle nie zna twoich znajomych, to i tak pewnie średnio by się bawił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 06:08   #9
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Urodziny a chlopak

Zaprosiłaś chłopaka, ale ma zapłacić za siebie?
Może woli wydać pieniądze na coś dla siebie, a nie weekend z obcymi ludźmi? Ustaliłaś z nim ten wypad w ogóle czy postanowiłaś sama, a teraz masz pretensje, że nie skacze z radości?
Masz 30 lat, więc wiesz, że trzeba w związku rozmawiać, a nie pytać w necie czy słusznie masz focha.

Dobra doczytałam, że w grudniu pisałaś, że nie sądzisz, że będzie coś z tego związku. Tym bardziej mu się nie dziwię, że nie chce wydawać kasy na taki wypad.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.

Edytowane przez Karena 73
Czas edycji: 2020-01-24 o 06:13
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 06:24   #10
nora29_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 66
Dot.: Urodziny a chlopak

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Zaprosiłaś chłopaka, ale ma zapłacić za siebie?
Może woli wydać pieniądze na coś dla siebie, a nie weekend z obcymi ludźmi? Ustaliłaś z nim ten wypad w ogóle czy postanowiłaś sama, a teraz masz pretensje, że nie skacze z radości?
Masz 30 lat, więc wiesz, że trzeba w związku rozmawiać, a nie pytać w necie czy słusznie masz focha.

Dobra doczytałam, że w grudniu pisałaś, że nie sądzisz, że będzie coś z tego związku. Tym bardziej mu się nie dziwię, że nie chce wydawać kasy na taki wypad.

Ale tu naprawde nie o kase chodzi. To nie jest problemem, podkreslam po raz kolejny.

I tak, on od poczatku planowania byl informowany.
nora29_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 10:05   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Urodziny a chlopak

Cytat:
Napisane przez nora29_ Pokaż wiadomość
Ale tu naprawde nie o kase chodzi. To nie jest problemem, podkreslam po raz kolejny.

I tak, on od poczatku planowania byl informowany.
Najwidoczniej nie chce jechać. Jedziecie grupą, macie swoje klimaty, tematy. Po jakimś czasie bycia ze sobą, uwidaczniają się tego typu różnice w podejściu.

Ten związek długo jeszcze będzie związkiem na odległość?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-24, 11:13   #12
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Urodziny a chlopak

Cytat:
Napisane przez nora29_ Pokaż wiadomość
Ale tu naprawde nie o kase chodzi. To nie jest problemem, podkreslam po raz kolejny.

I tak, on od poczatku planowania byl informowany.
Ale skąd wiesz, że nie? Pytałaś go wprost?
Słuchaj, to że ktoś ma kasę nie oznacza, że musi mieć ochotę wydawać ją na jakiś konkretny cel.

Ja zarabiam sporo i zbieram na wyjazd na Kilimandżaro za 15 tys. Ale to oznacza zaplanowanie wydatków w dłuższej perspektywie i na przykład wobec tego nie stać mnie na wyjazdy weekendowe za chociażby 200-300 zl. Nie stać mnie, bo zbieram na inny cel, mam inne priorytety. Tak samo mogłabym kupować sobie co miesiąc nową torebkę za 1000 zł, ale tego nie robię, bo zwyczajnie nie mam ochoty.

To że Twój facet ma wystarczającą kwotę na koncie po opłaceniu podstawowych potrzeb, nie oznacza, że chce ją wydawać akurat na bilety lotnicze na imprezę, gdzie nikogo oprócz Ciebie nie będzie znał. I ja go rozumiem. Dla mnie to niepotrzebny wydatek.

I niby piszesz, że faceta informowałaś od początku, ale chyba zaprosiłaś później skoro wszyscy już dawno kupili bilety, a on dopiero wczoraj je przeglądał.

A co do tego, że rzadko się widujecie - cóż, taki lajf. Wybrałaś związek na odległość i chyba wiedziałaś na co się piszesz, dzieckiem nie jesteś.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 11:25   #13
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Urodziny a chlopak

Nie dziwię się facetowi.

Wołami byś mnie nie zaciągnęła na weekend z ludźmi, których nie znam w obcym kraju.

Najpierw musiałabym ich poznać, znać ich jakiś czas, żeby to w ogóle rozważyć.

I to zakładając, że za mnie płacisz.

A jak jeszcze ja mam płacić za tę przyjemność wątpliwej jakości, to już w ogóle. Do tego wszystkiego będą na doczepkę.

Inna sprawa, że powinien z Tobą porozmawiać, czemu nie chce jechać lub czemu woli konferencję.

Na twoim miejscu nie miałabym problemu o sam fakt, czy jedzie, ale miałabym problem z tym, że ze mną nie rozmawia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 11:30   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Urodziny a chlopak

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
(...)
Na twoim miejscu nie miałabym problemu o sam fakt, czy jedzie, ale miałabym problem z tym, że ze mną nie rozmawia.
O to to.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 12:31   #15
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Urodziny a chlopak

Sądzę, że właśnie dlatego związki na odległość są bez sensu. Jakbyście mieszkali razem to by cię tak nie bolało, że on ma konferencje, a ty będziesz się bawić tylko ze znajomymi.

Jak dla mnie to nie ogarnął, że to ten sam weekend. Mnie też się zdarza i nie ma w tym żadnych ukrytych zamiarów. Powiedziałaś mu od razu, że przecież się wtedy umawialiście czy też zgrywasz głupa i wolisz zamiast rozmowy z partnerem współczucie anonimowych ludzi z Internetu?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 12:59   #16
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Urodziny a chlopak

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87531756]Sądzę, że właśnie dlatego związki na odległość są bez sensu. Jakbyście mieszkali razem to by cię tak nie bolało, że on ma konferencje, a ty będziesz się bawić tylko ze znajomymi.

Jak dla mnie to nie ogarnął, że to ten sam weekend. Mnie też się zdarza i nie ma w tym żadnych ukrytych zamiarów. Powiedziałaś mu od razu, że przecież się wtedy umawialiście czy też zgrywasz głupa i wolisz zamiast rozmowy z partnerem współczucie anonimowych ludzi z Internetu?[/QUOTE]A to druga strona medalu. Mógł nie pamiętać. Mam nadzieję, że autorka nie planuje czekać "aż się domyśli".

Mój ukochany czasem nie pamięta i weźmie na przykład zmianę w pracy.

Więc mu przypominam co chwilę, na wszelki wypadek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 13:26   #17
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Urodziny a chlopak

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość



To że Twój facet ma wystarczającą kwotę na koncie po opłaceniu podstawowych potrzeb, nie oznacza, że chce ją wydawać akurat na bilety lotnicze na imprezę, gdzie nikogo oprócz Ciebie nie będzie znał. I ja go rozumiem. Dla mnie to niepotrzebny wydatek.
Juz pomijajac to wszystko, jakby facet rozpatrywal swietowanie moich urodzin jako niepotrzebny wydatek to bym sie serio zastanowila nad takim zwiazkiem. Ale to ja.

Mysle, ze po prostu nie ogarnal, ze to ten weekend. Jesli konferencja jest dla niego rzeczywiscie wazna to zaplanowalabym wspolne swietowanie z nim na za tydzien lub dwa.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 14:18   #18
nora29_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 66
Dot.: Urodziny a chlopak

Dzieki za odpowiedzi.

No wiec tak:

Cytat:
Ten związek długo jeszcze będzie związkiem na odległość?
Nie wiem. On dopiero niedawno wyjechal, ja mam dobra prace tu gdzie jestem, wiec narazie tak bedzie...

Cytat:
Najpierw musiałabym ich poznać, znać ich jakiś czas, żeby to w ogóle rozważyć.

I to zakładając, że za mnie płacisz.

A jak jeszcze ja mam płacić za tę przyjemność wątpliwej jakości, to już w ogóle. Do tego wszystkiego będą na doczepkę.
Wiec tak: Tu gdzie mieszkam, to normalne ze kazdy w takiej sytuacji placi za siebie. Nikt nie oczekuje od nikogo placenia za bilety i mieszkanie dla 10 osob. Plus. Gdybysmy spotkali sie na weekend i to bylaby jego kolej zeby przylecial, bylyby to takie same koszty jak wyjazd do Hiszpanii. Naprawde pieniadze sa w tej sytuacji nieistotne.

A moi znajomi tez sie nie znaja - tzn 2 sie zna, potem nastepne 2 etc. Wiec nie czul by sie na doczepke, poniewaz praktycznie wiekszosc osob sie nie zna. Dodam: takie wyjazdy byly organizowane przez wielu moich znajomych i wiem ze to wypali

Cytat:
Jak dla mnie to nie ogarnął, że to ten sam weekend. Mnie też się zdarza i nie ma w tym żadnych ukrytych zamiarów. Powiedziałaś mu od razu, że przecież się wtedy umawialiście czy też zgrywasz głupa i wolisz zamiast rozmowy z partnerem współczucie anonimowych ludzi z Internetu?
Mozliwe. Chcialam po prostu poznac opinie innych osob, poniewz sama mam sklonnosc do zbyt duzej analizy tego co sie dzieje, i wiem ze czesto nie patrze obiektywnie a nie chce wyskoczyc z pretensjami.


Cytat:
Mysle, ze po prostu nie ogarnal, ze to ten weekend. Jesli konferencja jest dla niego rzeczywiscie wazna to zaplanowalabym wspolne swietowanie z nim na za tydzien lub dwa.

Ale to chyba on powinien zaproponowac w takiej sytuacji...?
nora29_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 15:13   #19
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Urodziny a chlopak

Cytat:
Napisane przez nora29_ Pokaż wiadomość
Wiec tak: Tu gdzie mieszkam, to normalne ze kazdy w takiej sytuacji placi za siebie. Nikt nie oczekuje od nikogo placenia za bilety i mieszkanie dla 10 osob. Plus. Gdybysmy spotkali sie na weekend i to bylaby jego kolej zeby przylecial, bylyby to takie same koszty jak wyjazd do Hiszpanii. Naprawde pieniadze sa w tej sytuacji nieistotne.

A moi znajomi tez sie nie znaja - tzn 2 sie zna, potem nastepne 2 etc. Wiec nie czul by sie na doczepke, poniewaz praktycznie wiekszosc osob sie nie zna. Dodam: takie wyjazdy byly organizowane przez wielu moich znajomych i wiem ze to wypali
Ja to napisałam, że nawet gdyby było za darmo.

Widzisz, różni są ludzie. No ja bym na taki wyjazd nie wyjechała i kropka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-24, 16:10   #20
nora29_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 66
Dot.: Urodziny a chlopak

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja to napisałam, że nawet gdyby było za darmo.

Widzisz, różni są ludzie. No ja bym na taki wyjazd nie wyjechała i kropka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No jasne i ja to rozumiem i szanuje.

Jednak on jest bardzo otwarty i dobrze czuje sie w towarzystwie nawet obcych osob. A jezeli nawet nie, to czemu mi o tym nie powiedzial wprost?

Nie wiem, po prostu czuje ze jemu az tak nie zalezy. Moze przesadzam, ale mam wlasnie takie odczucie...
nora29_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 16:23   #21
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Urodziny a chlopak

No ale zapytałaś czy kmini że to ten sam weekend?

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
W ten weekend sprawdzalismy dla niego bilety...

A wczoraj podczas rozmowy tel powiedzial
To raczej doskonale kmini z datami.

W takim razie bardzo średnio że w sobotę sprawdza bilety na wyjazd z tobą a w środę jak gdyby nigdy zmienia plany nawet nie zająkując się o twoich urodzinach.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 16:34   #22
nora29_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 66
Dot.: Urodziny a chlopak

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
No ale zapytałaś czy kmini że to ten sam weekend?

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

To raczej doskonale kmini z datami.

W takim razie bardzo średnio że w sobotę sprawdza bilety na wyjazd z tobą a w środę jak gdyby nigdy zmienia plany nawet nie zająkując się o twoich urodzinach.

No wlasnie tez uwazam ze doskonale kmini.

A jak nawet nie kmini, to wie dokladnie w ktorym miesiacu to jest, to mogl dopytac.. Takie jest moje odczucie, ale nie chcialam prowokowac rozmowy bo pewnie skonczylo by sie to klotnia..
nora29_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 16:43   #23
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Urodziny a chlopak

Cytat:
Napisane przez nora29_ Pokaż wiadomość
No wlasnie tez uwazam ze doskonale kmini.

A jak nawet nie kmini, to wie dokladnie w ktorym miesiacu to jest, to mogl dopytac.. Takie jest moje odczucie, ale nie chcialam prowokowac rozmowy bo pewnie skonczylo by sie to klotnia..
I serio, boisz się pogadać z własnym facetem o tym, co cię boli. Z tego wątku to mnie najbardziej dziwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 16:49   #24
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Urodziny a chlopak

Cytat:
Takie jest moje odczucie, ale nie chcialam prowokowac rozmowy bo pewnie skonczylo by sie to klotnia..
Może spróbuj się uczyć rozmowy bez kłótni. Nie pojedzie to trudno. Szkoda że odpuszcza 2 kolejne łikendy podczas gdy jesteście w związku na odległość. Same urodziny to średnio ważny motyw. Wypad w gronie twoich znajomych to już mniej średnio ważne. To okazja by ich poznać, widać się zbyt nie kwapi.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 17:07   #25
nora29_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 66
Dot.: Urodziny a chlopak

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Może spróbuj się uczyć rozmowy bez kłótni. Nie pojedzie to trudno. Szkoda że odpuszcza 2 kolejne łikendy podczas gdy jesteście w związku na odległość. Same urodziny to średnio ważny motyw. Wypad w gronie twoich znajomych to już mniej średnio ważne. To okazja by ich poznać, widać się zbyt nie kwapi.
Kwestia tego, ze cokolwiek bym nie powiedziala to on to odbierze ze albo go naciskam, albo wywoluje presje etc

Na przyklad, sytuacja z dzisiaj. Mielismy sie zobaczyc w nastepny weekend (ustalone wczesniej), ale on nic o tym nie mowil przez ostatnie dni. Dlatego zapytalam go dzis, czy przyjezdza czy nie, jak nie to ok ale po prostu chcialabym wiedziec, bo wtedy moglabym sobie cos zaplanowac. On powiedzial ze nie wie i ze da znac.

Po prostu nie chce pytac po raz kolejny. Tak samo nie chce wspominac kolejny raz o tych urodzinach, wolalabym zeby to wyszlo z jego inicjatywy, zeby nawet powiedzial "ok wiem ze to ten sam weekend, ale mozemy pojechac gdzies w inny weekend".

A z jego strony nie bylo komunikatu, zadnego. Jakby nie bylo sprawy...
nora29_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 17:11   #26
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Urodziny a chlopak

Z tego co opisujesz to nie jesteś dla niego żadnym priorytetem. Nie żyjecie razem, więc zupełnie nie wiesz czy w razie jakiś trudności zwyczajnie się nie zawinie. Zastanów się czy taki związek ci odpowiada. Dla mnie wasza relacja nie ma nic wspólnego z partnerstwem. Raczej tacy przyjaciele z korzyściami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 20:27   #27
nora29_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 66
Dot.: Urodziny a chlopak

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87532438]Z tego co opisujesz to nie jesteś dla niego żadnym priorytetem. Nie żyjecie razem, więc zupełnie nie wiesz czy w razie jakiś trudności zwyczajnie się nie zawinie. Zastanów się czy taki związek ci odpowiada. Dla mnie wasza relacja nie ma nic wspólnego z partnerstwem. Raczej tacy przyjaciele z korzyściami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No wlasnie tez mam takie mysli szczerze mowiac...

Bo mysle ze nawet gdyby byla odwrotna sytuacja, to od razu bym powiedziala ze jakos postaram sie to zrekompensowac, zaplanowalabym nastepny weekend wspolny, cokolwiek... A nie udala ze nie wiem ze to ten sam weekend...
nora29_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 20:32   #28
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Urodziny a chlopak

Cytat:
Napisane przez nora29_ Pokaż wiadomość
No wlasnie tez mam takie mysli szczerze mowiac...

Bo mysle ze nawet gdyby byla odwrotna sytuacja, to od razu bym powiedziala ze jakos postaram sie to zrekompensowac, zaplanowalabym nastepny weekend wspolny, cokolwiek... A nie udala ze nie wiem ze to ten sam weekend...
Zapytaj się go wprost dlaczego wybiera się na konferencję w weekend, w który masz urodziny, a prosiłaś go żeby zarezerowal czas i nie odmówił wyraźnie. A potem jak wyobraża sobie wasz związek skoro tak trudno mu wygospodarować dla ciebie czas i weekend z kolegami jest ważniejszy od spotkania z dziewczyną, której nie widział kilka tygodni.

Unikając konfrontacji nie sprawisz, że twój związek będzie lepszy. Masz prawo czegoś wymagać od partnera, a jak wam nie po drodze to rozsądniej byłoby odejść niż udawać i przeciągać nieuniknione.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2020-01-24 o 20:35
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-24 21:32:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.