Mamy marcowe 2019 - cz. 9 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-27, 20:34   #31
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Hej. Nie odzywam się, bo jakoś tak szybko czas ostatnio leci.
Dzisiaj pierwszy raz mały sam z siebie zaczął się głośno śmiać, aż się na bok przewracał ze śmiechu:-D a śmiał się oczywiście do psa hahaha
Raz mężowi udało się któregoś dnia rozbawiać do misia, ale dziś sam z siebie. Ja oczywiście się popłakałam tak mnie to wzruszyło haha.

Drugi dzień mały miał drzemkę ponad 2 godziny. Na cud nie liczę, ale może jednak...

Dziewczyny macie jakiś pomysł na miejsce do spania w dzień dla małego?
Dzisiaj złożyliśmy kanapę, mate piankowa zabrałam, na dywanie położyłam koc i nagle mały umie i chce pełzać, przekręcać się... Plus złożenie łóżka spowodowało, że nas widzi. Ale minus taki, że nie mam go w dzień położyć na drzemkę, tak zasypiał na kanapie i otoczony poduchami spał.
Od razu odpada odkładanie go do łóżeczka w sypialni. Obudzi się znając życie zanim go doniosę, poza tym on nie przepada za spaniem tam (chyba).
Myślałam najpierw nad łóżeczkiem turystycznym do dużego pokoju. Kij że zagraci, ale nawet jak będzie ciut starszy to na siku czy coś może na luzie skoczę, a małego tam wsadzę. No i może tam go kłaść na drzemki?! Tylko znów nie chce jakiegoś drogiego z poziomami, a czy ja dam go odłożyć na najniższy? Materac nawet bym przełożyła z łóżeczka.
Później miałam.pomysl, może kojec, kwadratowy, znalazłam fajny lionelo ale lipa, bo materac. Więc myślę nad łóżeczkiem turystycznym. Czy to się sprawdzi? Nie chce wydać kasy w błoto, ale też chce moc kłaść małego spać w dużym pokoju póki co.
Pomóżcie. Od poniedziałku mąż do pracy, więc oczy dookoła głowy 10 godzin będę musiała mieć, a czy mały wytrzyma tyle na podłodze, wątpię.
Sorry rozpisalam się:-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 20:50   #32
Day_dreamer
Wtajemniczenie
 
Avatar Day_dreamer
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Ja podejmuje próbę nocnego usypiania.

Minia - u nas jak zaśnie na noc to do północy budzi mi się ze 3 razy. Pierwszy zazwyczaj po 20-30 minutach od odłożenia

Flo - daj sobie spokój z łóżeczkiem turystycznym. Odłożenie na poziom „zerowy” to jest jakaś tajemna sztuka i trzeba być niezłym ninją, żeby odłożyć dziecko i go nie obudzić przy tym. Ja zawsze zawisałam na barierce i telepotałam tym łóżeczkiem. No chyba, że ja takie kalectwo jestem
A jak byś na łóżku w sypialni go okładała poduszkami tak jak w salonie?
Day_dreamer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 21:06   #33
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Day no właśnie tego się obawiam, że nie dam rady na dół kłaść. Właśnie gadałam z mężem i zostaje mi przenoszenie go do sypialni. Teraz i tak tam śpi, a będzie miał spokój i ciszę.
Jak się to nie uda to najwyżej będę rozkładała kanapę w dużym pokoju, ale nie chce już tego.

U nas po prostu mały zasypia często znienacka. A teraz w ogóle mu się pozmieniało i nawet nie wiem, kiedy planuje iść w kime.
Jakoś to ogarnę, tylko oczy dookoła głowy haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 21:22   #34
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Flo ja bym się też nie bawiła w łóżeczko turystyczne, spróbuj nauczyć go spania w łóżeczku w sypialni. też mnie to czeka,o tyle gorzej,że sypialnia na górze, ale nie będzie wyjścia jak przerzucimy się na spacerówkę,teraz drzemki ma w gondoli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 21:23   #35
Amellie93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 162
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Moja śpi w dzień w łóżeczku albo w wózku na dworze, więc w sumie z innymi miejscami nie pomogę. Jak czasem zaśnie jak ją karmię na łóżku, to obkładam poduchami, ale i tak się boję. Ona ma taki sen, że poza pokojem w którym jest można robić wszystko - odkurzam, starsza piszczy, biega, nic ją nie budzi, a tylko otworze drzwi do sypialni - pobudka!

Dzisiaj w nocy starsza obudziła się po 3 i poszła się bawić. 2h wcześniej przeniosła się z płaczem do nas do łóżka. Przed porodem bałam się, że płacz młodszej będzie budził starszą a tu jest odwrotnie...

Zakończyłam moją 3 miesięczną dietę. Na razie nie wykupuje dalej. Szkoda mi rezygnować z gotowania z warzyw i owoców, które mam od teściów z ogródka.
Efekty: -7kg i ponad 30 cm w obwodach. Najwięcej w biuście 9cm ale i tak zostało mi jeszcze 6kg do wagi sprzed ciąży.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Amellie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 21:28   #36
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Brawo Amellie!!

Ja bym z tym obkładaniem poduchami nie ryzykowała, mojej koleżanki synek tak spadł, przeleciał przez poduszkę, została na łóżku, a dziecko na ziemi. Z wysokiego łóżka...

Ja staram się unikać zostawiania na kanapie, jeśli już to pomiędzy kanapę a ławę wciskam dmuchaną pufę. Na łóżku mam te bandy z desek, to luz. Ale na drzemki to albo chicco baby hug albo łóżeczko w sypialni albo wózek.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 21:28   #37
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Amellie93 Pokaż wiadomość
Moja śpi w dzień w łóżeczku albo w wózku na dworze, więc w sumie z innymi miejscami nie pomogę. Jak czasem zaśnie jak ją karmię na łóżku, to obkładam poduchami, ale i tak się boję. Ona ma taki sen, że poza pokojem w którym jest można robić wszystko - odkurzam, starsza piszczy, biega, nic ją nie budzi, a tylko otworze drzwi do sypialni - pobudka!

Dzisiaj w nocy starsza obudziła się po 3 i poszła się bawić. 2h wcześniej przeniosła się z płaczem do nas do łóżka. Przed porodem bałam się, że płacz młodszej będzie budził starszą a tu jest odwrotnie...

Zakończyłam moją 3 miesięczną dietę. Na razie nie wykupuje dalej. Szkoda mi rezygnować z gotowania z warzyw i owoców, które mam od teściów z ogródka.
Efekty: -7kg i ponad 30 cm w obwodach. Najwięcej w biuście 9cm ale i tak zostało mi jeszcze 6kg do wagi sprzed ciąży.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka


Wow jakie efekty


Moja dluzszy czas spala tylko na mnie ale teraz staram sie ja odkladac do lozeczka, czasem pospi 3 min, czasem 40, jak pospi malo to pozwalam na jedna dluzsza drzemke na mnje bo bedzie marudzic z niewyspania


Badanie moczu w normie, pojde chyba do innego pediatry po skierowanie na jakies inne badania bo ten tylko wciska rozszerzanie diety skoro mala rzuca sie z krzykiem na piersi i ciagle problem z kupkami jest mega niespokojna, spi tez rzucajac sie ciagle :/ plus nozki do gory i sie turla po lozku jak zolw na plecach :/
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-27, 21:32   #38
Minia_00
Zadomowienie
 
Avatar Minia_00
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 780
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Flo raczej bym nie kładła małego na kanapie czy gdzieś tam nawet obłożonego poduszkami. Już jest mobilny a będzie coraz bardziej i poduszki go raczej nie powstrzymają, niebezpiecznie by było Sama się zastanawiam nad tym samym, teraz mały śpi w gondoli ale niedługo wyrośnie. Ale raczej będę odkładać do łóżeczka. Jest jeszcze opcja łóżeczka turystycznego / kojca z takim otwarciem, można wtedy śpiące dziecko wkładać przez tą dziurę a nie od góry

Coś w tym stylu https://allegro.pl/oferta/kojec-lion...rba-7169641152

Minia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 21:32   #39
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

My się urlopujemy nad morzem Wczorajsza podróż minęła spokojnie. Wojtuś przespał praktycznie całą drogę, córka miała drzemkę dość krótką, ale też w miarę grzecznie jechała i nie marudziła. Od razu wczoraj byliśmy na plaży, ale tylko nogi moczyliśmy. Woda mega zimna. Dzisiaj już normalnie plażowaliśmy Ale na kąpiel też się nie odważyłam. Wojtuś grzeczny, nie awanturuje się zbyt mocno, w łózeczku ładnie śpi, z zasypianiem też jakichś mega problemów nie ma, chociaż warunki gorsze niż w domu, bo tam ma w sypialni ciszę, a tu wszyscy w jednym pokoju siedzimy, więc on zasypia, a obok się życie toczy. W dzień z drzemkami też ok, albo w wózku, dzisiaj na kocu na plaży też spał. Bardziej nam się córka daje we znaki, bo ma humorki, i marudzi sporo. Bo a to na plac zabaw chce, a to lody, a to coś tam i jak od razu nie spełnimy zachcianki, to jęczy.



Amelie - super efekty Gratuluję samozaparcia
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 21:34   #40
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Meesha, u nas to samo.
A dziś to w ogóle w jakąś histerię nie wiadomo czemu wpadła. Chyba zbyt zmęczona + mąż ją niedelikatnie wykąpał (szuruburu na szybko, zamiast spokojnego pluskanka) i był straszny ryk. Aż podałam Viburcol. Efekt natychmiast, to aż chyba niemożliwe... nie czaje.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Kaylla, macie parasol czy półnamiot plażowy? Jedziemy niedługo nad morze i muszę wybadac co się lepiej sprawdza.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 21:41   #41
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Kaylla to super,wypoczywajcie
[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;87032918]Meesha, u nas to samo.
A dziś to w ogóle w jakąś histerię nie wiadomo czemu wpadła. Chyba zbyt zmęczona + mąż ją niedelikatnie wykąpał (szuruburu na szybko, zamiast spokojnego pluskanka) i był straszny ryk. Aż podałam Viburcol. Efekt natychmiast, to aż chyba niemożliwe... nie czaje.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Kaylla, macie parasol czy półnamiot plażowy? Jedziemy niedługo nad morze i muszę wybadac co się lepiej sprawdza.[/QUOTE]Polecam ten namiot, fajna sprawa i posłuży długo. Duży plus za osłonę przed wiatrem, z parasolem tego nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amelie wow, gratuluję wytrwania w diecie i efektow

Edytowane przez baja_86
Czas edycji: 2019-07-27 o 21:42
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-27, 21:43   #42
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Day jakoś żyję. Na szczęście jutro TZ będzie jednak w domu to odpocznę

Akurat dziś Mała postanowiła zrobić aferę 5 minut po odlozeniu do łóżeczka. Teraz już śpi z powrotem, ale przy mnie i trzyma mnie za koszulkę. Trudno i tak dziś bym nie pocwiczyla, więc może też pójdę spać.. Tylko kolacji nie zjadłam i mnie ssie

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 21:53   #43
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Aska - mamy namiot plazowy. Kupowalismy 3 lata temu jak z corka jechalismy nad morze, tez miala jakies 5 miesiecy wtedy. Mysle ze to lepsze rozwiazanie, bo raz ze oslona od wiatru tez, a dwa ze przy parasolu to jednak bym sie bala ze przy mocnym wietrze sie przewroci czy cos. Chociaz musze przyznac ze glupio sie czuje czasem rozkladajac namiot, ludzie czesto sie nabijaja z tego polskiego parawaningu, a tu juz nawet nje tylko parawan, ale i namiot:P ale jednak troche tych namiotow na plazy jest, w wiekszisci przypadkow jesli sa male dzieci, chociaz nie tylko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 21:53   #44
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Minia_00 Pokaż wiadomość
Flo raczej bym nie kładła małego na kanapie czy gdzieś tam nawet obłożonego poduszkami. Już jest mobilny a będzie coraz bardziej i poduszki go raczej nie powstrzymają, niebezpiecznie by było Sama się zastanawiam nad tym samym, teraz mały śpi w gondoli ale niedługo wyrośnie. Ale raczej będę odkładać do łóżeczka. Jest jeszcze opcja łóżeczka turystycznego / kojca z takim otwarciem, można wtedy śpiące dziecko wkładać przez tą dziurę a nie od góry

Coś w tym stylu https://allegro.pl/oferta/kojec-lion...rba-7169641152

Ja się zastanawiam nad łóżeczkiem turystycznym/kojcem w salonie, ale nie do spania, tylko żeby wsadzić małego jakbym musiała iść np do wc. No bo jak tu iść do kibla i zostawić raczkujące dziecko... ? Chyba, że do łóżeczka je wkładać....

Amelie, gratuluje efektów! Mega! No i obwody robią wrażenie!

Ja niby zeszłam do wagi sprzed ciąży, ale figura zdecydowanie jeszcze nie ta. Brzuch ciągle jak w 5. msc. No ale co się dziwić, jak codziennie muszę coś słodkiego zjeść a przydało by sie jeszcze kilka kg schudnąć i wrócić do wagi sprzed ślubu. Małżeństwo pod tym względem mi nie służy
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 21:55   #45
Minia_00
Zadomowienie
 
Avatar Minia_00
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 780
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Amellie gratulacje Mi niestety utrata masy nie idzie w ogóle za bardzo mnie ssie przez kp

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam nad łóżeczkiem turystycznym/kojcem w salonie, ale nie do spania, tylko żeby wsadzić małego jakbym musiała iść np do wc. No bo jak tu iść do kibla i zostawić raczkujące dziecko... ? Chyba, że do łóżeczka je wkładać....

Amelie, gratuluje efektów! Mega! No i obwody robią wrażenie!

Ja niby zeszłam do wagi sprzed ciąży, ale figura zdecydowanie jeszcze nie ta. Brzuch ciągle jak w 5. msc. No ale co się dziwić, jak codziennie muszę coś słodkiego zjeść a przydało by sie jeszcze kilka kg schudnąć i wrócić do wagi sprzed ślubu. Małżeństwo pod tym względem mi nie służy
To też jest przydatne zastosowanie
Minia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 22:01   #46
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Mnie też tak ciągnie do słodyczy,jak nigdy ! No poza ciąża z Alicja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 22:18   #47
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Amellie super piękny wynik

No właśnie przy złożonej kanapie już nie chce poduszek, bo on i tak się kręci i pełza przez sen, że za duże ryzyko. I dlatego też nie śpi w łóżeczku, bo jak pełza to pozniej ryczando, a mnie się nie chce wstawać co chwilę. W łóżku łatwiej mi go przekręcić czy smoka wsadzić. Męczyłam się tak prawie tydzień i prawie nie spałam, wzięłam do łóżka to są noce, że się nie wierci a jak są to aż tak się nie rozbudzam.
Ale po cichu liczę, że jak minie ten czas wiertła, bo chyba minie:,-) to bardzo chętnie wsadzę go do łóżeczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Minia no właśnie o tym kojcu myślałam, tylko tam jest g.. a nie materac, więc do spania odpada, a więcej kasy już nie chce wydawać.
Tak więc póki co nic nie kupuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Kurcze a mi kiepsko spada waga. Czy jem normalnie czy mniej. Nie wiem dlaczego, zrzucam to na wiek haha.
Tzn. niby w kolejną turę ciuchów wchodzę, ale to już nie ta sama figura, głównie przez brzuch i uda. Jest mi przykro. Jeszcze te włosy, po tym strasznym wypadaniu są tak miękkie, że w ogóle nie mogę ich ułożyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 22:19   #48
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Mnie też tak ciągnie do słodyczy,jak nigdy ! No poza ciąża z Alicja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mnie tez codziennie muszę coś zjeść.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 22:52   #49
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Witam w nowej części.

Nie wiem kompletnie jakoe teraz tematy poruszacie, ale na pociąg do słodyczy polecam brać chrom. U mnie działa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-27, 22:58   #50
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;87032918]Meesha, u nas to samo.
A dziś to w ogóle w jakąś histerię nie wiadomo czemu wpadła. Chyba zbyt zmęczona + mąż ją niedelikatnie wykąpał (szuruburu na szybko, zamiast spokojnego pluskanka) i był straszny ryk. Aż podałam Viburcol. Efekt natychmiast, to aż chyba niemożliwe... nie czaje.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Kaylla, macie parasol czy półnamiot plażowy? Jedziemy niedługo nad morze i muszę wybadac co się lepiej sprawdza.[/QUOTE]Aska- ja byłam już z namiotem i wolałabym jednak parawan i parasol. Inna kwestia, że była mega lampa, i w tym namiociku robiło się duszno. Pewnie przy gorszej pogodzie namiocik lepszy.

Aaa i kupiłam ta osmiornicę co tu któraś z Was polecała. Pierwsze testy melodyjek były ok... Ale potem na macie jak ta osmiornica zagulgała... dziecko tak się wystraszylo i rozryczało, że teraz jak na odległość osmiornice pokazuje to ryczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 05:01   #51
Minia_00
Zadomowienie
 
Avatar Minia_00
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 780
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Istapp która ośmiornica? Ta niebieska?
Minia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 08:27   #52
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Dzień dobry

I mi Ola się popsuła. Pobudki co godzinę

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 09:30   #53
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Aska - mamy namiot plazowy. Kupowalismy 3 lata temu jak z corka jechalismy nad morze, tez miala jakies 5 miesiecy wtedy. Mysle ze to lepsze rozwiazanie, bo raz ze oslona od wiatru tez, a dwa ze przy parasolu to jednak bym sie bala ze przy mocnym wietrze sie przewroci czy cos. Chociaz musze przyznac ze glupio sie czuje czasem rozkladajac namiot, ludzie czesto sie nabijaja z tego polskiego parawaningu, a tu juz nawet nje tylko parawan, ale i namiot:P ale jednak troche tych namiotow na plazy jest, w wiekszisci przypadkow jesli sa male dzieci, chociaz nie tylko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cos ty, jak teraz bylismy nad morzem to namiotow bylo najwiecej glownie takie jak nasz z lidla i z decathlona wiec co drugi sie powtarzal

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Dzien dobry,

Plecy dopadly i mnie, jak po 6 wstalam po mala to dobrze ze nasze lozko blisko bo padlam z nia jak dluga :/
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 11:36   #54
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cześć
U nas też powrót kiepskich nocy, pobudki co godzina, dwie.
Ale poza tym złote dziecko. Je-spi-bawi sie. Praktycznie zero płaczu i marudzenia.


Aaa i aktualnie mam na stanie 3 dzieci, bo jest u nas moja siostrzenica

Ja wróciłam juz do wagi sprzed ciąży czyli moich 54 kg. Nie jem w ogóle słodyczy, poza domowym ciastem od czasu do czasu, może dlatego. Cwiczyć jeszcze nie ćwiczyłam niestety.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 12:40   #55
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Eh chcemy pojechac do sklepu i do parku, gotowi jestesmy i czekamy na malego trolla, bo znow spi od ponad godziny z dzieckiem nic sie nie da zaplanowac
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 12:44   #56
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

TZ jednak ma dziś wolne. Miał mieć fuche i zarobić kasę, a zamiast tego jedziemy wydać kasę na obiad do Wrocławia

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 12:54   #57
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
TZ jednak ma dziś wolne. Miał mieć fuche i zarobić kasę, a zamiast tego jedziemy wydać kasę na obiad do Wrocławia

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka


Super my wlasnie myslimy skad dzis zamowic obiad bo do knajp narazie z nia nie chodzimy
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 13:47   #58
Marzena00
Rozeznanie
 
Avatar Marzena00
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 868
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
A kladziesz ją na brzuchu?



Tak samo jej robię albo noski noski eskimoski

Witam w nowej części!
U nas jak bumerang znów wraca temat zakupu działki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Macie coś na oku? My też mieliśmy kupować działkę ale teraz są takie ceny że można za cenę działki dom w surowym stanie postawić.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Minia_00 Pokaż wiadomość
Flo raczej bym nie kładła małego na kanapie czy gdzieś tam nawet obłożonego poduszkami. Już jest mobilny a będzie coraz bardziej i poduszki go raczej nie powstrzymają, niebezpiecznie by było Sama się zastanawiam nad tym samym, teraz mały śpi w gondoli ale niedługo wyrośnie. Ale raczej będę odkładać do łóżeczka. Jest jeszcze opcja łóżeczka turystycznego / kojca z takim otwarciem, można wtedy śpiące dziecko wkładać przez tą dziurę a nie od góry

Coś w tym stylu https://allegro.pl/oferta/kojec-lion...rba-7169641152

My właśnie mamy taki kojec i jak córka wyrośnie już z gondoli to spróbuje ją tam dawać na drzemki a jak nie to łóżeczko w sypialni na górze.
__________________
"Cokolwiek umysł jest w stanie sobie wyobrazić jest to w stanie osiągnąć!"
Marzena00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 14:12   #59
Minia_00
Zadomowienie
 
Avatar Minia_00
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 780
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Marzena macie lionelo czy jakiś inny? Możesz polecić?
Minia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 14:21   #60
Marzena00
Rozeznanie
 
Avatar Marzena00
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 868
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Minia_00 Pokaż wiadomość
Marzena macie lionelo czy jakiś inny? Możesz polecić?
Mamy taki: https://allegro.pl/oferta/baby-desig...ory-8051810626

Na spodzie jest taka pianka ale nie jest jakoś bardzo twardo, najwyżej rozłożę coś na spód ale wydaje mi się że na drzemki będzie.
__________________
"Cokolwiek umysł jest w stanie sobie wyobrazić jest to w stanie osiągnąć!"
Marzena00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-20 13:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.