Witam, pomóżcie i podzielcie się wiedzą;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 20:34   #1
avocaado
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8

Witam, pomóżcie i podzielcie się wiedzą;)


Mam nadzieję, że zamieszczam ten temat w dobrym dziale forum.
Drogie wizażanki - chciałabym abyście poradziły mi jakich kosmetyków używać.
mam 20 lat, nie chciałabym sobie całkiem zniszczyć skóry, a ona już i tak nie jest w najlepszym stanie..
Proszę, doradźcie mi jakiś krem/żel do mycia twarzy adekwatny do wieku i cery - jest ona skłonna do przesuszeń, a moją zmorą są rozszerzone pory i zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust
Obecnie do mycia Twarzy używam kosmetyku garniera 3w1, ale czuję że jest za mocny i tylko pogarsza mój stan.
Mam jeszcze pytanie dotyczące podkładu - mianowicie czy powinnam używać jakiegoś specjalnego, czy to raczej obojętne?
avocaado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 23:39   #2
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Witam, pomóżcie i podzielcie się wiedzą;)

Wiedzę znajdziesz w postach podwieszonych na podforum biochemii. Jak już opanujesz podstawy, będziesz wiedzieć co mniej więcej powinno Ci odpowiadać. Potem praktyka, niestety żadna z nas nie przewidzi reakcji Twojej skóry na poszczególne składniki.

Co do żelu garniera... Skoro Ci szkodzi, po co używasz? Kup łagodniejszy. Możesz zdecydować się na myjadło kręcone typu olejek ze sklepu Biochemia Urody, lub żel bez silikonów, jeżeli chodzi o szczegóły musisz wyruszyć na podbój wyszukiwarki. Życzę owocnej przygody z biochemią
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 23:34   #3
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Witam, pomóżcie i podzielcie się wiedzą;)

Moim zdaniem jak chcesz przejsc na odpowiednia pielegnacje to naprawde w peierwszej kolejnosci moge Cie odeslac do strony www.biochemiaurody.com. Jest to sklep z polproduktami dzieki ktorym ukrecisz swoj wlasny krem. Ponad to wszystko jest tam rzetelnie opisane , do jakiej cery i na co dziala. Wydaje mi sie ze na sam poczatek z wiazazem po prostu mozesz nie wyrobic,bo jest tutaj strasznie duzo tego. Ja tez zaczynalam od biochemii urody.

A i odstaw drogeryjne kosmetyki. Nie wszystkie to "zlo",ale wiekszosc nie ma zbyt cennych skladnikow. Poza tym,zeby sposod nich wybrac te dobre trzeba znac skladniki uzyte w danym produkcie.

A jak chcesz poczytac opinie o produktach z BU, czy z mazidel i zrob sobie krem to jest odpowiedni watek o tym
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.