Jakaś sprawdzona i skuteczna odżywka do włosów z jedwabiem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 14:08   #1
Aneliss
Przyczajenie
 
Avatar Aneliss
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15

Jakaś sprawdzona i skuteczna odżywka do włosów z jedwabiem?


Witam wszystkie forumowiczki

Nie jestem pewna, czy aby w dobrym miejscu zalozylam temat, tak jak nie wiem czy ktoras z Was nie zakladala wczesniej podobnego, ale chcialabym sie dowiedziec kilku rzeczy odnosnie kosmetykow odbudowujacych z jedwabiem. Po miejscowym rozjasnianiu odzywka do wlosow blond (sama mam brazowe wlosy), pozostaly na moich kosmykach sloneczne refleksy. Niestety od tamtej pory moje wlosy staly sie lamliwe, kruche i wypadaja. Wlosy z natury mam krecone na koncach, a po tym "domowym rozjasnianiu" robi mi sie tak zwana szopa na glowie, a wlosy sa strasznie napuszone. Od niedawna stosuje szampon odbudowujacy strukture wlosa z kreatyna z L'OREAL i jest lepiej. Jednak chcialabym dodatkowo zakupic odzywke z jedwabiem do splukiwania lub bez, ktora ponoc wygladza strukture wlosa i odzywia skore glowy. Stad kieruje pytanie do wszystkich forumowiczek, jakie kosmetyki, odzywki z jedwabiem stosowalyscie, uwazacie za skuteczne i mozecie mi polecic?
Sama poszperalam troszku na internecie i znalazlam 3 propozycje takowych odzywek:
- BIOSILK Silk Therap Odzywka z jedwabiem
- SANDIC odzywka 3 fazowa z jedwabiem 3SYSTEM
- ARTEGO odzywka odbudowujaca z jedwabiem

Dlatego, moje 2 pytanie : Czy moze ktoras z Was uzywala jakiegos z powyzszych kosmetykow?

Z gory dziekuje za odpowiedz, i przepraszam, ze pisze bez polskich znakow, ale niestety angielskie oprogramowanie nie daje mi takiej mozliwosci Pozdrawiam.
Aneliss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 21:40   #2
agnn
Przyczajenie
 
Avatar agnn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Jakaś sprawdzona i skuteczna odżywka do włosów z jedwabiem?

Cytat:
Napisane przez Aneliss Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki

Nie jestem pewna, czy aby w dobrym miejscu zalozylam temat, tak jak nie wiem czy ktoras z Was nie zakladala wczesniej podobnego, ale chcialabym sie dowiedziec kilku rzeczy odnosnie kosmetykow odbudowujacych z jedwabiem. Po miejscowym rozjasnianiu odzywka do wlosow blond (sama mam brazowe wlosy), pozostaly na moich kosmykach sloneczne refleksy. Niestety od tamtej pory moje wlosy staly sie lamliwe, kruche i wypadaja. Wlosy z natury mam krecone na koncach, a po tym "domowym rozjasnianiu" robi mi sie tak zwana szopa na glowie, a wlosy sa strasznie napuszone. Od niedawna stosuje szampon odbudowujacy strukture wlosa z kreatyna z L'OREAL i jest lepiej. Jednak chcialabym dodatkowo zakupic odzywke z jedwabiem do splukiwania lub bez, ktora ponoc wygladza strukture wlosa i odzywia skore glowy. Stad kieruje pytanie do wszystkich forumowiczek, jakie kosmetyki, odzywki z jedwabiem stosowalyscie, uwazacie za skuteczne i mozecie mi polecic?
Sama poszperalam troszku na internecie i znalazlam 3 propozycje takowych odzywek:
- BIOSILK Silk Therap Odzywka z jedwabiem
- SANDIC odzywka 3 fazowa z jedwabiem 3SYSTEM
- ARTEGO odzywka odbudowujaca z jedwabiem

Dlatego, moje 2 pytanie : Czy moze ktoras z Was uzywala jakiegos z powyzszych kosmetykow?

Z gory dziekuje za odpowiedz, i przepraszam, ze pisze bez polskich znakow, ale niestety angielskie oprogramowanie nie daje mi takiej mozliwosci Pozdrawiam.
Ja od wielu lat stosuję balsamy Pani Potter:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...z-aloesem.html

lub z wyciągiem z Ginko Biloba:
http://www.goldmax.pl/forte-sweden-m...l-p-12620.html

Prawdziwe kosmetyczne hity.
agnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 21:43   #3
agnn
Przyczajenie
 
Avatar agnn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Jakaś sprawdzona i skuteczna odżywka do włosów z jedwabiem?

Balsam Pani Potter aloesowy lub Ginko Biloba.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...z-aloesem.html
agnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.