Projekt denko cz 2 - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-17, 18:28   #4891
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Też mnie ciekawią, ale cena to około 22zł, poczekam na jakąś promocję, one trochę uciszy sumienie
Ja tak samo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 18:37   #4892
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
nadal nie mogę w to uwierzyć- zdenkowałam dziś podkład Pure Light.
Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Szkoda że najszybciej idzie mi pielęgnacja, taka podstawowa, np przed chwilą wylałam ostatnie krople olejku do kąpieli Bielenda. Coś mi się zdaje że w czeluściach szafki powinnam mieć jeszcze jakieś podobne opakowanie.
Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
balsam tuti fruti karmelowy, mam kolejne opakowanie
żel do hi. ziaja

Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
7. Pasta Aquafresh - denko synka
8. Long 4 Lashes - do rzęs
Poza tym dennie mi idzie to denkowanie. A miało być tak pięknie...


---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Połowa miesiąca za nami a u mnie dopiero drugie denko... Nawilżający krem na noc Rival de Loop (50 ml).
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
denko żelu do golenia Skino
Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
dołączę z zielonym balsamem z lireney. Taki max slim czy jakoś tak.





Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
3 denko ,chyba coś się ruszyło,może do 10 dobiję

3. serum Bioliq
Mozesz cos powiedziec o tym Bioliqu?

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez alniac Pokaż wiadomość
U mnie ostatnio płyn micelarny z Garniera. Kocham to cudo! Od daaawien dawna mój demakijaż polegał na płynie dwufazowym z Ziai i toniku do cery wrażliwej z Garniera. Ani to przyjemne nie było (tłusta Ziaja), ani zdrowe dla mojej skóry (miałam zawsze okropnie podrażnioną i przesuszoną zaraz po demakijażu). Mleczek nie lubię, bo według mnie nie zmywają tak dobrze makijażu, a w dodatku zostawiają na skórze jakąś dziwną powłokę. I wtedy sięgnęłam po płyn micelarny z Garniera... Zacznę od tego, że to naprawdę oszczędzanie pieniędzy! Mój poprzedni demakijaż kosztował mnie średnio 30 zł na jakieś dwa tygodnie. Tu kupuję płyn który ma aż 400 ml (a nie po 200 czy 250 jak Ziaja czy tonik z Garniera), używam jednego, łagodnego produktu, cera nie jest tłusta ani podrażniona, no i kosztuje mnie to w najgorszym przypadku 18 zł na dwa, trzy tygodnie POLECAM!
Dla mnie Garnier to bubel, musze zmienic opinie na KWC bo z czasem wysusza skore wokol oczu, podraznia i skora jest sciagnieta i czerwona. piecze w oczy jak nie wiem. Dodatkowo po okolo miesiacu uzywania zaczyna walic jakby zgnilizna albo rozmoklym torfem. Wole juz Corine deFarme - 500 ml za 12 zl z pompka.






Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
u mnie dopiero 3 denka:
1.Schwartzkopf,Shauma,ker atynowy szampon do włosów(400 ml)-szampon jak szampon,przynajmniej dla mnie. Nie zauważyłam większej poprawy ich kondycji .Zapach ok, fajnie się pieni, konsystencja jest dośc gęsta,ale zeby włosy były mocniejsze po nim -nie wydaje mi się. Zresztą moja mama tez go używała,a często wypadają jej włosy,i też nie zauważyła poprawy.
2. YR,Odżywcze mini mleczko do ciała ,Miód i muesli BIO
ładnie pachnie,delikatnie nawilża, dobzre się wchłania,nie podrażnia. Ale użyłam go z 4 razy bo to wersja mini,także ciekawe czy byłabym zadowolona jakbym częsciej go stosowała. Kto wie,może kiedyś wypróbuję
3.Manhattan Clearface, Puder i podkład 2 w 1- jako puder daje ładne, naturalne wykończenie- brak efektu maski, dopasowuje się do cery. Chociaż nie jest mega trwały,to ładnie matuje buzie. Jako podkład używałam kilka razy, na poczatku dobrze się rozprowadzał(ale robiłam to pędzlem nie załączoną gabeczką), ale po jakimś czasie zaczął zbijac się.
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie



Edytowane przez kudlik_kk
Czas edycji: 2014-10-17 o 18:40
kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 19:06   #4893
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Projekt denko cz 2

Ja bardzo lubię ten micel z Garniera
Kończe pierwsze opakowanie, a drugie już czeka.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 19:21   #4894
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Moja znajoma też niezbyt zachwala, ale chyba i tak spróbuję, bo większości osób odpowiada. Jak się nie sprawdzi, to wrócę do biedronkowego. Albo póki co będę zmywać olejami (ale nie ocm) i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Właśnie wracam do domku z wycieczki, coś tam jeszcze zdenkowałam przed wyjazdem to dzisiaj dopiszę jeśli znajdę trochę siły :d

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 22:15   #4895
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię ten micel z Garniera
Kończe pierwsze opakowanie, a drugie już czeka.
A mi jakby i doplacali to bym jego nie chciala




Aha wazna informacja dla chetnych pan na odzywke do rzes Long4Lashes: zawiera bisabolol ktory moze spowodowac problemy ze wzrokiem. zrobcie pierw jakies testy bo jezeli cos piecze czy gorzej widzicie po aplikacji to juz nie jest produkt dla was! Mialam i mam nadal nieprzyjemny przypal od odzywki do rzes o innej nazwie ale rowniez mam problem od polowy lipca....
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 22:55   #4896
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość

do uszow powiaszasz









Hmm...żadna ze mnie polonistka sorki

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Moja znajoma też niezbyt zachwala, ale chyba i tak spróbuję, bo większości osób odpowiada. Jak się nie sprawdzi, to wrócę do biedronkowego. Albo póki co będę zmywać olejami (ale nie ocm) i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Właśnie wracam do domku z wycieczki, coś tam jeszcze zdenkowałam przed wyjazdem to dzisiaj dopiszę jeśli znajdę trochę siły :d

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też zakupie ten z Garniera wiadomo każda cera i wymagania są inne ja jednak mimo tego go nie odpuszcze.
Będziesz zmywała oliwką? Ja tak zmywam(twarz z podkładu itp, oczy dwufazówką częściej) od czasu gdy tu jedna koleżanka tak napisała i nawet ujdzie.Ale żel mauka nie domył mi za pierwszym razem tej tłustości.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 06:03   #4897
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
A mi jakby i doplacali to bym jego nie chciala




Aha wazna informacja dla chetnych pan na odzywke do rzes Long4Lashes: zawiera bisabolol ktory moze spowodowac problemy ze wzrokiem. zrobcie pierw jakies testy bo jezeli cos piecze czy gorzej widzicie po aplikacji to juz nie jest produkt dla was! Mialam i mam nadal nieprzyjemny przypal od odzywki do rzes o innej nazwie ale rowniez mam problem od polowy lipca....
Kurczę. Fajnie źe informujesz. Dobrxe wiedzieć ja problemów ze wzrokiem nie mam ale ze zdrowiem nie eksperymentuje
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 11:04   #4898
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Projekt denko cz 2

[QUOTE=kudlik_kk;48569295]


---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------








Mozesz cos powiedziec o tym Bioliqu?

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------
więc tak

więc tak serum ma konsystencję jakby żelu , fajnie się wchłania,nie roluję się nawet jeśli za dużo się założy,można spokojnie stosować pod makijaż.Najważniejsze jest chyba to że w ogolę nie zapycha,nigdy mi nic nie wyskoczyło po nim.
Jednak w porównaniu z serum Auriga Flavo C wypada blado.Serum Flavo C fajnie nawilżało skórę i sprawiło że stała się jakby gęstsza ?grubsza?do tego spłyciło mi zmarszczki niestety Bioliq ani nie nawilżał za dobrze ani nic mi nie spłycił.Podsumowując: można kupić na promocji za ok 12-15zł ,więcej bym nie dała bo uważam że nie jest warte.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 11:39   #4899
dahna1990
Zakorzenienie
 
Avatar dahna1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 570
Dot.: Projekt denko cz 2

U mnie na razie tylko trzy denka
- Yves Rocher płukanka octowa z malin
- Yves Rocher żel pod prysznic mango i marakuja
- Timotei odżywka do włosów drogocenne olejki
Ale jeszcze na pewno coś zdenkuje
dahna1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 11:50   #4900
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

O rany, drogie panie, kto zakłada nowy wątek? Ja z telefonu nie dam rady tego dobrze zrobić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 13:17   #4901
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość


Dla mnie Garnier to bubel, musze zmienic opinie na KWC bo z czasem wysusza skore wokol oczu, podraznia i skora jest sciagnieta i czerwona. piecze w oczy jak nie wiem. Dodatkowo po okolo miesiacu uzywania zaczyna walic jakby zgnilizna albo rozmoklym torfem. Wole juz Corine deFarme - 500 ml za 12 zl z pompka.

musze przyznać ,ze pierwszy raz o tej firmie słyszę.Można gdzieś u nas stacjonarnie dostać? Powiem,że cena zachęcająca,a spróbować nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość


Aha wazna informacja dla chetnych pan na odzywke do rzes Long4Lashes: zawiera bisabolol ktory moze spowodowac problemy ze wzrokiem. zrobcie pierw jakies testy bo jezeli cos piecze czy gorzej widzicie po aplikacji to juz nie jest produkt dla was! Mialam i mam nadal nieprzyjemny przypal od odzywki do rzes o innej nazwie ale rowniez mam problem od polowy lipca....
dobrze wiedzieć,ze takie coś może mieć miejsce, oczy są najważniejsze dlatego trzeba uważać i dbać o nie. Współczuję,ze spotkały cię takie nieprzyjemności.

Cytat:
Napisane przez dahna1990 Pokaż wiadomość
U mnie na razie tylko trzy denka
- Yves Rocher płukanka octowa z malin
- Yves Rocher żel pod prysznic mango i marakuja
- Timotei odżywka do włosów drogocenne olejki
Ale jeszcze na pewno coś zdenkuje
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 14:03   #4902
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
musze przyznać ,ze pierwszy raz o tej firmie słyszę.Można gdzieś u nas stacjonarnie dostać? Powiem,że cena zachęcająca,a spróbować nie zaszkodzi

dobrze wiedzieć,ze takie coś może mieć miejsce, oczy są najważniejsze dlatego trzeba uważać i dbać o nie. Współczuję,ze spotkały cię takie nieprzyjemności.

Miałam krem przeciwzmarszczkowy z tej firmy. Bardzo fajny, ale kupowałam na allegro. Nie wiem czy tych kosmetyków nie było w jakimś supermarkecie.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 14:22   #4903
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Kurczę. Fajnie źe informujesz. Dobrxe wiedzieć ja problemów ze wzrokiem nie mam ale ze zdrowiem nie eksperymentuje
Ten skladnik o ktorym mowilam to skladnik lekow na zacme jaskre oraz jest sotoswany w kroplach do badania dna oka. stosowanie go na dluzsza mete wywoluje podraznienia uczulenia oraz niewyrazne widzenie. objawy problemow to pieczenie, lzawienie, zaczerwienione oko oraz uczucie jakby cos siedzialo pod powieka...



Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
więc tak serum ma konsystencję jakby żelu , fajnie się wchłania,nie roluję się nawet jeśli za dużo się założy,można spokojnie stosować pod makijaż.[/SIZE]Najważniejsze jest chyba to że w ogolę nie zapycha,nigdy mi nic nie wyskoczyło po nim.
Jednak w porównaniu z serum Auriga Flavo C wypada blado.Serum Flavo C fajnie nawilżało skórę i sprawiło że stała się jakby gęstsza ?grubsza?do tego spłyciło mi zmarszczki niestety Bioliq ani nie nawilżał za dobrze ani nic mi nie spłycił.Podsumowując: można kupić na promocji za ok 12-15zł ,więcej bym nie dała bo uważam że nie jest warte.
dziekuje za opinie co prawda nie mialam Flavo ale pewnie kiedys wyprobuje z czystej ciekawosci




Cytat:
Napisane przez dahna1990 Pokaż wiadomość
U mnie na razie tylko trzy denka
- Yves Rocher płukanka octowa z malin
- Yves Rocher żel pod prysznic mango i marakuja
- Timotei odżywka do włosów drogocenne olejki
Ale jeszcze na pewno coś zdenkuje


---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
musze przyznać ,ze pierwszy raz o tej firmie słyszę.Można gdzieś u nas stacjonarnie dostać? Powiem,że cena zachęcająca,a spróbować nie zaszkodzi
Corine de Farme jest dostepne w Auchanie (wszystkie kosmetyki oraz serie dla dzieci) a takze nieraz w osiedlowych sklepach. tu masz liste sklepow ale nie wiem na ile jest aktualna:
http://www.forte-sweden.com/produkty...kty-dla-kobiet na dole pod produktami masz liste ktora otwiera sie w pdfie
Micel jest dostepny w 3 pojemnosciach:
- 200 ml z pompka
- 100 ml z pstryczkiem
- 500 ml z pompka
zawsze sobie mozna kupic male opakowanie na probe
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 15:02   #4904
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Projekt denko cz 2

U mnie słabiutko...
3. pasta do zębów Colgate MaxFresh (125 ml)
4. mydło w kostce Luksja
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 15:15   #4905
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Miałam krem przeciwzmarszczkowy z tej firmy. Bardzo fajny, ale kupowałam na allegro. Nie wiem czy tych kosmetyków nie było w jakimś supermarkecie.

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość

Corine de Farme jest dostepne w Auchanie (wszystkie kosmetyki oraz serie dla dzieci) a takze nieraz w osiedlowych sklepach. tu masz liste sklepow ale nie wiem na ile jest aktualna:
http://www.forte-sweden.com/produkty...kty-dla-kobiet na dole pod produktami masz liste ktora otwiera sie w pdfie
Micel jest dostepny w 3 pojemnosciach:
- 200 ml z pompka
- 100 ml z pstryczkiem
- 500 ml z pompka
zawsze sobie mozna kupic male opakowanie na probe
dzieki dziewczyny za info będę sie musiała rozejrzeć

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
U mnie słabiutko...
3. pasta do zębów Colgate MaxFresh (125 ml)
4. mydło w kostce Luksja
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 15:24   #4906
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Ten skladnik o ktorym mowilam to skladnik lekow na zacme jaskre oraz jest sotoswany w kroplach do badania dna oka. stosowanie go na dluzsza mete wywoluje podraznienia uczulenia oraz niewyrazne widzenie. objawy problemow to pieczenie, lzawienie, zaczerwienione oko oraz uczucie jakby cos siedzialo pod powieka...

dziekuje za opinie co prawda nie mialam Flavo ale pewnie kiedys wyprobuje z czystej ciekawosci



---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Corine de Farme jest dostepne w Auchanie (wszystkie kosmetyki oraz serie dla dzieci) a takze nieraz w osiedlowych sklepach. tu masz liste sklepow ale nie wiem na ile jest aktualna:
http://www.forte-sweden.com/produkty...kty-dla-kobiet na dole pod produktami masz liste ktora otwiera sie w pdfie
Micel jest dostepny w 3 pojemnosciach:
- 200 ml z pompka
- 100 ml z pstryczkiem
- 500 ml z pompka
zawsze sobie mozna kupic male opakowanie na probe
Oooo właśnie w Auchanie są. To dobra wiadomość, bo jeden Real niedaleko mojej pracy przekształca się właśnie w Auchan.

Kudlik polecasz ten micel?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 15:40   #4907
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=48577897
Nowa część
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 16:40:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.