ACNEFAN-komu pomógł? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Czy jestem zadowolona/ny z Acnefanu?
Tak 7 50,00%
Nie 1 7,14%
Trudno powiedzieć 6 42,86%
Głosujący: 14. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 22:18   #1
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Thumbs up

ACNEFAN-komu pomógł?


Hej dziewczyny!
Ciekawa jestem Waszych opinii na temat działania Acnefanu. Jest to krem do punktowego stosowania do pielęgnacji cery trądzikowej. Na KWC ma dużo pozytywnych opinii. Po jakim czasie zaczął u Was działać? Miałyście jakieś problemu w czasie stosowania?

Ja używam go od około miesiąca. Wcześniej stosowałam Brevoxyl, ale wysuszał skórę. Teraz używam Acnefanu i jestem zadowolona. Nie działa na wszystko, ale jednak ogólnie jestem za! ;]
A jak u Was? Czekam na opinie.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 09:31   #2
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: ACNEFAN-komu pomógł?

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ciekawa jestem Waszych opinii na temat działania Acnefanu. Jest to krem do punktowego stosowania do pielęgnacji cery trądzikowej. Na KWC ma dużo pozytywnych opinii. Po jakim czasie zaczął u Was działać? Miałyście jakieś problemu w czasie stosowania?

Ja używam go od około miesiąca. Wcześniej stosowałam Brevoxyl, ale wysuszał skórę. Teraz używam Acnefanu i jestem zadowolona. Nie działa na wszystko, ale jednak ogólnie jestem za! ;]
A jak u Was? Czekam na opinie.
Miałam kiedyś, ale niestety mi nie pomógł.
Wywaliłam do kosza.
Ostatnimi czasy przerzuciłam się całkowicie na BU i już nie muszę się katować Brewoxylami, Acnefanami i tym podobnymi bo już nie ma takiej potrzeby.
BU górą!
Naprawdę pomaga
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 20:46   #3
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: ACNEFAN-komu pomógł?

A co to takiego BU ? Pierwszy raz słyszę szczerze mówiąc...
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 20:50   #4
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: ACNEFAN-komu pomógł?

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
A co to takiego BU ? Pierwszy raz słyszę szczerze mówiąc...
Biochemia Urody
Zajrzyj tam, a na pewno znajdziesz coś dla siebie
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 18:20   #5
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: ACNEFAN-komu pomógł?

Acnefan warto mieć, czasem pomoże jak się posmaruje dopiero dojrzewającego pryszcza. Ale cudów nie ma co się spodziewać:P ja zużyłam całą tubkę i rewelacji nie ma.
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 09:09   #6
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: ACNEFAN-komu pomógł?

U mnie nie likwidował ropnych pryszczy tak jak pisało na opakowaniu....a w sumie na to dużo liczyłam.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 23:03   #7
kaaasiaaa_90
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaa_90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 104
Dot.: ACNEFAN-komu pomógł?

Apsik13, to może poleciłabyś coś na pryszcze z tej biochemii urody, co? proszę, proszę, proszę
kaaasiaaa_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 18:24   #8
ewawrotniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: ACNEFAN-komu pomógł?

moja siostra stosuje Acnefan i jest najbardziej zadowolona z tych wszystkich wynalazków na trądzik, jest skuteczny i nie wysusza skóry, pozdrawiam
ewawrotniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 08:17   #9
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: ACNEFAN-komu pomógł?

Czesc Dziewczyny

Ja stosuje Acnefan od kilku lat, już zużylam kilka lub kilkanaście tubek i bardzo go lubię, wogóle nie wysusza skóry, nie ma cudów podejrzewam jeśli chodzi o duże pryszcze, ja nim smaruje buzie codziennie, likwiduje zaskórniki i buzia jest po nim świeża i matowa. Osobiście polecam jak ktoś ma cerę bez dużych objawów trądzika
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 18:19   #10
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNEFAN-komu pomógł?

Widzial ktos nowy sklad Acnefanu?
Oto stary:Aqua (Water), Propylene Glycol, Calendula Officinalis, Chamomilla Recrutita, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Melalueca Alternifolia, Vitamin A Palmitate, Allantoin, Zinc oxide, Cetearyl Alcohol, Buthylparaben, Propylparaben, Ethylparaben

Nowy:Aqua, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Zinc oxide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Calendula Officinalis, Chamomilla Recrutita, Melalueca Alternifolia, Allantoin, Vitamin A Palmitate, DMDM (?), Metylparaben, Propylparaben,Phenoxyethanol.

Mam wrazenie ze sklad zmieniony na gorszy :/. Co o tym myslicie?
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !
Konna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 12:14   #11
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNEFAN-komu pomógł?

Pytam ponownie, bo mam wrazenie ze ten nowy mnie podraznia
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !
Konna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 14:32   #12
white_owl
Raczkowanie
 
Avatar white_owl
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 37
Dot.: ACNEFAN-komu pomógł?

Nigdy nie używałam tego ze starym składem, mam ten nowy od jakiegoś czasu i nie narzekam, sporo mi pomógł.
No i lubię jego zapach , jest taki orzeźwiający
__________________
every rose has it's thorn
white_owl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 13:41   #13
Agata Gie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: ACNEFAN-komu pomógł?

Cytat:
Napisane przez Konna Pokaż wiadomość
Widzial ktos nowy sklad Acnefanu?
Oto stary:Aqua (Water), Propylene Glycol, Calendula Officinalis, Chamomilla Recrutita, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Melalueca Alternifolia, Vitamin A Palmitate, Allantoin, Zinc oxide, Cetearyl Alcohol, Buthylparaben, Propylparaben, Ethylparaben

Nowy:Aqua, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Zinc oxide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Calendula Officinalis, Chamomilla Recrutita, Melalueca Alternifolia, Allantoin, Vitamin A Palmitate, DMDM (?), Metylparaben, Propylparaben,Phenoxyethanol.

Mam wrazenie ze sklad zmieniony na gorszy :/. Co o tym myslicie?
Ja jestem właśnie w trakcie używania Acnefanu. Prawie mi się kończy tubka.. Jest rzadki, czasami wylatuje z niego na poczatku woda. Jest bialy, i wybiela zaczerwienienia. Napewno pomógł mi trochę, używam go kiedy wyskoczy mi jakaś ropny krostka, i nie tylko , regularnie. Przyspiecza gojenie się krostek, ale rewelacji nie ma. Najbardziej polecam wszystkim spirytus salicynowy. Najszyciej wysusza i pomaga, oczywiscie trzeba brać pod uwage ze to alkohol , najlepiej stosowac go co 2 dni, lub tam gdzie jest zapalenie. Oraz pamietajcie ze trzeba nawilzac skóre !! wysuszanie skory bez nawilzenia , moze miec skutki podwojne!
Agata Gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 19:58   #14
Angelika098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: ACNEFAN-komu pomógł?

Hej Tak wiem że strasznie stary już post odnośnie spe cyfiku ale chciałam kilka zdań o nim napisać może jeszcze kiedyś się komuś przyda w końcu czym więcej opinii tym lepiej ACNEFANU używam od niedawna , około 9-ciu dni. I jestem wręcz zaskoczona. Spotkałam się z różnymi opiniami na jego temat a można powiedzieć że jestem z tej grupy "niedowiarków" i trudno mi było uwierzyć w jego działanie. Tak więc byłam w szoku. Mam problemy z cerą juz od dłuższego czasu i używam dosłownie wszystkiego w końcu stwierdziłam że musze iść do dermatologa bo nic mi już nie pomoże Najgorsze były te podskórne gule które goiły się tygodniami ;/ mogę śmiało powiedzieć że jego działanie zobaczyłam po około 3-4 dniach dopiero , pryszcze które dopiero chciały wyjść na światło dzienne po zastosowaniu tego kremu zaczeły strasznie szybko znikać ;o jeśli chodzi o te mniejsze wypryski dał im rade nawet po jednej nocy ! Ale mi najbardziej chodziło w sumie o te gule straszne i blizny po nich. Swietnie wybiela zaczerwienienia i zmniejsza widoczność owych blizn ! naprawdę jestem w szoku... Jak dla mnie to jest numer 1 i zawszeee bede go miała w swojej kosmetyczce
Angelika098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 23:50   #15
agatuus94
Przyczajenie
 
Avatar agatuus94
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17
Dot.: ACNEFAN-komu pomógł?

Cześć ja używam Acnefanu od około miesiąca. Już po pierwszym użyciu widziałam jego skuteczność, co bardzo mnie zaskoczyło. Pomaga nawet na duże pryszcze, choć nie od razu (po 2-3 dniach znikają). Niestety jego konsystencja jest bardzo niepraktyczna Nie polecam niecierpliwym osobom (a ja do takich należę :P) Zwykle nakładam Acnefan tuż przed snem, co jest wielkim błędem... Ponieważ dość długo zasycha, większość wcieram w poduszkę i niestety jego skuteczność spada Ale według mnie ta konsystencja to jedyny minus jest naprawdę bardzo skuteczny i jego zapach nie jest jakiś szczególnie straszny (choć po pierwszym użyciu mnie odrzuciło ale teraz nie zwracam już uwagi ). Pozdrawiam!
agatuus94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 20:33   #16
Malutka_25
Raczkowanie
 
Avatar Malutka_25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 37
Dot.: ACNEFAN-komu pomógł?

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Biochemia Urody
Zajrzyj tam, a na pewno znajdziesz coś dla siebie
Na stronie Zrób Sobie Krem (też składniki do samodzielnego robienia kosmetyków + gotowe produkty) jest duuużo bardziej bogata oferta produktów. Ceny praktycznie takie same i mniejsze, przesyłka też 9,99 ale wybór przeogromny kupiłam tam już 2 razy fajne składniki na domowe maseczki z glinką, mają również ciekawe receptury do "zgapienia". Jestem z nich mega zadowolona i żałuje tylko że nie znałam tego sklepu wcześniej. Nie wywaliłabym pewnie takiej kasy w błoto na kosmetyki z drogerii, które w wielu przypadkach szału nie robią

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
U mnie nie likwidował ropnych pryszczy tak jak pisało na opakowaniu....a w sumie na to dużo liczyłam.
Lepiej od wszystkich kremów, żeli i innych punktowych specyfikow na pryszcze sprawdza się w moim przypadku olejek z drzewa herbacianego.
Zmaruję nim delikwenta na noc i rano jest już duża różnica - prychol jest przyschnięty i ładnie się goi. Niestety, dla wrażliwej i delikatnej cery się nie nadaje - za bardzo wysusza. Dla tłustych i mieszanych polecam w 10000%
Malutka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-05 21:33:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.