Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-12, 21:08   #4231
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Gratulacje Chowanna
Jeju zaraz ja w kolejce...

Ja dziś nie rodzę bo mąż idzie na nockę do pracy. Jutro mogę, chociaż jest impreza urodzinowa tesciowej, ale trudno


Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

U mnie jedyna osoba która się dopytuje jest niecierpliwy tatuś. Codziennie mówi "kiedy urodzisz?" Albo "Milenka wyłaź już". Okropnie się nie może doczekać.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 21:16   #4232
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Gratulacje Chowanna
Jeju zaraz ja w kolejce...

Ja dziś nie rodzę bo mąż idzie na nockę do pracy. Jutro mogę, chociaż jest impreza urodzinowa tesciowej, ale trudno


Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

U mnie jedyna osoba która się dopytuje jest niecierpliwy tatuś. Codziennie mówi "kiedy urodzisz?" Albo "Milenka wyłaź już". Okropnie się nie może doczekać.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Moja matka z siostrami robią zakłady kiedy urodzę... Obstawiały 10.09 nie wyszło, obstawiały dzisiaj i nic... Wkurza mnie to..
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 21:18   #4233
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
A piersia nie probujesz karmic?

---------- Dopisano o 06:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:05 ----------

Hej!
Wczoraj bylysmy na krotkim pierwszym spacerze, dzis juz normalnie cale przedpoludnie w parku spedzilysmy. Wczoraj mi dziewczynki daly ostra szkole, ale dzis jest sielanka i kby tak zostalo.
Czemu Ci dały szkołę??

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Gratulacje, ale maleńki!



Mi jest za takimi tęskno od wakacji. Nie mogę się doczekać, aż się skurczę i kupię sobie coś fajnego tylko obawiam się, że zostanie mi masa kilogramów tłuszczu w nogach i nadal będę wyglądać jak słoń



Zużyłaś więcej niż 3 koszule? Nie rozumiem jak. Ja mam jedną do porodu plus 3 na później, takie do karmienia.

No a jak nie zrobię, albo zrobię mało? : Wolę już mieć tą lewatywę i być spokojna.
Jedną miałam do porodu, potem założyłam drugą jak się umylam po no i tak wychodziło, że zmieniałam, bo się pociłam po prostu. Strasznie mi było gorąco jakoś. I tym sposobem zużyłam jeszcze 3 koszule (4 dni w szpitalu).

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
dzięki za rady, przydają się!!!


został został ;( ale już taka presja że większość po a my jeszcze przed, no i to nie wiadomo jak długo jeszcze!

Na grudniowych mamach urodził się wcześniaczek w 27tyg! biedne maleństwo, oby wszystko dobrze się skończyło... doceńmy to że już mamy końcówkę a dzieci są całe i zdrowe w brzuchach gotowe do narodzin!
Doceniajcie...
Mam nadzieję, że z tym dzieckiem będzie wszystko dobrze.

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
My dzisiaj zamierzamy małego zacząć przestawiać na rytm dnia i nocy bo położna nam przyznała racje ze to ze nam po południu i do 4 marudzi a potem spokój to wyniósł z życia plodowego i dla niego noc jest od 4 do 15 po południu...

A i zwracam honor w sprawie monitora oddechu. Zamierzamy kupić bo cały czas latamy sprawdzić czy mały oddycha i mamy schizy z tego powodu. Wiec odszczekuję swoje
Hahaha a jednak??
Cytat:
Napisane przez chowanna Pokaż wiadomość
hej mamusie. wczoraj miałam wywoływany poród i po 8 godzinach meczarni urodziłam synka 4150 wagi i 59 cm. jestem szczęśliwa
Gratuluję!!!

A my dzisiaj mieliśmy siostrę cioteczna tż na kawę, fajnie bo wczoraj rozmawialiśmy o niej, że chcemy ją na Chrzestną drugiego dziecka a tu z rana napisała, że chce się spotkać. Może jakiś znak to jest, kto wie? (albo tonący brzytwy się chwyta...) i potem na cmentarzu spotkaliśmy ciocię tż, popłakała się, ja się jakoś powstrzymałam. Jutro urodziny chrześnicy tż, chcę być jak najkrócej tż też. Nie wiem, jak to wytrzymam...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 21:23   #4234
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Do szpitala poszłam z wagą 85 wróciłam tylko 77 :/ ale będę musiała się sprężyc by dojść do siebie ...
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 21:47   #4235
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Jutro urodziny chrześnicy tż, chcę być jak najkrócej tż też. Nie wiem, jak to wytrzymam...
Nie lubisz jej? Czy coś ominęłam bo już nie kojarzę?

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Do szpitala poszłam z wagą 85 wróciłam tylko 77 :/ ale będę musiała się sprężyc by dojść do siebie ...
Ile Ci zostało? Spokojnie, dopiero kilka dni
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 21:47   #4236
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

aakkzzii
Zrzucisz zobaczysz i to migiem! Ale odczekajmy jeszcze ten okropny połóg.

Boże mam taką chcicę na męża, że nie wiem a tu dupa..............

Izabela

Dużo siły wam życzę, wiem, że życie powinno iść dalej, ale to wszystko jeszcze za świeże i takie imprezki z dziećmi teraz nie będą dobrze działały...


Mam pytanie co do połogu. Wam też już po tygodniu unormowało się krwawienie i wygląda jak okres po prostu?
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 21:55   #4237
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
aakkzzii
Zrzucisz zobaczysz i to migiem! Ale odczekajmy jeszcze ten okropny połóg.

Boże mam taką chcicę na męża, że nie wiem a tu dupa..............

Izabela

Dużo siły wam życzę, wiem, że życie powinno iść dalej, ale to wszystko jeszcze za świeże i takie imprezki z dziećmi teraz nie będą dobrze działały...


Mam pytanie co do połogu. Wam też już po tygodniu unormowało się krwawienie i wygląda jak okres po prostu?
Ja co prawda po cc ale leciało ze mnie równo. Od paru dni leciutko. Mogła bym nosić podpaski . Narazie mam wkładki bo podpasek u mnie nie ma w chacie na noc założę ten podkład
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 21:59   #4238
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
A krocze mnie tak dzisiaj napierdziela :-(


To która dzisiaj rodzi? ;-)
TY?

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Jutro urodziny chrześnicy tż, chcę być jak najkrócej tż też. Nie wiem, jak to wytrzymam...
Wszystko jest tak świeże, że wcale ci się nie dziwię, że kontakt z dziećmi jest diabelnie trudny. Mogę tylko napisać - myślę o was ciepło. A odebraliście wyniki sekcji czy przeoczyłam? (przepraszam jeśli przeoczyłam, nie zawsze coś dojrzę).

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do połogu. Wam też już po tygodniu unormowało się krwawienie i wygląda jak okres po prostu?
Ja po 3 dniach zaczęłam używać normalnych podpasek. Zależy jak ci się wszystko oczyściło.

Oglądałam właśnie "Moje 600 gram szczęścia" Wiecie, ja zawsze myślałam, że 34-35 tc to już tak bez niebezpieczeństwa. A tu dzieci do respiratorów podłączone, urodzone w tym tygodniu... Jak się widzi tyle cierpienia to jedyne czego się chce to zdrowie własnego dziecka...
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 22:02   #4239
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

A ja byłam dzisiaj w naszym nowym mieszkaniu zobaczyć jak prace postępują, poznałam nową sąsiadkę z którą będę mieszkać drzwi w drzwi. Zapytała mnie czy urodzę BLIŹNIAKI! I jak odpowiedziałam, że NIE, że po prostu to już końcówka i jestem na kilka dni przed TP to miała zdziwioną minę i odpowiedziała "bo wygląda na bliźniaki". No tak mnie tym rozwaliła, że nawet nie pamiętam jak ona ma na imię
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 22:03   #4240
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
A ja sprzatam od rana i nic sie u mnie nie rusza. Nawet mnie nic nie boli. Na dodatek poklocilam sie z TZtem. Wzial klucze i wyszedl z domu. Szukal zwady od rana i to tak naprawde on sie na mnie wydarl i sobie wyszedl. Ehh, faceci sa beznadziejni.
faceci...
mój miał dzisiaj odkurzyć mieszkanie przedpołudniem, to nie na spacer musiał sobie iść...


Cytat:
Napisane przez chowanna Pokaż wiadomość
hej mamusie. wczoraj miałam wywoływany poród i po 8 godzinach meczarni urodziłam synka 4150 wagi i 59 cm. jestem szczęśliwa
współczuję męczarni
GRATuLUję synka

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
My juz w domu. Bałagan nie z tej ziemi ale ja nie sprzątam wcale !!!
Kropka zajarana zakochała się . Panicia przyniosła coś pachnące go mlekiem i takiego jej Werka wgl nie reaguje na szczęki śpi w najlepsze odciągam nadal pokarm laktatorem pije bawarke staram się po wsze czasy żeby ta fontanna poleciała . Cyce twarde jak skały a z tych skutków kropelki.... wsciec się można.
super, że już w domku. Ale, że Kropka zakochana w Werce??
I na pewno na spokojnie w domu ogarniesz kp.
A na cyce może pomoże relaks pod prysznicem? i lekko rozmasować piersi

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Chyba nigdy nie jest się gotowym na poród. Ja od dwóch tygodni męczę się co noc ze skurczami, ale jakoś odpuszczają.
Tobie katastrofy się śnią, a mi Syryjczycy. Koszmar



Party, a mogłabym cię prosić o umieszczenie mnie z powrotem na liście? Już nie zaginęłam, zaglądam cały czas



Ja też!!!! A sąsiadów i panie w sklepie to bym omijała szerokim łukiem!!!!



Super, że wszystko tak dobrze idzie! No i zazdroszczę pierwszego spaceru
Owieczko, możesz napisać czy miałaś znieczulenie do cc w kręgosłup? I czy musiałaś po nim leżeć 12 godzin? Ja ostatnie cc przez komplikacje miałam w szybkiej narkozie i zastanawiam się jak jest po znieczuleniu w kręgosłup...



Biedactwo Nie wyobrażam sobie cięcia z zapaleniem oskrzeli. Ciekawe, dlaczego nie dali ci antybiotyku - do poniedziałku byś się wykurowała, a teraz już mogłabyś dostać przecież leki. Szkoda, kaszel z raną to koszmar. Życzę ci szybkiego polepszenia zdrowia. Spróbuj może herbatę z lipy, na zapalenie oskrzeli trochę pomaga



No to co - kciuki za rozkręcenie



A macie powody czy po prostu latacie bo macie schizy? Żeby nie było - też latałam



Ojjjj, jak ja nienawidzę takich sytuacji Mam nadzieję, ze się pogodzicie.



Gratulacje



Powodzenia z laktacją Zazdroszczę tego domu z maluszkiem

Dziewczyny, wypowiem się odnośnie żółtaczki. Dziewczyny, dzieci naprawdę mogą dość długo być żółte. Z pierwszym synem wyszliśmy do domu po 4 dobach, ale nie mógł być szczepiony przez 10 tygodni, tyle utrzymywał się żółtawy odcień skóry. I nam kazali go przepajać wodą z glukozą.

Byłam dziś jeszcze w sklepie, dokupiłam sobie jeszcze jedną koszulę do karmienia. Dopakowałam kilka rzeczy do torby szpitalnej (aaa, jeszcze wam napiszę, ze dla mnie w torbie szpitalnej niezastąpione były chusteczki mokre do higieny intymnej! cudowne!!!!). Ogoliłam się (co już było akrobacją i aż mi się słabo zrobiło), zrobiłam maseczkę. Ogólnie jestem gotowa. Chociaż rozmawiałam z Brunem w brzuchu i powiedziałam, ze ma czekać do poniedziałku, bo wtedy mój lekarz wraca A już najlepiej jak zaczeka do środy i na spokojnie da się wyciągnąć
mordujemy sąsiadów
ja dzisiaj dokupiłam 2 koszule do karmienia ogarniałam się wczoraj i pod prysznicem myślałam, że się zabiję jak się rano okazało musiałam robić poprawki i znowu się namęczyłam, szczególnie mam problem z dosięgnięciem do lewej łydki. Jak podwozie wygląda nie wiem, bo nic nie widzę i robię na czuja
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 22:07   #4241
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Chowana chyba Ci nie gratulowaliśmy- gratuluję i zazdroszczę.
Ja się dzis czuje dziwnie, od ponad tygodnia brzuch mam niżej - jestem pewna tego- jak ktoś ma watpliwości to ja zwróciłam też uwagę na to, że inaczej układają mi się majtki. ale dzis mam tez wrażenie jakbym miała jednocześnie "górę brzucha" bliżej biustu.

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj w naszym nowym mieszkaniu zobaczyć jak prace postępują, poznałam nową sąsiadkę z którą będę mieszkać drzwi w drzwi. Zapytała mnie czy urodzę BLIŹNIAKI! I jak odpowiedziałam, że NIE, że po prostu to już końcówka i jestem na kilka dni przed TP to miała zdziwioną minę i odpowiedziała "bo wygląda na bliźniaki". No tak mnie tym rozwaliła, że nawet nie pamiętam jak ona ma na imię

Ci ludzie i och teksty.... 2 tyg temu koleżanka na początku spotkania na mój widok wykrzyczała "czy to będą bliźniaki" a po koniec stwierdziła, że właściwie nie widać po mnie ciąży ....
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 22:14   #4242
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj w naszym nowym mieszkaniu zobaczyć jak prace postępują, poznałam nową sąsiadkę z którą będę mieszkać drzwi w drzwi. Zapytała mnie czy urodzę BLIŹNIAKI! I jak odpowiedziałam, że NIE, że po prostu to już końcówka i jestem na kilka dni przed TP to miała zdziwioną minę i odpowiedziała "bo wygląda na bliźniaki". No tak mnie tym rozwaliła, że nawet nie pamiętam jak ona ma na imię
Głupia baba.
My się dziś spotkaliśmy z kuzynem męża. Przyjechali z żoną do Polski na chwile i akurat się widzieliśmy. Pytali o termin i jak usłyszeli ze czwartek to oboje szok. Byli przekonani ze kilka dni przed terminem to brzuch większy a kobieta bardziej zmęczona. Brzuch mam może nieduży ale mam szczerze dość i ciesze się ze nie mam tego wpisanego na twarzy.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 22:19   #4243
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj w naszym nowym mieszkaniu zobaczyć jak prace postępują, poznałam nową sąsiadkę z którą będę mieszkać drzwi w drzwi. Zapytała mnie czy urodzę BLIŹNIAKI! I jak odpowiedziałam, że NIE, że po prostu to już końcówka i jestem na kilka dni przed TP to miała zdziwioną minę i odpowiedziała "bo wygląda na bliźniaki". No tak mnie tym rozwaliła, że nawet nie pamiętam jak ona ma na imię
Co za babsztyl W ogóle jak można rzucić takim tekstem??? Trzeba nie mieć za grosz wyczucia Nie przejmuj się kochana, nie warto

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
mordujemy sąsiadów
ja dzisiaj dokupiłam 2 koszule do karmienia ogarniałam się wczoraj i pod prysznicem myślałam, że się zabiję jak się rano okazało musiałam robić poprawki i znowu się namęczyłam, szczególnie mam problem z dosięgnięciem do lewej łydki. Jak podwozie wygląda nie wiem, bo nic nie widzę i robię na czuja
Ja jak ogarnęłam Bożenę, to wołałam męża, żeby mi szklankę wody przyniósł, bo się umęczyłam Mam wrażenie, ze już nigdy w życiu nie zobaczę co mam pod brzuchem i już nigdy nie będę sprawna

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Chowana chyba Ci nie gratulowaliśmy- gratuluję i zazdroszczę.
Ja się dzis czuje dziwnie, od ponad tygodnia brzuch mam niżej - jestem pewna tego- jak ktoś ma watpliwości to ja zwróciłam też uwagę na to, że inaczej układają mi się majtki. ale dzis mam tez wrażenie jakbym miała jednocześnie "górę brzucha" bliżej biustu.
Mi brzuch opadł w ostatnim tygodniu sierpnia. I nadal nic - ale ja się akurat cieszę
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 22:35   #4244
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
faceci...
mój miał dzisiaj odkurzyć mieszkanie przedpołudniem, to nie na spacer musiał sobie iść...




współczuję męczarni
GRATuLUję synka



super, że już w domku. Ale, że Kropka zakochana w Werce??
I na pewno na spokojnie w domu ogarniesz kp.
A na cyce może pomoże relaks pod prysznicem? i lekko rozmasować piersi



mordujemy sąsiadów
ja dzisiaj dokupiłam 2 koszule do karmienia ogarniałam się wczoraj i pod prysznicem myślałam, że się zabiję jak się rano okazało musiałam robić poprawki i znowu się namęczyłam, szczególnie mam problem z dosięgnięciem do lewej łydki. Jak podwozie wygląda nie wiem, bo nic nie widzę i robię na czuja
Tak kropka zakochana. Poszłam z nią sobie na wieczorny spacerek odetchnąć . Początek kropka przeszczesliwa głupawke złapała biegała skakała szczęśliwa. Załatwiła swoje potrzeby i ciągnęła do domu aż lekko byli iść


Chowanna gratulacje !!!! Tez wielki klocek i ty sn !! Podziwiam. Bo jak ja zobaczyłam moje słodkie 4130 to się przeraził am ze miała bym ją wypchnac.
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886

Edytowane przez aakkzzii
Czas edycji: 2015-09-12 o 22:37
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 22:38   #4245
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
TY?



Wszystko jest tak świeże, że wcale ci się nie dziwię, że kontakt z dziećmi jest diabelnie trudny. Mogę tylko napisać - myślę o was ciepło. A odebraliście wyniki sekcji czy przeoczyłam? (przepraszam jeśli przeoczyłam, nie zawsze coś dojrzę).



Ja po 3 dniach zaczęłam używać normalnych podpasek. Zależy jak ci się wszystko oczyściło.

Oglądałam właśnie "Moje 600 gram szczęścia" Wiecie, ja zawsze myślałam, że 34-35 tc to już tak bez niebezpieczeństwa. A tu dzieci do respiratorów podłączone, urodzone w tym tygodniu... Jak się widzi tyle cierpienia to jedyne czego się chce to zdrowie własnego dziecka...
nie nie oglądam takich programów, raz oglądałam coś o wcześniakach i potem byłam przerażona.
mam świadomość tego, że rodzą się wcześniaki, ale z każdym tygodniem ciąży cieszę się, że moje dziecko jest bezpieczniejsze

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj w naszym nowym mieszkaniu zobaczyć jak prace postępują, poznałam nową sąsiadkę z którą będę mieszkać drzwi w drzwi. Zapytała mnie czy urodzę BLIŹNIAKI! I jak odpowiedziałam, że NIE, że po prostu to już końcówka i jestem na kilka dni przed TP to miała zdziwioną minę i odpowiedziała "bo wygląda na bliźniaki". No tak mnie tym rozwaliła, że nawet nie pamiętam jak ona ma na imię
hahahah milutka sąsiadka ale wiem jak to wkurza. Mnie to moja mama co jakiś czas tym denerwuje, pytając się czy jestem pewna, że tam w środku nie mam bliźniaków

a moich sąsiadów, to już też mam ochotę wystrzelać, szczególnie jak idę z psem na spacer i ci z tekstem, że mnie podziwiają, albo pytają "czy mi się chce"


Ale spotkała mnie też dzisiaj całkiem przyjemna sytuacja, pojechałam z koleżanką na kawę i w cafei jakiś młody człek zaczął mnie zarywać, fakt za lady nie widział mojego brzuszka. Jego mina jak odchodziłam do stolika i zobaczył bunio była przesłodka

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Tak kropka zakochana. Poszłam z nią sobie na wieczorny spacerek odetchnąć . Początek kropka przeszczesliwa głupawke złapała biegała skakała szczęśliwa. Załatwiła swoje potrzeby i ciągnęła do domu aż lekko byli iść


Chowanna gratulacje !!!! Tez wielki klocek i ty sn !! Podziwiam. Bo jak ja zobaczyłam moje słodkie 4130 to się przeraził am ze miała bym ją wypchnac.
Kochana Kropka ale podchodzi do małej? wącha? dotyka noskiem?
ciekawe jak moja Mopsia przyjmie Matyldę
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 22:41   #4246
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez chowanna Pokaż wiadomość
hej mamusie. wczoraj miałam wywoływany poród i po 8 godzinach meczarni urodziłam synka 4150 wagi i 59 cm. jestem szczęśliwa
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
My juz w domu. Bałagan nie z tej ziemi ale ja nie sprzątam wcale !!!
Kropka zajarana zakochała się . Panicia przyniosła coś pachnące go mlekiem i takiego jej Werka wgl nie reaguje na szczęki śpi w najlepsze odciągam nadal pokarm laktatorem pije bawarke staram się po wsze czasy żeby ta fontanna poleciała . Cyce twarde jak skały a z tych skutków kropelki.... wsciec się można.
Jak Ci fajnie, że już w domu

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj w naszym nowym mieszkaniu zobaczyć jak prace postępują, poznałam nową sąsiadkę z którą będę mieszkać drzwi w drzwi. Zapytała mnie czy urodzę BLIŹNIAKI! I jak odpowiedziałam, że NIE, że po prostu to już końcówka i jestem na kilka dni przed TP to miała zdziwioną minę i odpowiedziała "bo wygląda na bliźniaki". No tak mnie tym rozwaliła, że nawet nie pamiętam jak ona ma na imię
Ja przy pierwszym synu byłam z tżem w sklepie kupić mu marynarkę. To bylo miesiąc przed porodem. Okazało się, że w owym sklepie pracuje dziewczyna, którą znam z widzenia i ze słyszenia, ona mnie tak samo. I przez cały czas przymierzania przez tża kolejnych marynarek, ona stała obok mnie i powtarzała, że nie może się nadziwić, że mam taaaaki wieeeelki brzuch, a urodzę jedno dziecko i czy aby na pewno nie noszę bliźniaków
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 22:52   #4247
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
aakkzzii
Zrzucisz zobaczysz i to migiem! Ale odczekajmy jeszcze ten okropny połóg.

Boże mam taką chcicę na męża, że nie wiem a tu dupa..............

Izabela

Dużo siły wam życzę, wiem, że życie powinno iść dalej, ale to wszystko jeszcze za świeże i takie imprezki z dziećmi teraz nie będą dobrze działały...


Mam pytanie co do połogu. Wam też już po tygodniu unormowało się krwawienie i wygląda jak okres po prostu?
Ja jestem 3 dni po i u mnie wygląda jak okres. Aż się dziwię. Pewnie jeszcze ruszy druga fala.
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 22:58   #4248
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez chowanna Pokaż wiadomość
hej mamusie. wczoraj miałam wywoływany poród i po 8 godzinach meczarni urodziłam synka 4150 wagi i 59 cm. jestem szczęśliwa
Jestem pełna podziwu, serdeczne gratulacje


Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
My juz w domu. Bałagan nie z tej ziemi ale ja nie sprzątam wcale !!!
Kropka zajarana zakochała się . Panicia przyniosła coś pachnące go mlekiem i takiego jej Werka wgl nie reaguje na szczęki śpi w najlepsze odciągam nadal pokarm laktatorem pije bawarke staram się po wsze czasy żeby ta fontanna poleciała . Cyce twarde jak skały a z tych skutków kropelki.... wsciec się można.
Ciepłe okłady przed ściąganiem!
Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Super, że wszystko tak dobrze idzie! No i zazdroszczę pierwszego spaceru
Owieczko, możesz napisać czy miałaś znieczulenie do cc w kręgosłup? I czy musiałaś po nim leżeć 12 godzin? Ja ostatnie cc przez komplikacje miałam w szybkiej narkozie i zastanawiam się jak jest po znieczuleniu w kręgosłup...

A macie powody czy po prostu latacie bo macie schizy? Żeby nie było - też latałam
Miałam w kręgosłup. Leżałam jakieś 6h nieruchomo z zakazem podnoszenia głowy (chodzi o wyciek płynu mózgowo rdzeniowego). Po tym czasie pozwolili się przekręcić na bok, potem po 8h usiąść na łóżku. Po około 10-12 juz kazali wstać i iść pod prysznic. Czułam się bardzo dobrze i nie odczuwałam żadnych skutków znieczulenia.






Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Hahaha a jednak??
Jednak haha jak to mówią teoria teorią a praktyka praktyką. Także grzecznie przyznaję racje i jedziemy chyba jutro kupić żeby w spokoju kawę wypić.

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Do szpitala poszłam z wagą 85 wróciłam tylko 77 :/ ale będę musiała się sprężyc by dojść do siebie ...
Kochana, mamy 6 tygodni połogu kiedy waga schodzi systematycznie sama, do tego ruszy mleko i tez zleci. Pogadamy o tym na 1 listopada ile nam zostało, na razie się nie przejmujemy.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 23:01   #4249
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Czemu Ci dały szkołę??



Jedną miałam do porodu, potem założyłam drugą jak się umylam po no i tak wychodziło, że zmieniałam, bo się pociłam po prostu. Strasznie mi było gorąco jakoś. I tym sposobem zużyłam jeszcze 3 koszule (4 dni w szpitalu).



Doceniajcie...
Mam nadzieję, że z tym dzieckiem będzie wszystko dobrze.



Hahaha a jednak??

Gratuluję!!!

A my dzisiaj mieliśmy siostrę cioteczna tż na kawę, fajnie bo wczoraj rozmawialiśmy o niej, że chcemy ją na Chrzestną drugiego dziecka a tu z rana napisała, że chce się spotkać. Może jakiś znak to jest, kto wie? (albo tonący brzytwy się chwyta...) i potem na cmentarzu spotkaliśmy ciocię tż, popłakała się, ja się jakoś powstrzymałam. Jutro urodziny chrześnicy tż, chcę być jak najkrócej tż też. Nie wiem, jak to wytrzymam...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Mlodsza bywa trudna wieczorem, starsza - byla zmeczona i zdawala sie byc na mnie zla. Ja zostalam z nimi sama i jakos musialam ten chaos ogarnac; dalo rade a na drugi dzien juz bylo super

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Jaki prezent w koncu kupiliscie chrzesnicy?

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
aakkzzii
Zrzucisz zobaczysz i to migiem! Ale odczekajmy jeszcze ten okropny połóg.

Boże mam taką chcicę na męża, że nie wiem a tu dupa..............

Izabela

Dużo siły wam życzę, wiem, że życie powinno iść dalej, ale to wszystko jeszcze za świeże i takie imprezki z dziećmi teraz nie będą dobrze działały...


Mam pytanie co do połogu. Wam też już po tygodniu unormowało się krwawienie i wygląda jak okres po prostu?

Tak, ilosc i kolor bardzo sie zmienily
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 23:09   #4250
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

A ja z tego wszystkiego mam brzuch jak kamien i maly rusza sie baardzo intensywnie. Az mnie w bozenie kluje i boki brzucha pobolewaja

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Jezu mnie naprawde zaczal bolec brzuch. Oby to tylko straszaki.
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 23:28   #4251
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Chowana, gratuluję! Kawał chłopa.

Akzi, zazdroszczę, że już w domu. Rodzilysmy w tym samym dniu, a my będziemy do poniedziałku kisnąć.
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 23:40   #4252
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Do szpitala poszłam z wagą 85 wróciłam tylko 77 :/ ale będę musiała się sprężyc by dojść do siebie ...
Dasz radę. Chociaż ja po sobie to efektów nie widzę, niby mi każdy mówi, że nie widać żebym w ciąży była i że w ciąży miałam sam brzuch, no ale ciuchy nie kłamią. A ja przyzwyczajona, że moje kg lecą same bez wysiłku teraz mam mega zdziwko, bo jednak żeby całej garderoby nie wymieniać, to będę się musiała nieźle natrudzić. Czekam do poniedziałku żeby mi gin dała zezwolenie na sex i ćwiczenia, to będę szalała z Mel B...
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Nie lubisz jej? Czy coś ominęłam bo już nie kojarzę?



Ile Ci zostało? Spokojnie, dopiero kilka dni
Chrześnica kończy rok. Fakt, nie przepadam, bo strasznie dzika jest - zobaczy kogoś, kogo nie zna i od razu jęczy i zaczyna płakać, a to strasznie męczące jest bo się na nią spojrzeć nie można nawet. No i w naszej sytuacji przebywanie z roczną dziewczynką i patrzenie, jak wszyscy ją noszą, bawią się z nią itp jest bardzo trudne. Plus szwagierka nie wie, jak się zachować przy nas i wolałaby, żeby nas nie było i wiem, że najchętniej to by nas wcale nie zapraszała. No a jak zacznie mówić o drugim dziecku to w ogóle będzie za dużo wrażeń.

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
aakkzzii
Zrzucisz zobaczysz i to migiem! Ale odczekajmy jeszcze ten okropny połóg.

Boże mam taką chcicę na męża, że nie wiem a tu dupa..............

Izabela

Dużo siły wam życzę, wiem, że życie powinno iść dalej, ale to wszystko jeszcze za świeże i takie imprezki z dziećmi teraz nie będą dobrze działały...


Mam pytanie co do połogu. Wam też już po tygodniu unormowało się krwawienie i wygląda jak okres po prostu?
Ja też mam...
Ja to o swoim pisałam, najpierw się unormowało i miałam książkowo prawie,chociaż bardzo długo miałam obfite krwawienie i nosiłam podkłady poporodowe, potem śluz sam jasny, a potem znów krwawienie jak obfity okres... No i teraz od tygodnia już sam jasny śluz.

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
TY?



Wszystko jest tak świeże, że wcale ci się nie dziwię, że kontakt z dziećmi jest diabelnie trudny. Mogę tylko napisać - myślę o was ciepło. A odebraliście wyniki sekcji czy przeoczyłam? (przepraszam jeśli przeoczyłam, nie zawsze coś dojrzę).



Ja po 3 dniach zaczęłam używać normalnych podpasek. Zależy jak ci się wszystko oczyściło.

Oglądałam właśnie "Moje 600 gram szczęścia" Wiecie, ja zawsze myślałam, że 34-35 tc to już tak bez niebezpieczeństwa. A tu dzieci do respiratorów podłączone, urodzone w tym tygodniu... Jak się widzi tyle cierpienia to jedyne czego się chce to zdrowie własnego dziecka...
Dzięki! Najtrudniej nam z małymi dziećmi, takimi do dwóch lat niestety, a pełno takich...
W poniedziałek odbieramy, jedziemy do Ikei, bo powoli kupujemy rzeczy do domu jak są jakieś promocje, potem do szpitala po wyniki sekcji (mamy się spotkać z ordynatorem co mnie z lekka zestresowało) i potem na wieczór wizyta u gin.
Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj w naszym nowym mieszkaniu zobaczyć jak prace postępują, poznałam nową sąsiadkę z którą będę mieszkać drzwi w drzwi. Zapytała mnie czy urodzę BLIŹNIAKI! I jak odpowiedziałam, że NIE, że po prostu to już końcówka i jestem na kilka dni przed TP to miała zdziwioną minę i odpowiedziała "bo wygląda na bliźniaki". No tak mnie tym rozwaliła, że nawet nie pamiętam jak ona ma na imię
Szwagierka na każdej wizycie była przez lekarzy pytana, czy bliźniacza ciąża, bo taki wielki brzuch...

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Tak kropka zakochana. Poszłam z nią sobie na wieczorny spacerek odetchnąć . Początek kropka przeszczesliwa głupawke złapała biegała skakała szczęśliwa. Załatwiła swoje potrzeby i ciągnęła do domu aż lekko byli iść


Chowanna gratulacje !!!! Tez wielki klocek i ty sn !! Podziwiam. Bo jak ja zobaczyłam moje słodkie 4130 to się przeraził am ze miała bym ją wypchnac.
Weronika miała 4130????
Ale śmiesznie, moja Wiktoria dokładnie 2kg mniej

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Jestem pełna podziwu, serdeczne gratulacje



Ciepłe okłady przed ściąganiem!

Miałam w kręgosłup. Leżałam jakieś 6h nieruchomo z zakazem podnoszenia głowy (chodzi o wyciek płynu mózgowo rdzeniowego). Po tym czasie pozwolili się przekręcić na bok, potem po 8h usiąść na łóżku. Po około 10-12 juz kazali wstać i iść pod prysznic. Czułam się bardzo dobrze i nie odczuwałam żadnych skutków znieczulenia.







Jednak haha jak to mówią teoria teorią a praktyka praktyką. Także grzecznie przyznaję racje i jedziemy chyba jutro kupić żeby w spokoju kawę wypić.


Kochana, mamy 6 tygodni połogu kiedy waga schodzi systematycznie sama, do tego ruszy mleko i tez zleci. Pogadamy o tym na 1 listopada ile nam zostało, na razie się nie przejmujemy.
Noo ja to jeszcze polecę przy drugim dziecku po nianię elektroniczną, dokupię do monitora oddechu, tak będę szaleć... No ale spokój czasem nie ma ceny.

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Mlodsza bywa trudna wieczorem, starsza - byla zmeczona i zdawala sie byc na mnie zla. Ja zostalam z nimi sama i jakos musialam ten chaos ogarnac; dalo rade a na drugi dzien juz bylo super

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Jaki prezent w koncu kupiliscie chrzesnicy?

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------




Tak, ilosc i kolor bardzo sie zmienily
To dobrze, że się udało wszystko ogarnąć! A jak tż, nie pamiętam czy pytałam - pomaga bardziej, angażuje się, jest ok?

Kupiliśmy klocki takie miękkie. Jedna z propozycji,które wysłała mi szwagierka. Akurat były w sklepie i cenowo bardzo ok. Tyle że szwagierka od swoich rodziców kupowała prezent dla małej i jak się dowiedzieliśmy wczoraj, kupiła klocki. Także może być tak, że zdublujemy prezent. No ale to już nie nasza wina, szwagierka wiedziała, że kupimy jedną rzecz z tych czterech, które nam przesłała, to mogła kupić coś innego albo się zapytać co kupiliśmy, żeby nie wydawać kasy na darmo...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 00:11   #4253
CienSkrzydla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Przepraszam ze nie odpisuje na to co piszecie... Podczytuje cały czas tylko jakoś wbić się nie umiem.

Gratulacje dla kolejnej rozpakowanej

A ja zostałam właśnie uswiadomiona przez TZ ze ma mi za zle brak serduszkowania.
Ostatni raz jakiś miesiac temu... Z brakiem przyjemnosci dla mnie bo bolało ale chciałam się przełamać.
Kurna... Cholerne hormony. Głupi tekst a ja siedze w kibelku i rycze.
A Tztowi odpowiedzialam tylko ze jeszcze przynajmniej przez najblizsze 6-8 tyg nic nie będzie. (polog + nie wiadomo kiedy urodze)

A jeszcze jakiś czas temu przylapalam go na oglądaniu gołych panienek w sieci, takich 90/60/90...
Czego się w żywe oczy wyparł a ja z wykończenia, płaczu i poczucia obrzydzenia do siebie machnelam już ręką...

Szykuje się placzliwa noc...
CienSkrzydla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 00:15   #4254
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Przepraszam ze nie odpisuje na to co piszecie... Podczytuje cały czas tylko jakoś wbić się nie umiem.

Gratulacje dla kolejnej rozpakowanej

A ja zostałam właśnie uswiadomiona przez TZ ze ma mi za zle brak serduszkowania.
Ostatni raz jakiś miesiac temu... Z brakiem przyjemnosci dla mnie bo bolało ale chciałam się przełamać.
Kurna... Cholerne hormony. Głupi tekst a ja siedze w kibelku i rycze.
A Tztowi odpowiedzialam tylko ze jeszcze przynajmniej przez najblizsze 6-8 tyg nic nie będzie. (polog + nie wiadomo kiedy urodze)

A jeszcze jakiś czas temu przylapalam go na oglądaniu gołych panienek w sieci, takich 90/60/90...
Czego się w żywe oczy wyparł a ja z wykończenia, płaczu i poczucia obrzydzenia do siebie machnelam już ręką...

Szykuje się placzliwa noc...
Serduszkowania?? Chyba nie znam tego pojęcia
Jeśli chodzi o zdj czy foto to akurat obrzydzenie bym czuła nie do siebie, a do tż, ale takie mam po prostu zdanie na ten temat. Mało to wspierające z jego strony...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 00:17   #4255
CienSkrzydla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Serduszkowania?? Chyba nie znam tego pojęcia
Jeśli chodzi o zdj czy foto to akurat obrzydzenie bym czuła nie do siebie, a do tż, ale takie mam po prostu zdanie na ten temat. Mało to wspierające z jego strony...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Takie określenie jeszcze z forum dla staraczek... Na wykresie zbliżenia zaznaczalo się serduszkami

A no mało... A ja od zawsze mam kompleksy
CienSkrzydla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 00:21   #4256
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Takie określenie jeszcze z forum dla staraczek... Na wykresie zbliżenia zaznaczalo się serduszkami

A no mało... A ja od zawsze mam kompleksy
Aa ja w aplikacji też mam serduszka!

To tym bardziej tż się powinien zupełnie inaczej zachować, zwłaszcza jak masz kompleksy. Masz prawo być zła nawet bez jazdy hormonów a tż to się należy!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 00:23   #4257
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

spać nie umiecie ? :P
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 03:27   #4258
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Ja podłączona do dojarki

---------- Dopisano o 04:21 ---------- Poprzedni post napisano o 04:15 ----------

Aha no i moje cyce są tak wielkie ze Michał to nie wierzy

---------- Dopisano o 04:27 ---------- Poprzedni post napisano o 04:21 ----------

A 2 h spałam jak kamień. Raczej nic nie było by wstanie mnie obudzić. Zapadła w mega głęboki sen. Ale obudziłam się na 10 min przed karmieniem
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 05:07   #4259
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ja podłączona do dojarki

---------- Dopisano o 04:21 ---------- Poprzedni post napisano o 04:15 ----------

Aha no i moje cyce są tak wielkie ze Michał to nie wierzy

---------- Dopisano o 04:27 ---------- Poprzedni post napisano o 04:21 ----------

A 2 h spałam jak kamień. Raczej nic nie było by wstanie mnie obudzić. Zapadła w mega głęboki sen. Ale obudziłam się na 10 min przed karmieniem
męczące to odciaganie :/

---------- Dopisano o 05:07 ---------- Poprzedni post napisano o 04:47 ----------

a moje cyce wróciły do swojego rozmiaru :P

jak był nawał to były większe itd ale teraz już są normalne
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 05:32   #4260
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Pomidora
Napisz mi na PW dane do pierwszego posta, to dopisze!


Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj w naszym nowym mieszkaniu zobaczyć jak prace postępują, poznałam nową sąsiadkę z którą będę mieszkać drzwi w drzwi. Zapytała mnie czy urodzę BLIŹNIAKI! I jak odpowiedziałam, że NIE, że po prostu to już końcówka i jestem na kilka dni przed TP to miała zdziwioną minę i odpowiedziała "bo wygląda na bliźniaki". No tak mnie tym rozwaliła, że nawet nie pamiętam jak ona ma na imię
Ja się już tym nie przejmuje... Jedni mówią ze ogromny, inni ze malutki. Np szwagier mówił ze ogromny mam brzuch, a pojechali na basen i tam też była jakaś laska w ciąży to odwołał to co mówił bo ta to dopiero miała ogromny :p... Także wiesz, ludzie jak dłuższy czas nie widzą ciężarówki na końcówce to zapominają, albo widzą różnice dopiero jak spotykają kogoś z jeszcze większym brzuchem
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 06:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.