Konturowanie twarzy/bronzery - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-20, 15:54   #1
Megii23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 35

Konturowanie twarzy/bronzery


Pomocy chcialabym zaczac konturowac twarz tylko nie mam o tym pojecia. Moje zdjecie aktualne prosze o zdjecia konturowania jak moge to zrobic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160720_165322.jpg (78,6 KB, 0 załadowań)
Megii23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 09:41   #2
miniamania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wiązowna
Wiadomości: 86
Dot.: Pomocy !! Konturowanie twarzy.

Przede wszystkim pooglądaj youtube tam można wiele ciekawych trików znaleźć, musisz zdecydować czy chcez używać produktów na mokro czy sucho. Od siebie mogę polecić bronzery lub zestawy z kobo, są dosyć fajne chłodne brązy.
miniamania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 09:45   #3
Agnesszii
Przyczajenie
 
Avatar Agnesszii
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 24
Dot.: Pomocy !! Konturowanie twarzy.

teraz jest mega dużo tutoriali na ten temat, chyba najlepiej jest się nauczyć patrząc na kogoś ;p
__________________
Nasze szczęście zależy od Tego co myślimy, a nie od tego co posiadamy
Agnesszii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 19:08   #4
sandina95
Przyczajenie
 
Avatar sandina95
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Gierałtowice
Wiadomości: 14
Dot.: Pomocy !! Konturowanie twarzy.

Dzisiaj dodałam post jak nauczyć się konturować i najlepiej żeby uczyć się konturowania na tanich kosmetykach Może będzie dla Ciebie przydatny? Link do bloga mam w profilu
sandina95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 13:03   #5
matkaWariatka2
BAN stały
 
Avatar matkaWariatka2
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 96
Dot.: Pomocy !! Konturowanie twarzy.

generalnie w internecie znajdziemy teraz wszystko, sama czesto korzystam z instrukcji na yt. Z tanich kosmetykow polecam Golden Rose i np nowa palete korektorów, Concealer Cream Palette , która nadaję sie nie tylko do konturowania, ale tez dobrze zakrywa niedoskonałosci,pozwala na duże pole manewru i dobranie odpowiedniego koloru w zależności od aktualnych potrzeb
Kosztuje cos kolo 25 zl z tego co pamietam
matkaWariatka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 22:39   #6
misialka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
jaki puder do konturowania twarzy - rozświetlacz i bronzer

Witam
Używam podkladu La Roche Posay nr 02 - w wersji nawilzającej - jak dla mnie idealny.
problem pojawia sie gdy chce nalożyć puder brązujący lub rozswietlic twarz - skora ma tendencje do przesuszenia i całość zaczyna wyglądać sztucznie.

Czy mogłybyście polecić mi jakiś naprawde dobry puder lub palete do konturowania twarzy (cena nie gra roli - ma być dobry - no moze nie za 500 zł )
Myslałam o pudrach prasowanych/w kamieniu - aplikacja wydaje mi sie byc najprostrza przy modelowaniu twarzy,
ale tak sobie mysle ze moze warto zastanowić sie nad jakąs inna konsystencja, ponieważ po wykonaniu makijażu moja skóra na twarzy ma tendencje do przesuszenia - czuje ze jest sucha i tak tez wyglada co daje efekt maski.
misialka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 23:47   #7
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: jaki puder do konturowania twarzy - rozświetlacz i bronzer

Moim zdaniem wszystko zalezy od pudru sypkiego, ktorego uzyjesz na podklad, a przed bronzerem. Jesli jest to puder, ktory pozwoli bronzerowi latwo sunac po twarzy to kazdy bronzer i rozswietlacz dobrze sie rozprowadza, nie uwidacznia suchych miejsc, nie robi plam i po prostu dobrze wyglada.
Jakiego pudru uzywasz? I jakiego bronzera uzywalas do tej pory, skoro bylas niezadowolona?
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-05, 19:39   #8
sunsun1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
Dot.: jaki puder do konturowania twarzy - rozświetlacz i bronzer

mega tania-19,90 a zarazem fajna, zawiera trzy odcienie służące do modelowania, podkreślania i rozświetlania cery, a zestaw kolorów został dobrany w taki sposób, by móc kształtować i definiować rysy twarzy, nadając jej właściwego konturu. Trwaly produkt, nie brudzacy ubran i wydajny. a mowie o Contour Powder Kit, do kupienia w Golden Rose
sunsun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 08:51   #9
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: jaki puder do konturowania twarzy - rozświetlacz i bronzer

Ja bardzo lubię kredki do konturowania KOBO - na początku trudno było mi je rozgryźć ale jak jak je rozpracowałam, to się zachwycam
Polecam też paletki MUR
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 09:15   #10
monika9093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 20
Dot.: jaki puder do konturowania twarzy - rozświetlacz i bronzer

Także podłączam się do dyskusji
monika9093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 19:26   #11
misialka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: jaki puder do konturowania twarzy - rozświetlacz i bronzer

dzieki Hosenka* i sunsun1 zapamietam i wyprobuje, tymczasem zakupiłam rozswietlacz płynny high beam firmy benefit oraz brazer hoola tez z benefita - kupiłam na allegro - mega przebitkaw porownaniu do drogerii w galeriach przynajmniej jesli chodzi o rozswietlacz - zarobiłam jakies 40 zł.
rozswietlacz całkiem fajny (choc bałam sie ze nie poradze sobie z płynna konsystencja) a tym czasem mozna smiało robic kropki i rozcierac lub wklepywac uzyskując albo delikatne albo mocniejsze rozswietlenie - skóra nie jest napieta ani przesuszona nawet po jakims czasie wiec poki co jestem zadowolona, brazer tez ok, nakładam bezposrednio na podkład i bardzo ladnie wyglada mozna delikatnie rozetrzec, ale przy delikatnej aplikacji nie trzeba. pozdrawiam wszystkich

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

hej ostatnio stosowałam puder w kulkach gosh rozswietlajacy i brazujacy, mieszałam je razem i wtedy był całkiem fajny efekt,ale podobnie jak po nalozeniu kazdego innego pudru w kamieniu czy sypkiego moja twarz robiła sie predzej czy pozniej sucha i poprostu wygladała brzydko. Jesli jestes w stanie polecic mi jakis godny puder - chetnie skorzystam z rady.
misialka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-14, 23:43   #12
zwilak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
plamy zamiast wykonturowanej twarzy

Cześć
pisze tutaj licząc że wkońcu ktoś mi pomoże !
Uwielbiam konturowanie twarzy a moja buzia jest takiego kształtu ze zdecydowanie tego wymaga , niestety efekt jaki uzyskuje jest daleki od tego jaki widze na zdięciach czy filmikach na yt
Używam bronzera z Kobo który naprawde lubie za jego odcień i matowość oraz pedzla z Hakuro H14 na którego kupie zdecydowalam sie po świetnych recenzjach i faktycznie wydaje sie bardzo dobry. Mimo tego ciagle robia mi sie plamy podczas konturowania :/
próbowalam juz wszystkich porad : strzepywalam , wycieralam nadmiar w mokra chusteczke , uzywalam raz mniej raz wiecej bronzera . Żeby bylo zabawniej bardzo czesto jedna strona wychodzi mi super za to z drugiej wygladam jakbym byla brudna
Czy ktoś mozesz mi powiedzieć co robie zle ? Moze któraś tez miala taki problem ?
Z góry dziekuje za każda odpowiedz
zwilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 09:03   #13
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Puder brązujący a puder do konturowania- czy jest różnica?

Zwracam się do Was z prawdopodobnie głupim pytaniem.
Otóż ostatnio robiąc zakupy w inglocie, poprosiłam panią o pomoc w dobraniu bronzera do konturowania twarzy. Pani w bardzo uprzejmy sposób wyjaśniła mi, że szukam pudru do konturowania, a bronzer służy do ocieplania twarzy. Dotychczas myślałam, że to jedno i to samo
I teraz pytanie: czym się to różni? Gdzie nakłada się jedno, gdzie drugie? Puder do konturowania to chyba pod kości policzkowe, żeby zrobić tam "dołek". A bronzery? O co chodzi z tym ocieplaniem twarzy Zamiast różu?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 11:38   #14
xxoluniaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 36
konturowanie twarzy-pierwsze kroki

Hej.

Zawsze używałam podkładu, pudru sypkiego i na koniec brązer na kości policzkowe.

Gdy wychodziłam w świat makijażu, czyli dobre kilka lat temu nie było czegos takiego jak konurowanie twarzy.

Teraz chciałabym zacząć się tak malować, ale kompletnie się na tym nie znam

Proszę o jakieś porady, od czego zacząć żeby nie wyglądać jak klaun
xxoluniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 15:20   #15
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Puder brązujący a puder do konturowania- czy jest różnica?

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Zwracam się do Was z prawdopodobnie głupim pytaniem.
Otóż ostatnio robiąc zakupy w inglocie, poprosiłam panią o pomoc w dobraniu bronzera do konturowania twarzy. Pani w bardzo uprzejmy sposób wyjaśniła mi, że szukam pudru do konturowania, a bronzer służy do ocieplania twarzy. Dotychczas myślałam, że to jedno i to samo
I teraz pytanie: czym się to różni? Gdzie nakłada się jedno, gdzie drugie? Puder do konturowania to chyba pod kości policzkowe, żeby zrobić tam "dołek". A bronzery? O co chodzi z tym ocieplaniem twarzy Zamiast różu?
Ma trochę racji, bo do konturowana lepiej nadaje się chłodny, bezdrobinkowy bronzer (np. z Kobo), choć niektóre palety do konturowania przewrotnie mają drobinkowe.
Najczęściej spotykanym w sklepach bronzerem jest ciepły (z pomarańczowymi tonami) i z drobinkami.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 22:48   #16
Suprises
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 58
Dot.: Puder brązujący a puder do konturowania- czy jest różnica?

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Zwracam się do Was z prawdopodobnie głupim pytaniem.
Otóż ostatnio robiąc zakupy w inglocie, poprosiłam panią o pomoc w dobraniu bronzera do konturowania twarzy. Pani w bardzo uprzejmy sposób wyjaśniła mi, że szukam pudru do konturowania, a bronzer służy do ocieplania twarzy. Dotychczas myślałam, że to jedno i to samo
I teraz pytanie: czym się to różni? Gdzie nakłada się jedno, gdzie drugie? Puder do konturowania to chyba pod kości policzkowe, żeby zrobić tam "dołek". A bronzery? O co chodzi z tym ocieplaniem twarzy Zamiast różu?
Puder do konturowania ma zimny odcień . Ja bronzer delikatnie smuże nad kontur kości policzkowych ,czoło ,szyję i ogólnie tam "gdzie najszybciej łapie słońce " . Specyfikami do konturowania wyszczuplamy twarz . Podkreślamy kości ,skrzydełka nosa żeby wszystko podkreślić, zaznaczyć .
Suprises jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 10:40   #17
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Puder brązujący a puder do konturowania- czy jest różnica?

Dzięki. Poczytałam w internecie i faktycznie jest różnica. Chociaż na niektórych stronach, czy nawet w niektórych tutorialach na yt puder do konturowania i bronzer są mylone.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 10:59   #18
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: konturowanie twarzy-pierwsze kroki

Cytat:
Napisane przez xxoluniaxx Pokaż wiadomość
Hej.

Zawsze używałam podkładu, pudru sypkiego i na koniec brązer na kości policzkowe.

Gdy wychodziłam w świat makijażu, czyli dobre kilka lat temu nie było czegos takiego jak konurowanie twarzy.

Teraz chciałabym zacząć się tak malować, ale kompletnie się na tym nie znam

Proszę o jakieś porady, od czego zacząć żeby nie wyglądać jak klaun
Było, było, tylko nie miało nazwy, nie trąbiło się o tym na prawo i lewo i wiele kobiet robiło je zupełnie nieświadomie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 13:06   #19
xxoluniaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 36
Dot.: jaki puder do konturowania twarzy - rozświetlacz i bronzer

To mieszkam w jakims ciemnogrodzie bo nie pamiętam zeby 10 lat temu o tym się mowilo
xxoluniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-11, 13:26   #20
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: jaki puder do konturowania twarzy - rozświetlacz i bronzer

Cytat:
Napisane przez xxoluniaxx Pokaż wiadomość
To mieszkam w jakims ciemnogrodzie bo nie pamiętam zeby 10 lat temu o tym się mowilo
Przecież o tym piszę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 11:16   #21
mKot12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 25
Cool Konturowanie twarzy

Czy ktoś może mi doradzić, którą paletkę do konturowania twarzy wybrać dla osoby, która jeszcze nie miała z tym styczności. Mam dwa typy i nie wiem, który lepszy [/URL]

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2017-03-14 o 12:15 Powód: Link.
mKot12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 20:34   #22
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: Konturowanie twarzy

Cytat:
Napisane przez mKot12 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi doradzić, którą paletkę do konturowania twarzy wybrać dla osoby, która jeszcze nie miała z tym styczności. Mam dwa typy i nie wiem, który lepszy https://idealna.pl/wp-content/upload.../11/351941.png czy https://idealna.pl/wp-content/upload...humbnail-1.jpg
Zadna. Kup w Inglocie paletke: brazer-roz-rozswietlacz.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 23:37   #23
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Konturowanie twarzy

Ja również miałam ( i chyba czasem nadal mam) problem z konturowaniem buzi i sporo szperałam w necie, żeby ogarnąć ten temat. Najbardziej pomógł mi filmik dirtymakeup "Prawda o konturowaniu twarzy". Ona chyba nie należy do najpopularniejszych youtuberek, dość rzadko wrzuca filmiki ale są one wg mnie naprawdę fajne: konkretne, bez zbędnego gadania i śmieszków a do tego poprawne językowo. Co najważniejsze, w tym filmiku podała zasady konturowania a nie tylko pokazała, jak konturuje własną buzię. Ja mam zupełnie inny kształt twarzy, ale na podstawie tego filmiku bez problemu dostosowałam jej rady do swoich potrzeb.
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 12:05   #24
dlugowlosyjamnik
Przyczajenie
 
Avatar dlugowlosyjamnik
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: Konturowanie twarzy

Używała któraś z was sticka Maybelline Master Contour? Mam wrażenie, że mnie zapycha. Generalnie znacie jakieś godne polecenia sticki do konturowania? Stosowanie takiego produktu jest dla mnie bardzo wygodne i łatwe, a ten od Maybelline nie sprawdził mi się.

Edytowane przez dlugowlosyjamnik
Czas edycji: 2017-03-07 o 12:06
dlugowlosyjamnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 14:48   #25
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Kto mi pomoże z Łodzi?

Pomóc - przy użycie trymera (nie umiem korzystać)
2. Kontorowanie twarzy. Tez nie umiem
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 18:33   #26
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Konturowanie twarzy

Cytat:
Napisane przez dlugowlosyjamnik Pokaż wiadomość
Używała któraś z was sticka Maybelline Master Contour? Mam wrażenie, że mnie zapycha. Generalnie znacie jakieś godne polecenia sticki do konturowania? Stosowanie takiego produktu jest dla mnie bardzo wygodne i łatwe, a ten od Maybelline nie sprawdził mi się.
Moze nowosc z Golden Rose, Contour Crayon bedzie warta uwagi? Mialam kiedys rozswietlacz z GR i byl spoko, teraz zastanawiam sie wlasnie nad ta kredka, czytalam opis na stronie i wyglada na latwy w uzywaniu
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 23:03   #27
iwace
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 64
Dot.: Konturowanie twarzy

Szukam bronzera do konturowania (może być wysoka półka), o neutralnym odcieniu. Mam jasną karnację, ale wszelkie bronzery przeznaczone typowo do konturowania, u mnie wyglądają fioletowo, jak brud, plama. Z kolei nie chcę też czegoś zbyt brązowego, pomarańczowego, bo to ma być coś do delikatnego konturowania, a nie opalenia.
Ktoś coś poleci?
iwace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 13:23   #28
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Konturowanie twarzy

Cytat:
Napisane przez dlugowlosyjamnik Pokaż wiadomość
Używała któraś z was sticka Maybelline Master Contour? Mam wrażenie, że mnie zapycha. Generalnie znacie jakieś godne polecenia sticki do konturowania? Stosowanie takiego produktu jest dla mnie bardzo wygodne i łatwe, a ten od Maybelline nie sprawdził mi się.
Z mokrych produktów do konturowania polecam kredki od Smashbox. Dobrze się rozcierają, nie są tłuste, nie zapychają i ładnie utrzymują na twarzy przez cały dzień.
Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
Szukam bronzera do konturowania (może być wysoka półka), o neutralnym odcieniu. Mam jasną karnację, ale wszelkie bronzery przeznaczone typowo do konturowania, u mnie wyglądają fioletowo, jak brud, plama. Z kolei nie chcę też czegoś zbyt brązowego, pomarańczowego, bo to ma być coś do delikatnego konturowania, a nie opalenia.
Ktoś coś poleci?
Próbowałaś może Hoola z Benefit? Moim zdaniem to najcieplejszy odcień, który jeszcze nadaje się do konturowania. Wszystkie cieplejsze będą już wpadały w pomarańcz.
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 13:26   #29
iwace
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 64
Dot.: Konturowanie twarzy

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Próbowałaś może Hoola z Benefit? Moim zdaniem to najcieplejszy odcień, który jeszcze nadaje się do konturowania. Wszystkie cieplejsze będą już wpadały w pomarańcz.
Nie próbowałam, zawsze mi się właśnie wydawało, że on będzie wpadał w pomarańczowy. Nie wpada? Nada się do lekkiego konturowania?
Swoją drogą, Benefit wypuścił teraz jakąś jaśniejszą wersję - Hoola Lite. Ale na żywo nie widziałam, więc trudno mi ocenić, czy nada się na kontur.
iwace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 18:16   #30
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Konturowanie twarzy

Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
Nie próbowałam, zawsze mi się właśnie wydawało, że on będzie wpadał w pomarańczowy. Nie wpada? Nada się do lekkiego konturowania?
Swoją drogą, Benefit wypuścił teraz jakąś jaśniejszą wersję - Hoola Lite. Ale na żywo nie widziałam, więc trudno mi ocenić, czy nada się na kontur.
Na ciepłych typach urody, na których bronzery z podtonami fioletowymi wyglądają "brudno" Hoola się sprawdza. Jednak na typach zimnych faktycznie może być już zbyt pomarańczowy. Jeśli zaliczasz się do pierwszego typu, istnieje duża szansa, że się sprawdzi. Ale wiadomo, najlepiej pójść do Sephory i przetestować.
Hoola Lite nigdy nie widziałam na żywo, więc ciężko mi cokolwiek o nim powiedzieć.
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-09 19:52:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.