CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-27, 11:28   #61
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Medżi_86
Wczoraj dostałam paczke do Lilirose83 No ale wysłała mi ja dopiero jak otrzymala moja.Tranzakcja była zawarta 16 lipca,ja 17 wysłałam,a ona wyslała 25 lipca!!I to zapewnie po upomnieniu.A tak chyba nie powinno byc,zwłaszcza jak ona ma 0 przekupki i ja...Wiec powinnysmy jednoczesnie.I szkoda,ze nie było zadnego kontaktuTrosze sie zraziłam do tych wymian Jedna osoba sie angazuje a druga sobie to olewa
Medzi, nie warto się zrażać-większość dziewczyn z kilkudziesięcioma przekupkami-jak ja-są bardzo zadowolone. Mam nadzieję że zostaniesz z nami


1.Cappuccino daj proszę potem znać czy paczka doszła.

2.Wydaje mi się, że Lilirose83 nie powinna dostać od Was obu pozytywa.

3. Do Lilirose83 oraz wild_rose - proszę zdecydować się na wymiany z jednego konta, gdy założysz posty wymianowe z obu kont, będą one usuwane. Wysyłam też tę wiadomość zaraz na PW.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 13:11   #62
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Paczka doszla . Niestety tak jak u Medzi, wyslana dopiero 25-go , wiec dopiero po dostaniu mojej... Dziwi mnie, przeciez to ja powinnam miec obawy co do nowego uzytkownika, a nie ona do mnie (tak to zrozumialam). Bizuteria w porządku, wszystko zgodnie z umową, jednak ta wysylka i brak kontaktu...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 17:32   #63
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Proszę wizażankę Queen o wyjaśnienie sprawy wymiany z Mirabellą-piszę tu, gdyż od około 10 dni nie pojawiasz się na wizażu. Sugeruję kontakt na PW bezpośredio z Mirabellą.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 18:24   #64
Mirabella
BAN stały
 
Avatar Mirabella
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 37
Przekupka: 25 pkt / 91% pozyt.
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mirabella GG do Mirabella Wyślij wiadomość przez Yahoo do Mirabella
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

QEEN

Miedzy nami doszło do wymiany ok 3 miesięcy temu!
Queen otrzymała moja paczkę ,niestety po jej przesyłce ślad zaginął

miała mi wysłac balsam jonsona,smakersa i błyszczyk avonu
Po miesiącu poprosiłam ją o złożenie reklamacji na poczcie
(ponoc był to list polecony)
I tak czekałam sobie naiwnie kolejne 2 miesiące!!!
Zainteresowałam sie ta sprawą i jakie było moje zdziwienie kiedy dowiedziałam się,że żadna reklamacja nie została zgloszona!!

ZOSTAŁAM OSZUKANA!!!

Queen tłumaczyła sie ,że nie było jej w kraju,że wyjechała -ok,zdarza sie!
Obiecała,że w poniedziałek wyjaśni ponownie ta sprawę-zamilkla, nie odpisuje na PW, nie pojawia sie na wizażu.
Nie odesłała mi ani moich kosmetyków!!!
Pomimo wielu pozytywów z wielu miesięcy-wobec mnie okazała sie nieuczciwa!!!
Mirabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 08:42   #65
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Do Queen-daję ostateczny termin na wyjaśnienie sprawy do końca sierpnia-nie potrafię zrozumieć Twojego milczenia na PW ani tutaj, przecież się logowalaś.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 20:16   #66
Mirabella
BAN stały
 
Avatar Mirabella
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 37
Przekupka: 25 pkt / 91% pozyt.
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mirabella GG do Mirabella Wyślij wiadomość przez Yahoo do Mirabella
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Queen

poslała mi tak jak chcialam zwrot pieniążków za nadana paczke 10 zł- a wszelkie niedociągnięcia i wyjaśnienia pozostawiam jej ( oby poczta wypłaciła jej pieniążki za ...zgube)
Mirabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 10:07   #67
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Up! Na samej górze do punktów dopisuję, że oprócz oryginalności kosmetyków, autorki wątków są również odpowiedzialne za ŚWIEŻOŚĆ kosmetyków.
Wydawało mi się, że to oczywista sprawa, jednak jak się okazuje nie jest (PW które do mnie docierają).
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 21:58   #68
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Przekupka: 78 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Zgłaszam wizażankę o nicku Mirabella .
Ja jej wysłałam dziecięce ciuszki a ona mi miała przesłać odlewkę wody Coco Mademoiselle Chanel .Otrzymałam coś co w niczym nie przypomina oryginalnej wody .Tak się składa ,że posiadam flakonik tych perfum i mogę dokładnie porównać nie tylko zapach ale i barwę wody . Z całą pewnością to nie jest oryginalny zapach Coco M , nic się nie zgadza .

Mirabella ma na swym koncie negatywy oraz neutrale , ale zobaczyłam to gdy pojawił sie problem , czyli po czasie .

Mam za sobą wiele satysfakcjonujących wymian , niestety teraz zostałam oszukana .Jest mi strasznie smutno :-((
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 08:01   #69
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Mam nadzieję że Mirabella ustosunkuje się do tego, w międzyczasie zamykam jej wątki.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 09:51   #70
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Mirabella-BAN stały, nieodwołalnie.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 10:20   #71
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Przekupka: 78 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Mirabella proszona o odesłanie moich ciuszków twierdzi , że uczyni to tylko wtedy jeśli pokryję jej koszty przesyłki .

To ja mogę wychodzić z taką propozycją , bo to ja zostałam przez nią oszukana .
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-29, 18:50   #72
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Po długim czasie zgłaszam wizażankę o nicku MIRIANKA.
Umówiłam się z nią na wymianę,około 2-3 miesiące temu.Wysłałam jej błyszczyk Juicy Tubes.W zamian miałam otrzymać cien Guerlain.Ona moją przesyłkę otrzymała.Prosiłam więc o wystawienie przekupki do dziś nic.Do dziś również nie mam przesyłki od niej.I mieć nie będę,bo te cienie powędrowały do innej wizażanki,dowiedziałam się o tym dopiero dzisiaj,przypadkiem.Podar owałam już sobie te cienie,zdarza się,czasami rzeczy giną na poczcie,nic się nie poradzi,ale po tym co się dziś dowiedziałam jednak muszę tutaj pisać .Mirianka ma wiele pozytywnych przekupek,nie psułam jej tego,teraz będę musiała.Mirianka również zniknęła z targowiska.Mirianko tak się nie robi!!!
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 21:46   #73
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Przekupka: 111 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Aneto jestem i chetnie sie ustosunkuje do Twojej wypowiedzi.Wysyłałam Ci dwa pw na Twoje jedno ode mnie,prosiłam o wyjasnienie dlaczego tak twierdziłas w pw ze przesyłki Ci nie wysłałam,nie dostałam odpowiedzi zadnej z targowiska zniknęłam po tym jak wiele osób z moich wymianek miało problemy z moimi przesyłkami,bez sensu dla mnie była działalnosc jesli wiele osób marnuje na moje wymianki swoje nerwy cien razem z innymi kosmetykami wysłałam zgodnie w umową,w pw pytałam sie czy zyczysz sobie bym odesłała Ci kosmetyki(nie ma u mnie z tym problemu,wiem ile wart jest oryginalny JT i jaka jest Twoja strata).Cien taki sam guerlain powerdrował do Tysiulki z tydzien temu,ale to nie ten przeznaczony dla Ciebie,ten trafił w moje rece przypadkiem i nie z targowiskowego zródła.Tak jak tamten mi nie podpasował i ten wymieniłam.
A teraz bardzo Cie prosze o kontakt na pw,tak jak juz zaznaczałam nie chce by ktokolwiek czuł sie przeze mnie oszukany lub miał nie wyjasnioną sytuacje ze mną
pozdrawiam i czekam tym razem na odzew.

edycja: aha,jeszcze jedno ode mnie w sumie moja wina ze sie zgodziłam na wymianke.Juz przeciez miałam jedną taką sytuacje z zagraniczną wizazanką,mimo iz dwukrotnie słałam paczkę,zadna nie doszła tylko JT mnie zauroczył,a niepotrzebnie teraz tyle kłopotów sie narobiło
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 10:32   #74
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Sprawa z Mirianką wyjaśniona-zakończona.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 11:51   #75
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Jak długo powinnam czekać na przesyłkę? Wymiana dogadana 12.08.2006, wysyłka z mojej strony była albo 14 albo 16 sierpnia (nie mam przy sobie dowodu nadania żeby sprawdzić). Wizażanka nie odpowiada na PW. Dałam jej czas do jutra do 12:00, a potem wystawiam negatywa.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 08:20   #76
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
GG do kicala1
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Chciałam poruszyć sprawę nierzetelnego określania ilości kosmetyku.
Już kilka razy zdarzyło mi się, że w wyniku wymiany dostały mi się kosmetyki, których ilość określono 'na wyrost'. To się zawsze rozbija o kilka mililitrów (zwłaszcza jeśli chodzi o perfumy) lub kilkunastu (inne kosmetyki). Wydaje mi się, że do takich 'drobnych' niezgodności może dochodzić dość często, ale nikomu się nie chce robić afery z tego, bo to zbyt błaha sprawa. Mi też się tak wydawało, ale już po raz kolejny za swoją wymierzoną centymetrem, wyliczoną dokładnie procentowo rzecz dostaję coś, co miało być połową, a okazało się być (może delikatnie ponad - choć nawet nie sądzę) jedną trzecią. Nie wiem, co mam z tym zrobić.
Śmieszne wydają mi się propozycje partnerek w wymianie, że 'podaj mi numer konta, wpłacę ci różnicę, bo nie chcę, żebyś była niezadowolona'. Wydaje mi się, że wystarczającym zabiegiem aby ustrzec się przed niezadowoleniem osoby, z którą się wymieniamy, jest po prostu rzetelne określenie ilości. Jeśli nie jest się pewnym pierwotnej ilości w słoiczku (bo np mamy kosmetyk z wymiany i nie wiemy, do jakiej wysokości napełniony był słoiczek), to nie piszmy, że zostało 1/2, tylko napiszmy, że 'chyba', 'około', 'myślę, że...' albo 'mam to z wymiany, więc nie jestem pewna'.

Być może jest to drobna sprawa - być może niewarta negatywnej czy neutralnej oceny, ale czasem mam wrażenie, że na takie myślenie właśnie liczą osoby, które przesadzają w określaniu ilości. Propozycje wyrównania finansowego są śmieszne, bo przepływ gotówki jest na forum zakazany, a propozycje odsyłek też mnie denerwują - zazwyczaj przesyłka kosztuje 5 zł, odsyłka drugie 5 zł - a więc jestem 10 zł do tyłu, jeśli uważam, że brakuje paru mililitrów.

No i co o tym myślicie?
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 08:37   #77
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Przekupka: 137 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

kicala1
Uważam, że to bardzo słuszna uwaga
Często tak naprawdę trudno jest określić stopień zużycia, szczególnie jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe. Ja zazwyczaj robię wyraźną fotkę, taką by było dokładnie widać jak to wygląda i wtedy w opisie dodaję stwierdzenie stopień zużycia widać dokładnie na załączonej fotce. To samo tyczy się perfum. A jeśli chodzi o kosmetyki w nieprzezroczystych butelkach/pojemniczkach to naprawdę lepiej jest napisać około niż zostało 1/2 i to wcale nie z chęci oszukania kogoś, tylko tak naprawdę co do mililitra to ciężko stwierdzić.
Jeśli chodzi o przesyłanie pieniążków na konto w zamian za różnicę w pojemności deklarowanej do otrzymanej faktycznie to pierwszy raz o tym słyszę, nie zdarzyło mi się coś takiego.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 08:39   #78
m@rti
Raczkowanie
 
Avatar m@rti
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 126
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
GG do m@rti
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Zgadzam sie z Toba kicala. Ja tez mialam takie sytuacje, ale jakos glupio bylo mi klocic sie o 2 czy 3ml. Jednak po kilku transakcjach to troche sie uzbiera. Denerwuje mnie, gdy ktos stwierdza, ze perfum pozostalo 10ml z 30 kiedy to jest owszem 1/3 buteleczki ale ZWEZANEJ DO DOLU.
Sama jestem rzetelna i oczekuje tego samego!
__________________
na wymianę mam komu to dam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=431856
m@rti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 08:45   #79
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

A ja chętnie poznałabym takie nicki co proponują na priva przelewy na konto-bo mnie pewnie nie zaproponują takiego procederu

Co do zużycia kosmetyków-zgadzam się w 100%. Jest już jednak taki punkt w regulaminie ustanowiony przez Złośka, więc nie widzę potrzeby pisania ponownie.
"Jeśli produkt był już używany, podaj stopień jego zużycia."
Wiadomo, że chodzi tu o wiarygodny stopień zużycia...

Kasia ma rację-mnie też wiele razy zdarzyło się, że pojemność/data ważności się nie zgadzała, ale...przymykałam oko, bo zwykle były to niedrogie rzeczy. Zwykle byłam potem na siebie zła za brak asertywności :/
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-31, 08:50   #80
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Przekupka: 137 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda
Kasia ma rację-mnie też wiele razy zdarzyło się, że pojemność/data ważności się nie zgadzała, ale...przymykałam oko, bo zwykle były to niedrogie rzeczy. Zwykle byłam potem na siebie zła za brak asertywności :/
A mi się zdarzyła raz taka sytuacja jeśli chodzi o datę ważności, spakowałam i odesłałam. Z tym, że była to osoba nowa i wysłała mi kosmetyki jako pierwsza, trzymam się tej zasady. Jeśli chodzi o niedociągnięcia w sprawie określenia stopnia zużycia a są niewielkie przymykam oko.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 09:05   #81
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Przekupka: 23 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

mi niestety tez zdarzylo sie otrzymac nieswiezy kosmetyk- i teraz zaluje,ze nie bylam asertywna, no coz teraz bede miec to bardziej na uwadze- tym bardziej.ze kosmetyk wyladowal w koszu, wiec raz,ze stracilam oddajac w danej wymianie kosmetyki to jeszcze koszty przesylki
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 09:31   #82
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Przekupka: 19 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Ja ostrzegam przed Klaudią 101
i dziekuję naszej kochanej sylwii za interwencję dzięki której (po ponad 2 tygodniach od "rzekomego" wysłania)dostałam paczkę.

Sprawa dotyczyła równiez innej wizażanki ,którą klaudia101 usiłowała oszukać(nie wiem czy zyczy sobie abym podała jej nick,więc na wszelki wypadek nie podaję).
Ona równiez dostała swoje kosmetyki,ale po czasie i wysłane listem zwykłym...

Obie przesyłki wysłane dopiero po interwencji Sylwii.

Cytat:
Cytat:
Napisane przez evitka21
witam!

Dwa dni temu dostałam paczke od klaudii-w końcu.
Bardzo dziekuję za interwencję-chyba sie lekko przestraszyła.Nawt w miedzyczasie pisała że aw razie czego odesle moje kosmetyki....

dziękuje i pozdrawiam
Mam nadzieje że nie bede juz musiała zawracać ci głowy podobną sprawą...

EWA G.
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 09:53   #83
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
GG do kicala1
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

A więc tak, jak przypuszczałam. Niedociągnięcia w określeniu ilości zdarzają się częściej, niżby to sugerował IP. Jedno czego się boję, kiedy już planuję wystawić neutrala, to akcji odwetowej, kurczę. Trochę to samolubne, wiem, ale staram się dbać o swoje dobre imię...
Co do świeżości kosmetyku, sama miałam jedną niefortunną wpadkę i to z naszą moderatorką, sylwia.gda Ale sprawa się wyjaśniła pozytywnie, na całe szczęście, bez szkody dla żadnej ze stron. Sylwia, pozdrowienia
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 09:56   #84
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Już zapomniałam o tym Kasia ale wyszło mi to w finale na podwójną korzyść

też pozdrawiam
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 11:59   #85
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Przekupka: 78 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

A ja nie wiem co mam zrobić z feralną wymianą z Mirabellą .
Za ciuszki dziecięce warte sporo ,dostałam bazarowe podróby w strzykawkach a miała to byc odlewka Coco Mademoiselle .Gdy rozpakowałam przesyłkę od niej nogi się pode mną ugięły i krew zagotowała
Wysłałam jej wielki karton ubranek ( dołożyłam sporo poza tym na co się umawiałyśmy . Na moją prośbę by "odmienić się " reagowała agresywnie .
Dostała BANa i kontakt się z nią urwał .
Chętnie odeślę jej to co mi przysłała , ale zastanawiam się czy nie będą to kolejne stracone pieniądze na przesyłkę .Ciuszków pewnie i tak mi nie odeśle :-(((
Jestem wściekła bo Mirabella gra mi na nosie , ma to co chciała i jest git a ja się gotuję ze złości :/
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 21:16   #86
egalisse
Przyczajenie
 
Avatar egalisse
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Uznam
Wiadomości: 6
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Witam! Nie zawsze to działa, ale ilość produktu pozostałego w opakowaniu nieprzezroczystym można czasem określić spoglądając na to opakowanie pod silne światło żarówki (oczywiście działa to jedynie w przypadku plastikowych buteleczek z mleczkami, emulsjami, piankami, żelami, kremami w sprayu i tubek z kremami, żelami itp.). Zwykle tak robię, potem zaznaczam ołówkiem kreskę i mierzę centymetrem. Ważne jest też pamiętanie o "górnej krawędzi" - myli się ten, kto sądzi, że wszystkie opakowania wypełniane są aż do nakrętki .
__________________
Na wymianę: Iwostin, Doliva, Ziaja, Floslek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140138
egalisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 08:05   #87
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez lola23
A ja nie wiem co mam zrobić z feralną wymianą z Mirabellą .
Za ciuszki dziecięce warte sporo ,dostałam bazarowe podróby w strzykawkach a miała to byc odlewka Coco Mademoiselle .Gdy rozpakowałam przesyłkę od niej nogi się pode mną ugięły i krew zagotowała
Wysłałam jej wielki karton ubranek ( dołożyłam sporo poza tym na co się umawiałyśmy . Na moją prośbę by "odmienić się " reagowała agresywnie .
Dostała BANa i kontakt się z nią urwał .
Chętnie odeślę jej to co mi przysłała , ale zastanawiam się czy nie będą to kolejne stracone pieniądze na przesyłkę .Ciuszków pewnie i tak mi nie odeśle :-(((
Jestem wściekła bo Mirabella gra mi na nosie , ma to co chciała i jest git a ja się gotuję ze złości :/
Sprawę możesz zglosić na policję, Mirabella wielokrotnie w swoich wątkach oferowala odlewki podkładów Matis oraz perfum (już widzę po Twoim przykladzie Lolu23 jakie to wszystko były oryginały...), a jej słowo że są oryginalne wprowadziło Cię świadomie w błąd. A na świadome wprowadzanie w błąd celem osiągnięcia korzyści jest odpowiedni paragraf w prawie.
Mamy IP Mirabelli, mamy jej adres, wymieniała się ona również z innymi wizażankami na różne odlewki, więc sprawie można nadać bieg.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 08:58   #88
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Przekupka: 137 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Tak naprawdę to nigdy nie ma się pewności, czy taka odlewka to jest faktycznie odlewka tego co deklarowano, czy też nie. Moim zdaniem taką formę wymiany można praktykowac, ale tylko z osoabmi do których ma się pełne zaufanie, zdobyte w trakcie poprzednich z nimi wymianek.
Nigdy nie zamieszczam w kramiku kosmetyków "do odlania" i właściwie takich nie przyjmuję. Z tego co pamiętam to dwa razy wymieniałam się na odsypkę - raz maseczki z Toba Sylwia a raz puderku z Ilonką, z którą wcześniej się już wyminiałam osobiście bo to moja sąsiadka

Skoro są takie problemy to może po prostu zakazać umieszczania tego typu ofert w kramikach, jeśli ktoś nie chce pozbyć się całości kosmetyku niech odleje sobie, a w kramiku wystawia to co zostało w oryginalnym opakowaniu.

Drastyczna metoda, ale skuteczna
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 08:59   #89
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
GG do kicala1
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Wiem, że w nieprzezroczystych opakowaniach trudno określić ilość, ale rzetelne wizażanki używają wtedy słowa 'około' i opisują sytuację. No i faktycznie, opakowania rzadko są napełniane do górnej krawędzi, dlatego sprawdza się w oryginalnych produktach
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 09:29   #90
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

witam po przeczytaniu tych wszystkich wiadomosci jestem w lekkim szoku no ale takie rzeczy sie zdazaja..mam pytanie, na poczatku cztałam o wymiance dorrishy z kenzo, teraz ja sie bede z nia wymieniac, zajrzałam do przekupek i...http://www.wizaz.pl/forum/itrader.php?u=56418 tylko jeden neutral i to nie od Kenzo, zatem tamten negatyw zostal usunięty?
pozdrawiam
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-23 11:05:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.