Żony 2015 część 14 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-11, 13:32   #31
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Eee, na bogato
kocham mój słownik
Oczywiście z prezentem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 13:34   #32
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
kocham mój słownik
Oczywiście z prezentem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale dziękuję Ci, że mi przypomniałaś o prezencie dla mojego męża. Najwyższa pora zamówić
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 13:37   #33
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Żony 2015 część 14

Witam się w nowym wątku ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 14:03   #34
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Prawie jakbym w ciąży nie była

A no remont całego mieszkania na miesiąc-półtora wynosimy się do mojej przyjaciółki i wchodzi ekipa, bo będziemy robić wszystko łącznie z elektryką

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------


Oj, bardzo się przydadzą

U nas idzie wszystko, łazienka (kucie płytek, cała armatura), rwanie podłóg, nowa elektryka, cała kuchnia, sypialnia - to będzie dramat.
no to nieźle... życze powodzenia i żdzis na obiad szef kuchni poleca makaron z kurczakiem, spzinakiem i pesto plus salatka żeby wszystko poszło zgodnie z planem!

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
Ależ się wsciekłam... Właśnie dostałam maila że mi nie zrealizują zamówienia z prezydentem dla narzeczonej szwagra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jakiś powód? Który to sklep?
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 14:08   #35
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
no to nieźle... życze powodzenia i żdzis na obiad szef kuchni poleca makaron z kurczakiem, spzinakiem i pesto plus salatka żeby wszystko poszło zgodnie z planem!



jakiś powód? Który to sklep?
Limango... Z przyczyn niezależnych od nich... Szkoda tylko że zamówienie składałam w połowie listopada i miałam nadzieję że chociaż to będę miała z głowy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 14:11   #36
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Prawie jakbym w ciąży nie była

A no remont całego mieszkania na miesiąc-półtora wynosimy się do mojej przyjaciółki i wchodzi ekipa, bo będziemy robić wszystko łącznie z elektryką

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------


Oj, bardzo się przydadzą

U nas idzie wszystko, łazienka (kucie płytek, cała armatura), rwanie podłóg, nowa elektryka, cała kuchnia, sypialnia - to będzie dramat.
To oby do końca tak ja miałam taką ciąże cudowna była ))

Eh to fajnie ze się wyprowadzacie. Tak można remontować
Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
Ależ się wsciekłam... Właśnie dostałam maila że mi nie zrealizują zamówienia z prezydentem dla narzeczonej szwagra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może Pan prezydent zajęty dla mężateką tylko!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 14:28   #37
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
Limango... Z przyczyn niezależnych od nich... Szkoda tylko że zamówienie składałam w połowie listopada i miałam nadzieję że chociaż to będę miała z głowy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
masakra... ;/
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-11, 14:47   #38
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Żony 2015 część 14

Ja zamówiłam w tamtym tygodniu korektor, zapłaciłam za dostawę w sobotę, a tu oczywiście nie dość, że w sobotę nikt się nie pojawił, to do dzisiaj nie ma potwierdzenia, że produkt w drodze.

Nie po to człowiek płaci za dostawę w konkretny dzień, żeby się użerać A dodzwonić się do nich nie można.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 14:53   #39
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Żony 2015 część 14

Groszku, Twoja ciąża przywołuje u mnie w wspomnienia bo moja Asia też miała być majowe dziecię super, że się świetnie czujesz, tylko pozazdrościć

Mam dzisiaj strasznie przykry dzień. Od rana jakoś tak nie mogę się ogarnąć a potem jeszcze złe wiadomości na mnie spłynęły... ciągle jestem w piżamie...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 15:13   #40
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Żony 2015 część 14

Moja kolezanka z teamu rodzi w styczniu i nadal jezdzi do pracy, ma dojazd podobnie jak ja, okolo godziny w jedna strone autobusem. Jestem ciekawa, jak tu dzialaja zwolnienia lekarskie w ciazy, czy sie dostaje tylko w wyjatkowych przypadkach i czy jak sie idzie na takie zwolnienie to sie dostaje zupelnie 0 hajsu. (bo tu nikt nie placi za chorowanie)
Jutro mamy jej baby shower w pracy.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 15:17   #41
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Moja kolezanka z teamu rodzi w styczniu i nadal jezdzi do pracy, ma dojazd podobnie jak ja, okolo godziny w jedna strone autobusem. Jestem ciekawa, jak tu dzialaja zwolnienia lekarskie w ciazy, czy sie dostaje tylko w wyjatkowych przypadkach i czy jak sie idzie na takie zwolnienie to sie dostaje zupelnie 0 hajsu. (bo tu nikt nie placi za chorowanie)
Jutro mamy jej baby shower w pracy.
Z tego co wiem to w usa średnio polityka prorodzinna jakakolwiek jest. Jeszcze do tego chyba jakiś nieludzko krótki macierzyński. A do tego jak tam ciążę prowadzić i rodzić jak założenie szwu na rozciety palec to grube dolary kosztuje. Przeraża mnie ten kraj trochę

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-11, 15:30   #42
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Prawie jakbym w ciąży nie była

A no remont całego mieszkania na miesiąc-półtora wynosimy się do mojej przyjaciółki i wchodzi ekipa, bo będziemy robić wszystko łącznie z elektryką

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------


Oj, bardzo się przydadzą

U nas idzie wszystko, łazienka (kucie płytek, cała armatura), rwanie podłóg, nowa elektryka, cała kuchnia, sypialnia - to będzie dramat.
To super
Ale chodziło mi jak czujesz co będzie
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 15:33   #43
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
To super
Ale chodziło mi jak czujesz co będzie
Ja też ciekawa jestem Asia rodzynek wśród naszym szkrabów jeśli o 2017r chodzi. Ciekawe jaki 2018 się zapowiada

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 16:06   #44
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to w usa średnio polityka prorodzinna jakakolwiek jest. Jeszcze do tego chyba jakiś nieludzko krótki macierzyński. A do tego jak tam ciążę prowadzić i rodzić jak założenie szwu na rozciety palec to grube dolary kosztuje. Przeraża mnie ten kraj trochę
Polityki prorodzinnej nie ma zadnej, to tylko kwestia, ile pracodawca oferuje. W mojej bardzo dobrej firmie jest 10 tyg macierzynskiego.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 16:15   #45
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Polityki prorodzinnej nie ma zadnej, to tylko kwestia, ile pracodawca oferuje. W mojej bardzo dobrej firmie jest 10 tyg macierzynskiego.
Matko. Jak sobie wyobraże jak wyglądało moje życie po 10 tygodniach od porodu to na pewno nie nadawałam się do pracy.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 16:28   #46
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Żony 2015 część 14

A te 10 tyg to i tak sporo, wiekszosc firm ma mniej albo w ogole nie daje macierzynskiego. Do tego dolozmy, ze wiekszosc Amerykanow zyje na kredyt, to utrata jednej pensji nawet na krotki czas to dla nich dramat.
W ogole w Seattle 3% dzieci w szkolach jest bezdomnych. Mieszkaja z rodzicami w namiotach albo samochodach. Rodzice czesto nawet pracuja, ale nie stac ich na wynajem mieszkania. Prawdziwy koszmar, co sie tutaj dzieje. W Polsce to by bylo dla mnie niewyobrazalne.

Edit: poplynelam z liczba, sprawdzilam w necie i edytowalam. Ale zdarza sie i tak:
"I mean, 15 out of the 27 students in my class are homeless" one second grade teacher at a Seattle Public School told me."
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.

Edytowane przez krolewna_smieszka
Czas edycji: 2017-12-11 o 16:37
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 16:40   #47
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Matko. Jak sobie wyobraże jak wyglądało moje życie po 10 tygodniach od porodu to na pewno nie nadawałam się do pracy.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
kilka lat temu w pl bylo przeciez to samo...tzn cale 3 miesiace szalone.
bralo sie urlopy, od razu cale L4 na dziecko i jakos to było.
w takich momentach kojarze jak ludzie biadolą ze polsza taka zla, L4 na nfz nie chca lekarze dawac, ze becikowe nie dla wszystkich a 500+ nawjeicej dostaja patole..

a w krajach zachodnich jakos jest "gorzej" i maja sie wszyscy swietnie

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
A te 10 tyg to i tak sporo, wiekszosc firm ma mniej albo w ogole nie daje macierzynskiego. Do tego dolozmy, ze wiekszosc Amerykanow zyje na kredyt, to utrata jednej pensji nawet na krotki czas to dla nich dramat.
W ogole w Seattle 3% dzieci w szkolach jest bezdomnych. Mieszkaja z rodzicami w namiotach albo samochodach. Rodzice czesto nawet pracuja, ale nie stac ich na wynajem mieszkania. Prawdziwy koszmar, co sie tutaj dzieje. W Polsce to by bylo dla mnie niewyobrazalne.

Edit: poplynelam z liczba, sprawdzilam w necie i edytowalam. Ale zdarza sie i tak:
"I mean, 15 out of the 27 students in my class are homeless" one second grade teacher at a Seattle Public School told me."
to w birmingham tez z bezdomnymi tak bylo... pracowali ale nie bylo ich stac na dom, mieli koldry, torby z ubraniami, jak zbierali pieniadze i sie porponowało jedzenie to pani mowila ze ja jedzenie ma ale zbiera na nowa torbe/szafe/koldre...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 16:59   #48
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
kilka lat temu w pl bylo przeciez to samo...tzn cale 3 miesiace szalone.

bralo sie urlopy, od razu cale L4 na dziecko i jakos to było.

w takich momentach kojarze jak ludzie biadolą ze polsza taka zla, L4 na nfz nie chca lekarze dawac, ze becikowe nie dla wszystkich a 500+ nawjeicej dostaja patole..



a w krajach zachodnich jakos jest "gorzej" i maja sie wszyscy swietnie

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------





to w birmingham tez z bezdomnymi tak bylo... pracowali ale nie bylo ich stac na dom, mieli koldry, torby z ubraniami, jak zbierali pieniadze i sie porponowało jedzenie to pani mowila ze ja jedzenie ma ale zbiera na nowa torbe/szafe/koldre...
Przepraszam, ale az sie uśmiechnęłam na myśl o bezdomnym zbierającym na nowa szafę. Nie, zeby to było śmieszne, ze ludzi nie stać nawet na wynajem, bo to tragiczne. Ale wyobrażenie „bezdomny zbiera na szafę”. M wielokrotnie mi mówił, ze w Londynie jest mnóstwo ludzi bezdomnych, którzy normalnie pracują, ale nie stać ich, zeby zapłacić za wynajem. Prawie nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 17:06   #49
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Żony 2015 część 14

SQ ja uważam że Polska pod tym względem to kraj wręcz stworzony do rodzenia dzieci. No nie wiem, w takim usa czy uk to musiałabym naprawdę odejść z pracy żeby być w ciąży bo to jak się czułam to pół godziny bym w pracy nie wysiedziala. Raczej musieliby mi przenieść stanowisko pracy jak najbliżej wc albo w ogóle do środka

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-11, 17:21   #50
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale az sie uśmiechnęłam na myśl o bezdomnym zbierającym na nowa szafę. Nie, zeby to było śmieszne, ze ludzi nie stać nawet na wynajem, bo to tragiczne. Ale wyobrażenie „bezdomny zbiera na szafę”. M wielokrotnie mi mówił, ze w Londynie jest mnóstwo ludzi bezdomnych, którzy normalnie pracują, ale nie stać ich, zeby zapłacić za wynajem. Prawie nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic.


Sent from my iPhone using Tapatalk
w bham mieli stałe miejscówki, nad ranem nogmarlnie mijalas ludzi pod koldrami, z poszewkami, poduszki, te sprawy... no masakra.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 17:35   #51
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
To super
Ale chodziło mi jak czujesz co będzie
Myślę, że córeczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 18:44   #52
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
SQ ja uważam że Polska pod tym względem to kraj wręcz stworzony do rodzenia dzieci. No nie wiem, w takim usa czy uk to musiałabym naprawdę odejść z pracy żeby być w ciąży bo to jak się czułam to pół godziny bym w pracy nie wysiedziala. Raczej musieliby mi przenieść stanowisko pracy jak najbliżej wc albo w ogóle do środka
Dlatego tutaj kobiety czesto rodza dopiero kolo 40tki, bo szkoda im kariery i pieniedzy, a dopiero wtedy do nich dociera, ze to juz ostatni dzwonek. A niektore firmy w ramach "wspierania rodziny" oferuja refundacje zamrazania komorek jajowych. Autentyk... Mozesz pracowac do 50tki, a dziecko sobie rodzisz na wczesniejsza emeryture.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
w bham mieli stałe miejscówki, nad ranem nogmarlnie mijalas ludzi pod koldrami, z poszewkami, poduszki, te sprawy... no masakra.
W USA to standard. U mnie bezdomni maja dozwolone miejsca na noclegi pod mostami, a w Kalifornii kazde wieksze miasto jest pelne obozowisk bezdomnych, potrafia zajmowac cale dzielnice wzdluz ulic.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 18:46   #53
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Dlatego tutaj kobiety czesto rodza dopiero kolo 40tki, bo szkoda im kariery i pieniedzy, a dopiero wtedy do nich dociera, ze to juz ostatni dzwonek. A niektore firmy w ramach "wspierania rodziny" oferuja refundacje zamrazania komorek jajowych. Autentyk... Mozesz pracowac do 50tki, a dziecko sobie rodzisz na wczesniejsza emeryture.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------



W USA to standard. U mnie bezdomni maja dozwolone miejsca na noclegi pod mostami, a w Kalifornii kazde wieksze miasto jest pelne obozowisk bezdomnych, potrafia zajmowac cale dzielnice wzdluz ulic.
Widziałam cos takiego w Los Angeles.... straszne to było


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 18:46   #54
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Żony 2015 część 14

Hejo w nowym wątku

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Wiosna późno? Oglądam fotki ze spacerów i Maciek na początku marca był w bluzach i kamizelce puchowej... Ja kurtkę zimowa też porzuciłam na początku marca.. To pozno?
Zaczęłam obecną pracę 18 kwietnia i pierwszy tydzień przechodziłam w kozakach i zimowym płaszczu. Pamiętam jak w tv mówili, że wiosna nie chce się rozhulać Był okres cieplutki, ale potem znów przyszły chłody... Pamiętam też, że 18 kwietnia 2015 (ślubowałam wtedy) we Wrocławiu kwitły już forsycje, a tego roku na rocznicę forsycji jeszcze nie było.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Generalnie ja chcę śnieg. Czy ktoś się orientuje cyz jak pojadę w góry na cześć czeska ro większą szansa na śnieg? VIVA? Ty kojarzysz nasze bliskie okolice? Marzy mi się weekend w górach ale że śniegiem żeby sanki wziąć itp... Ktoś coś?
Tak jak wczoraj pisałam - śnieg po cycki w okolicach Szklarskiej Poręby, polecam
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 19:43   #55
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Żony 2015 część 14

Nienawidzę poniedziałków.
Od razu po pracy wybieraliśmy sie na zakupy. Najpierw tz malo nas nie zabil na drodze. Po drodze zlapalismy kapcia. Tzn po drodze odkrylismy. Oczywiście moja wina, bo korzystalam dzis z tz auta do celow służbowych i NA PEWNO właśnie wtedy JA najechalam na gwoździa. Spedzilismy w wulkanizacji ponad godzine, ja w krotkiej sukieneczce, zmarzlam na kosc.
W pepco zlapalam ostatnią swiecaca gwiazde, jak TZ mnie zobaczyl z nia pod pacha to wysmial mbie na cały sklep: "hgahahaha, hihihihi, co to za szkaradzctwo, zamierzasz to w domu postawic?!". Wiec odlozylam grzecznie na polke,,a teraz mnie razi wolne miejsce na komodzie, gdzie zaraz obok niedługo będzie choinka i tak by mi ta gwiazda pasowała.... na zakupach wydalismy jakies 500 zl, nie kupiwszy ani jednegp prezentu. W zasadzie to jakby nic nie kupilismy, a kasa poszla
Jutro moj tz ma planowanie urlopów w pracy, wiec rozpisywalam mu cale 30 dni, przy czym zdazylismy sie poklocic jakieś milion pięć razy. Na moja sugestię o bookowsniu wczasow moj tz dostał palipitacji i stwierdzil, że oszalalam.

Poduszka juz naszykowana. Proszę o paczki.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2017-12-11 o 20:19
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 20:18   #56
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Hejo w nowym wątku


Zaczęłam obecną pracę 18 kwietnia i pierwszy tydzień przechodziłam w kozakach i zimowym płaszczu. Pamiętam jak w tv mówili, że wiosna nie chce się rozhulać Był okres cieplutki, ale potem znów przyszły chłody... Pamiętam też, że 18 kwietnia 2015 (ślubowałam wtedy) we Wrocławiu kwitły już forsycje, a tego roku na rocznicę forsycji jeszcze nie było.


Tak jak wczoraj pisałam - śnieg po cycki w okolicach Szklarskiej Poręby, polecam
musze przemyslec moze do swiat bezdie lezal...ale to w gorach czy w miasteczkach tez? bo wiesz...ja z gowniakiem

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Nienawidzę poniedziałków.
Od razu po pracy wybraliśmy sie na zakupy. Po drodze zlapalismy kapcia. Oczywiście moja wina, bo korzystalam dzis z tz auta do celow służbowych i NA PEWNO właśnie wtedy JA najechalam na gwoździa. Spedzilismy w wulkanizacji ponad godzine, ja w krotkiej sukieneczce, zmarzlam na kosc.
W pepco zlapalam ostatnią swiecaca gwiazde, jak TZ mnie zobaczyl z nia pod pacha to wysmial mbie na cały sklep: "hgahahaha, hihihihi, co to za szkaradzctwo, zamierzasz to w domu postawic?!". Wiec odlozylam grzecznie na polke,,a teraz mnie razi wolne miejsce na komodzie, gdzie zaraz obok niedługo będzie choinka i tak by mi ta gwiazda pasowała.... na zakupach wydalismy jakies 500 zl, nie kupiwszy ani jednegp prezentu. W zasadzie to jakby nic nie kupilismy, a kasa poszla
Jutro moj tz ma planowanie urlopów w pracy, wiec rozpisywalam mu cale 30 dni, przy czym zdazylismy sie poklocic jakieś.milion pięć razy. Na moja sugestię o bookowsniu wczasow moj tz dostał palipitacji i stwierdzil, że oszalalam.

Poduszka juz naszykowana. Proszę o paczki.
ja mam wrazenie ze Ty albo planujesz albo jedziesz na wkaajce
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 20:32   #57
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
musze przemyslec moze do swiat bezdie lezal...ale to w gorach czy w miasteczkach tez? bo wiesz...ja z gowniakiem



ja mam wrazenie ze Ty albo planujesz albo jedziesz na wkaajce
Aaaaaaaa. Ja jestem przemeczona, MARZĘ o słońcu, marze o wypoczynku, o odcieciu się, o pięknych widokach, o drinku na plazy. Od pol roku nic mi z planów nie wypala, a to praca, a to zdrowie, a to kasa i mnie juz cos strzela od roku (ROKU! halooooo, czy ktos mnie slyszy) nie byłam nigdzie dalej, poza krótkim wypadem w gory.

Poza tym, co tu ukrywać, jest z moim zdrowiem tak niefajnie, ze mam silne pragnienie "łapać dzień", bo czuje,,ze niedługo może byc za pozno

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Borze liściasty, ide chyba spać, przegladam strony w poszukiwaniu ciuchow, sukienek, NIC nie ma, nic. Nie mam w co sie ubrać na Sylwka, na święta.

Chyba musze zmienic coś w swoim zyciu, nie wiem tylko czy ciuchy zmienić, dodatki w domu czy od razu meza moze pracy sobie nowej poszukam...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2017-12-11 o 20:38
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 20:40   #58
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Hejo w nowym wątku


Zaczęłam obecną pracę 18 kwietnia i pierwszy tydzień przechodziłam w kozakach i zimowym płaszczu. Pamiętam jak w tv mówili, że wiosna nie chce się rozhulać Był okres cieplutki, ale potem znów przyszły chłody... Pamiętam też, że 18 kwietnia 2015 (ślubowałam wtedy) we Wrocławiu kwitły już forsycje, a tego roku na rocznicę forsycji jeszcze nie było.


Tak jak wczoraj pisałam - śnieg po cycki w okolicach Szklarskiej Poręby, polecam
Mam urodziny na początku kwietnia i w moje urodziny jest prawdziwy przekrój pór roku... Od 30 stopniowego upału do (przynajmniej 2 razy się zdarzyło) śniegu po kolana... w ten sam dzień... Nie do przewidzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 20:41   #59
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Ja też ciekawa jestem Asia rodzynek wśród naszym szkrabów jeśli o 2017r chodzi. Ciekawe jaki 2018 się zapowiada
Niech będzie chłopakowy
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
musze przemyslec moze do swiat bezdie lezal...ale to w gorach czy w miasteczkach tez? bo wiesz...ja z gowniakiem
W samej Szklarskiej śniegu sporo
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 20:59   #60
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Żony 2015 część 14

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Niech będzie chłopakowy

W samej Szklarskiej śniegu sporo
Chłopaków jest zdecydowana większość


Jutro mamy sesję świąteczną! Oczywiście pochwalę się jak będą zdjęcia. Bo chcecie?
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-28 15:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.