Pm 2020. - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-22, 08:59   #4291
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Korzystalas z nich?
Alli nie słynie z dobrej jakości i obawialabym się wyblakłych czy prześwietlonych zdjęć, albo całej partii wkładów do wyrzucenia itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koleżanka zamawiała ale jak ze wszystkim trzeba czytać opinie, to co jest u Nas bardzo czesto to to samo co tam
Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ooo widzę, że podobne okolice. Polwcam Ci salon le mariage w Bytomiu. Naprawdę świetna obsługa. Najpierw wybieralam sama, potem Pani proponowala coś od siebie, co według niej będzie do mnie pasowało. Dużo doradzała. Naprawdę byłam bardzo zadowolona (:No właśnie.. A z drugiej strony te różnice nie są jakieś ekstra powalające.. Chyba mimo wszystko miałabym obawy na ślub. I balabym się też dziewczyny, że część starszych gości będzie miała problem, żeby to ogarnąć... Dobrze jak jednak jest ktoś kto nad tym wszystkim. Ma to super klimat na pewno i bardzo mi się podoba, ale przez to zostanę chyba jednak przy fotobudce albo fotolustrze
Swoją drogą był ktoś na weselach i ma porównanie? Co lepsze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie fotobudka już jest oklepana, na wszystkich weselach ostatnio była i już mi się przejadła...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 09:12   #4292
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez demon_of_organization Pokaż wiadomość
W takim razie nie zazdroszczę podejmowania decyzji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też tak miałam, że wszystko na mnie dobrze leżało i w większości się dobrze czułam, a suknię kupiłam w tym samym dniu więc ta decyzja nie musi być ciężka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 09:40   #4293
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ooo widzę, że podobne okolice. Polwcam Ci salon le mariage w Bytomiu. Naprawdę świetna obsługa. Najpierw wybieralam sama, potem Pani proponowala coś od siebie, co według niej będzie do mnie pasowało. Dużo doradzała. Naprawdę byłam bardzo zadowolona (:No właśnie.. A z drugiej strony te różnice nie są jakieś ekstra powalające.. Chyba mimo wszystko miałabym obawy na ślub. I balabym się też dziewczyny, że część starszych gości będzie miała problem, żeby to ogarnąć... Dobrze jak jednak jest ktoś kto nad tym wszystkim. Ma to super klimat na pewno i bardzo mi się podoba, ale przez to zostanę chyba jednak przy fotobudce albo fotolustrze
Swoją drogą był ktoś na weselach i ma porównanie? Co lepsze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam na fotobudki uczulenie w przeciągu tygodnia byłam na 2 weselach jednym bez fotobudki gdzie leciały selfiki z głupim minami i drugim z fotobudki i po 1 jak dla mnie to fotobudka rozwala zabawe bo jest nagle nalot bo stoi tylko 2h i przez 2h totalnie nikt się nie bawi, jedna wielka kolejka, para młoda stoi bite 2h bo żeby z każdym mieć zdjęcie, wszystkie zdjęcia z tymi głupim akcesoriami, zespół siedział nic nie grał bo i po co i kto już sobie zrobił zdjęcie z parą młoda siedział i pił bo nic innego nie miał do roboty przez 2h... Mi się to totalnie nie podoba :/ nawet DJ nam mówił że takie fotobudki, sesja w trakcie wesela, jakieś milion sesji pozujacych z każdym często rozwala zabawę, 2h przelatuja, nikt się nie bawi, połowa się zdarzy upic siedząc i czekając tak to do aparatu każdy podejdzie kiedy będzie chciał bo będzie caky czas dostępny, żadnych kolejek i wszystkich gości czekających na swoją kolej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 09:45   #4294
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ooo widzę, że podobne okolice. Polwcam Ci salon le mariage w Bytomiu. Naprawdę świetna obsługa. Najpierw wybieralam sama, potem Pani proponowala coś od siebie, co według niej będzie do mnie pasowało. Dużo doradzała. Naprawdę byłam bardzo zadowolona (:No właśnie.. A z drugiej strony te różnice nie są jakieś ekstra powalające.. Chyba mimo wszystko miałabym obawy na ślub. I balabym się też dziewczyny, że część starszych gości będzie miała problem, żeby to ogarnąć... Dobrze jak jednak jest ktoś kto nad tym wszystkim. Ma to super klimat na pewno i bardzo mi się podoba, ale przez to zostanę chyba jednak przy fotobudce albo fotolustrze
Swoją drogą był ktoś na weselach i ma porównanie? Co lepsze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już zamówiona w Place for dress w Poznaniu. Chociaż dostane ją dopiero 2 tygodnie przed ślubem i wydaje mi się to nieco dziwne :/

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 09:45   #4295
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja byłam w 2 salonach - w pierwszym byłam ponad godzinę, babeczka mi wszystko przynosiła, a to welon, a to taka suknia, a to taka.. W cloo w Katowicach pokazali mi 3 sukienki i "niestety, nie mamy nic, co spełniałoby pani oczekiwania" - a chciałam skromna suknie bez ozdób. Po 15 min wyszłam.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Ooo gdzie ten 1szy salon? bo widzę że moje okolice a podoba mi się taka obsługa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 10:17   #4296
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ooo gdzie ten 1szy salon? bo widzę że moje okolice a podoba mi się taka obsługa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze, na przeciwko sądu, na placu Andrzeja, ale nie mam pojęcia który to. Kwiat lotosu albo Anna.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 10:30   #4297
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Już zamówiona w Place for dress w Poznaniu. Chociaż dostane ją dopiero 2 tygodnie przed ślubem i wydaje mi się to nieco dziwne :/

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Chyba bym się bała tak, a będziesz jeździć na jakieś przymiarki, końcowe itp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-22, 10:48   #4298
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Bez sensu kupować drogie zaproszenia. To tylko kawałek papieru, który większość wyrzuci do kosza. No na 100 osób to 600 zł : o to 1/3 ceny mojej kiecki.
Ja mam w planach najtańsze zaproszenia z z-milosci.pl, kosztują 1 zł z kopertą. To tylko kartka. Papier.


Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Ja zamówiłam z allegro. Jutro powinny przyjść za 1,5 sztuka. Nie potrzebuje wydawać. 700zl za zaproszenia, gdzie prawdopodobnie będzie tyle kosztować moja sukienka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 12:18   #4299
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

My mamy wybrane za 2,50. Jakoś max. 50 tych zaproszeń potrzebujemy, więc to też nie jest jakiś kosmiczny koszt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Ale widziałam i takie po 20zł, dla mnie szok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 12:52   #4300
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Widzicie dziewczyny wszystko zależy od doświadczeń. Ja z kolei byłam na weselach, gdzie fotobudka sprawdzała się świetnie. Były kolejki, ale goście bawili się normalnie. Może dlatego, że była trzy godziny i to wszystko na spokojnie jakoś się rozladowalo? Moze dlatego, że gości na weselu było około 200 i nawet lepiej, że część gości zajęła się czymś innym. Trudno powiedzieć. Dlatego ja mam pozytywne nastawienie, a i sama kolekcjonuje i mam specjalny album ze zdjęciami z fotobudki że wszystkich wesel, na których byliśmy
Ale wiadomo to każdego indywidualna sprawa. Dlatego wesele każdej z nas jest niepowtarzalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 13:38   #4301
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pm 2020.

Dla mnie fotobudki też są już nudne. Co prawda na każdym weselu robienie tych zdjęć było płynne i ludzie rozchodzili się naturalnie i po parkiecie i przy forobudce, ale to dla mnie już żadna atrakcja.

Na luźnych ogrodowych poprawinach był Instax i bardzo mi się podobało, innym też, bo od razu dostawali też unikalne zdjęcie z parą młodą, zwłaszcza ich rodzice byli zadowoleni, że mają pamiątkę. Dla mnie fajna sprawa, ale oczywiście nie w rękach dzieci czy osób nieogarniętych w żaden sposób z tradycyjnym aparatem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-22, 14:07   #4302
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Ja nigdy nie byłam na weselu z fotobudką.
Ale zdjęcia, które ludzie wstawiają z takich imprez nawet do mnie nie przemawiają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 16:34   #4303
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Bez sensu kupować drogie zaproszenia. To tylko kawałek papieru, który większość wyrzuci do kosza. No na 100 osób to 600 zł : o to 1/3 ceny mojej kiecki.
Ja mam w planach najtańsze zaproszenia z z-milosci.pl, kosztują 1 zł z kopertą. To tylko kartka. Papier.
Wychodzę z takiego samego założenia. My też wybraliśmy jedne z najtańszych zaproszeń, nieco ponad 3zł z kopertą (jak nie mniej). Mój narzeczony stwierdził, że ''nie ma co produkować drogich śmieci"

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
U mnie poszli gładko. Pierwsze przymiarki to był traf w dziesiątkę.. Kolejne salony dramat.. Więc wybor był stosunkowo łatwy, bo w pierwszym salonie miałam już swój typ haha
U mnie dwa pierwsze salony, w których byłam to była tragedia. W ogóle nie było żadnych ciekawych sukienek (a umówiłam się do rzekomo najlepszego salonu w mieście), panie patrzyły na mnie jak na wariatkę, a jedna nawet prosto z mostu powiedziała "Ja to na prawdę nie wiem po co Pani tutaj przyszła, przecież cała zeszłoroczna kolekcja jest już wyprzedana, a nowej jeszcze nie ma, niech Pani przyjdzie w listopadzie" (tak ciekawe jak, skoro nie mieszkam w Polsce i przyleciałam tylko na tydzień).

Edytowane przez SorbetMalinowy
Czas edycji: 2019-09-22 o 16:56
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 18:05   #4304
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Chyba bym się bała tak, a będziesz jeździć na jakieś przymiarki, końcowe itp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, pierwsza przymiarka 7 kwietnia, potem 23 kwietnia.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 18:21   #4305
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Wychodzę z takiego samego założenia. My też wybraliśmy jedne z najtańszych zaproszeń, nieco ponad 3zł z kopertą (jak nie mniej). Mój narzeczony stwierdził, że ''nie ma co produkować drogich śmieci"
A ja stwierdzam, że chyba zaproszenia zrobię Bo TŻ się upiera przy wyraźnym podziale na "zaproszenia" i na "zawiadomienia" i w ten oto sposób trudno nam będzie dobić do limitów X sztuk jednego rodzaju, które są częste przy zamówieniach.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 21:08   #4306
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
A ja stwierdzam, że chyba zaproszenia zrobię Bo TŻ się upiera przy wyraźnym podziale na "zaproszenia" i na "zawiadomienia" i w ten oto sposób trudno nam będzie dobić do limitów X sztuk jednego rodzaju, które są częste przy zamówieniach.
Przepraszam, że może będę ignorantką, ale czym się to różni. Zupełnie bez złośliwości. Jak to działa w sprawach ślubu? (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 21:38   #4307
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Przepraszam, że może będę ignorantką, ale czym się to różni. Zupełnie bez złośliwości. Jak to działa w sprawach ślubu? (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaproszenie jest na ślub i wesele, a zawiadomienie to.. Zawiadomienie. x i Y się chajtaja, jak coś to ślub jest w miejscu... O godz...

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 00:31   #4308
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Pm 2020.

Zawiadomienie jest dla ludzi których zapraszasz na ślub, ale na wesele nie. Chyba najczęściej z pracy.
Znajomi ostatnio często robią wydarzenia na fb. 'Cześć, nasz ślub odbędzie się tutaj, wtedy, będzie nam miło jeśli zechcecie towarzyszyć nam w tym ważnym dniu.'

Ja sukienkę wybrałam w sierpniu, pierwsza przymiarka 2,5 miesiąca przed ślubem, odbiór tydzień przed. Jajko zniosę ze stresu

Edytowane przez _Dela_
Czas edycji: 2019-09-23 o 00:36
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 06:39   #4309
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Przepraszam, że może będę ignorantką, ale czym się to różni. Zupełnie bez złośliwości. Jak to działa w sprawach ślubu? (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jak dziewczyny napisały, zaproszenie jest na ślub i wesele, zawiadomienie dotyczy tylko ślubu. W moich okolicach takiego podziału nie było (na sam ślub też się zapraszało), ale tu ponoć podział jest mocno zakorzeniony i jak starszy brat powręczał "jakieś dziwne ni to zaproszenia, ni to zawiadomienia", to się sporo osób poobrażało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-23, 09:05   #4310
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm 2020.

My mamy i zaproszenia i zawiadomienia. Część dalszej rodziny, z którą nie utrzymujemy za bardzo regularnego kontaktu chcemy poinformować, że bierzemy ślub i jak mają ochotę uczestniczyć w ceremonii to serdecznie zapraszamy. Jakbyśmy mieli ich wszystkich zaprosić to wesele na 400 osób się zrobi, a takich sal u nas nie ma w okolicy, no i jaki to byłby koszt?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 09:35   #4311
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Tak jak dziewczyny napisały, zaproszenie jest na ślub i wesele, zawiadomienie dotyczy tylko ślubu. W moich okolicach takiego podziału nie było (na sam ślub też się zapraszało), ale tu ponoć podział jest mocno zakorzeniony i jak starszy brat powręczał "jakieś dziwne ni to zaproszenia, ni to zawiadomienia", to się sporo osób poobrażało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ludzie, którzy się obrażają bo na SWÓJ ŚLUB zrobisz coś nie po ich myśli to debile. Często na grupie ślubnej czytam "chciałam zrobić X, ale odpuszczam, bo ludzie się obrażą i nie przyjdą". No boże, to jest piaskownica, czy dorosłe życie?
Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby się obrazić na szefa i przestać przychodzix do pracy.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 10:59   #4312
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ludzie, którzy się obrażają bo na SWÓJ ŚLUB zrobisz coś nie po ich myśli to debile. Często na grupie ślubnej czytam "chciałam zrobić X, ale odpuszczam, bo ludzie się obrażą i nie przyjdą". No boże, to jest piaskownica, czy dorosłe życie?
Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby się obrazić na szefa i przestać przychodzix do pracy.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Odbiegając od tematu ja się ostatnio obraziłam na szefową i nie przyszłam dwa dni do pracy dopóki mnie nie przeprosiła za swoje zachowanie .. hihi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 14:03   #4313
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Dzięki dziewczyny. U nas w okolicy są tylko zaproszenia. Jeśli masz ochotę zaprosić kogoś tylko i wyłącznie na ślub to nie ma problemu, dajesz mu zaproszenie, ale w środku nie ma dodatkowych informacji na temat wesela, ale co region to inaczej (:
Koleżanka mi ostatnio mówiła, że u nich trzyma się koperte z zaproszenia, bo to w niej daje się kasę na wesele. Też zrobiłam wielkie oczy, bo wcześniej się z tym nie spotkałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 14:33   #4314
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Ja zapraszam na wesele wszystkich tych, których chcę na ślubie.
Z papierowymi zawiadomieniami się nigdy nie spotkałam, jedynie z postem /wydarzeniem na fb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 19:25   #4315
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ludzie, którzy się obrażają bo na SWÓJ ŚLUB zrobisz coś nie po ich myśli to debile. Często na grupie ślubnej czytam "chciałam zrobić X, ale odpuszczam, bo ludzie się obrażą i nie przyjdą". No boże, to jest piaskownica, czy dorosłe życie?
Z jednej strony tak, z drugiej strony jeśli to jest tylko kwestia wydrukowania dwóch wersji zaproszeń, różniących się w zasadzie jednym słowem, to mi to wszystko jedno


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 21:01   #4316
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm 2020.

My mamy wybrane zaproszenia po 2,50 zł. Chciałam znaleźć tańsze, ale niestety nic mi specjalnie w oko nie wpadło. I tak zamawiam inne niż chciałam, bo z mojego pierwszego wyboru strona już nie istnieje. W lipcu jeszcze zamawiałam próbki a w sierpniu jak weszłam z ciekawości to strona była zablokowana.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 06:14   #4317
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pm 2020.

Dziewczyny a jak to jest u Was? Bo ja pracuję w placówce, gdzie mam dwie szefowe i koleżankę. Jesteśmy 4... I moje pytanie brzmi... Jak to się robi w malutkich firmach? Slub mamy w piątek więc na pewno nie zamkną wcześniej ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 06:57   #4318
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to jest u Was? Bo ja pracuję w placówce, gdzie mam dwie szefowe i koleżankę. Jesteśmy 4... I moje pytanie brzmi... Jak to się robi w malutkich firmach? Slub mamy w piątek więc na pewno nie zamkną wcześniej ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to po prostu przyjadą na salę jeśli je zapraszasz na wesele.

Ja chyba się biorę za zmienianie pracy, aktualizuje cv i będę przez kolegów podawać do pewnej firmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 09:21   #4319
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
No to po prostu przyjadą na salę jeśli je zapraszasz na wesele.

Ja chyba się biorę za zmienianie pracy, aktualizuje cv i będę przez kolegów podawać do pewnej firmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia ! Ja zaryzykowałam i nie żałuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 09:36   #4320
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Dziewczyny, jak to jets z tym USC? Do urzędu muszę iść DOKŁADNIE pół roku przed ślubem? Będę w Polsce w listopadzie, ale tylko do 11 i wtedy mogłabym to załatwić. A dokładnie pół roku wypada 29 listopada.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.