Opinie na temat pierwszych tipsow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-30, 17:43   #1
monisia90wena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sulęcin woj. Lubuskie
Wiadomości: 20

Opinie na temat pierwszych tipsow


Hej jestem początkującą osobą robiącą tipsy jednakże stały sie one moja pasją. Uwielbiam "bawić" sie przy paznokciach. Niżej chciałabym dodać zdjęcia moich pierwszych tipsów i chciałabym abyście podzieliły sie swoią opinia na temat tych pazurków. Licze na szczerośc ale również na profesjonalne porady.
monisia90wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:50   #2
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

pazurki za płaskie,musisz nad krzywa popracować,również nad kształtem,boczki przypiłuj bo łopatki się robią
tylko sie nie przejmuj bo nie znam dziewczyny która by takich błędów nie popełniła na początku ;]
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:55   #3
monisia90wena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sulęcin woj. Lubuskie
Wiadomości: 20
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Cytat:
Napisane przez monisia90wena Pokaż wiadomość
Hej jestem początkującą osobą robiącą tipsy jednakże stały sie one moja pasją. Uwielbiam "bawić" sie przy paznokciach. Niżej chciałabym dodać zdjęcia moich pierwszych tipsów i chciałabym abyście podzieliły sie swoią opinia na temat tych pazurków. Licze na szczerośc ale również na profesjonalne porady.
dziękuje za radę. Rzeczywiście są troche za mało przypiłowane po bokach.
A co to jest ta krzywa bo nie wiem ????
monisia90wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:59   #4
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

to ze paznokieć nie jest płaski tylko jak patrzysz na niego z boku to ma łądną wypukłość
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:25   #5
monisia90wena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sulęcin woj. Lubuskie
Wiadomości: 20
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Cytat:
Napisane przez Natii890706 Pokaż wiadomość
to ze paznokieć nie jest płaski tylko jak patrzysz na niego z boku to ma łądną wypukłość
aha...dzięki wielkie Tylko na zywo na tych pazurkach wydawalo mi sie ze wypukłośc jest dobra nie chcialam tez przesadzic z tym zeby nie byly zbyt wypukłe...Ale wkońcu ja dopiero sie ucze i moze jeszcze nie dostrzegam takich rzeczy tak jak powinno być...dlatego załozyłam tego posta żeby moc sie podszkolić dzieki waszym radą. Dziekuje jeszcze raz za rade

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

A poza tym to robię tipsy dopiero od pięciu dni wiec myślę ze to tez tłumaczy moje blędy. Dlatego rowniez bardzo liczę na wasze dobre rady do sukcesu hehe.
monisia90wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:42   #6
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Nie chciałabym być niemiła, ale kochana! Jeżeli nie wiesz co to krzywa... a mniemam, że na kurs się wybrać nie masz ochoty, to zanim dorwiesz się znów do pilnika i pędzla poczytaj o poprawnej budowie paznokci. Bo na co Ci nasze rady, skoro i tak ich nie rozumiesz?

Płasko! Łopatki. Odnoszę wrażenie, że niektóre skórki są zalane, ale mogę się mylić (oliwka). Smajla w ogóle nie ma. No i jeśli już robisz brokatowego frencha to uważaj na brokat, bo taki 'rozsiany' nie wygląda za ładnie. Na kciuku (czarny brokat) albo za mały tips, albo za bardzo wypiłowałaś bok i zrobił się uskok. Widać, że paznokcie nie są równej długości, a to ważne (długość pazurków sprawdza się z wewnętrznej strony dłoni - mają równo 'wystawać' znad palca)
Są góry i doliny - opracowywałaś żel, czy tak jak się ułożył, tak zostawiłaś?

Poczytaj nieco, naucz się podstawowych definicji, pooglądaj zdjęcia w galeriach na Wizażu (rób to często :P wydrukuj sobie zdjęcia i porównuj z tym, co sama robisz - na bieżąco - a sama wyłapiesz różnice ). Mi te galerie baaaardzo pomogły Stosuj się do rad i będzie git

Życzę powodzenia i czekam na kolejne (coraz lepsze) prace
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 19:05   #7
monisia90wena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sulęcin woj. Lubuskie
Wiadomości: 20
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Nie chciałabym być niemiła, ale kochana! Jeżeli nie wiesz co to krzywa... a mniemam, że na kurs się wybrać nie masz ochoty, to zanim dorwiesz się znów do pilnika i pędzla poczytaj o poprawnej budowie paznokci. Bo na co Ci nasze rady, skoro i tak ich nie rozumiesz?

Płasko! Łopatki. Odnoszę wrażenie, że niektóre skórki są zalane, ale mogę się mylić (oliwka). Smajla w ogóle nie ma. No i jeśli już robisz brokatowego frencha to uważaj na brokat, bo taki 'rozsiany' nie wygląda za ładnie. Na kciuku (czarny brokat) albo za mały tips, albo za bardzo wypiłowałaś bok i zrobił się uskok. Widać, że paznokcie nie są równej długości, a to ważne (długość pazurków sprawdza się z wewnętrznej strony dłoni - mają równo 'wystawać' znad palca)
Są góry i doliny - opracowywałaś żel, czy tak jak się ułożył, tak zostawiłaś?

Poczytaj nieco, naucz się podstawowych definicji, pooglądaj zdjęcia w galeriach na Wizażu (rób to często :P wydrukuj sobie zdjęcia i porównuj z tym, co sama robisz - na bieżąco - a sama wyłapiesz różnice ). Mi te galerie baaaardzo pomogły Stosuj się do rad i będzie git

Życzę powodzenia i czekam na kolejne (coraz lepsze) prace
Dziękuje bardzo za radę ale tipsy robie od 5 dni wiec jestem troche nie doswiadczona zel troche opracowałam a co do kursu to zamierzam isc ale najpier musze troche budzet podreperować...A co do skorek to to jest oliwka więc nie są zalane...Dziękuje za cenną rade na pewno niej skozystam. a co do tego pojęcia to nie zrozumiałam o co chodzi bo zazwyczaj jak czytałam jakieś opisy to było użyte inne słowo.
monisia90wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 20:16   #8
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Za mało żelu, brak Krzywej C, widać góry i doliny za szerokie, wręcz łopatowate przy złotym brokacie widać, że na małym palcu paznokieć idzie do góry. Przy czarnym brokacie na dużym palcu nie wiem czy za bardzo przypiłowałaś czy to za mały tips, w każdym razie nie wygląda to za dobrze. Przy zielonym brokacie french jest za gruby, a przede wszystkim widać tipsa spod żelu. I jednak myślę że skórki są lekko zalane, bo oliwka oliwką ale szczególnie przy czarnym brokacie widać że na małym palcu zalałaś skórki. No jeszcze duuużo nauki przed Tobą przede wszystkim jeżeli nie masz żadnego pojęcia o paznokciach idź na kurs, a przede wszystkim poczytaj o tym, bo jeżeli nie wiesz co to jest np krzywa C, no to tak na prawdę nie wiesz nic o stylizacji paznokci. Ale nauka czyni mistrza Ćwicz, czytaj i idz na kurs.

Edytowane przez kiniaczek711
Czas edycji: 2009-10-30 o 20:20
kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 22:16   #9
monisia90wena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sulęcin woj. Lubuskie
Wiadomości: 20
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Cytat:
Napisane przez kiniaczek711 Pokaż wiadomość
Za mało żelu, brak Krzywej C, widać góry i doliny za szerokie, wręcz łopatowate przy złotym brokacie widać, że na małym palcu paznokieć idzie do góry. Przy czarnym brokacie na dużym palcu nie wiem czy za bardzo przypiłowałaś czy to za mały tips, w każdym razie nie wygląda to za dobrze. Przy zielonym brokacie french jest za gruby, a przede wszystkim widać tipsa spod żelu. I jednak myślę że skórki są lekko zalane, bo oliwka oliwką ale szczególnie przy czarnym brokacie widać że na małym palcu zalałaś skórki. No jeszcze duuużo nauki przed Tobą przede wszystkim jeżeli nie masz żadnego pojęcia o paznokciach idź na kurs, a przede wszystkim poczytaj o tym, bo jeżeli nie wiesz co to jest np krzywa C, no to tak na prawdę nie wiesz nic o stylizacji paznokci. Ale nauka czyni mistrza Ćwicz, czytaj i idz na kurs.
Wiem co to jest krzywa C i znam podstawowe pojęcia...na kurs sie wybieram ale dopiero jak nazbieram troszke pieniazkow...A co do skorek to to jednak jest oliwka dziekuje za rade...A i cwiczenia czynia mistrza wiec bede probowac dalej i dodam nowe mam nadzieje lepsze zdjecia
monisia90wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 22:54   #10
kleo303
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 036
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

No coż, każdy na początku popełnia błędy, ale najważniejsze jest to, aby je poprawiać.

Zgadzam się z dziewczynami, pasja pasją, ale podstawy trzeba znać, a masę jest wiadomości w internecie. Wiem co piszę, bo sama tak zaczynałam, czytałam czytałam i jeszcze raz czytałam, a potem poszłam na kurs, aby się nauczyć jak wiedzę zdobytą wykorzystać w praktyce. Teoria jest tylko teorią, a praktyka czyni mistrza. Samej mi wiele brakuje, ale cały czas ćwiczę.

Dlatego życzę Ci, abyś doceniła uwagi koleżanek wizażanek, a na pewno nie zginiesz.
__________________
Chwile szczęścia którymi się cieszymy, przychodzą niespodziewanie.
To nie my je chwytamy, ale one nas chwytają
kleo303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 13:05   #11
monisia90wena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sulęcin woj. Lubuskie
Wiadomości: 20
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Cytat:
Napisane przez kleo303 Pokaż wiadomość
No coż, każdy na początku popełnia błędy, ale najważniejsze jest to, aby je poprawiać.

Zgadzam się z dziewczynami, pasja pasją, ale podstawy trzeba znać, a masę jest wiadomości w internecie. Wiem co piszę, bo sama tak zaczynałam, czytałam czytałam i jeszcze raz czytałam, a potem poszłam na kurs, aby się nauczyć jak wiedzę zdobytą wykorzystać w praktyce. Teoria jest tylko teorią, a praktyka czyni mistrza. Samej mi wiele brakuje, ale cały czas ćwiczę.

Dlatego życzę Ci, abyś doceniła uwagi koleżanek wizażanek, a na pewno nie zginiesz.
Na pewno docenie te rady i z nich skozystam...ciesze sie ze piszecie szczerze to na pewno mi pomoze wkrotce dodam nowe mam nadzieje lepsze tipsy...ale to ocenicie same czy zrobilam jakis krok do przodu.
monisia90wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 17:57   #12
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Cytat:
Napisane przez monisia90wena Pokaż wiadomość
dziękuje za radę. Rzeczywiście są troche za mało przypiłowane po bokach.
A co to jest ta krzywa bo nie wiem ????


To są Twoje słowa Raz piszesz że nie wiesz "co to jest ta krzywa". A teraz piszesz, że wiesz co to jest krzywa.
__________________

kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 21:24   #13
monisia90wena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sulęcin woj. Lubuskie
Wiadomości: 20
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Cytat:
Napisane przez kiniaczek711 Pokaż wiadomość
To są Twoje słowa Raz piszesz że nie wiesz "co to jest ta krzywa". A teraz piszesz, że wiesz co to jest krzywa.
tak to sa moje slowa wiem co to jest krzywa C ale jak sie uczylam i czytalam to to pojecie bylo zastapione innym wiec troche sie pogubilam. Wiem co to jest krzywa C ale niestety nie umiem jej jeszcze dobrze zrobic...chociaz ciagle cwicze.
monisia90wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 22:41   #14
nukilla
Raczkowanie
 
Avatar nukilla
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 105
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Wszystkie podstawowe błędy już chyba zostały wymienione.
Ja proponuję odłożyć tipsy w kąt i nauczyć się pracy na formie.
Pozdrawiam
__________________
Instruktor i dystrybutor Nfu.Oh


MÓJ WĄTEK Z PAZURKAMI

MÓJ BLOG STYLIZACJI PAZNOKCI
nukilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 11:09   #15
monisia90wena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sulęcin woj. Lubuskie
Wiadomości: 20
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Cytat:
Napisane przez nukilla Pokaż wiadomość
Wszystkie podstawowe błędy już chyba zostały wymienione.
Ja proponuję odłożyć tipsy w kąt i nauczyć się pracy na formie.
Pozdrawiam
Ale praca na formie jest chyba jeszcze trudniejsza???
monisia90wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 17:13   #16
KarinaMotylek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tarnów okolice
Wiadomości: 1 062
GG do KarinaMotylek
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Praca na formie jest łatwiejsza przynajmniej moim zdaniem jedyny problem może przy pracy z forma sprawiać jej prawidłowe i dokładne podkładanie ale to tylko na początku
Gdy mamy przedłużyć pazurki bardzo obgryzione lub zdeformowane zawsze można przyciąć formę i ją dostosować to pazurków co moim zdjaniem jest jej wielką zaletą. A na dobrym kursie tłumaczą jak prawidłowo podłożyć formę potem trzeba tylko narwać wprawy i potem już nie ma problemu

Mi forma ułatwia bardzo pracę zdecydowanie wolę ją od tipsów, mimo że na tipsie też potrafię przedłużać pazurki . Każdy musi wypróbować sobie metodę jaką lepiej się mu pracuje
KarinaMotylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 17:38   #17
monisia90wena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sulęcin woj. Lubuskie
Wiadomości: 20
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Cytat:
Napisane przez KarinaMotylek Pokaż wiadomość
Praca na formie jest łatwiejsza przynajmniej moim zdaniem jedyny problem może przy pracy z forma sprawiać jej prawidłowe i dokładne podkładanie ale to tylko na początku
Gdy mamy przedłużyć pazurki bardzo obgryzione lub zdeformowane zawsze można przyciąć formę i ją dostosować to pazurków co moim zdjaniem jest jej wielką zaletą. A na dobrym kursie tłumaczą jak prawidłowo podłożyć formę potem trzeba tylko narwać wprawy i potem już nie ma problemu

Mi forma ułatwia bardzo pracę zdecydowanie wolę ją od tipsów, mimo że na tipsie też potrafię przedłużać pazurki . Każdy musi wypróbować sobie metodę jaką lepiej się mu pracuje
Hmm..wiec moze sproboje zrobic ta forme tylko najpierw musze sie wybrac do hurtowni aby sie zaopatrzyc w szablony...A mam takie pytanie mozecie mi polecic zele jakiejs dobrej firmy bo osttanio kupiłam zele w hurtowni firmy neonails jednak nie jest on dobry...a polecila mi go sprzedawczyni i chyba tylko po to zeby sie go pozbyc.
monisia90wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 19:48   #18
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

zbyt plaskie, zbyt grube, za szerokie, brokat rozsypany bez ladu i skladu, zero usmiechu, niestety duzo duzo pracy przed toba.

Cwicz, a dojdziesz do wprawy
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 20:10   #19
monisia90wena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sulęcin woj. Lubuskie
Wiadomości: 20
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
zbyt plaskie, zbyt grube, za szerokie, brokat rozsypany bez ladu i skladu, zero usmiechu, niestety duzo duzo pracy przed toba.

Cwicz, a dojdziesz do wprawy
Dziekuje za rade i w pelni sie z tym zgadzam jak je zrobilam wydawaly mi sie calkiem ok ale teraz rzeczywiscie dostrzegam roznice jakie sa pomiedzy zrobionymi przeze mnie a pomiedzy osoba ktora moze siebie nazwac ze jest na dobrej drodze do uzyskania perfekcji
Na pewno bede cwiczyc cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc.
Wkrotce dodoam nowe zdjecia
monisia90wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 21:45   #20
maczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Cytat:
Napisane przez monisia90wena Pokaż wiadomość
Hmm..wiec moze sproboje zrobic ta forme tylko najpierw musze sie wybrac do hurtowni aby sie zaopatrzyc w szablony...A mam takie pytanie mozecie mi polecic zele jakiejs dobrej firmy bo osttanio kupiłam zele w hurtowni firmy neonails jednak nie jest on dobry...a polecila mi go sprzedawczyni i chyba tylko po to zeby sie go pozbyc.
ja używam esn a do frencha xtreme white nsi i polecam
maczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 15:44   #21
monisia90wena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sulęcin woj. Lubuskie
Wiadomości: 20
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Cytat:
Napisane przez maczek82 Pokaż wiadomość
ja używam esn a do frencha xtreme white nsi i polecam
dziekuje bardzo a nie wiecie czy tak rekomendowana firma sun flower jest dobra czy to tylko przereklamowane??:confuse d:
monisia90wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 19:18   #22
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Ja mam z SF kamuflaz i jest ok - chociaz z innych firm nie mialam, wiec porownac nie moge. Bialy tez byl niezly, kiedys tez kupilam jednofazowke i byl beznadziejny, ale wiele osob sobi chwali ta firme
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 18:16   #23
monisia90wena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sulęcin woj. Lubuskie
Wiadomości: 20
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

No właśnie firmy sa rozne i kazdy ma swoja opinie na ten temat...interesuje mnie glownie jednofazowka bo bialy mam calkiem niezly...A co myslicie na temat bialych tipsow do frenchu lepiej je zakladac czy lepiej robic samemu bialym zelem ta koncowke...kolezanka mi polecila te biale tipsy i mowila ze sa calkiem niezle a niektore osoby mowia ze nizbyt ladnie to wyglada
monisia90wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 17:06   #24
monisia90wena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sulęcin woj. Lubuskie
Wiadomości: 20
Dot.: Opinie na temat pierwszych tipsow

Witam po dłuższej przerwie postanowiłam spróbować dodać mam nadzieję tym razem chociaż troszkę lepsze prace. Ale czy tak jest to już nie mnie należy oceniać, Liczę na waszą szczerość, jest to dla mnie bardzo ważne bo to własnie dzięki wam wiem co mam poprawić, czego się nauczyć i co kategorycznie zmienić Z góry dziękuje i pozdrawiam.
monisia90wena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.