Jak zlikwidowac zaczerwinienia po tradziku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-07, 14:31   #1
Aiszka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 157

Jak zlikwidowac zaczerwinienia po tradziku?


Jak zlikwidowac ? czym W miejscu gdzie powastaly blizny potradzikowe skora stala sie taka jakby zaczerwieniona jak to zlikwidowac czym? Bardzo Prosze o POrady
Aiszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 12:38   #2
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Jak zlikwidowac zaczerwinienia po tradziku?

Ja osobiście moge polecić olej arganowy do twarzy,ja mam z natury24,zobaczysz sama poprawę nie tylko blizn ale też twarzy - stosuj na noc i na to już nic nie nakładaj,a w dzień jakieś kremy wybielające i co jakiś czas wizyta u ksometyczki na mikrodermabrazje - chyba ze masz tradzik to muszisz zrezygnowac,nie wiem jak tam z kwasami czy też nie możesz bo nigdy w sumie na nich nie bylam.
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 20:30   #3
Aiszka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 157
Dot.: Jak zlikwidowac zaczerwinienia po tradziku?

Stosowalam krem glyco a 12% -kupilam go w aptece i stosowalam dlugi czas,ale nie usunelz one tzch zaczerwienien...a na noc stosowalam olejek avokado(miesiac czasu,ale moze ten olejek arganowy bedzie lepiej dzialal niz ten olejek avokado Dziekuje za porade
Aiszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 21:16   #4
Aiszka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 157
Dot.: Jak zlikwidowac zaczerwinienia po tradziku?

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Ja osobiście moge polecić olej arganowy do twarzy,ja mam z natury24,zobaczysz sama poprawę nie tylko blizn ale też twarzy - stosuj na noc i na to już nic nie nakładaj,a w dzień jakieś kremy wybielające i co jakiś czas wizyta u ksometyczki na mikrodermabrazje - chyba ze masz tradzik to muszisz zrezygnowac,nie wiem jak tam z kwasami czy też nie możesz bo nigdy w sumie na nich nie bylam.
Jak myslisz olejek arganowy jakos zadziala na bliznzy potradzikowe ? i rozjasni zaczerwinienia?
Aiszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 09:42   #5
loveletters
Raczkowanie
 
Avatar loveletters
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 182
Dot.: Jak zlikwidowac zaczerwinienia po tradziku?

na ślady dobry jest Skinoren Krem - w aptece bez recepty. można stosować go w okresie wiosennym i przez całe lato, bo nie powoduje powstawania przebarwien (jesli ktoś nie leży plackiem na plaży, oczywiście). ja używam od marca i jest duża poprawa, ale oczywiście trzeba się nastawić na dość długie leczenie.

olej arganowy na zaczerwienienia po trądziku? to jakaś hhmmm chyba niesprawdzona informacja. zgadzam się, że może poprawić stan skóry suchej, zaczerwienionej z tego powodu, ale aby wyleczyć ślady po trądziku potrzeba czegoś, co odnowi nam skórę, odkryje nowe warstwy naskórka. Uważam, że skinoren krem nada się świetnie, bo zawiera kwas azelainowy. zapraszam do przeczytania http://www.laboratoriumurody.pl/foru...za,t11200.html


edit.

kremy wybielające??? jejku, nigdy nie czytałam takich bzdur! kremy wybielające są na przebarwienia po opalaniu, lub takie wynikające z zaburzeń pigmentacji (piegi) i tzw. plamy starcze. kremy wybielające pomagają na melaninę zgromadzoną w naskórku a nie na przebarwienia po trądziku!!! dziewczyny!!!
__________________
Pomagamy pieskom!!!
http://www.pustamiska.pl/
Twoje kliknięcie może uratować życie zwierzaka!!!
Dziękuję!
Zapraszam do poczytania moich recenzji na KWC!

Edytowane przez loveletters
Czas edycji: 2011-07-15 o 09:46
loveletters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 12:15   #6
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Jak zlikwidowac zaczerwinienia po tradziku?

U mnie swietnie poradzil sobie z tym olej tamanu z BU http://www.biochemiaurody.com/sklep/oil-tamanol.html Naprawde bylam zaskoczona bo podeszlam do niego dosc sceptycznie... Jakos nie miescilo mi sie w glowie ze olej moglby poradzic sobie z przebarwieniami. Uzywalam go codziennie na noc ze wzgledu na specyficzny zapach. Na efekty trzeba jednak troche poczekac, nie pamietam kiedy dokladnie zauwazylam znaczna poprawe ale chyba po kilku tygodniach uzywania.
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 12:22   #7
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jak zlikwidowac zaczerwinienia po tradziku?

Cytat:
Napisane przez Aiszka1 Pokaż wiadomość
Jak myslisz olejek arganowy jakos zadziala na bliznzy potradzikowe ? i rozjasni zaczerwinienia?
na to podobno najlepszy jest olej rokitnikowy
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 18:25   #8
Aiszka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 157
Dot.: Jak zlikwidowac zaczerwinienia po tradziku?

Cytat:
Napisane przez loveletters Pokaż wiadomość
na ślady dobry jest Skinoren Krem - w aptece bez recepty. można stosować go w okresie wiosennym i przez całe lato, bo nie powoduje powstawania przebarwien (jesli ktoś nie leży plackiem na plaży, oczywiście). ja używam od marca i jest duża poprawa, ale oczywiście trzeba się nastawić na dość długie leczenie.

olej arganowy na zaczerwienienia po trądziku? to jakaś hhmmm chyba niesprawdzona informacja. zgadzam się, że może poprawić stan skóry suchej, zaczerwienionej z tego powodu, ale aby wyleczyć ślady po trądziku potrzeba czegoś, co odnowi nam skórę, odkryje nowe warstwy naskórka. Uważam, że skinoren krem nada się świetnie, bo zawiera kwas azelainowy. zapraszam do przeczytania http://www.laboratoriumurody.pl/foru...za,t11200.html


edit.

kremy wybielające??? jejku, nigdy nie czytałam takich bzdur! kremy wybielające są na przebarwienia po opalaniu, lub takie wynikające z zaburzeń pigmentacji (piegi) i tzw. plamy starcze. kremy wybielające pomagają na melaninę zgromadzoną w naskórku a nie na przebarwienia po trądziku!!! dziewczyny!!!
A czy SKInoren nie wysusza naskorka
Aiszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 14:07   #9
karola_d
Raczkowanie
 
Avatar karola_d
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 251
Dot.: Jak zlikwidowac zaczerwinienia po tradziku?

Niestety wysusza Mam trochę przebarwień na policzku i czole i mi średnio pomógł, ale olej arganowy to już w ogóle na przebarwienia nie wpłynął
Możesz ten skinoren spróbować, albo acnederm, który jest jego teńszym zamiennikiem.
Poczytaj sobie o peelingu migdałowym i innych kwasach. Może tam coś pomocnego się trafi
karola_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.