Liposukcja czy dermomasaż? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-28, 20:08   #1
FullMoon182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Unhappy

Liposukcja czy dermomasaż?


Witam
Odkąd pamiętam (od ok. 12 r.zycia) borykam się z problemem tzw. bryczesów. Na wewnętrznej częsci ud z tyłu, a także z przodu oraz na posladkach, mam nienaturalny nadmiar tkanki tłuszczowej zaczynający się od miejsca nad kolanami. Ćwiczę na siłowni od roku, jadam regularnie i zdrowo, ogólnie mam bardzo ułożony tryb życia, dużo sypiam piję, detoksykuje organizm.
Problem jednak nie zmienia się ani o minimum, wręcz uda powiększają się.
Mam problemy bolą mnie nogi, pękają mi na nich naczynka,( na pośladkach także), żyły są poszerzone i ewidentnie nadwyrężone.

Bardzo mi to przeszkadza.
Zastanawiałam się nad wykupieniem pakietu 10 zabiegów liposukcji ultradźwiękowej z dermomasażem w gabinecie kosmetycznym czy jest to dobre rozwiązanie?Zauwaze po tym jakiekolwiek efekty? jest w stanie pomóc? Ćwiczę regularnie dużo się ruszam dlatego nie boje się że problem zwróci, ale chce go zniwelować żeby móc utrzymywać efekt.

Prosze mi polecic która ze wspolczesnych metod jest najlepsza?
Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc bo mam z tego powodu już depresję.
Przy moich wymiarach:
biust : 90
talia: 70
Biodra 99
udo ma : 60 cm.
Ważę 63 kg mam umięśnioną sylwetkę, brzuch ręce, nogi, niestety ten tłuszcz wszystko przykrywa..
Mam 21 lat i zdiagnozowana chorobę Hashimoto jednak w fazie nie do leczenia gdyz TSH utrzymuje sie w normie czekam aktualnie na endokrynologa - wizyta w pazdzierniku. Zazywam diosminę na obrzęki codzienie smaruję kremami, masaze, prysznice naprzemienne, cwiczenia z nogami do gory - NIC..

BLAGAM O POMOC I RADĘ.
Załamana.
FullMoon182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 20:04   #2
IzaBeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 19
Dot.: Liposukcja czy dermomasaż?

Widzę, że nikt nie udzielił jeszcze odpowiedzi. Myślę, że w tym przypadku liposukcja ultradźwiękowa w połączeniu z dermomasażem powinny pomóc. Nie trzeba od razu kupować 10 zabiegów. Można iść na 1 zabieg i dopiero potem podjąć decyzję o kontynuacji. Już po jednym zabiegu zawsze widać różnicę w obwodzie od 0,5 do 2 cm (czasem więcej) oraz w napięciu i ujędrnieniu skóry.
IzaBeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 21:27   #3
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Liposukcja czy dermomasaż?

ale czy po 1 zabiegu w ogóle będzie widać jakiekolwiek efekty?
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 09:36   #4
IzaBeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 19
Dot.: Liposukcja czy dermomasaż?

Oczywiście, że efekty są już po pierwszym zabiegu. Tylko każdy chce byc szczuplejszy o kilka cm, a nie o 1-2 więc przychodzi na kolejne zabiegi
Oczywiście wypowiadam się na podstawie sprzętu na, którym pracuję
IzaBeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 10:36:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.