moje włosy wołają o brąz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-25, 14:31   #1
zuzkaxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 93

moje włosy wołają o brąz


Witam
Mam czarne włosy, farbowane szamponetką z Joanny 'aksamitna czerń', chciałabym przejść na ciemny brąz, bo czarny wydaje mi się sztuczny, po prostu znudził mi się. Musiałam pofarbować włosy żeby zakryły moje siwe od prostowania miałam je strasznie zniszczone.. ale od jakiegoś czasu o nie dbam, już są w lepszej kondycji

Farbuje je od początku wakacji. Bardzo mi zależy na jak najmniejszym zniszczeniu włosów, a nie wiem jakie są sposoby żeby przejść na brąz. Czy któraś z Was zna właśnie taką metodę, która nie niszczy bardzo mocno włosa? bo one i tak nie są w najlepszej kondycji i nie chce ich 'dobić'. Prosiłabym o jak najdokładniejsze opisanie tych sposobów, oraz o średnią cenę tego. Z góry dziękuję
zuzkaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 15:22   #2
Dagi8118
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: moje włosy wołają o brąz

Cytat:
Napisane przez zuzkaxd Pokaż wiadomość
Witam
Mam czarne włosy, farbowane szamponetką z Joanny 'aksamitna czerń', chciałabym przejść na ciemny brąz, bo czarny wydaje mi się sztuczny, po prostu znudził mi się. Musiałam pofarbować włosy żeby zakryły moje siwe od prostowania miałam je strasznie zniszczone.. ale od jakiegoś czasu o nie dbam, już są w lepszej kondycji

Farbuje je od początku wakacji. Bardzo mi zależy na jak najmniejszym zniszczeniu włosów, a nie wiem jakie są sposoby żeby przejść na brąz. Czy któraś z Was zna właśnie taką metodę, która nie niszczy bardzo mocno włosa? bo one i tak nie są w najlepszej kondycji i nie chce ich 'dobić'. Prosiłabym o jak najdokładniejsze opisanie tych sposobów, oraz o średnią cenę tego. Z góry dziękuję
Cześć. Ja polecam farbę L'oreal ultrarozjaśniającą Recital Preferece Kolory do wyboru Nie niszczy ona zbytnio włosów. Cena ok. 25zł. Moja znajoma tą farbą zeszła z koloru czarnego na średni brąz
Dagi8118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 15:54   #3
zuzkaxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 93
Dot.: moje włosy wołają o brąz

A samej to zrobić czy do fryzjera iść ?
zuzkaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 18:14   #4
zuzkaxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 93
Dot.: moje włosy wołają o brąz

Pomoże któraś? marze o brązie..
zuzkaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 19:13   #5
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: moje włosy wołają o brąz

zuzka wiesz ze jest cos takiego wyszukiwarka?? bardzo duzo jest tematów o zejsciu z czerni
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.