Pomocy. Nie wychodzi mi blond ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-08, 11:27   #1
anuus2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Unhappy

Pomocy. Nie wychodzi mi blond !


Bardzo proszę o pomoc! Jakiś czas temu rozjaśniłam sama włosy i mam taki blond rudawy, następnie fryzjerka nałożyła mi na to blond balejaż i już dużo lepiej to wygląda. Problem jest w tym, że chciałabym sama farbować sobie włosy farbą, a nie rozjaśniaczem. Czy jest jakiś sposób, jakaś farba, która złapie moje odrosty ciemno brązowe na blond ? Nie mam w ogole pojęcia o farbowaniu włosów na jasno, a fryzjerzy mówili mi, że mogę jedynie rozjaśniaczem rozjaśnić włosy, a wiadomo, że od tego niszczą się włosy.
anuus2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 12:17   #2
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pomocy. Nie wychodzi mi blond !

Cytat:
Napisane przez anuus2 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o pomoc! Jakiś czas temu rozjaśniłam sama włosy i mam taki blond rudawy, następnie fryzjerka nałożyła mi na to blond balejaż i już dużo lepiej to wygląda. Problem jest w tym, że chciałabym sama farbować sobie włosy farbą, a nie rozjaśniaczem. Czy jest jakiś sposób, jakaś farba, która złapie moje odrosty ciemno brązowe na blond ? Nie mam w ogole pojęcia o farbowaniu włosów na jasno, a fryzjerzy mówili mi, że mogę jedynie rozjaśniaczem rozjaśnić włosy, a wiadomo, że od tego niszczą się włosy.
mogę cię zapewnić że na pewno rozjaśniacz to złe rozwiązanie sama mam swoje naturalki dość ciemne jakiś taki ciemny ciemny blond jasny brąz i również zaczynałam od fryzjera i pasemek ,ale gdy uzyskałam już taki rudawy blond zaczęłam sama kombinować z włosami i w chwili obecnej mam jaśniutki blond i nie używam rozjaśniacza
mogę Ci polecić kilka farb których możesz spróbować przy Twoich ciemnych naturalach.
1.palette C12 z wodą 12% do kupienia w sklepach sama jej używałam i polecam
2.wellaton 12/0 lub 12/1 z wodą 9% ale podobno też dobrze rozjaśnia
lub z profesjonalnych farb:
-alfaparf ( ja używałam 11.1 i 9 % oks) i do niego woda 9% lub 12% dokupujesz osobno
-koleston perfect i do niego również dokupujesz wodę 9% lub 12% wszystko zależy od tego jak bardzo masz ciemne naturale i jaki chcesz blond uzyskać

jedynie pamiętaj o tym żeby farby z wodą 12% nie nakładać na całe włosy, a tylko na odrost i na koniec farbowania zmalaksuj z wodą z kranu całe włosy na 5 min

mam nadzieje że choć trochę pomogłam
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 14:25   #3
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Pomocy. Nie wychodzi mi blond !

Zapraszam do lektury.Zamykam.


Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.