Jak pieścić chłopaka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-11, 11:16   #1
emiliak4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1

Jak pieścić chłopaka?


Dziewczyny pomóżcie!
Mam 20 lat,a mój chłopak 22. Jesteśmy ze sobą ponad pół roku i już od jakiegoś czasu jesteśmy na etapie pieszczot. Z tym,że to głównie on pieści mnie. Nie dlatego,że ja nie chcę jego tylko po prostu nie mogę się odważyć ,żeby dotknąć go wiadomo gdzie...:/ Ja nie jestem doświadczona w tych sprawach,bo to mój drugi chłopak ,a z poprzednim nigdy nie przeszłam na ten etap. Z kolei mój facet jest już po swoim pierwszym razie ,dlatego też chyba krępuję się bardziej jak mam go tam dotknąć. Boję się,że zrobię to źle,że nie będzie zadowolony,a chcę aby było mu przyjemnie tak jak mi ,kiedy on mnie dotyka. Ostatnio było blisko,poluzował spodnie a ja miałam rękę coraz niżej, ale nie miałam pojęcia jak mam go tam złapać i jeszcze zawołała mnie siostra,więc przerwaliśmy akcję.
Kochane,poradźcie mi. Co mam robić? Jestem kompletnie zielona w tej kwestii,a bardzo chciałabym mieć to za sobą.
emiliak4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:07   #2
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Jak pieścić chłopaka?

Proponuje skorzystac z google , jest ta wiele roznych wskazowek.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:33   #3
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Jak pieścić chłopaka?



a poza tym możesz z nim porozmawiać. powiedzieć, że masz zerowe doświadczenie i by Cię poprowadził, co i jak. każdy człowiek jest inny i lubi trochę co innego.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 13:28   #4
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Jak pieścić chłopaka?

Oj też się wstydziłam za pierwszym razem . O ile z dotknięciem ręką poszło szybko tak z innymi musiałam się napić alko na odwagę.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 13:45   #5
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Jak pieścić chłopaka?

a, i btw - Ty się wstydzisz napisać 'penis', a chcesz się miziać z gościem? pewna jesteś, że jesteś gotowa na życie seksualne?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 14:00   #6
Bllanca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 222
Dot.: Jak pieścić chłopaka?

Rozumiem, że się krępujesz, ale to nie jest skomplikowane na początku po prostu weź jego przyrodzenie do ręki, zaciśnij pajce (zdecydowanie, ale nie z całej siły ) i poruszaj ręką w górę i dół penisa. Na początek na pewno mu wystarczy a potem jak będziecie się siebie uczyć i będziesz bardziej ośmielona to na pewno powie Ci co lubi, Ty też instynktownie będziesz go dotykać inaczej, gdzie indziej.
Bawcie się po prostu nie korzystajcie z gotowych schematów z google tylko cieszcie się swoim dotykiem. Jak seks i pieszczoty są zabawą to są zdecydowanie bardziej satysfakcjonujące niż odtwarzanie w głowie filmików instruktażowych.
Nie musisz być od początku mistrzem peetingu. Nabierzesz wprawy BAWCIE się często i z przyjemnością a nie zastanawiając się nad technikami. RÓB TO NA CO MASZ OCHOTĘ jemu się na pewno spodoba
Bllanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:14   #7
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Jak pieścić chłopaka?

I jeszcze jedno - zabawiajcie się jak jesteście sami w domu. Stres że ktoś wejdzie lub zawoła utrudnia wczucie się w atmosferę
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-12 16:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.