Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-18, 10:20   #691
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
Dziękuję, chyba właśnie czegoś regenerujacego potrzebuje
tak sobie teraz pomyslalam... ja mam cale "poszarpane" wargi sromowe i smaruje sie kremem ze sluzem slimaka od Mizona, moge powiedziec, ze dziala bardzo dobrze, chociaz z ta sluzowka to troche trwa zanim sie zregeneruje
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 13:17   #692
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Pieka mnie wargi sromowe mniejsze, czuję jakby ciągle było tam mega sucho. Jestem na tabletkach i zastanawiam się czy to nie grzybica chociaż nie mam innych objawów oprócz tego pieczenia i uczucia suchości. Lekarza mam na 20. 10 ale warto się zapytać, chociaż wiadomo że się nie wywrozy. Ogolem zaczęło się to pieczenie od momentu jak zaczęłam uprawiać seks bez prezerwatywy (nawet z dużą ilością lubrykantu), wcześniej w prezerwatywie nie działo się nic kompletnie :confused :
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 08:22   #693
donusiaa
wiatr we włosach
 
Avatar donusiaa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 24
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

też miałam problem po zrezygnowaniu z prezerwatyw, ale stosowałam żel mucovagin, bo to działa na zasadzie lubrykantu, a do tego nawilżenia jeszcze regeneruje. Kilka dni stosowałam i dużo większy komfort odczuwałam już przy kolejnych zbliżeniach, więc tego możesz spróbować
donusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 07:19   #694
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Czy ktos wie jak mozna zaradzic bolowi tej okolicy?
Chlopak wszedl jak nie bylam rozgrzana (w wrecz scisnieta), na raz i boli mnie to miejsce lacznie ze skora ktora tam jest u dolu wejscia do pochwy

Smaruje sie aktualnie Alantanem plus, aczkolwiek to jest chyba taki typ przypadlosci co trzeba przeczekac. Nie robic nic i czekac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie.JPG (39,3 KB, 70 załadowań)
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 09:23   #695
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Czy ktos wie jak mozna zaradzic bolowi tej okolicy?
Chlopak wszedl jak nie bylam rozgrzana (w wrecz scisnieta), na raz i boli mnie to miejsce lacznie ze skora ktora tam jest u dolu wejscia do pochwy

Smaruje sie aktualnie Alantanem plus, aczkolwiek to jest chyba taki typ przypadlosci co trzeba przeczekac. Nie robic nic i czekac
Zdarza mi się czasem po ostrzejszym seksie albo po seksie w jakiejś dziwnej pozycji i raczej trzeba to przeczekać, nie znalazłam żadnego sposobu na ten ból. Lepiej zapobiegać, dobrze się rozgrzać przed i nie powinno być problemu.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 09:44   #696
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Zdarza mi się czasem po ostrzejszym seksie albo po seksie w jakiejś dziwnej pozycji i raczej trzeba to przeczekać, nie znalazłam żadnego sposobu na ten ból. Lepiej zapobiegać, dobrze się rozgrzać przed i nie powinno być problemu.
dzieki

denerwujacy jest
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 11:04   #697
frailea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 22
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Hej dziewczyny, może któraś z Was miała podobny problem i wie jak sobie z tym poradzić :/
Półtora miesiąca temu złapałam infekcję i ginekolog przepisała mi globulki- brałam je tyle ile kazała, objawy ustąpiły. Pytałam ją także czy partner także powinien się leczyć, ale ona stwierdziła że jeżeli nie ma symptomów to nie jest to konieczne.
Od kiedy skończyłam brać globulki moje życie intymne zmieniło się w koszmar. Mam wrażenie że chociaż mój partner bardzo się stara nie jestem wystarczająco podniecona i nawilżona, wszystko mnie ociera czy piecze (ciężko mi określić to uczucie). Najgorzej jest na początku stosunku, czasami ból i dyskomfort ustępuje potem a czasem trwa nawet po. Przedtem nigdy nie miałam problemu z nawilżeniem, pomimo tego że ciągle biorę tabletki, więc nie wiem czy to kwestia suchości czy może infekcja nie jest do końca zaleczona.
Moja ginekolog ma urlop i zanim się do niej wybiorę, chciałabym wiedzieć, czy może któraś z Was miała podobny problem i sobie z nim poradziła. Myślałam że skoro nie ma objawów infekcji poza stosunkiem, to może faktycznie jestem zbyt sucha i jakiś żel pomoże.
frailea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-20 12:17:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.