Proszę pomóżcie mi! Lęk przed ciążą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-31, 19:52   #1
Milka6969
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 50

Lęk przed ciążą u niego :c


Witam, mam problem z moim tż. Boi sie ciagle ze wpadniemy. Robilismy to i bylo okey, potem w wakacje zeszle chcialam zrobic mu zart i powiedzialam ze jestem w ciazy i pokazalam zdjecie z usg (bylo to usg ale nerek), i on sie wystraszyl. Ale wspolzylismy dalej. Bylo mi dobrze z nim, po mimo problemow z orgazmem. Z biegiem czasu troche mniej tego bywalo, nie kilka razy dziennie tylko raz na tydzien, roznie. Widujemy sie raz w tygodniu ze wzgledu na odleglosc. Kiedys pisalismy sobie pikantne sms, wysylalam mu zdjecia rozne, jemu sie to podobalo. I ostatnio wyznal mi. Naciskalam i wyznal ze on to robil z przymusu. Nie chcial tego robic ale robil to tylko zebym ja byla zadowolona, nie mial przyjemnosci z tego bo ciagle mial ten lek w glowie, nie mogl sie skupic, ale gral bardzo dobrze, bo ja sie nie domyslilam wogule. Bylo mi przykro ale przynajmniej wiem co jest grane. Nie chce aby sie zmuszal do tego. Powiedzcie co mam robic? :C Kocham go on mnie tez, mowi ze inne formy seksu tak ale nie normalny. Martwi mnie to, bo drazni go ten temat, nie ma juz sms pikantnych, jak mu wysle jakies zdjecie to nie wariuje jak kiedys. Ostatnio bylo troche zle miedzy nami, klocilismy sie troche, ale on twierdzi ze to nie przez to. Prosze powiedzcie mi co mam zrobic, jak go przekonac ze seks w gumce jest bezpieczny? Zawsze jak ma dojsc wychodzi ze mnie i robi to pozamna, kontrolujemy ciagle czy nie pekla, albo czy nie jest peknieta przed uzyciem, ciagle mowie sprawdz itp. Pomócie mi bo nie wiem co robic

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Odrazu mowie, nie ma nikogo, bo kazalam mu powiedizec wszystko szczerze i jestem pewna na 10000% ze to nie kobieta ;c
Milka6969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 20:17   #2
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Cytat:
Napisane przez Milka6969 Pokaż wiadomość
Robilismy to i bylo okey, potem w wakacje zeszle chcialam zrobic mu zart i powiedzialam ze jestem w ciazy i pokazalam zdjecie z usg (bylo to usg ale nerek), i on sie wystraszyl.
Żart na poziomie gimbazy
Po co tak zażartowałaś? Być może facet ma teraz "uraz"
Ile macie lat?
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 20:18   #3
Milka6969
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 50
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

18-19 tak wiem ze glupi zart i zaluje tego bardzo, teraz chce to odkrecic, nie wiedzialam ze az tak to przezyje mocno :/
Milka6969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 20:25   #4
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Moze zacznij brac tabletki antykoncepcyjne, Nie wiem, jakiego "pecha" byscie musieli miec, zeby wpasc stosujac tabsy + gumki


Wyslane z telefonu, przepraszam za brak polskich znakow
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 20:29   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Proszę pomóżcie mi! Lęk przed ciążą

To może tabletki i prezerwatywy jednocześnie?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 20:30   #6
Milka6969
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 50
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

ale czy nie mozna go jakos przekonac ze jednak stosunek przerywany i to z gumka jest bezpieczny? jeszcze gdy kontrolujemy ciagle? nie chce brac tabletek
Milka6969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 20:34   #7
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Cytat:
Napisane przez Milka6969 Pokaż wiadomość
ale czy nie mozna go jakos przekonac ze jednak stosunek przerywany i to z gumka jest bezpieczny? jeszcze gdy kontrolujemy ciagle? nie chce brac tabletek
Porozmawiać może się da i spokojnie wytłumaczyć, ale ja uważam, że on zwyczajnie stracił zaufanie do ciebie.
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-31, 20:34   #8
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Proszę pomóżcie mi! Lęk przed ciążą

Może dobra lekcja wdż? Serio mówie. Pokaż mu jakieś rzetelne artykuły na temat antykoncepcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 20:40   #9
WŁADCZYNI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 221
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Cytat:
Napisane przez Memories90 Pokaż wiadomość
Żart na poziomie gimbazy
Po co tak zażartowałaś? Być może facet ma teraz "uraz"
Ile macie lat?
Biedny misio, dowiedział się skąd biorą się dzieci.
Mnie by zaniepokoiło, że ewentualna ciąża to taki dramat. Mało rokujący partner.
WŁADCZYNI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 20:41   #10
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Cytat:
Napisane przez WŁADCZYNI Pokaż wiadomość
Biedny misio, dowiedział się skąd biorą się dzieci.
Mnie by zaniepokoiło, że ewentualna ciąża to taki dramat. Mało rokujący partner.
No jak ktoś nie chce mieć dzieci to jest to dramat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 20:47   #11
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Cytat:
Napisane przez WŁADCZYNI Pokaż wiadomość
Biedny misio, dowiedział się skąd biorą się dzieci.
Mnie by zaniepokoiło, że ewentualna ciąża to taki dramat. Mało rokujący partner.
Raczej normalne, że 19 latek nie chce mieć póki co dzieci
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-31, 20:51   #12
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Cytat:
Napisane przez WŁADCZYNI Pokaż wiadomość
Biedny misio, dowiedział się skąd biorą się dzieci.
Raczej dowiedział się, że ma partnerkę robiącą sobie podłe żarty jego kosztem
Cytat:
Mnie by zaniepokoiło, że ewentualna ciąża to taki dramat. Mało rokujący partner.
Oczywiście, że to dramat. Zwłaszcza gdy się dzieci nie planuje.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 22:09   #13
Takaonaona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę pomóżcie mi! Lęk przed ciążą

To może być dramat nawet jeśli się ma 30 lat, a się dzieci nie planuje. Moim zdaniem gumki nie są super zabezpieczeniem jeśli kochacie się dość często. Porozmawiaj z nim na temat jego obaw, na temat metod antykoncepcji i wspólnie dojdźcie do jakiegoś rozwiązania. Chyba Ty też nie chcesz mieć dziecka, więc to jest wasza wspólna sprawa.
Jeśli nie tabletki to może plastry antykoncepcyjne?
Takaonaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 22:13   #14
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Cytat:
Napisane przez Memories90 Pokaż wiadomość
Raczej normalne, że 19 latek nie chce mieć póki co dzieci
A jak nie chce mieć w ogóle to też normalne.

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez WŁADCZYNI Pokaż wiadomość
Biedny misio, dowiedział się skąd biorą się dzieci.
Mnie by zaniepokoiło, że ewentualna ciąża to taki dramat. Mało rokujący partner.
O nie. Jestem mało rokującą partnerką. Dla tych wszystkich moich byłych, przyszłych i obecnych, którzy NIE CHCĄ MIEĆ DZIECI. NIGDY.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 22:25   #15
201801161104
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 135
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Gumka ma 97% skuteczności, czyli 3 dzieci na 100 razy? Brzmi to dość absurdalnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201801161104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 23:00   #16
meviare
Raczkowanie
 
Avatar meviare
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 186
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

A moim zdaniem facet jest żałosny. Zachowuje się jakby dopiero, co dowiedział się skąd się biorą dzieci i teraz trzeba go lelkać, że "ojejku, nic się nie stanie". Na wdż nie chodził czy co?
__________________
Enjoy your life!
meviare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 23:16   #17
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Cytat:
Napisane przez meviare Pokaż wiadomość
A moim zdaniem facet jest żałosny. Zachowuje się jakby dopiero, co dowiedział się skąd się biorą dzieci i teraz trzeba go lelkać, że "ojejku, nic się nie stanie". Na wdż nie chodził czy co?
No jak dla mnie autorka sporo przesadziła i moją dziewczyną już by pięć razy nie była, zanim skończyłaby krzyczeć "ŻARTOWAŁAM".

Ale jasne, wszystkiemu winny facet, bo sobie uświadomił, że są konsekwencje i nie ufa swojej partnerce już. Ja bym jej nie zaufała nawet która godzina po czymś takim.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 23:25   #18
meviare
Raczkowanie
 
Avatar meviare
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 186
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No jak dla mnie autorka sporo przesadziła i moją dziewczyną już by pięć razy nie była, zanim skończyłaby krzyczeć "ŻARTOWAŁAM".

Ale jasne, wszystkiemu winny facet, bo sobie uświadomił, że są konsekwencje i nie ufa swojej partnerce już. Ja bym jej nie zaufała nawet która godzina po czymś takim.
Nie popieram żartu autorki, ale każdemu zdarzają się głupie rzeczy. Ja kiedyś przez przypadek niewinnym żartem kogoś obraziłam, a wcale nie miałam takiego zamiaru. Zrywać z powodu żartu? To już dla mnie przesada..

Poza tym ten żart świetnie sprawdził reakcje faceta. gdyby to była prawda to co wtedy? Chłopak chodziłby z nerwicą i zapewne nie wziąłby odpowiedzialności za to dziecko, tylko się ulotnił jak gaz

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

ale to takie typowe zachowanie dla dzieci.. przepraszam, facetów w tym wieku
__________________
Enjoy your life!
meviare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 01:34   #19
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Cytat:
Napisane przez meviare Pokaż wiadomość
Nie popieram żartu autorki, ale każdemu zdarzają się głupie rzeczy. Ja kiedyś przez przypadek niewinnym żartem kogoś obraziłam, a wcale nie miałam takiego zamiaru. Zrywać z powodu żartu? To już dla mnie przesada..

Poza tym ten żart świetnie sprawdził reakcje faceta. gdyby to była prawda to co wtedy? Chłopak chodziłby z nerwicą i zapewne nie wziąłby odpowiedzialności za to dziecko, tylko się ulotnił jak gaz

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

ale to takie typowe zachowanie dla dzieci.. przepraszam, facetów w tym wieku
Jeśli się przejął to właśnie znaczy, że traktuje sprawę poważnie, a teraz nie chce seksu, bo boi się wpadki, bo wie, że ciąża to nie przelewki i nie można się tak po prostu ulotnić. Zwykle faceci, którzy mają to gdzieś sypiają na prawo i lewo z kim popadnie stosując stosunek przerywany jako jedyne zabezpieczenie, a potem znikają jak pojawia się brzuszek. Ewentualnie przy usłyszeniu o ciąży wzruszają ramionami i stwierdzają, że się usunie i po kłopocie (co w tym złego, nie wiem, ale jeśli dziewczyna jest wierząca to taki partner może jej nie odpowiadać).

Dla mnie ten żart jest poniżej wszelkiej krytyki. Naprawdę, niewiele jest żartów o niższym poziomie, a teraz na szybko nawet nie jestem w stanie wymyślić bardziej żałosnego.

Autorko, najpierw mentalnie wyjdź z podstawówki, a potem bierz się za współżycie. Dziecko to odpowiedzialność na całe życie, nie robi się takich kawałów po wyhodowaniu pierwszej dojrzałej komórki mózgowej, po prostu.

Na Allegro można kupić pozytywne testy ciążowe. Twoje żarty mogą nabrać nowego wymiaru, nie musisz dziękować za radę.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-01, 05:33   #20
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

W sumie nie dziwię się, że facet nie ma ochoty na seks w jakimś stopniu miał stabilizację psychiczną, że się zabezpieczają. Wie, że to nie jest 100 procentowe, ale jednak się zabezpiecza. Po czym partnerka odwala numer z beznadziejnymi żartami. To i tak dobrze, że jeszcze jest jego partnerką. Porozmawiajcie, daj mu czas, nie naciskaj na nic, zobaczysz co z tego wyjdzie.

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___

---------- Dopisano o 04:33 ---------- Poprzedni post napisano o 04:30 ----------

Cytat:
Napisane przez meviare Pokaż wiadomość
Nie popieram żartu autorki, ale każdemu zdarzają się głupie rzeczy. Ja kiedyś przez przypadek niewinnym żartem kogoś obraziłam, a wcale nie miałam takiego zamiaru. Zrywać z powodu żartu? To już dla mnie przesada..

Poza tym ten żart świetnie sprawdził reakcje faceta. gdyby to była prawda to co wtedy? Chłopak chodziłby z nerwicą i zapewne nie wziąłby odpowiedzialności za to dziecko, tylko się ulotnił jak gaz

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

ale to takie typowe zachowanie dla dzieci.. przepraszam, facetów w tym wieku
Zależy jaki żart... co innego "masz brudną bluzkę" a co innego "kochanie jestem w ciąży", "kochanie zdechł Ci pies", "kochanie miałam wypadek". Przy 3 ostatnich ktoś raczej nie był by już moim partnerem. Z ludźmi się rozmawia, a nie robi eksperymenty jak się partner zachowa w danej sytuacji.

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___

Edytowane przez _Selina_
Czas edycji: 2017-06-01 o 05:35
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 06:39   #21
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Facet nie chce mieć dzieci, nie jest gotowy, boi się, a Ty zrobiłaś mu wyjątkowo głupi żart i teraz dziwisz się współżyje z Tobą z przymusu?

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2017-06-01 o 06:42
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 07:45   #22
redlady123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 234
Dot.: Proszę pomóżcie mi! Lęk przed ciążą

Żart może był głupi! Ale prawda jest taka, że gumki nie dają 100% pewności!!! Może faceta po tej akcji nagle olśniło, że tak własnie jest a wcześniej miał złudne poczucie bezpieczeństwa. Widocznie zablokował się psychicznie.
Według mnie to z tej sytuacji obydwoje powinniście wyciągnąć pewne wnioski.
Twój facet nie jest dojrzały emocjonalnie, żeby podołać ewentualnej ciąży (która zawsze może się przytrafić). Nie ma to nic wspólnego z ewentualnym uczuciem - można kogoś kochać a nie czuć się gotowym na dziecko - to normalne.
Ty rezygnując z dodatkowego zabezpieczenia (tabletki) sama ryzykujesz, że w przypadku wpadki zostaniesz z problemem bez jego pomocy.

Więc albo możecie się dodatkowo zabezpieczać, abo przestać ze sobą współżyć bo niestety sex to nie tylko przyjemność ale również ewentualne konsekwencje.
redlady123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 07:58   #23
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Mi by sie nie chcialo bawic w przerywany. Atres i zero przyjemnosci. Moze dlatego nie chce?
Moze pomysl nad jakims hormonalnym zabezpieczeniem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 08:06   #24
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Proszę pomóżcie mi! Lęk przed ciążą

Dla mnie żart poniżej krytyki. Równie dobrze zażartować ,,Skarbie, mama Ci umarła", ,,Skarbie, mam raka".
Serio? Są żarty i ,,żarty". Mega słabe zachowanie. Jeszcze jakiś lużny komentarz w stylu ,,O, coś mi niedobrze, może w ciązy jestem" to spoko, ale podsuwanie jeszcze USG pod nos? WTF?!?!
Ja bym chyba straciła zaufanie do takiego partnera w ogóle jako do człowieka. Nie tylko w sprawach łózkowych.

Edytowane przez Azhaar
Czas edycji: 2017-06-01 o 08:08
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 08:27   #25
CzerwonaMysz
Raczkowanie
 
Avatar CzerwonaMysz
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 54
Dot.: Proszę pomóżcie mi! Lęk przed ciążą

Żart rzeczywiście był nie na miejscu, ale w sumie tak całkiem na złe mu to nie wyszło. Oczywiste jest, że jeśli uprawia się seks, można zajść w ciążę, więc jego reakcja z tym, że teraz tak się tego boi, wygląda dla mnie tak, jakby wcześniej w ogóle tego nie brał pod uwagę i gumka była dla niego pewnością, że na pewno dzieci nie będzie.
Ja bym pogadała z nim na temat innych metod antykoncepcji, tak żebyście się oboje czuli pewniej, ale też ogólnie o podejściu do sprawy hipotetycznej ciąży.
CzerwonaMysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 09:50   #26
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Proszę pomóżcie mi! Lęk przed ciążą

Cytat:
Napisane przez CzerwonaMysz Pokaż wiadomość
Żart rzeczywiście był nie na miejscu, ale w sumie tak całkiem na złe mu to nie wyszło. Oczywiste jest, że jeśli uprawia się seks, można zajść w ciążę, więc jego reakcja z tym, że teraz tak się tego boi, wygląda dla mnie tak, jakby wcześniej w ogóle tego nie brał pod uwagę i gumka była dla niego pewnością, że na pewno dzieci nie będzie.
Ja bym pogadała z nim na temat innych metod antykoncepcji, tak żebyście się oboje czuli pewniej, ale też ogólnie o podejściu do sprawy hipotetycznej ciąży.
Ja to odbieram bardziej, że on nie ma ochoty na seks z osobą, która sobie z niego zakpiła. Mogę mieć mylne odczucia. Nie wiadomo co w ramach kolejnego żartu wymyśli może bliźniaki

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 09:54   #27
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Cytat:
Napisane przez turtlethere Pokaż wiadomość
Gumka ma 97% skuteczności, czyli 3 dzieci na 100 razy? Brzmi to dość absurdalnie.


http://www.ponton.org.pl/en/strona/s...pobieganiu-hiv
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 09:58   #28
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Proszę pomóżcie mi! Lęk przed ciążą

Żart dość prymitywny, tematyka do żartowania też kiepska (osobiście zastanawiałabym się czy partner od takich jazd to aby normalny jest).
Jednak myślę, że to tylko jeden powód niechęci do seksu u chłopaka Autorki - drugi to ten nieszczęsny stosunek przerywany - ani to seks, ani antykoncepcja, zero przyjemności, więc nic dziwnego, że nie chce. Też bym nie chciała w takiej sytuacji.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 10:08   #29
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Cytat:
Napisane przez meviare Pokaż wiadomość
A moim zdaniem facet jest żałosny. Zachowuje się jakby dopiero, co dowiedział się skąd się biorą dzieci i teraz trzeba go lelkać, że "ojejku, nic się nie stanie". Na wdż nie chodził czy co?
Zgadzam sie

Nie chcialabym byc (i nie bylabym) z facetem, ktory nie chce ze mna uprawac sexu. Nope.
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 10:09   #30
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Lęk przed ciążą u niego :c

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
Zgadzam sie

Nie chcialabym byc (i nie bylabym) z facetem, ktory nie chce ze mna uprawac sexu. Nope.
Co nie zmienia faktu, że żart był żenujący i sama chwilę miałabym opory przed seksem z taką partnerką
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-05 22:01:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.