Jak dbać o taki rodzaj włosów ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-12, 09:58   #1
Omexia
Omexia
 
Avatar Omexia
 
Zarejestrowany: 2018-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5
Unhappy

Jak dbać o taki rodzaj włosów ?


Hej Wizażanki,
Jak w temacie, mój problem, to dbałość o włosy, kompletnie sobie z tym nie radzę. Kiedyś zawsze je prostowałam, ale teraz mam tego dość i chciałabym doprowadzić moje włosy do kultury w naturalnym ułożeniu. ��
Na zdjęciu są po wyczekaniu na półmokro.
Gdzieś wyczytałam ze mojego rodzaju włosów nie czesze się na sucho, wiec przestałam, ale rano budząc się z kołtunem we włosach, nie było za miło. Ogólnie przeczesanie rękoma jakoś mnie nie satysfakcjonowało, może kwestia przyzwyczajenia?
Mam nawilżać i później czesać ? (Jeśli chodzi o dni bez mycia.)
Zaczęłam tez stosować olej kokosowy, efekty nie takie złe, ale tylko na świeżo po myciu. :/








Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-04-11 o 14:54 Powód: Przywrócenie postu. Nie usuwamy wątków.
Omexia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 17:13   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak dbać o taki rodzaj włosów ?

Cytat:
Napisane przez Omexia Pokaż wiadomość
Hej Wizażanki,
Jak w temacie, mój problem, to dbałość o włosy, kompletnie sobie z tym nie radzę. Kiedyś zawsze je prostowałam, ale teraz mam tego dość i chciałabym doprowadzić moje włosy do kultury w naturalnym ułożeniu. 😅
Na zdjęciu są po wyczekaniu na półmokro.
Gdzieś wyczytałam ze mojego rodzaju włosów nie czesze się na sucho, wiec przestałam, ale rano budząc się z kołtunem we włosach, nie było za miło. Ogólnie przeczesanie rękoma jakoś mnie nie satysfakcjonowało, może kwestia przyzwyczajenia?
Mam nawilżać i później czesać ? (Jeśli chodzi o dni bez mycia.)
Zaczęłam tez stosować olej kokosowy, efekty nie takie złe, ale tylko na świeżo po myciu. :/







Włosów kręconych nie czesze się na sucho, bo rozluźnia się tym skręt i robi się bezkształtna szopa. Zdjęcia się nie wczytały, więc trudno powiedzieć, co u Ciebie jest problemem. Jeśli rzeczywiście masz kręcone włosy, to dla Ciebie jest podforum dla kręconych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-12 18:13:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.