Smokey?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-17, 18:08   #1
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Wink

Smokey??


Witam,

makijaż zrobiony z nudy, zainspirowany makijażami na youtubie . Taki sobie czarny smokey.

Bez zdjeć twarzy bo się nie nadaje dzisiaj xD do zdjeć....

Kosmetyki: Jakiś grafitowy no name cień do powiek, czarno-biała kredka Rimmel, czarne cienie z paletki, szare cienie z paletki, tusz MF 2000 Calorie... (Clubbing mi nie przychodzi z Allegro )


Miłego oglądania.
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:14   #2
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Smokey??

Super podkreślone oczko i ten kolor tęczówek...
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 19:33   #3
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Smokey??

sliczny makijaz oka... po prostu cudo
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 19:35   #4
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Smokey??

Piękny makijaż i te oczy... Ten kolor
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 19:48   #5
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Smokey??

Pięknie zazdroszczę, ja nie umiem się przełamać i użyć tak ciemnych cieni i żałuję, że nie ma całej buzi!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 20:12   #6
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Smokey??

pięknyy jest
mi brakuje zdjęć buźkii
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 20:51   #7
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Smokey??

Dziękuję za takie piękne komentarze

Dorzucam jedno zdjęcie twarzy ale odrazu mówię że jest goła! Nic zzero kompletnie. Nawet różu nie ma xD

Usta: Zmieszane dwie pomadki jedna WIBO jakaś tak nie pamiętam i miss sporty Sheer lipstick nr071.

PS. Mój TŻ i 'przyszła' teściowa twierdzą, że kreski wewnątrz oka mi je zmijszają a w tym make upie tego nie czuje! xD ocencie XD
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 20:56   #8
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Smokey??

napewno kreski wewnątrz zmniejszają oko
może troszkę za dużo dzieje się na dolnej powiece?
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 08:11   #9
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Smokey??

sharlottek, wiem tylko widzisz ja mam małe oczy. I odradzają mi takie kreski wewnątrz a w rtm make upie nie czuję żebym sobie oczy zmiejszała. xD
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 08:30   #10
dorotta50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 119
Dot.: Smokey??

Zauważyłam, że bez względu na to czy makijaż jest świetny czy też wogóle do typu urody nie pasuje wszystkie piejecie z zachwytu - ja myślę, że pokazując makijaż autorka oczekuje szczerej opinni, aby poprawić coś w wyglądzie.
Ten makijaż totalnie nie pasuje do tych oczu - jeszcze je pomniejszył i spowodował że oczy jeszcze bardziej schowały się w powiekach. Te oczy powinny być malowane techniką, która je powiększy i wyciągnie.
Niestety ten makijaż nie ma też nic ze smoky - oczy zostały po prostu zapaćkane. Ale ucz się, próbuj dalej - wykorzystaj tu step by step
dorotta50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 09:20   #11
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Smokey??

Cytat:
Napisane przez dorotta50 Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że bez względu na to czy makijaż jest świetny czy też wogóle do typu urody nie pasuje wszystkie piejecie z zachwytu - ja myślę, że pokazując makijaż autorka oczekuje szczerej opinni, aby poprawić coś w wyglądzie.
Ten makijaż totalnie nie pasuje do tych oczu - jeszcze je pomniejszył i spowodował że oczy jeszcze bardziej schowały się w powiekach. Te oczy powinny być malowane techniką, która je powiększy i wyciągnie.
Niestety ten makijaż nie ma też nic ze smoky - oczy zostały po prostu zapaćkane. Ale ucz się, próbuj dalej - wykorzystaj tu step by step

Droga Doroto. Troszkę tutaj generalizujesz i wszystkich wrzucasz do jednego worka, co strasznie mi się nie podoba. Nie tworzymy tutaj żadnego kółka wzajemnej adoracji zachwycając się nad każdym makijażem, przejrzyj większość makijaży, zobaczysz, że są też wypowiedzi krytyczne. Weź także pod uwagę to, że większość z nas nie jest dyplomowanymi wizażystkami po szkołach i kursach, uczymy się makijażu tak naprawdę tutaj, stąd nie zawsze nasze wypowiedzi są "profesjonalne". Większość z nas jedynie przedstawia swoją subiektywną opinię, często czy się makijaż podoba czy nie. Jednemu podoba się złoto a innemu co innego...
Jasne jest, że wszystkie z nas pokazując tutaj makijaże, chcą usłyszeć szczerej opinii czy jest ok, czy nie jest ok, a jak jest źle, to co należy poprawić... I staramy się to pisać. Pamiętam Ciebie z innego wątku gdzie skomentowałaś makijaż emotką: "". Czy taką wypowiedź uważasz za wyczerpującą?
Dodatkowo gdybyś przeczytała cały wątek zauważyłabyś, że pojawiły się opinie o tym, że kreska zmniejsza oko, sama autorka to powiedziała.
Więc bardzo bym Ciebie prosiła o niegeneralizowanie wszystkich i wszystkiego.


Jeżeli chodzi o makijaż oka: Oko jest starannie pomalowane , chociaż ja osobiście troszke wyżej wyciągnęłabym cień do góry. Kreska wewnątrz oka generalnie pomniejsza oko, jednak po zamieszczonych przez Ciebie zdjęciach trudno powiedzieć, czy taki efekt uzyskałaś na swojej buzi.
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 09:55   #12
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Smokey??

dorotta50, rozumiem że nie każdemu sie podoba to co zrobiłam. Uwierz mi, że to jest smokey, i oczy nie zostały napaćkane. Co do smokeyów mam jakiekolwiek doświadczenie.

Zastanawia mnie jedno. dorotta50 dlaczego nie widzisz u nikogo żadnego pozytywnego elementu w makijażu? Ciekawe czy masz tyle doświadczenia, taką świetną technikę by oczerniać wszystkich. Może pokaż mi kiedyś na czym polega prawdziwy smokey, zrób mi stepa. Będę wdzieczna.

Nie oczekuję od każdego super extra pozytywnych opini. W poprzednich makijażach dziewczyny ofukały mnie za sklejone rzęsy. Przyznaję, że dopóki nie mam dobrego tuszu moje rzęsy by w ogóle zaistniały muszą wyglądac tak jak wyglądają. I całą tą krytykę przyjełam pokornie.

Zgadzam się z cała wypowiedzią Ferrou.

Dziękuję za wszystkie komentarze.
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 10:27   #13
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Smokey??

Wyszedł piękny, klasyczny smokey. Prześlicznie
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:13   #14
NATALENKA100
Raczkowanie
 
Avatar NATALENKA100
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 413
GG do NATALENKA100
Dot.: Smokey??

Fantastyczny,makijaż
NATALENKA100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:25   #15
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Smokey??

ojoojoj również mi się nie podobają wypowiedzi doroty50 ale szczerze mówiąc to siusiam na to cieplutkim moczem

moim zdaniem smokey bardzo udany, moze faktycznie cień troszke bardziej bym wyciągneła do góry ale poza tym bardzo mi się podoba i mówię to szczerze (dla wiadomości wiadomo kogo) oko nie jest zapaćkane bo cień bardzo starannie nałożony, nie obsypany,nie ma prześwitów bardzo ładny i udanu makijaż
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:07   #16
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Smokey??

Szczerze mówiąc nie czytałam wypowiedzi innych, ale teraz je przejrzałam. Nie zgadzam się kompletnie z postem doroty50.

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
ale szczerze mówiąc to siusiam na to cieplutkim moczem
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:06   #17
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Smokey??

mi sie podoba na pewno nie jest pomazane byle jak i napackane-czarnym cieniem trzeba dobrze operowac,podoba mi sie kolorek oczkow
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 17:01   #18
dorotta50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 119
Dot.: Smokey??

[quote=[B]OE6;[/b]7923157] napisała:

"dorotta50,Zastanawia mnie jedno. dlaczego nie widzisz u nikogo żadnego pozytywnego elementu w makijażu? Ciekawe czy masz tyle doświadczenia, taką świetną technikę by oczerniać wszystkich. Może pokaż mi kiedyś na czym polega prawdziwy smokey, zrób mi stepa. Będę wdzieczna."


Jesteś tego pewna, że wogóle oczerniam? A może mi wskażesz gdzie i kogo? Wiesz, gdybyś przejrzała moje oceny makijaży to byś tego nie napisała.

A stepa ci nie zrobie bo ci wogóle smokey nie pasuje - rozumiesz to? NIE PASUJE.
Ładnie ci w niebieskim czy zielonym /poprzednie zdjęcia/ ale nie w tym. Makijaż ma cię upiększyć, nie odwrotnie. A tu się nasłuchasz: och piknie - ślicznie i póżniej sama w to uwierzysz.

Ferrou - sory masz rację nie powinnam uogólniać - więc przepraszam sharlottek, która nieśmiało zauważyła pomniejszenie oczu
A tamten emotkowy komentarż był z rozpędu za jakąś wizażanką - po prostu myślałam że tak można odpowiedzieć , że mi się nie podoba- póżniej go wyjaśniłam.

Natomiast do wypowiedzi glizdy i jej klakierów nie będę się ustosunkowywać - szczające towarzystwo omijam z daleka
dorotta50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 17:29   #19
7minutesinheaven
Raczkowanie
 
Avatar 7minutesinheaven
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 428
Dot.: Smokey??

A mnie się podoba! Lubię smokey'e, nawet bardzo i według mnie ten prezentowany wyżej jest bardzo starannie wykonany.
__________________
Dil da mamla hai dilbar.

http://gadane-po-babsku.bloblo.pl/

-czyli co w głowie może siedzieć.
7minutesinheaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 10:20   #20
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Smokey??

No cóż, kreska po wewnętrznej stronie faktycznie pomniejsza oko, ale nie sposób ocenić wpływu tego makijażu, kiedy nie widać zdjęć całej buzi. (Nie liczę tego zdjęcia, gdzie patrzysz do góry, bo przy takim ujęciu to nawet ja mam małe oczy). Smokey to jest i nie mam, co do tego żadnych wątpliwości, wyciągnęłabym ciut wyżej cień i roztarłabym jakimś jaśniejszym (może czerwienią, fioletem, brzoskwinią, co komu pasuje).
Ogólnie rzecz ujmując - podoba mi się i już
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:21   #21
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Smokey??

[quote=dorotta50;7928341]
Cytat:
Napisane przez [B
OE6;[/b]7923157] napisała:


Natomiast do wypowiedzi glizdy i jej klakierów nie będę się ustosunkowywać - szczające towarzystwo omijam z daleka
bardzo cieszy mnie ze nie będziesz bo akurat opinie osób o tak niskiej kulturze mnie nie ciekawią...

i upieram się przy tym ze makijaż jest świetny i moze nie pasuje dorotce lub sama nie umie go wykonać(step mogła by zrobić dla innych wizażanek chyba ze jej zdaniem nie pasuje smokey nikomu tylko jej)

makijaż jest super i do ciebie baaaardzo pasuje moim zdaniem
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 13:03   #22
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Smokey??

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
No cóż, kreska po wewnętrznej stronie faktycznie pomniejsza oko, ale nie sposób ocenić wpływu tego makijażu, kiedy nie widać zdjęć całej buzi. (Nie liczę tego zdjęcia, gdzie patrzysz do góry, bo przy takim ujęciu to nawet ja mam małe oczy). Smokey to jest i nie mam, co do tego żadnych wątpliwości, wyciągnęłabym ciut wyżej cień i roztarłabym jakimś jaśniejszym (może czerwienią, fioletem, brzoskwinią, co komu pasuje).
Ogólnie rzecz ujmując - podoba mi się i już
Dokładnie tak. Nie rozumiem skąd te opinie, że makijaż nie pasuje, czy pomniejsza oko, jak po pierwsze nie widać dokładnie twarzy a zdjęcie oka też jest pod dziwnym kątem.

Oceniając jednak technikę, która jest bardzo dobrze widoczna na zdjęciach, uważam, że makijaż został wykonany bardzo dobrze - świetny dobór kolorystyki, przejścia. Bardzo starannie nałożony cień. Zwróć tylko uwagę na precyzyjniejsze nakładanie tuszu. Panuje tam jakiś bałagan w tych rzęskach
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 13:20   #23
dorotta50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 119
Dot.: Smokey??

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
ojoojoj również mi się nie podobają wypowiedzi doroty50 ale szczerze mówiąc to siusiam na to cieplutkim moczem
rzeczywiśie masz baaaaardzo wysoką kulturę.........
dorotta50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 13:38   #24
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Smokey??

Dziękuję wam wszystkim.


Aga Z, jak już kiedys mówiłam i mi mówiono mam do bani tusz. Staram się go dobrze nakładac ale nic to nie daje. Może jak będę miała nowy tusz (który idzie pocztą już trochę czasu, przez te strajki listonoszy) to może moje rzęsy zyskaja cos xD.

I błagam dziewczyny o spokój. Komuś może się nie podobac mój makijaż i ma do tego prawo. Jeśli to byłaby osoba której zdanie liczyło by się na tym forum, miała jakiekolwiek doświadczenie i pokazałaby odpowiednią technikę itp, to może i bym się przejęła tą wypowiedzią.

I dziękuję również za obronę
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.