Blond wlosy a brazowe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 23:52   #1
sonnenschein122605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2

Blond wlosy a brazowe?


Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem tutaj nowa i nie wiem czy dobrze robie ze zakladam nowy watek, jak mi sie po uszach nie oberwie od admina to bede dumna z odwagi

wiec moj problem polega na tym, ze mam blond farbowane wlosy (pasemka) a chcialabym ciemny brazowy. Nie wiem czy bedzie mi pasowal - boje sie niebieskie oczka i jasna karnacje, ale opalam sie szybko. Zadnych naczynek itp. Nie chce wygladac sztucznie, a z blondu chce zejsc bo baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo niszczy wlosy.

pozdrawiam cieplo
__________________
sonnenschein122605
sonnenschein122605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 11:08   #2
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Blond wlosy a brazowe?

jako, że jesteś nowa zapoznaj się z regulaminem

Po pierwsze wątek mogłaś założyc na forum metamorfozy.
Po drugie, na podstawie czego mamy Ci doradzić? Opisu? Jeżeli chcesz uzyskać poradę to zdjęcie jest to dobre zdjęcie jest podstawą. Nie jesteśmy wróżkami

Pozdrawiam
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 19:47   #3
Kasia212
Raczkowanie
 
Avatar Kasia212
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 30
GG do Kasia212
Dot.: Blond wlosy a brazowe?

Cytat:
Napisane przez sonnenschein122605 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem tutaj nowa i nie wiem czy dobrze robie ze zakladam nowy watek, jak mi sie po uszach nie oberwie od admina to bede dumna z odwagi

wiec moj problem polega na tym, ze mam blond farbowane wlosy (pasemka) a chcialabym ciemny brazowy. Nie wiem czy bedzie mi pasowal - boje sie niebieskie oczka i jasna karnacje, ale opalam sie szybko. Zadnych naczynek itp. Nie chce wygladac sztucznie, a z blondu chce zejsc bo baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo niszczy wlosy.

pozdrawiam cieplo
faktycznie, zdjęcie dużo by pomogło, ale...ja jestem osobą odpowiadającą Twojemu opisowi. Niebieskie oczy, bardzo jasna karnacja, nawet kilka piegów mam i do tego opalam się na brązowo....i mam farbowane włosy na orzechowy brąz (najczęściej farbuje z Joanna Naturia, moim zdaniem nie niszczy tak włosów jak np zniszczył mi Schwarzkopf). Z natury mam ciemne blond włosy i wydaje mi się, że brąz jak najbardziej pasowałby. Dla przybliżenia mojej palety barw dodam, ze jest mi dobrze w tzw zimnych kolorach. P.S. a ja dla przekory chciałabym rozjaśnić włosy a się poprostu obawiam, że będę wyglądać jak przysłowiowa "śmierć na chorągwi". Powodzenia w zmianie wizerunku
Kasia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.