Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz. 3 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-01, 07:49   #3901
lemango
Przyczajenie
 
Avatar lemango
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 17
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Dziękuję bardzo za odpowiedź
lemango jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 22:56   #3902
katsux3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

hej! bylibyście w stanie powiedzieć mi conieco o kierunku biologia na przyrodniczym? Jakie przedmioty, jaki poziom itp.
katsux3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 11:04   #3903
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

dziewczyny, czy w wakacje dziekanat WIKŚIG jest otwarty w standardowych godzinach?
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 16:52   #3904
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy w wakacje dziekanat WIKŚIG jest otwarty w standardowych godzinach?
Z tego co pamiętam to nie przez całe wakacje. Coś mi świta, że od września zaczyna pracę - ale może coś się zmieniło
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 09:25   #3905
amella9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 36
GG do amella9
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Witajcie

Jest tutaj ktoś może z kierunku magisterka- Techniki laboratoryjne (biologia) ? i powie coś o tym kierunku ?

pozdrawiam
amella9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 21:42   #3906
Beatka2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 38
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Witam serdecznie! Mam kilka pytań do osób, które już studiowały lub też studiują.

1. Opłaty za akademik, mam tu na myśli czynsz, wypłacamy na konto wygenerowane podczas rekrutacji na dany kierunek? Z tego co wiem na kaucję za pierwszy rok jest odrębne konto. Jednak co z czynszem? Dowiem się dopiero na miejscu, gdzie będę musiała wpłacać pieniądze czy jest to już zapisane? Nie chciałabym wpłacać co miesiąc prawie pół tysiąca na złe konto.

2. Od kiedy można składać podania do akademika? Chciałabym to zrobić jak najszybciej to możliwe, żeby mieć pewność co do przyjęcia mnie.
Beatka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 22:19   #3907
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Beatka2000 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie! Mam kilka pytań do osób, które już studiowały lub też studiują.

1. Opłaty za akademik, mam tu na myśli czynsz, wypłacamy na konto wygenerowane podczas rekrutacji na dany kierunek? Z tego co wiem na kaucję za pierwszy rok jest odrębne konto. Jednak co z czynszem? Dowiem się dopiero na miejscu, gdzie będę musiała wpłacać pieniądze czy jest to już zapisane? Nie chciałabym wpłacać co miesiąc prawie pół tysiąca na złe konto.

2. Od kiedy można składać podania do akademika? Chciałabym to zrobić jak najszybciej to możliwe, żeby mieć pewność co do przyjęcia mnie.
Studiowałam już jakiś czas temu + ostatnie lata mieszkałam w akademiku politechniki (był tańszy i miał lepszy internet ), ale postaram się pomóc.

1. Na stronie w sekcji dla studentów masz "na skróty" i tam "Konta studenckie" -> "Wirtualne konta bankowe dla domów studenckich". Wypełniasz formularz (student/ kandydat na studia, który DS, kaucja/ opłata za zakwaterowanie itd) i generuje Ci konto, na które robisz opłaty związane z akademikiem. Nie pamiętam, jak jest z kaucją na pierwszym roku.

2. Nie wiem, podejrzewam, że jak zostaniesz przyjęta, ale pewności nie mam. Polecam zadzwonić do działu spraw studenckich i dowiedzieć się jak jest na pewno u źródła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-29 23:19:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.