Dokument "Chłopaki do wzięcia" - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-13, 13:25   #4231
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
dlaczego pisze, że to konto jest usuniete a sa dodawane z niego posty?
Wczoraj nie było usunięte.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 13:43   #4232
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Wczoraj nie było usunięte.
Bylo juz przed wczoraj. A podobno na wizazu nie da sie usunac konta? To jak to jest?
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 13:50   #4233
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Kiedyś się nie dało,bo się głupio tłumaczyli, że to by rozwalało wątki. Może ktoś w końcu znalazł sposób na tą straszną "trudność" i nie trzymanie dla statystyk martwych dusz.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 14:50   #4234
Kruk Czarny
Zakorzenienie
 
Avatar Kruk Czarny
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Przeworsk-> Rzeszów-> Lublin
Wiadomości: 3 776
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Kiedyś się nie dało,bo się głupio tłumaczyli, że to by rozwalało wątki. Może ktoś w końcu znalazł sposób na tą straszną "trudność" i nie trzymanie dla statystyk martwych dusz.
Można usunąć konto. I ile wiem trzeba napisać do "wizazu" o to.

Dołączam do Was, szkoda że tak późno trafiłam na ten wątek, chdw to jestem z moich ulubionych programów
Kruk Czarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 18:38   #4235
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Bylo juz przed wczoraj. A podobno na wizazu nie da sie usunac konta? To jak to jest?
Przedwczoraj było usunięte inne konto. I tak jak pisze Kruk Czarny od jakiegoś czasu jest możliwość usunięcia konta.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 20:13   #4236
guantanamo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Witam. Jestem nowa aczkolwiek wątek na forum o tematyce chłopaków do wzięcia przeczytałam chyba w całości. Zgodzę się z większością tutaj, że pewnych osób nie powinno się juz pokazywać w tym serialu w związku na nazwijmy to szczerze pokazywaną patologię no ale cóż zrobić... Tyle naszego co sobie pogadamy, popiszemy. A skoro o patologii mowa to kilka osób pisało, że Kampio działa na nich jak płachta na byka (może nie dosłownie ale drażni okropnie) a ja wam jeszcze bardziej podrażnię wnętrzności. Otóż przypadkiem trafiłam na jego profil na portalu dla randkujących inaczej czyli dawnej "sexfotce". Normalnie uwierzyć nie mogłam, że trafię na coś takiego. Zapytacie pewnie skąd wiem o czymś takim ano wiem bo latek temu kilka na chwilę założyłam tam konto (stronka wtedy nazywała się ☠☠☠☠☠☠☠☠) ale tam jak doda się chociażby jedno zdjęcie, nawet kawałek ciała to od razu napaleni faceci zapychają Ci skrzynkę wiadomościami często obleśnymi a często też typu kopiuj-wklej czyli do kazdej to samo. Po paru latach z ciekawości chciałam sprawdzić czy istnieje ta strona i okazuje się że tak ale pod inną nazwą. Wchodzę, szperam i okazuje się że on tam ma profil. Nawet na takiej stronce.
guantanamo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 06:11   #4237
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

I co publikuje nagie foty haha? Jest na co popatrzeć?
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-14, 10:34   #4238
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Co ta Angelika tak tego szwagra stalkuje na swoim fb;D
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 13:20   #4239
guantanamo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Nie wiem czy ma nagie foty bo ma album prywatny do którego dostęp mają tylko jego znajomi na profilu. Ogólnie żeby zobaczyć coś to trzeba się tam zalogować na tym portalu bo tak to wszystko zamazane jest. Natomiast na profilu ma zdjęcia takie normalne aczkolwiek te jego zdjęcia "z góry", dziubki i brwi raczej chyba nie zasługują na miano normalnych...
guantanamo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 13:58   #4240
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

O Marek juz nie ma na fb zdjęc z dziewczyna
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 07:22   #4241
201707171038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 948
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Co ta Angelika tak tego szwagra stalkuje na swoim fb;D
Jakiego szwagra?

Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka
201707171038 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 10:10   #4242
guantanamo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

W ogóle na profilu tej Angeliki to taki można powiedzieć śmietnik zauważyłam ostatnio. Kobieta dojrzała ale chyba nie psychicznie. Co chwila wrzuta jakiejś piosenki, zdjęć masa jak u niektórych nastolatek no a na dodatek ten upodobany kolor, który jej akurat nie pasuje moim zdaniem.
guantanamo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 15:30   #4243
BOZENA05
Raczkowanie
 
Avatar BOZENA05
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 43
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Andzelika przypomina mi z twarzy Jasia Fasole , inteligencją chyba nawet też podobna ...
BOZENA05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 16:23   #4244
201707171038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 948
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Jaś fasola już był przdrabiany
201707171038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 23:05   #4245
natalkaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

no w tym różowym, co w programie w odcinku byla
natalkaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 12:01   #4246
Italia_
Raczkowanie
 
Avatar Italia_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 363
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ta co jest z Miśkiem ? 😁
Italia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 12:47   #4247
Enigmatycznaaa
Raczkowanie
 
Avatar Enigmatycznaaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 85
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Patrzcie co znalazłam

"Chce ostrzec wszystkie dziewczyny przed Michalem kucharzem ( ten od zielonej herbaty i zdrowego odzywiania). Dziewczyny nie dajcie sie jemu oszukac. On jest zwyklym naciagaczem. Po drugie choruje na schizofrenie. Poznalam go,przyjechal do mnie i mieszkal u mnie przez jakis czas. Przez caly ten czas od samego poczatku pisal z innymi kobietami. Raz napisalam do jednej z nich i po prostu okazalo sie ze kazdej pisal to samo: ze wciaz jest sam i szuka kobiety. Mieszkal u mnie za darmo, mial rozbita szbe w aucie,byl bez pracy,wstawilam mu ta szybe,zaplacilam,utrzymyw alam go,a on obiecal ze jak znajdzie prace to wszystko mi odda,bo sam prosil mnie czy mu pozycze na ta szybe,a on co zrobil? Znalazl prace,zarobil i tyle go widzialam i kasy mi nie oddal,nawet zwyklego dziekuje nie uslyszalam. Za to potrafi dokladnie obrazic i wyzwiskami rzucac. On wogole nie nadaje sie do zycia poniewaz ze schi,ofrenikami ciezko sie zyje. Dziewczyny nie mozecie korzystac z OPS-u bo u niego to znaczy patologia,nie mozecie wychowywac dzieci bez ojca bo to patologia,nie mozecie byc po zadnych przejsciach zyciowych bo to patologia,aaa i koniecznie musicie pracowac bo jezeli nie pracujecie to znaczy ze jestescie niezaradni zyciowo, no i oczywiscie nie mozecie jesc schabowego czy rosolu bo to strasznie niezdrowe jest,nawet wody nie pijcie. Dla niego kobieta musi pracowac na wysokim stanowisku,nie miec dzieci ( ewentualnie z nim moze miec), i nie moze miec zadnych problemow, ( doslownie zadnych). No z takim podejsciem to on nie znajdzie kobiety. Kazdy cos przeszedl w swoim zyciu,kazdy ma jakies tam problemy. Ale to tyle co chcialam Wam napisac, jezeli ktoras z Was miala z nim do czynienia i takze go poznala i wie jaki on jest, to dajcie znac,opiszcie jak to bylo u Was, czy tez Was oszukal? Tak jak mnie? Ja powiem krotko: to jak ktos pokazuje siebie w telewizji nie znaczy ze taki jest,prosty przyklad na Michale: w telewizji spoko gosc,a w rzeczywistosci ma swoje za uszami i to naprawde wiele. Ciekawa jestem ile kobiet juz oszukal."

Tutaj kilka odpowiedzi do tej wypowiedzi:
"Co ty gadasz? gadałam z michalem on jest najlepszym facetem jaki moze byc .... szuka dziewczyny my jestesmy przyjaciolmi i zycze mu najlepiej , macie do niego nr i sami go zapoznajcie 516195643 bardzo mi sie podoba michal ale zdrowie mi nie pozwala na zwiazek z takim zaradnym mezczyzna czula bym sie zle naprawde fajny chlopak i odniose sie do tego psychiatryka : nie siedzial w zadnym psychiatryku i normalnie pracuje"

Droga Oszukana, a jak Michał Cie obraził? Wyzywał Cię? Nie znam go od tej strony, dlatego mnie to zdziwiło. Ja też korzystam z pomocy OPS, ale nie uważam, że to patologia. Jak długo u Ciebie mieszkał? Coś się stało, że uciekł, czegoś się przestraszył? Ehh tak trzeba uważać :/

"Stalo sie to ze bedac ze mna,pisal i umawial sie z innymi kobietami,a w psychiatryku siedzial,i teraz znowu siedzi,mam jeszcze jego papiery."

"Rozmawialam z nim,z Michalem.W porzadku facet,mily,kulturalny.Naw iazalam z nim kotnakt telefoniczny.Jest super facetem.mamy zamiar sie spotkac jesli masz te papiery niby od niego ze szpitala to prosze wyslij mi na email graca@buziaczek.pl.Chcve sie o nim dowiedziec czy rzeczywiscie nie klamiesz.Nie chce mi sie wierzyc ze On taki moglby byc,nie wyglada na takiego..."
Enigmatycznaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 16:17   #4248
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Enigmatycznaaa Pokaż wiadomość
Patrzcie co znalazłam

"Chce ostrzec wszystkie dziewczyny przed Michalem kucharzem ( ten od zielonej herbaty i zdrowego odzywiania). Dziewczyny nie dajcie sie jemu oszukac. On jest zwyklym naciagaczem. Po drugie choruje na schizofrenie. Poznalam go,przyjechal do mnie i mieszkal u mnie przez jakis czas. Przez caly ten czas od samego poczatku pisal z innymi kobietami. Raz napisalam do jednej z nich i po prostu okazalo sie ze kazdej pisal to samo: ze wciaz jest sam i szuka kobiety. Mieszkal u mnie za darmo, mial rozbita szbe w aucie,byl bez pracy,wstawilam mu ta szybe,zaplacilam,utrzymyw alam go,a on obiecal ze jak znajdzie prace to wszystko mi odda,bo sam prosil mnie czy mu pozycze na ta szybe,a on co zrobil? Znalazl prace,zarobil i tyle go widzialam i kasy mi nie oddal,nawet zwyklego dziekuje nie uslyszalam. Za to potrafi dokladnie obrazic i wyzwiskami rzucac. On wogole nie nadaje sie do zycia poniewaz ze schi,ofrenikami ciezko sie zyje. Dziewczyny nie mozecie korzystac z OPS-u bo u niego to znaczy patologia,nie mozecie wychowywac dzieci bez ojca bo to patologia,nie mozecie byc po zadnych przejsciach zyciowych bo to patologia,aaa i koniecznie musicie pracowac bo jezeli nie pracujecie to znaczy ze jestescie niezaradni zyciowo, no i oczywiscie nie mozecie jesc schabowego czy rosolu bo to strasznie niezdrowe jest,nawet wody nie pijcie. Dla niego kobieta musi pracowac na wysokim stanowisku,nie miec dzieci ( ewentualnie z nim moze miec), i nie moze miec zadnych problemow, ( doslownie zadnych). No z takim podejsciem to on nie znajdzie kobiety. Kazdy cos przeszedl w swoim zyciu,kazdy ma jakies tam problemy. Ale to tyle co chcialam Wam napisac, jezeli ktoras z Was miala z nim do czynienia i takze go poznala i wie jaki on jest, to dajcie znac,opiszcie jak to bylo u Was, czy tez Was oszukal? Tak jak mnie? Ja powiem krotko: to jak ktos pokazuje siebie w telewizji nie znaczy ze taki jest,prosty przyklad na Michale: w telewizji spoko gosc,a w rzeczywistosci ma swoje za uszami i to naprawde wiele. Ciekawa jestem ile kobiet juz oszukal."

Tutaj kilka odpowiedzi do tej wypowiedzi:
"Co ty gadasz? gadałam z michalem on jest najlepszym facetem jaki moze byc .... szuka dziewczyny my jestesmy przyjaciolmi i zycze mu najlepiej , macie do niego nr i sami go zapoznajcie 516195643 bardzo mi sie podoba michal ale zdrowie mi nie pozwala na zwiazek z takim zaradnym mezczyzna czula bym sie zle naprawde fajny chlopak i odniose sie do tego psychiatryka : nie siedzial w zadnym psychiatryku i normalnie pracuje"

Droga Oszukana, a jak Michał Cie obraził? Wyzywał Cię? Nie znam go od tej strony, dlatego mnie to zdziwiło. Ja też korzystam z pomocy OPS, ale nie uważam, że to patologia. Jak długo u Ciebie mieszkał? Coś się stało, że uciekł, czegoś się przestraszył? Ehh tak trzeba uważać :/

"Stalo sie to ze bedac ze mna,pisal i umawial sie z innymi kobietami,a w psychiatryku siedzial,i teraz znowu siedzi,mam jeszcze jego papiery."

"Rozmawialam z nim,z Michalem.W porzadku facet,mily,kulturalny.Naw iazalam z nim kotnakt telefoniczny.Jest super facetem.mamy zamiar sie spotkac jesli masz te papiery niby od niego ze szpitala to prosze wyslij mi na email graca@buziaczek.pl.Chcve sie o nim dowiedziec czy rzeczywiscie nie klamiesz.Nie chce mi sie wierzyc ze On taki moglby byc,nie wyglada na takiego..."
Dobry aparat, ale to już od poczatku było widać że cos z nim nie halo.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 21:53   #4249
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Mi też wydawał się lekko nawiedzony, podobnie jak ten aktor-amator-intelektualista co wypisywał mądrości na ścianach w swoim pokoju.
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-26, 08:33   #4250
201707171038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 948
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Nie wiem czy ktoś normalny idzie do tego programu
201707171038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 09:09   #4251
Italia_
Raczkowanie
 
Avatar Italia_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 363
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Mi też wydawał się lekko nawiedzony, podobnie jak ten aktor-amator-intelektualista co wypisywał mądrości na ścianach w swoim pokoju.
Adrian - Fantasta😁

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Ja się śmieję, że niektórzy z mojego miasta powinni tam iść...
Italia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 13:36   #4252
Rayuji
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Witam. Zarejestrowałem się tutaj tylko po to, żeby wam coś pokazać. Mam dziwne nieodparte wrażenie, że w kwestii podobieństw w wyglądzie, głosie i sposobie wysławiania się pan pokazany od 0:40 to taki bandziorek, tyle, że inteligentny, ze zdrowymi zębami i po ciężkim treningu dobrego wysławiania się:

https://www.youtube.com/watch?v=Lh-b...ex=1#t=4.05609
Rayuji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 13:58   #4253
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Rayuji Pokaż wiadomość
Witam. Zarejestrowałem się tutaj tylko po to, żeby wam coś pokazać. Mam dziwne nieodparte wrażenie, że w kwestii podobieństw w wyglądzie, głosie i sposobie wysławiania się pan pokazany od 0:40 to taki bandziorek, tyle, że inteligentny, ze zdrowymi zębami i po ciężkim treningu dobrego wysławiania się:

https://www.youtube.com/watch?v=Lh-b...ex=1#t=4.05609
EEE to normalny człowiek a nie patol
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 20:39   #4254
bulek0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez BOZENA05 Pokaż wiadomość
siostra Kampia mnie rozwala tekstem "moi obecni byli partnerzy" ale trzeba przyznać zareklamować się dziewczyna potrafi w Kebabie w którym pracuje każą jej z zaplecza wychodzić bo jest taką atrakcją tego miejsca
z ciekowosci ktos pisa ze ma dziecko ktos wie czy to prawda ?
bulek0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 21:54   #4255
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez bulek0 Pokaż wiadomość
z ciekowosci ktos pisa ze ma dziecko ktos wie czy to prawda ?
Tak ma. Pokazywali malego rowniez w ktoryms odcinku. Mowila o nim rowniez wielokrotnie. Ma okolo 7 lat.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 06:26   #4256
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Było pokazane wtedy, kiedy Elvis do niej przyjechał w odwiedziny.

Myślicie, że wyemitują nowe odcinki od września?
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 06:47   #4257
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Było pokazane wtedy, kiedy Elvis do niej przyjechał w odwiedziny.

Myślicie, że wyemitują nowe odcinki od września?
Gumiś pisał że październik/listopad nowy sezon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 07:39   #4258
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ile ta siostra kampia ma lat?
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 13:45   #4259
Enigmatycznaaa
Raczkowanie
 
Avatar Enigmatycznaaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 85
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
Ile ta siostra kampia ma lat?
Na fb ma tort z 30 świeczkami.
Enigmatycznaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 08:26   #4260
bulek0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

dzieki dorris23 dobrze sledzis ich wydarzenia .
tez ogladam ale wiocznie cos mi to ucieklo heh
bulek0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-05 14:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.