makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-24, 19:31   #31
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

...uuu chyba zdazylam na otwarcie nowego watasa Jak plotkowo moze byc to ja tu zostaje
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:33   #32
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

prawde mowiac to moj pierwszy porzadny ciemny makijaz ... bo ja ostatnio ciagle delikatnie ... ale faktycznie duzo daly mi filmiki od pixiwoo ... no i nowe pedzelki ... szczegolnie ten do rozcierania jest bajka...

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
yyyyyy zapowietrzyłam się!!!
jeżeli gdzieś kiedykolwiek powiedziałam ze je oddam to odszczekuję!!!w życiu nie oddam!! Tylko muszę się nauczyć takie cuda z nimi robić jak Ty Desti
no cuuuuuuudnie
tylko się trochę pogubiłam z tym prawy-lewy
tego najciemniejszego fioletu używałaś czy szarego w zewn kąciku? widzę i ten i ten
bo wiesz, ja blondynka.....
w zadnym wypadku nie oddawaj ... wszystko zalezx od wprawy...

w zewnetrznym kaciku jest ciemny fiolet i czarny tylko roztarty... w rzeczywistosci ten czarny troche lepiej widac ale wiadomo wizaz ...

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
no i po co mi to było
zawsze je chciałąm, a teraz chcę na 100%
przecudownie, przepiękne
siedze i się napatrzeć nie mogę
dziekuje Nielotku ... a cienie polecam... zawsze mowilam, ze cudne tsss tsss... ...

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Desti - pięknie
powinnaś coś na MM powstawiać - bo niesamowicie cieniujesz...
ja sie dopiero ucze ... i ja mam zamilowanie do paketek wiec u mnie wszystkie makijaze patetkowe beda ...

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Desti przepięknie oczyska malujesz
Jak widzę takie makijaze to sobie obiecuję że już nic swojego nie wstawię, no bo i z czym do ludzi
... ja Ci dam... w koncu to watek dla nas... widzialas Esterrku filmik od pixiwoo na temat blendowania... ja po ogladnieciu tego zaczelam probowac... do zdjec mocniej pomaluj... nawet jakby Ci sie wydawalo za mocno to na zdjeciu bedzie wygladac ok ... a potem lustrzenke... twarza do okna... przy oknie ... na wyciagniecie reki... poprobuj jak musisz trzymac zeby zlapalo cale oczka... i pstrykaj...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20237737]Desti, bardzo ladnie .
Twoje umiejetnosci budza podziw. Wydaje mi sie, jednak, ze duza zasluga tak pieknych makijazy jest w pedzlach. Dobry warszat po podstawa. Ja widze po swoich makijazach, ze te moje pedzle to marne sa (SEphora). Najwiekszy problem jest w cieniowaniu. Sephora ma ten pedzel do cieniowania i przy bardziej ambitnym makijazu wola on o pomste do nieba. Dobrze, ze lubie monochromatyczny makijaz tylko na powiece ruchomej (mam gleboko osadzone oczy), wiec nie mecze sie za bardzo. Mimo wszystko czasami chcialabym ciekawszy makijaz wyczarowac a tu pedzlowa bida.
Twoje nowe pedzelki, Desti, sliczne sa .[/QUOTE]

James ja uwielbiam pedzle Sephory i do tej pory z nich korzystalam... plus pare z Douglasa... najwieksza zasluga w technice i cierpliwosci ... dorzucam zdjecie pedzelkow, z ktorych do tej pory korzystalam... do tej pory tez nie mialam porzadnego do rozcierania...

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ohh Desti super! nie dość, że masz niesamowity dryg do tego, to jeszcze masz na tyle duże oczy, że pięknie taki bogaty makijaż wygląda. bardzo lubię takie smokey klimaty i zazdroszczę w pozytywnym tego słowa znaczeniu skill'a i pięknych oczu
dziekuje ...

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Desti szczęka mi opadła nie mogę jej podnieść OMG ależ piękny make up i powiem że wszystkie piekne robisz ale ten to OMD

czy robiłas go nowymi pędzelkami maca?
... tak robilam nowymi ... i tak mi sie spodobalo, ze skusze sie na kolejne... te co juz wymienialam...

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Desti brak mi słów!!! Cudowny makijaż, te cieniowanie Wspaniale
dziekuje ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:35   #33
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
...uuu chyba zdazylam na otwarcie nowego watasa Jak plotkowo moze byc to ja tu zostaje

jestes ... w koncu ...strzaskana na mahon ... i gdzie sie w ogole tak dlugo ukrywalas ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:38   #34
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
jestes ... w koncu ...strzaskana na mahon ... i gdzie sie w ogole tak dlugo ukrywalas ...
yyy najpierw w Meksyku a pozniej w pracy oj opalona zjarana mimo ze filtry 50 i 30 wciaz przy mnie byly.. teraz mi sie marzy Twoja Tajlandia-- kiedy jedziemy .... czy przypadkiem offtopuje. mozna?
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:42   #35
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
yyy najpierw w Meksyku a pozniej w pracy oj opalona zjarana mimo ze filtry 50 i 30 wciaz przy mnie byly.. teraz mi sie marzy Twoja Tajlandia-- kiedy jedziemy .... czy przypadkiem offtopuje. mozna?

mozna ...

ja na razie nigdzie nie jade ... mamy w koncu mieszkanie i aktualnie maluje... i kupuje straszne ilosci mebli i innych rzeczy... bo urzadzam od podstaw...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:45   #36
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Wow supcio.. bardzo sie ciesze zadowolona czy nie do konca spelniona czekam na jakies fotusie na priv
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:54   #37
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Wow supcio.. bardzo sie ciesze zadowolona czy nie do konca spelniona czekam na jakies fotusie na priv
napisalam pw ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 20:10   #38
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

jestem

cos mi sie zdaje, ze dzieki temu watkowi ruch na diorowym mocno sie przerzedzi, a na krolikach to juz calkowicie...

Desti, Twoj makijaz mnie rozbroil...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:13   #39
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
jestem

cos mi sie zdaje, ze dzieki temu watkowi ruch na diorowym mocno sie przerzedzi, a na krolikach to juz calkowicie...
na diorowym bedzie ruch... tak samo na innych... poczekac az wejda jesienne kolekcje ... a kroliki to inna para kaloszy... i ja tam zawsze chetnie zagladam ...

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Desti, Twoj makijaz mnie rozbroil...
... trzeba cwiczyc i cwiczyc ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:17   #40
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

yyy.. to ide podbic kroliki i kapelusze :tuptup:

Czy masz jeszcze jakies cuda makijaze w zapasie Desti?
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:18   #41
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
yyy.. to ide podbic kroliki i kapelusze :tuptup:

Czy masz jeszcze jakies cuda makijaze w zapasie Desti?
troszke juz sie nazbieralo ... beda sie pojawiac ... i mam nadzieje, ze nie tylko moje ...


ps. na krolikach sa zdjecia... domu chyba... i mebelkow ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 20:22   #42
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Oreda ... a moze kiedys poczujesz sie skuszona i tez sobie mazniesz oczko ...

Esterr
ja opracowalam metode na wyciagniecie reki na slepo ... napstrykam tych zdjec jak glupia ale zawsze sie cos tam znajdzie... choc fakt kolory i u mnie znikaja czesciowo... no i latam jak glupia po mieszkaniu szukajac najlepszego swiatla... ale to fakt do zdjecia trzeba sie o wiele mocnej pomalowac i potem najlepiej wrzucic do obrobki w dobry program...

Moniq pisaczek jest boski... na jak dlugo wystarczy to trudno powiedziec bo to moj pierwszy... poniewaz ja sobie pedzelkami i tym podobnymi cudami kuku robie szukalam czegos innego... i tak padlo na pisaczka... uwielbiam bo maluje sie kreski tak samo prosto jak kredka... a daje sliczny czarny kolor i cienka kreske... - swatch linera ysl -

a do tego zamowienie Nielota ...

Dior 5-Colour Eyeshadow Night Butterfly 173

hmmm... nie bylo latwo ... przy okazji chcialam sie pochwalic... przyszly moje pedzelki... od razu je przetestowalam i musze przyznac, ze to byl strzal w dziesiatke i juz mam ochote na kolejne ...

jak zawsze uzylam bazy UD...na cala powieke ruchoma poszedl lewy gorny rog ... roztarlam i powyciagalam troche do gory... pozniej zewnetrzny kacik prawy dolny cien... i poprawilam czarnym ... w wewnetrzny kacik ten jasny gorny cien (prawy) ... tak samo na luk brwiowy... kreska linerem w pisaku YSL...
dolna powieka w sumie wszystkie cztery kolory bez czarnego ... i czarny kohl w kredce...

tusz tym razem od Annayake Mascara Volume... wiadomo jeszcze fajniej wygladaloby ze sztucznymi rzesami ale moze nie na dzien ...
a pozatym ja nie posiadam...

ale magia Desti, rewelacja, nigdy jeszcze nie osiagnelam takiego efektu....na Tobie wyglada super - najladniej ze wszystkich dotychczasowych fotek.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:27   #43
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
ale magia Desti, rewelacja, nigdy jeszcze nie osiagnelam takiego efektu....na Tobie wyglada super - najladniej ze wszystkich dotychczasowych fotek.
dziekuje ... ciemny makijaz lepiej widac na zdjeciu... jakby nie bylo ... na wieczor super ale na dzien troche dla mnie za mocny... nie te lata ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:30   #44
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziekuje ... ciemny makijaz lepiej widac na zdjeciu... jakby nie bylo ... na wieczor super ale na dzien troche dla mnie za mocny... nie te lata ...
zgadzam sie ze wszystko zalezy od okazji...ale z latami to nie przesadzaj Desti...ja tam nie widze zmarszczek na Tobie..
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:34   #45
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
zgadzam sie ze wszystko zalezy od okazji...ale z latami to nie przesadzaj Desti...ja tam nie widze zmarszczek na Tobie..
nie o to chodzi czy sie marszcze ... mam nadzieje, ze nie widac w koncu staram sie zapobiegac hehe... ale powiedzmy 10 lat temu potrafilam wyjsc z mocniejszym makijazem... teraz jakos zlagodnialam ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:59   #46
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nie o to chodzi czy sie marszcze ... mam nadzieje, ze nie widac w koncu staram sie zapobiegac hehe... ale powiedzmy 10 lat temu potrafilam wyjsc z mocniejszym makijazem... teraz jakos zlagodnialam ...

a to zmienilo Ci sie nastawienie.....ja jakos odwrotnie....kiedys to nie za bardzo sie pacykowalam az tak dokladnie a teraz to mam ochote na wszystko

dzisiaj pan z Armaniego strasznie mi reklamowal puder sypki (taki z mikro-drobinkami) wystepujacy w trzech odcieniach. opowiadal ze ten puder jest najlepszy na swiecie i ze wtapia sie w skore i w zasadzie nie potrzeba podkladow...... jakos sobie tego za bardzo nie moge wyobrazic i jestesmy umowieni na makijaz......czy ktos uzywal tego magicznego pudru sypkiego od armaniego? mimo ze ma drobinki (mikro) w sobie to mozna stosowac na cala twarz bez efektu swiecenia sie
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:10   #47
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Viki potestuj Armaniego ... najlepiej podklady tez ... i cienie ... bo u mnie go w poblizu nie ma a ja ciekawa jestem...

a co do makijazu to moze dlatego, ze kiedys wiecej imprezowalam i w sumie malowalam sie codzienie... teraz na dzien to taki minimalistyczny machne... a na imprezowanie nie mam czasu i sily ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:15   #48
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Viki potestuj Armaniego ... najlepiej podklady tez ... i cienie ... bo u mnie go w poblizu nie ma a ja ciekawa jestem...

a co do makijazu to moze dlatego, ze kiedys wiecej imprezowalam i w sumie malowalam sie codzienie... teraz na dzien to taki minimalistyczny machne... a na imprezowanie nie mam czasu i sily ...
no ja tez nie mam czasu i sily na imprezowanie.....ale do pracy sobie robie rozne cuda....

z Armaniego jeszcze nic kompletnie nie mam.....wiec mnie kusi.....ale z tymi podkladami to sama nie wiem bo w sumie odeszlam od podkladow (np. lubilam Estee Lauder Double Wear) na rzecz sypkich mineralow ktore ponoc sa lepsze dla skory....DW byl dosc ciezki ale tez i skuteczny - dlugo sie trzymal i dawal dobry efekt krycia zaczerwienien + nie brudzil....

mineraly sypkie chyba sa lepsze niz podklady armaniego - jak myslicie?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:17   #49
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

ja sie nie lubie z mineralami... wiec nie pomoge ... ale na lapce moze chociaz poprobuj... jasne kolorki... ciekawa jestem jak kryja i czy dobrze sie rozprowadzaja...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 21:28   #50
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja sie nie lubie z mineralami... wiec nie pomoge ... ale na lapce moze chociaz poprobuj... jasne kolorki... ciekawa jestem jak kryja i czy dobrze sie rozprowadzaja...

oj Desti, to nic nam nie pomoze bo na twarzy jest inny efekt a zupelnie inny jak juz sie pochodzi w makijazu caly dzien i widzi sie jak ten produkt sprawdza sie w porownaniu do innych....kiedys mialam robiony makijaz z Armaniego i strasznie sie swiecilam ale nie wiem czy to byla wina produktow ktore mi nalozono przed podkladem czy tez sam podklad i z zdaje sie ze jest jeszcze kilka typow ich podkladow....

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Desti, a co Ci nie pasuje w mineralach?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:53   #51
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość

Desti, a co Ci nie pasuje w mineralach?
wszystko ... denerwuje mnie, ze to to sypkie... i efekt tez mi sie u mnie nie podoba... i miliony odcieni ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:56   #52
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
na diorowym bedzie ruch... tak samo na innych... poczekac az wejda jesienne kolekcje ... a kroliki to inna para kaloszy... i ja tam zawsze chetnie zagladam ...



... trzeba cwiczyc i cwiczyc ...
Taaa, cwiczyc, tylko kiedy? Jakos o 6 rano przed praca nie moge sie zebrac, reka mi sie trzesie z niewyspania jak po libacji
Wlasnie sie dowiedzialam, ze caly przyszly tydzien tez po 12 godzin pracuje...
Lilus witaj
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 22:09   #53
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

ja się z EDM bardzo polubiłam w zeszłym roku i na lato znów zamierzam powrócić do nich ale tak całkiem z kolorówkowych podkładów zrezygnować dla nich to nie dam rady
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 08:50   #54
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Taaa, cwiczyc, tylko kiedy? Jakos o 6 rano przed praca nie moge sie zebrac, reka mi sie trzesie z niewyspania jak po libacji
Wlasnie sie dowiedzialam, ze caly przyszly tydzien tez po 12 godzin pracuje...
Lilus witaj
a to rozumiem... o 6 rano to ja tez bym sobie tylko krzywde zrobila ... a czemu az tyle musisz pracowac ...

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ja się z EDM bardzo polubiłam w zeszłym roku i na lato znów zamierzam powrócić do nich ale tak całkiem z kolorówkowych podkładów zrezygnować dla nich to nie dam rady
juz mamy lato ... i dawaj tu Twoje oczka w letniej paletce Guerlaina ...

---------------------------------------------------

a dzis mala powtorka...

Guerlain - Ombre éclat 4 couleurs - 407 Bal de minuit

jak zwykle na bazie UD i kreseczka pisaczkiem YSL...

...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:07   #55
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

desti to Twój naturalny kolor tęczówki? Cudowny jest
a kreska jest niesamowita, sprawdzałam Twój eyeliner na KWC ale ma tak złe opinie, że dochodzą do wniosku, że ja czegoś takiego nie wyczaruje
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:38   #56
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
desti to Twój naturalny kolor tęczówki? Cudowny jest
a kreska jest niesamowita, sprawdzałam Twój eyeliner na KWC ale ma tak złe opinie, że dochodzą do wniosku, że ja czegoś takiego nie wyczaruje
naturalny ...

przetestuj sobie w sklepie ten liner... nie na oku ale na rece jak Ci sie bedzie kreski malowac... ja prawde mowaic w ogole na KWC nie zagladalam... po prostu mi sie spodobal... i naprawde wprawy nie mam ale nim sie tak lekko maluje kreski...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:56   #57
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wszystko ... denerwuje mnie, ze to to sypkie... i efekt tez mi sie u mnie nie podoba... i miliony odcieni ...

a co Ci sie nie podoba w efekcie? bo sa rozne formuly np. matte lub intensiv itd....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:35   #58
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Desti kolejne cudo, ja niestety moje Bale rozwaliłam

składam zamówienie na Dior 059 Pearl Glow

mnie tez ten liner kusi, ale chyba nie dam sobie z nim rady
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:46   #59
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
składam zamówienie na [COLOR=Red][FONT=Georgia]Dior [I]059 Pearl Glow
u kogo, kto je ma? Bo popieram zamówienie Nielota
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:46   #60
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
u kogo, kto je ma? Bo popieram zamówienie Nielota

ja swoje oddalam Uzuni.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.