Tłusta skóra - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-26, 01:31   #31
Iniu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 28
Dot.: Mycie twarzy, cera tłusta

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Twój łojotok będzie nadal niezniszczalny, gdyż za bardzo wysyszasz skórę. Im bardziej ją wysuszasz, tym bardziej ona się broni i pordukuje sebum. I tak w kółko.
myłem twarz samą wodą - zero efektów
myłem twarz samą wodą i nawilżałem - zero efektów
stosowałem jakiś roztwór zlecony przez dermatologa, robiony w aptece (jednak to miało inny skład, alko nie było), nawilżałem - zero efektów

na dobrą sprawę poszukiwałbym jakiegoś skuteczniejszego sposobu, ale nie wiem od czego zacząć ;p

edit: ewentualnie prosiłbym o jakąś wypróbowaną, dobrą linię żel+krem taką co by poradziła sobie z moim łojotokiem...
Iniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 13:41   #32
Iniu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 28
Dot.: Mycie twarzy, cera tłusta

eeee... nikt poza mną nie walczył z łojotokiem na twarzy? ;o
Iniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 16:35   #33
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Mycie twarzy, cera tłusta

ja radzilabym ci sprobowac myc twazr mydlem- dove
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 19:51   #34
Iniu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 28
Dot.: Mycie twarzy, cera tłusta

łooohoho, tego jeszcze nie próbowałem ;o

a tak serio to kupiłem kolejny specyfik, doradzili mi farmaceuci (bo dermatolog 192746189274 złotych za takie rady bierze, a na forum nie doczekałem się odpowiedzi) z linii Pharmaceris T - piankę do mycia twarzy dla cery tłustej, głęboko oczyszcza itp.
póki co nie zauważyłem zbytniej poprawy...

oszaleć można z tym łojem, rany, może ktoś przyłożyć profesjonalną pomocną dłoń i dać jakąś dobrą radę?
Iniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 20:37   #35
Eeed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: Mycie twarzy, cera tłusta

chłopie w rossmanie masz "nastolatki" za ok 14 zł wypasik żel do mycia twarzy. pozdrawiam
Eeed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 21:30   #36
Iniu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 28
Dot.: Mycie twarzy, cera tłusta

naprawdę chciałbym żeby wypasik żel wystarczył ale myślę że przydałoby się coś skuteczniejszego... istnieją antybiotyki na przetłuszczanie skóry twarzy? ;o
Iniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 12:54   #37
Iniu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 28
Dot.: Mycie twarzy, cera tłusta

tak proste pytanie a tak trudno dostać odpowiedź ;o
Iniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 16:17   #38
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Świece się ! - cera tłusta

Jeśli chodzi o pryszcze to ja kiedyś zastosowałam brevoxyl i nie polecam mam skórę tłustą i wrażliwą,i zaczęło mnie swędzieć co najgorsze,po zmyciu miałam calusieńką twarz czerwoną jakby mnie ktoś podrapał...i tak mi się to trzymało kilka dni...tak więc nie polecam
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 18:31   #39
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby
Z cery normalnej, nagle zaczęłam się POTWORNIE świecić. Co robić?

Witam.
Od kiedy pamiętam moja cera była lekko przetłuszczająca się, za skłonnością do tradziku. Od 1.5 roku biorę tabletki antykoncepcyjne, chodziłam na zabiegi z kwasami na usunięcie przebarwień i moje problemy praktycznie całkowicie się skończyły, pojawiały się tylko nieliczne niedoskonałości i nie było mowy o świecącej, tłustej cerze.

Od jakegoś tygodnia, może 1.5 coś potwornego dzieje się z moją twarzą. Na początku zauważyłam, że jest 'lepka' w dotyku, tj. tłusta najbardziej w rejonie 'T'. Okazało się też, że musze dziennie myć włosy, bo i grzywka i reszta włosów bardzo szybko się przetłuszczają (wcześniej co 2, 3 dni). No i od jakiś 3 dni pojawił się straszny trądzik na czole, w postaci czerwonych, nabrzmiałych krostek.

Nie wiem co z tym robić. Przemywam twarz często, gdyż nie da się wytrzymać inaczej.
Alkoholem, tonikiem....

Proszę o radę. Kremy, toniki, dietę? Bez względu na cenę...
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 13:10   #40
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Z cery normalnej, nagle zaczęłam się POTWORNIE świecić. Co robić?

Cytat:
Napisane przez furby Pokaż wiadomość
Witam.
Od kiedy pamiętam moja cera była lekko przetłuszczająca się, za skłonnością do tradziku. Od 1.5 roku biorę tabletki antykoncepcyjne, chodziłam na zabiegi z kwasami na usunięcie przebarwień i moje problemy praktycznie całkowicie się skończyły, pojawiały się tylko nieliczne niedoskonałości i nie było mowy o świecącej, tłustej cerze.

Od jakegoś tygodnia, może 1.5 coś potwornego dzieje się z moją twarzą. Na początku zauważyłam, że jest 'lepka' w dotyku, tj. tłusta najbardziej w rejonie 'T'. Okazało się też, że musze dziennie myć włosy, bo i grzywka i reszta włosów bardzo szybko się przetłuszczają (wcześniej co 2, 3 dni). No i od jakiś 3 dni pojawił się straszny trądzik na czole, w postaci czerwonych, nabrzmiałych krostek.

Nie wiem co z tym robić. Przemywam twarz często, gdyż nie da się wytrzymać inaczej.
Alkoholem, tonikiem....

Proszę o radę. Kremy, toniki, dietę? Bez względu na cenę...
a co sie zmienilo w twoim zyciu,ze nastapilo nagle pogorszenie?
Rozumiem,ze pigulek nie odstawialas?
Bylas na wakacjach na ktorych mocno sie opalalas?
Dobrze zrozumialam?przemywasz twarz alkoholem?
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 16:45   #41
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby
Dot.: Z cery normalnej, nagle zaczęłam się POTWORNIE świecić. Co robić?

Wlasciwie nic sie nie zmienilo.
Nie mam ani czestszych sytuacji stresowych, tabletek nie odstawilam, wakacji i duzej dawki slonca rowniez nie.
Jem tak jak zawsze, cwicze tyle ile zawsze, maluje sie tymi samymi kosmetykami.

Twarz przemywam tonikiem z alkoholem, bo wyczytalam ze to pozwala opanowac blyszczenie (w moim wypadku zero efektow)

Przefarbowalam wlosy=D=D, ale nie sadze ze to ma jakies znaczenie.

Czy znacie jakies specyfiki godne polecenia?
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 18:52   #42
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Z cery normalnej, nagle zaczęłam się POTWORNIE świecić. Co robić?

Cytat:
Napisane przez furby Pokaż wiadomość
Wlasciwie nic sie nie zmienilo.
Nie mam ani czestszych sytuacji stresowych, tabletek nie odstawilam, wakacji i duzej dawki slonca rowniez nie.
Jem tak jak zawsze, cwicze tyle ile zawsze, maluje sie tymi samymi kosmetykami.

Twarz przemywam tonikiem z alkoholem, bo wyczytalam ze to pozwala opanowac blyszczenie (w moim wypadku zero efektow)

Przefarbowalam wlosy=D=D, ale nie sadze ze to ma jakies znaczenie.

Czy znacie jakies specyfiki godne polecenia?
ja bym jednak tonik z alkoholem wyrzucila-owszem,to pomoze opanowac blyszczenie bo wysusza,ale na dluzsza mete raczej spowoduje silniejsze prztluszczanie.Nie kupowalabym na twoim miejscu kremow matujacych-one rowniez wysuszaja,a wiec powoduja zwiekszenie produkcji sebum.Radze dobrze nawilzac skore,ja uzywam na noc kremu z firmy La Roche Posay o nazwie Hydraphase-cudownie nawilza(ale jest dosc drogi-cena ponad 50 zl)i skora sie odorbine mniej przetluszcza,na dzien uzywam kremu z wysokim filtrem-jkest potwornie tlusty-na to sypki transpraentny puder.Co do wlosow nie wiem,bo myje co co dzien,co drugi dzien bo duzo cwicze i wlosy sa mokre od potu.Ale wiem,ze niektorzy stosuja metode "przetrzymania"tlusty ch wlosow np.przez 4,5 dni i wiem,ze czasem pomaga.Aaaa-szamponow do przetluszczajacych sie wlosow tez bym nie uzywala,bo one tez wysuszaja skore nadmiernie.Poobserwuj siebie jeszcze,moze to przejsciowe,dwa tygodnie to jednak malo.
A jakich kremow uzywasz,jesli wolno spytac?
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 19:23   #43
pyska17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 646
GG do pyska17
Dot.: Z cery normalnej, nagle zaczęłam się POTWORNIE świecić. Co robić?

ja mam taki sam problem jak Ty Furby...zrobiłam sobie tonik z przegotowanej wody i soku z cytryny.Skóra jest oczyszczona i gładsza.Na noc używam detromecynę...ale te krosty na czole:/nawet jak są ropne to nie da ich sie wydusić;(
pyska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 01:18   #44
Sothis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Mycie twarzy, cera tłusta

Cytat:
Napisane przez Iniu Pokaż wiadomość
naprawdę chciałbym żeby wypasik żel wystarczył ale myślę że przydałoby się coś skuteczniejszego... istnieją antybiotyki na przetłuszczanie skóry twarzy? ;o
Oj... antybiotyk raczej zwalcza bakterie i grzyby(wypryski ,choroby skóry itp)
a łojotok nie jest powodowany przez bakterie tylko przez nadmierne wydzielanie gruczołów łojowych lub sprawa hormonów bo często te dwie dolegliwości idą w parze...
__________________
Martwy ptak- kilka piór i oddech przerwany...
Sothis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 01:27   #45
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Mycie twarzy, cera tłusta

Cytat:
Napisane przez Iniu Pokaż wiadomość
tak proste pytanie a tak trudno dostać odpowiedź ;o

phisiogel albo cetaphil

a że duzo wytwarzasz łoju to taki masz urok, tak jak koloru oczu czy wzrostu nie zmienisz to rowniesz ilosci groczołów łojowych;p

ale to pewnie z wiekiem sie zmniejszy, myj ktoryms z tych co ci napisalam;p
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 01:53   #46
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Mycie twarzy, cera tłusta

Cytat:
Napisane przez Iniu Pokaż wiadomość
eeee... nikt poza mną nie walczył z łojotokiem na twarzy? ;o

Nie myj żadnym żelem wysuszajacym, bo problem zamiast zniknąć, będzie narastał. ja proponuję Ziaja Calma H L C (żal myjący z wapniem) i krem nawilżający Humektan albo Vichy Aqualia Thermal. Do tego środki, które masz od dermatologa i powinno być choć trochę lepiej.

Sama miałam przeraźliwie tłustą skórę i jest o niebo lepiej odkąd używam tego zestawienia.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 10:03   #47
casjopea5555
Raczkowanie
 
Avatar casjopea5555
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 56
Dot.: Mycie twarzy, cera tłusta

Ostatnio kupiłam sobie zel do mycia cery iwostin puritin, czytrałam o nim bardzo dobre recenzje ale nie domywał mi buzi. Kturegoś razu po umyciu twarzy przemyłam sobie twarz tonikiem pichtowym własnej roboty i byłam zszokowana jak wyglądał wacik , był brązowy! po tym przyszło mi do głowy że moze dlatego tak paprze mi sie cera bo ciągle mogłam mieć nie domytą twarz. W rosmanie kupiłam sobie taki płyn do zmywania twarzy clean cler myję nim już 3 tygodnie buźię aż wacik będzie czysty po tym przemywam hydrolatem lub jakimś dleikatnym tonikiem. Cera mi się tak bardzo poprawiła ze już kilka razy o mały włos poszła bym do pracy bez mikijażu ;-)
casjopea5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:12   #48
bourlinguer
Raczkowanie
 
Avatar bourlinguer
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 69
Dot.: Mycie twarzy, cera tłusta

Mi dermatolog ostatnio także przepisał Isotrexin żel, a do mycia polecił Cetaphil lub Phisiogel.
Odradził mi używać to co do tej pory (Garnier Czysta Skóra), aby uniknąć podrażnienia.
bourlinguer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 13:54   #49
monika13
Raczkowanie
 
Avatar monika13
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 355
Dot.: Mycie twarzy, cera tłusta

iwostin purritin
sama go używam do podobnych leków ;]
monika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 08:37   #50
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby
Dot.: Z cery normalnej, nagle zaczęłam się POTWORNIE świecić. Co robić?

Opcja z kilkudniowym niemyciem włosów w moim wypadku nie jest możliwe. Pracuje codziennie i mam kontakt z ludźmi, wolę nie ryzykować

Jeżeli chodzi o kremy to Normaderm- nawilżający na dzień, na noc Garnier do cery wrażliwej no i raz na 2 dni zestaw z Garniera pomagający zniwelować przebarwienia (peeling + żel). Wrzystkie kremy matujące instynktownie odrzuciłam wraz z pojawieniem się moich problemów.

Pyska - szczerze mówiąc o takim sposobie jeszcze nie słyszałam, ale skoro mówisz, że pomaga? Cóż mi pozostało. Wypróbuje!
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 15:35   #51
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Z cery normalnej, nagle zaczęłam się POTWORNIE świecić. Co robić?

Cytat:
Napisane przez furby Pokaż wiadomość
Opcja z kilkudniowym niemyciem włosów w moim wypadku nie jest możliwe. Pracuje codziennie i mam kontakt z ludźmi, wolę nie ryzykować

Jeżeli chodzi o kremy to Normaderm- nawilżający na dzień, na noc Garnier do cery wrażliwej no i raz na 2 dni zestaw z Garniera pomagający zniwelować przebarwienia (peeling + żel). Wrzystkie kremy matujące instynktownie odrzuciłam wraz z pojawieniem się moich problemów.

Pyska - szczerze mówiąc o takim sposobie jeszcze nie słyszałam, ale skoro mówisz, że pomaga? Cóż mi pozostało. Wypróbuje!
Pod koniec tygodnia myje wlosy w czwartek,a potem dopiero w niedz.i mi pomoglo to przetrzymanie tlusciochowNo ale jak ktos pracuje np.caly tydzien to nie dziwie sie,ze nie chce sie pokazywac w tlustych wlosach ludziom
Czy w tym zestawie na przebarwienia jest peeling mechaniczny czy enzymatyczny?
Od jak dawna tego uzywasz?

Co do toniku cytrynowego-dziewczyny uzywaja go aby rozjanic cere i pozbyc sie zaskornikow.Jednak nie wiem czy dziala on na tlustoscMi osobiscie ten tonik nie sluzyl,ale to mi.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:24   #52
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby
Dot.: Z cery normalnej, nagle zaczęłam się POTWORNIE świecić. Co robić?

To jest ten zestaw: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...nalosciom.html
- peeling mechaniczny.

Pracuje 7/7 więc musze sobie jakoś radzić z ich myciem.

Co do soku cytrynowego tez mi sie tak wydawalo, ze chodzi o rozjasnienie a nie odtluszczenie.

Poszlam dzisiaj do apteki ale oni niestety: nie potrafia mi pomoc - czytaj: doradzic krem do cery mocno przetluszczajacej sie, lub mocno nawilzajacy.
PARODIA.
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 15:34   #53
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Z cery normalnej, nagle zaczęłam się POTWORNIE świecić. Co robić?

Cytat:
Napisane przez furby Pokaż wiadomość
To jest ten zestaw: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...nalosciom.html
- peeling mechaniczny.

Pracuje 7/7 więc musze sobie jakoś radzić z ich myciem.

Co do soku cytrynowego tez mi sie tak wydawalo, ze chodzi o rozjasnienie a nie odtluszczenie.

Poszlam dzisiaj do apteki ale oni niestety: nie potrafia mi pomoc - czytaj: doradzic krem do cery mocno przetluszczajacej sie, lub mocno nawilzajacy.
PARODIA.

No i wedlug mnie tu tkwi szczegolJak dla mnie scieranie twarzy co drugi dzien po prostu MUSI prowadzic do przetluszczania sie twarzy,nie ma innej drogi.Co drugi dzien pozbawiasz skore warstwy komorek,a ona broni sie jak moze przed ta ciagla,gwaltowna ingerencjaCzyli produkuje sebum w masakrycznych ilosciach.A jak sebum to i zatkane pory,a jak zatkane pory to i pryszczeJak duzo sebum to i tlusta grzywka a za nia i cale wlosy.Ja bym odstawila ten preparat,ewnetualnie proponuje stosowac go rzadko,np.raz na tydzien.Jesli szukasz preparatu rozjasniajacego,nie wiem czy probowalas np.masc acne-derm.Ujednolica kolor skory,a jdenoczesnie pomaga walczyc z tradzikiem.Z kremow nawilzajacych dziewczyny bardzo chwala humektan,krem z La Roche posay ktorego ja uzywam-Hydraphase,oliwke z firmy HIpp(tę i zadna inna).
Gdybys sie zastanawiala nad preparatem acne-derm,radzie wnikliwie poczytac watki na temat pielegnacji podczas stosowaniaTzn.o nawilzaniu i stosowaniu flitrow.
Pozdrawiam
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 19:10   #54
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby
Dot.: Z cery normalnej, nagle zaczęłam się POTWORNIE świecić. Co robić?

Tak spróbujemy.
Napisze jakie efekty.
Dziekuje Ci bardzo*:
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 17:51   #55
nesiulkaa90
Raczkowanie
 
Avatar nesiulkaa90
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: . <- stąd ; )
Wiadomości: 71
Arrow Tłusta skóra

Moim problemem jest tłusta skóra. Nie pomagają mi żadne kosmetyki matujące. Nie wiem jak mam to leczyć. U dermatologa byłam, dostałam maść, która tak mi podrażniła skórę, że chodziłam czerwona przez tydzień a łojotok się zwiększył . Przez to, że mam tłustą cerę ciągle mam jakieś wypryski i czerwone plamy (szczególnie przy nosie). Wydaje mi się, że problem leży gdzieś głębiej i nie wystarczy tylko oczyszczanie skóry na powierzchni. Jak mówiłam, u dermatologa byłam, ale mi nie pomógł .
Chciałabym się Was zapytać czy może miałyście podobny problem, jeżeli tak, to jak go wyleczyłyście?
Zwracam się też ze szczególną prośbą do Pani dermatolog o poradę .

Za wszelkie rady i wskazówki z góry dziękuję
nesiulkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 18:35   #56
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Tłusta skóra

Póki co stosuj jakiś dobry puder/podkład

skoro mówisz, że nie wystarczy Ci oczyszczanie od zewnątrz to oczyść się od wewnątrz, np. bratkiem ( tabletki lub herbatki ).Na początku moze Ci wszystko wyskoczyć i być gorzej, ale to normalna reakcja, później będzie fajnie.
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 19:51   #57
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Tłusta skóra

Może zmień dermatologa?
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 21:28   #58
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Tłusta skóra

Brevoxyl plus odpowiednie nawilżenie,do tego bratek i tabletki z drożdżami.Ale tez potwierdzam-najpierw idź do innego dermatologa.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 22:59   #59
xxx123xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tłusta skóra

mnie tez nic nie pomaga na swiecenie sie skory ..dlatego maskuje swiecenie zwyklym pudrem w kamieniu za 6 zl nie jest tak szkodliwy jak fluid;p
xxx123xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 05:37   #60
Maliiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24
Dot.: Tłusta skóra

mnie na cere tłustą pomaga jedynie smarowanie twarzy na noc oliwka dla dzieci z firmy Hipp. wysuszanie skóry kremem matującym pomaga ale tylko na chwile, pozneij skóra reaguje wrecz odwrotnie i bardziej sie tłusci, wiec moze zacznij ja dobrze nawilżac, od wewnatrz bratek, capivit hydro control mnie osobiscie bardzo pomogło pozdrawiam
Maliiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-01 20:30:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.