blizna na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-29, 14:18   #1
kaka17ab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 74

blizna na twarzy


witam,
jak ją zatuszować? jest jasnego koloru, ma 1,2cm, ale pod światło widać wgłębienie- jak to wyrównać z normalną skórą?
kaka17ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 18:53   #2
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: blizna na twarzy

[QUOTE=kaka17ab;38339083]witam,
jak ją zatuszować? jest jasnego koloru, ma 1,2cm, ale pod światło widać wgłębienie- jak to wyrównać z normalną skórą?[/QUOTE


Hej ja bym sprobowla korektora (jezeli blizna jest jasniejsza od reszty buzi to wybrac odcien korektora rowny z twarza mozesz na koncu uzyc pudru sypkiego aby ujednolicic kolor twarzy
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 19:31   #3
xwhisper
Raczkowanie
 
Avatar xwhisper
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: blizna na twarzy

Spróbuj jakimś kryjącym podkładem lub korektorem kamuflującym i przypudruj, a jeśli bardzo się odznacza to spróbuj tego : Kryolan -Dermacolor Body Camuflage- podkład kryjący do ciała

xwhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 20:30   #4
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: blizna na twarzy

Hej, hej ja usuwałam kiedyś spory pieprzyk z policzka, z jednej strony bo mi się nie podobał, z drugiej z obawy, że po opalaniu może zadziać się z nim kiedyś coś złego...
Tak więc też miałam brzydką bliznę, może nie szpeciła ale jak to kobieta nie mogłam o niej zapomnieć. Poszłam więc na laserowe usuwanie blizn

Koniecznie musisz jednak iść do specjalisty, to najważniejsze dla Twojego bezpieczeństwa i wyglądu Sam zabieg kosztował około 100 zł, zależy to od wielkości blizny ale Twoja też jest mała więc nie będzie drogo. Jeśli Cię to interesuje to odezwij się a wszystko Ci opowiem i wyjaśnię. Ogólnie byłam na takim zabiegu raz, chociaż pewnie powinnam pójść raz jeszcze. Tak na oko oceniając widoczność blizny zredukowała mi się w 40 %. Codzienny zwykły makijaż sprawia, że prawie zupełnie jej nie widać też mi już nie przeszkadza, chociaż kiedyś może się wybiorę aby całkiem zniknęła ? Bardzo Ci to polecam, bo wiem jak takie coś męczy, a codzienne kamuflowanie tego Cię zamęczy... Pozdrawiam.
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 20:01   #5
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: blizna na twarzy

Cytat:
Napisane przez xwhisper Pokaż wiadomość
Spróbuj jakimś kryjącym podkładem lub korektorem kamuflującym i przypudruj, a jeśli bardzo się odznacza to spróbuj tego : Kryolan -Dermacolor Body Camuflage- podkład kryjący do ciała

popieram
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 18:44   #6
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: blizna na twarzy

Cytat:
Napisane przez xwhisper Pokaż wiadomość
Spróbuj jakimś kryjącym podkładem lub korektorem kamuflującym i przypudruj, a jeśli bardzo się odznacza to spróbuj tego : Kryolan -Dermacolor Body Camuflage- podkład kryjący do ciała
zgadzam się.Już też gdzieś słyszałam o tym podkładzie
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.