Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 20:31   #3211
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Givenchy Prisme Powder Foundation czy Chanel Mat Lumiere Teint Compact Poudre?

Cytat:
Napisane przez stylicious Pokaż wiadomość
Jeszcze nie miałam okazji wypróbować podkładu w płynie Chanel, ale wierzę Ci na słowo Dobrze, że nie jest to taki płaski mat, tylko efekt zdrowej, promiennej cery. Napewo wygląda to estetycznie Teraz na wiosnę chciałabym jednak odrzucić fluidy i zacząć stosować coś lekkiego, czyli podkład w kompakcie. Mam nadzieję, że sprawdza się równie dobrze co fluid

Ja zawsze myślałam, przynajmniej tak czytałam na forum, że podkłady w kompakcie są cięższe niż w płynie bardziej kryjące.

Tutaj jest wątek który na ten temat zaczęłam na wizażu, bo nigdy nie używałam kompaktu.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=225054
__________________

Edytowane przez iizabelaa
Czas edycji: 2009-02-05 o 20:33
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:56   #3212
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Givenchy Prisme Powder Foundation czy Chanel Mat Lumiere Teint Compact Poudre?

Mogę napisać o givenchy. To mój pierwszy podkład w kompakcie, więc nie mam porównania z innymi. Kompakt givenchy jest bardzo pudrowy, przynajmniej na mojej twarzy (mieszana z tendencją do przesuszania ) daje taki efekt. Odnoszę wrażenie, że kryje nieco gorzej niż podkłady płynne wspomagane korektorem i pudrem sypkim- łatwo z nim przesadzić. Z daleka twarz wygląda pięknie, ale z bliska widać to pudrowe wykończenie, zwłaszcza w okolicy oczu (no chyba, że go nałożę naprawdę niewiele, ale wtedy z kolei nie radzi sobie z cieniami). Może na nieco grubszej i bardziej tłustej skórze będzie się sprawował lepiej. Na mokro narazie operuje mi się nim tragicznie- ale chyba muszę mu po prostu poświęcić więcej czasu- bo narazie idę na łatwiznę i sięgam po sublimine Aha, i kolor należy rozważnie wybierać- bo na skórze okazuje się ciemniejszy. Ja wybrałam shaping rose, bałam się, że za jasny wyjdzie- ale jest w sam raz. Pomysł z 4 odcieniami, którymi mozna modelować twarz- jest super. Najjaśniejszy odcień naprawdę rozświetla. Sama kasetka to bardzo ladnie wykonane cacko
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 17:40   #3213
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Pryzmy Givenchy

Wizażanki, czy używałyście może sypkich Pryzm w kolorze "73 Dandy Beige" (kolekcja limitowana)? Obecnie używam sypkich pryzm w kolorze "1 Light Pastel", ale zastanawiam się nad zakupem innego koloru - "2 Delicate Beige" albo "3 Sweet Caramel" albo "73 Dandy Beige". Mogłybyście porówrać w/w kolory?

-> http://www.sephora.com/browse/produc...ategoryId=1133

Zdjęcie nr 1 - "2 Delicate Beige"
Zdjęcie nr 2 - "3 Sweet Caramel"
Zdjęcie nr 3 - "73 Dandy Beige"
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes

Edytowane przez Suri
Czas edycji: 2009-02-13 o 17:43
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 18:04   #3214
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Wizażanki, czy używałyście może sypkich Pryzm w kolorze "73 Dandy Beige" (kolekcja limitowana)? Obecnie używam sypkich pryzm w kolorze "1 Light Pastel", ale zastanawiam się nad zakupem innego koloru - "2 Delicate Beige" albo "3 Sweet Caramel" albo "73 Dandy Beige". Mogłybyście porówrać w/w kolory?

-> http://www.sephora.com/browse/produc...ategoryId=1133

Zdjęcie nr 1 - "2 Delicate Beige"
Zdjęcie nr 2 - "3 Sweet Caramel"
Zdjęcie nr 3 - "73 Dandy Beige"

Suri, jak uzywasz teraz i jestes zadowolona z Light Pastel to Delicate Beige beda za ciemne, a w Sweet Caramel bedziesz wygladac jak mulatka . Obstawialabym Soft White lub odrobine ciemniejsze Dandy Beige
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 11:35   #3215
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Suri, jak uzywasz teraz i jestes zadowolona z Light Pastel to Delicate Beige beda za ciemne, a w Sweet Caramel bedziesz wygladac jak mulatka . Obstawialabym Soft White lub odrobine ciemniejsze Dandy Beige
Obecnie używam "Light Pastel", ale bardziej jako rozświetlacza - najpierw podkład, następnie puder sypki w kolorze jasnym beżowym (ostatnio Lucidity EL, kolor 01 - właśnie mi skończył 2 dni temu) i jako ostatnia warstwa - pastelowe pryzmy, które delikatnie rozświetlają mi twarz. Kolor "Delicate Beige" nie będzie za ciemny (zwłaszcza latem), ponieważ kilka razy byłam malowana tym kolorem przez makijażystkę w Sephorze. Zastanawiam się między kolorem "Delicate Beige" oraz "Dandy Beige", tylko czy ta limitowanka nie wpada czasem w róż ?

EDIT: Makijazystka malowała mnie pryzmami w kolorze "Soft White", a nie jak napisałam w poście powyżej kolorem "Delicate Beige".
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes

Edytowane przez Suri
Czas edycji: 2009-02-20 o 15:39
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 12:57   #3216
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Obecnie używam "Light Pastel", ale bardziej jako rozświetlacza - najpierw podkład, następnie puder sypki w kolorze jasnym beżowym (ostatnio Lucidity EL, kolor 01 - właśnie mi skończył 2 dni temu) i jako ostatnia warstwa - pastelowe pryzmy, które delikatnie rozświetlają mi twarz. Kolor "Delicate Beige" nie będzie za ciemny (zwłaszcza latem), ponieważ kilka razy byłam malowana tym kolorem przez makijażystkę w Sephorze. Zastanawiam się między kolorem "Delicate Beige" oraz "Dandy Beige", tylko czy ta limitowanka nie wpada czasem w róż ?

Contax, Ty to jednak wiesz co jest dla mnie najlepsze . Po rozmowie z moją makijażystką z Sephory, okazało się, że zawsze byłam malowana pryzmami w kolorze "Soft White" , a nie jak mi się wydawało "Delicate Beige" . Muszę się wybrać do Sephory i obejrzeć kolory, ale raczej zdecyduję się na zakup "Soft White" .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 13:30   #3217
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Contax, Ty to jednak wiesz co jest dla mnie najlepsze . Po rozmowie z moją makijażystką z Sephory, okazało się, że zawsze byłam malowana pryzmami w kolorze "Soft White" , a nie jak mi się wydawało "Delicate Beige" . Muszę się wybrać do Sephory i obejrzeć kolory, ale raczej zdecyduję się na zakup "Soft White" .

Suri no wiesz stara pudernica ze mnie
Daj znać co kupiłaś
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 15:36   #3218
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Suri no wiesz stara pudernica ze mnie
Daj znać co kupiłaś
Dzięki za pomoc . Jak już kupię puder, to się pochwalę zakupem .

BTW: Teraz myślę nad zakupem bronzera .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 17:47   #3219
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc . Jak już kupię puder, to się pochwalę zakupem .

BTW: Teraz myślę nad zakupem bronzera .
Koniecznie

Ja juz bronzera nie szukam bo znalazlam. Przerobilam ich kilka i byly albo za ciemne, albo za pomaranczowe, albo za mocno blyszczace. I zawsze wracalam do Terracotty dla blondynek, az trafilam na kuleczki Summer Sones To co prawda limitowanka z zeszlego lata, ale dziewczyny w Sephorach maja je jeszcze poupychane w szufladach. Trzeba sie tylko pytac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg summer stones .jpeg (2,8 KB, 245 załadowań)
__________________



Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2009-02-20 o 17:48
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 18:08   #3220
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Pryzmy Givenchy

Contax, po co wklejałaś zdjęcie tego bronzera w kulkach, teraz mam na niego mega ochotę .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 18:28   #3221
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Contax, po co wklejałaś zdjęcie tego bronzera w kulkach, teraz mam na niego mega ochotę .

No, dobra , zaraz je usune ale naprawde fajowe sa i co najwazniejsze bez grama pomaranczu
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 18:34   #3222
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No, dobra , zaraz je usune ale naprawde fajowe sa i co najwazniejsze bez grama pomaranczu
Nie masz litości .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 11:20   #3223
memento12
Zakorzenienie
 
Avatar memento12
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 409
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dziewczyny kochane ,chcialabym kupic pryzmy sypkie tylko nie mam pojecia jaki odcien wybrac ,dodam ze nie mam mozliwosci potestowania bo u mnie nie ma perfumerii,mam cere raczej jasna ,szara,szukam czegos co mnie lecutko ociepli i rozswietli zarazem ,ale nie przyciemni ,zastanawiam sie nad Delikate Beige ,niewiem czy to dobry wybor,poradzcie prosze
memento12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:27   #3224
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez memento12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane ,chcialabym kupic pryzmy sypkie tylko nie mam pojecia jaki odcien wybrac ,dodam ze nie mam mozliwosci potestowania bo u mnie nie ma perfumerii,mam cere raczej jasna ,szara,szukam czegos co mnie lecutko ociepli i rozswietli zarazem ,ale nie przyciemni ,zastanawiam sie nad Delikate Beige ,niewiem czy to dobry wybor,poradzcie prosze

Ja tez sie nad ym zastanawiam tylko, ze ja przetestowalam dandy beige i delicate biege (nigdy nie testujcie pudrow za pomoca tych gabeczek bo wyszlo mi chyba z 5 mega pryszczy! zawsze na chusteczke albo wacik!-mam nauczke ze pryzm mi sie zachcialo). Ja mam cere dosc jasna-zazwyczaj stosuje podklad double wear najjasniejszy ale dandy beige byl dla mnie troche za jasny. Na poczatku mialam skojarzenie z maka, ale pozniej jakos sie wchlonal i go nie bylo widac. Drugi policzek pomalowalam delicate beige i on byl dobry. Nie brazowil i nie robil ze mnie bledziocha wiec w sumie ok. Ma odcienie cieplego bezu oraz rozu i fioletu wiec jesli masz szara cere to ten roz troche ozywi ale nie zrobi prosiaka.


Dziewczyny, a nie wiecie gdzie mozna kupic inne odcienie pryzm? zalezy mi na tych rozowych (06). Czy pryzmy soft white sa bardzo jasne?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 13:12   #3225
memento12
Zakorzenienie
 
Avatar memento12
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 409
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Ja tez sie nad ym zastanawiam tylko, ze ja przetestowalam dandy beige i delicate biege (nigdy nie testujcie pudrow za pomoca tych gabeczek bo wyszlo mi chyba z 5 mega pryszczy! zawsze na chusteczke albo wacik!-mam nauczke ze pryzm mi sie zachcialo). Ja mam cere dosc jasna-zazwyczaj stosuje podklad double wear najjasniejszy ale dandy beige byl dla mnie troche za jasny. Na poczatku mialam skojarzenie z maka, ale pozniej jakos sie wchlonal i go nie bylo widac. Drugi policzek pomalowalam delicate beige i on byl dobry. Nie brazowil i nie robil ze mnie bledziocha wiec w sumie ok. Ma odcienie cieplego bezu oraz rozu i fioletu wiec jesli masz szara cere to ten roz troche ozywi ale nie zrobi prosiaka.


Dziewczyny, a nie wiecie gdzie mozna kupic inne odcienie pryzm? zalezy mi na tych rozowych (06). Czy pryzmy soft white sa bardzo jasne?
slicznie Ci dziekuje
memento12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:25   #3226
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dziewczyny, nie wiecie czy w sephorze mozna dostac wklady do rozy albo pryzm prasowanych?Jesli tak to ile kosztuja?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 16:40   #3227
_Kajuśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Gdzieś z Polski ^^
Wiadomości: 21
Proszę o pomoc. (pryzmy Givenchy)

Witam wszystkie Wizażanki!
Również i ja uległam czarowi pryzm Givenchy, absolutne cudeńka. Mam tylko mały problem... Chciałabym kupić sobie puder i, być może, podkład w pryzmie. I teraz: jak dobrać odpowiedni odcień? Dodam, że niestety nie mam za bardzo możliwości przetestować kolorów. Mam baaardzo bladą cerę, w tonacji chłodnej, do tego ciemne włosy i jasne oczy i ich oprawa, może coś powie to, że jestem czasami przezywana wampirem. Zastanawiałam się, czy z pudrów lepszy byłby odcień Impertinent Rose czy Chic White, a może Beautiful Pastel, a z podkładów - Shaping Ivory czy Shaping Rose. Byłabym niezmiernie wdzięczna za radę. Jeżeli jeszcze powiecie, gdzie w internecie, poza Allegro, można w rozsądnej cenie dostać odpowiedni odcień, to git 3bit.
_Kajuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 17:32   #3228
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Proszę o pomoc. (pryzmy Givenchy)

zapytaj na watku pryzmowym

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=142432

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2009-03-16 o 17:36
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 21:51   #3229
_Kajuśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Gdzieś z Polski ^^
Wiadomości: 21
Dot.: Pryzmy Givenchy

Również i ja uległam czarowi pryzm Givenchy, absolutne cudeńka. Mam tylko mały problem... Chciałabym kupić sobie puder i, być może, podkład w pryzmie. I teraz: jak dobrać odpowiedni odcień? Dodam, że niestety nie mam za bardzo możliwości przetestować kolorów. Mam baaardzo bladą cerę, w tonacji chłodnej, do tego ciemne włosy i jasne oczy i ich oprawa, może coś powie to, że jestem czasami przezywana wampirem. Zastanawiałam się, czy z pudrów lepszy byłby odcień Impertinent Rose czy Chic White, a może Beautiful Pastel, a z podkładów - Shaping Ivory czy Shaping Rose. Byłabym niezmiernie wdzięczna za radę. Jeżeli jeszcze powiecie, gdzie w internecie, poza Allegro, można w rozsądnej cenie dostać odpowiedni odcień, to git 3bit.
_Kajuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 08:09   #3230
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Pryzmy Givenchy

Ja bym na Twoim miejscu nie kupowala impertinent rose. Moze byc zbyt rozowy na cala twarz. Najlepsze bylyby chic white albo pastele. Mysle, ze pastele moga bardziej ozywiac cere. Ja jednak zdecydowanie wole sypkie pryzmy. Soft white sa swietne dla jasnych karnacji. Jesli chodzi o podklad to shiping ivory lepszy.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 17:36   #3231
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pryzmy Givenchy

czy ktoras z Was ma ten nowy podklad Photo Perfexion?
jak wrazenia?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 18:05   #3232
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czy ktoras z Was ma ten nowy podklad Photo Perfexion?
jak wrazenia?
Ja miałam próbkę. Ogólnie wrażenie bardzo dobre. Bardzo przypomina mi moje ukochane Subli mine i subli mine sculp light (trochę bardziej ten pierwszy). Lekki, krycie raczej małe (ale ja takie lubię) ale za to rzeczywiście odbija ladnie światło. Buzia jest taka świetlista. Nie zauważyłam też żeby kolor ciemniał po paru godzinach. Jesli znasz Subli mine to jest właśnie ten klimat

Tylko dlatego, że mam teraz Subli mine sztuk dwie, nie kupię PP ale jak się skończą to na pewno rozważę zakup.

Edytowane przez soulie
Czas edycji: 2009-04-19 o 18:07
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 20:38   #3233
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pryzmy Givenchy

Nie znam Sublimine ale nasluchalam sie duzo dobrego
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:24   #3234
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Pryzmy Givenchy

Hej Ja tez mialam probke, a wlasciwie mam bo Pani nalala mi tak duzo, ze jeszcze na tydzien starczy Po 2 testach wiem, ze napewno go kupie. Krycie podobne do double wear light. Twarz wyglada bardzo ladnie. Ja mam wrazenie ze ma wieksza trwalosc od double wear light ale jeszcze nie wiem. Jak potestuje dluzej to napisze aha...wydaje sie byc wydajny. Najpierw nalozylam tyle ile zawsze nakladam DWL i musialam zbierac nadmiar. Ja liczylam co prawda na wiekszy glow ale i tak jest super bo nadaje sie co mieszanych cer. bardzo ladne wygladza twarz.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:11   #3235
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pryzmy Givenchy

ja bym chetnie podeszla po probke ale mam troche daleko
ale moze warto

w moim przypadku nie warto na razie kupowac calego opakowania bo mam dosc wymagajaca cere
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 14:18   #3236
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Pryzmy Givenchy

...

Edytowane przez Migdał
Czas edycji: 2017-08-22 o 18:42
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 14:30   #3237
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Pryzmy Givenchy

Ja mialam probke tych 2 podkladow z tym, ze subiline sculp light srednio pamietam....ale z tego co pamietam byl dla mnie za lekki, mial za male krycie. Photo perfecion jest pod tym wzgledem lepszy ale nie mowie ze kryje jakos super bardziej-jest po prostu inny. Mi sie nigdzie nie zbiera. Nie testowalam zwyklego sublimine wiec nie mam porownania. Radze jednak sprawdzic ten nowy podklad
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 16:00   #3238
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
Ja jakiś czas temu czaiłam się na sublimine (dostałam próbkę i bardzo mi się spodobał)- ale gdy chciałam go kupić (a na dodatek musiałam już kupić jakiś podkład i miałam zniżkowego sms do sephory od miłej wizażanki)- nie było mojego odcienia i kupiłam sublimine sculpt light. Jestem z niego w miarę zadowolona- ale za miesiąc będę świadkową i wiem, że sculpt light nie da rady Jest za lekki. Poza tym- pierwszy raz mi się to zdarza- zbiera mi się w bruzdach nosowo- wargowych Wkurza mnie, że nie zdążyłam kupić tego sublimine Macałam tę photo- nowowość, ale czuję, że konsystencja podobna do lighta, taka śliska- już sama nie wiem, czy prosić o próbkę

Co do kompaktu, to ja mam odcień shaping rose i mi pasuje, bo mam chłodną kolorystykę (ale z samego podkładu jestem tak średnio zadowolona).
Ja bym je według lekkości ustawiła tak: najlżejszy sublimine sculp light potem sublimine i ostatni (chociaż też lekki) photo perfection. Jednak konsystencję, tak jak napisałaś, wszytskie trzy mają faktycznie bardzo podobną Jednak jeśli sculpt light Ci trochę nie podszedł to zaryzykowałabym stwierdzenie, że PP może podpasować
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 14:00   #3239
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Ja bym je według lekkości ustawiła tak: najlżejszy sublimine sculp light potem sublimine i ostatni (chociaż też lekki) photo perfection. Jednak konsystencję, tak jak napisałaś, wszytskie trzy mają faktycznie bardzo podobną Jednak jeśli sculpt light Ci trochę nie podszedł to zaryzykowałabym stwierdzenie, że PP może podpasować
bardzo Ci dziękuję za te wskazówki dzisiaj skoczę po próbkę
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 12:35   #3240
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Prismissime Eyes Givenchy

Ja właśnie zamówiłam sobie takie jak widać niżej i nie mogę się doczekać aż przyjdą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg givenchy.jpg (17,8 KB, 12 załadowań)
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.