Wrześniówki cz. II - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 10:03   #601
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wrześniówki cz. II

ja slyszałam, ze wrzesień ma być ciepły i słoneczny, ale pożyjemy zobaczymy, te prognozy to i tak o pupę można rozbić
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 10:08   #602
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

a ja wpadłam na pomysł by nasze obrączki niósł synek naszych najlepszych znajomych.
Za miesiąc skończy co prawda dopiero 2 latka, ale mamusia stwierdziła że ma miesiąc na ćwiczenia więc może coś z tego wyjdzie
Więc wartałoby zaopatrzyć się w poduszeczkę, tyle ze z tych dostępnych na allegro nie wybrałam nic w przystępnej cenie, ładne choć bardzo proste trochę kosztują. Pomyślałam by uszyć samej, bo to nic trudnego, tylko zastanawiam się czym ją wypełnić w środku...
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 10:25   #603
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrześniówki cz. II

Jeśli nie masz innego pomysłu, to możesz napchać do środka ścinków materiału. Nie polecam waty, bo jeśli nie będzie podszewki, to może wyłazić przez szpary.

Ja dopiero co zrobiłam sobie ozdoby na samochód na ślub cywilny (w sobotę biorę cywilny). Za wstążki kupowane z metra zapłaciłam łącznie 11 zł (w Warszawie) - bardzo polecam samodzielne wykonywanie ozdób i dekoracji! Jest dużo taniej i zupełnie inaczej patrzy się na coś, co się samemu zrobiło.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 11:22   #604
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz innego pomysłu, to możesz napchać do środka ścinków materiału. Nie polecam waty, bo jeśli nie będzie podszewki, to może wyłazić przez szpary.

Ja dopiero co zrobiłam sobie ozdoby na samochód na ślub cywilny (w sobotę biorę cywilny). Za wstążki kupowane z metra zapłaciłam łącznie 11 zł (w Warszawie) - bardzo polecam samodzielne wykonywanie ozdób i dekoracji! Jest dużo taniej i zupełnie inaczej patrzy się na coś, co się samemu zrobiło.
akurat dekorację do auta kupiłam gotową, ale będę sama robiła winietki, kokardki na butelki i kotyliony, wszystko ze wstążki, ale niestety kupionej na allegro, bo ceny w pasmanterii są po prostu komiczne. za 23 zł będę mieć 100 m wstążki różnej szerokości z przesyłką, a w pasmanterii kupiłabym za to co najwyżej kilkanaście metrów.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2011-08-25 o 11:24
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 19:38   #605
Jadziunia1988
Przyczajenie
 
Avatar Jadziunia1988
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Wrześniówki cz. II

A my stwierdziliśmy, że jak ja mamy się męczyć z tym dekorowaniem wszystkiego to już lepiej dać komuś w łapę i niech dekoruje no bo kokardki sama zrobię ok ale co resztą kwiaty jakieś materiały i inne pierdoły tego już sama nie zrobię.Więc i tak komuś trzeba będzie zapłacić to nie lepiej dać te 300 zł więcej i zając się sobą, no bo przecież będziemy mieli jeszcze kupę spraw do zrobienia.
Nie wiem takie jest moje zdanie długo też nad tym myślałam i w kocu zdecydowaliśmy że nie będziemy mieli do tego głowy a prosić się kogoś o pomoc to tak głupio
Jadziunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 19:55   #606
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrześniówki cz. II

Materiał można kupić z metra, a kwiaty na giełdzie. Ale absolutnie rozumiem osoby, którym nie chce się w to bawić. To spora oszczędność, ale trzeba to lubić. Inaczej faktycznie nie ma co się męczyć.

Ja będę raczej sama dekorować kościół. Kwiaty zrobią mi siostry, więc w sumie sama będę tylko przyczepiać tiul albo wstążki do ławek. Do sali zamawiam tylko wiązankę na stół młodych. Winietki będę robić sama i wstążki na samochód też sama. Rozważam jeszcze co zrobić z kwiatami na samochód - generalnie nie bardzo mi się podobają, ale nie wiem czy same wstążki będą wyglądać dobrze.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 06:05   #607
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Ja jeszcze nie wybrałam dekoracji na samochód, ale to raczej będzie mały problem...
Gorzej u mnie z kościołem - nie mogę zdecydować się na kolorystykę strojenia. Kwiaty będą białe (w stylu tego, co na załączonych zdjęciach), ale chodzi o kolor dywanu i wstęgi, którymi przepasane są krzesełka dla młodych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3a-2.jpg (67,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img.php.jpg (66,4 KB, 26 załadowań)
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 07:32   #608
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

jesli chodzi o dekoracje kościoła to również stwierdziłam ze raczej w dzien ślubu nie bedę mieć do tego głowy ani czasu, więc za to zapłacę. Ale winietki czy kotyliony można zrobić dużo wcześniej, a ja lubię robic takie rzeczy więc z przyjemnością je wykonam.
Sala praktycznie jest udekorowana, nam pozostaje jedynie powiesić trochę balonów i ustawić stoły według własnego gustu.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 07:45   #609
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

my sale mamy udekorowaną, a inne dekoracje już zamówione
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 10:24   #610
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki cz. II

My także dekoracją nie będziemy się stresować.Dlatego firma nam będzie stroić salę,a kościół i samochód panie z kwiaciarni.Wszystko już dogadane,tylko kwiaty do kościoła musimy wybrać
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 12:58   #611
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrześniówki cz. II

Zobaczymy jak wszystko wyjdzie. Na cywilny bardzo się nie stresuję i nie szykuję dużo (zamówiłam bukiecik za 30 zł - oczywiście nie "ślubny" tylko po prostu), dokupię tylko białą lub złotą wstążkę do owinięcia nóżek kwiatów i po sprawie Do tego kilka kwiatków luzem, żeby zrobić butonierkę i może wpiąć jeden kwiatek we włosy. Do tego może położę kilka luzem na stole w knajpie. Ale nie wiem jeszcze, bo trochę się boję, że przez 2-3 godziny zwiędną. Ile wytrzymują żywe kwiatki bez wody? Ja będę miała alstromerię (chyba tak się nazywają, zdarza mi się mylić nazwy kwiatów ).
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 14:13   #612
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

mnie zaczyna chwytac panika - dobrze ze mam prace od switu do nocy bo bym zwariowala

odebralismy obraczki
juz jest po spotkaniu w knajpie w sprawie menu
w sobote jade mierzyc suknie i w zwizku z tym mam pietra jak malo kiedy
dzis zaczynamy sadzac gosci a zabawa bedzie bo mamy okragle stoliki wiec akcja strategiczna
w niedziele jadziemy na zakupy po bielizne
jestesmy po spowiedzi i mamy umowionego organiste
wycieczka zaplacona do konca


teraz spotkanie z fotografem/orkiestra/kwiaciarka
do ksiedza z dokumentami isc

wy tak mowicie ze nie macie poprawin - ja jestem z Kaszub u nas oprocz tego ze sa poprawiny to jeszcze jest cos takiego jak "polter" impreza w domu Pani mlodej dla wszystkich nie zaproszonych na slub (zaproszonych tez, przychodzi doslownie kto chce) w piatek przed slubem - juz mamy zamowiony namiot itp wiec 3 dni


dziewczyny!
jesli ktoras z Was sama kupuje napoje to powiedzcie po ile liczycie na glowe? po 2l?
__________________
.

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2011-08-26 o 14:14
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:45   #613
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrześniówki cz. II

Ja będę zamawiać, ale to dopiero w przyszłym roku. Z tego co czytałam, zakłada się właśnie po 2 litry.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 15:16   #614
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
mnie zaczyna chwytac panika - dobrze ze mam prace od switu do nocy bo bym zwariowala

odebralismy obraczki
juz jest po spotkaniu w knajpie w sprawie menu
w sobote jade mierzyc suknie i w zwizku z tym mam pietra jak malo kiedy
dzis zaczynamy sadzac gosci a zabawa bedzie bo mamy okragle stoliki wiec akcja strategiczna
w niedziele jadziemy na zakupy po bielizne
jestesmy po spowiedzi i mamy umowionego organiste
wycieczka zaplacona do konca


teraz spotkanie z fotografem/orkiestra/kwiaciarka
do ksiedza z dokumentami isc

wy tak mowicie ze nie macie poprawin - ja jestem z Kaszub u nas oprocz tego ze sa poprawiny to jeszcze jest cos takiego jak "polter" impreza w domu Pani mlodej dla wszystkich nie zaproszonych na slub (zaproszonych tez, przychodzi doslownie kto chce) w piatek przed slubem - juz mamy zamowiony namiot itp wiec 3 dni


dziewczyny!
jesli ktoras z Was sama kupuje napoje to powiedzcie po ile liczycie na glowe? po 2l?
ja mam wodę i soki z sali więc kupowałam tylko gazowane na 51 osób mam 72 litry:P pewnie zostanie ale wlę mieć więcej
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 18:59   #615
Tyna7
Zakorzenienie
 
Avatar Tyna7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 098
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
dziewczyny!
jesli ktoras z Was sama kupuje napoje to powiedzcie po ile liczycie na glowe? po 2l?
nasza menagerka restauracji mówiła że na pewno litro soku na głowę...
więc na 100 osób mamy 100 litrów soku, 80 litrów pepsi, 50 litrów srpite'a i 50 litrów mineralnej
__________________
żonka
Tyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 20:31   #616
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

a ja dzisiaj byłam na pierwszej przymiarce u krawcowej, środkowej warstwy także niewiele odzwierciedla sukienkę ale kurde był dzisiaj taki upał i jak założyłam tą suknie to masakra, taki gorąc.
Oczywiście zaczęłam sie przejmować ze mi gorąco bedzie na weselu. Wiadomo takich upałów na koniec wrzesnia nie bedzie ale przy 20 stopniach mam wrazenie ze i tak bedzie za ciepło.
Zaczełam miec wątpliwości czy dobrze wybralam sukienke, ze moze bardziej zwiewną trzeba było wybrać? ehhhh musze sie przespac moze mi przejdzie
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 20:53   #617
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj byłam na pierwszej przymiarce u krawcowej, środkowej warstwy także niewiele odzwierciedla sukienkę ale kurde był dzisiaj taki upał i jak założyłam tą suknie to masakra, taki gorąc.
Oczywiście zaczęłam sie przejmować ze mi gorąco bedzie na weselu. Wiadomo takich upałów na koniec wrzesnia nie bedzie ale przy 20 stopniach mam wrazenie ze i tak bedzie za ciepło.
Zaczełam miec wątpliwości czy dobrze wybralam sukienke, ze moze bardziej zwiewną trzeba było wybrać? ehhhh musze sie przespac moze mi przejdzie
bedzie dobrze, dzisiaj byl straszny upal, to dlatego, zreszta z emocji bedzie juz wszytsko jedno

dziewczynki jakie macie menu weselne bo ja nie wiem co wybrac
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 22:04   #618
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj byłam na pierwszej przymiarce u krawcowej, środkowej warstwy także niewiele odzwierciedla sukienkę ale kurde był dzisiaj taki upał i jak założyłam tą suknie to masakra, taki gorąc.
Oczywiście zaczęłam sie przejmować ze mi gorąco bedzie na weselu. Wiadomo takich upałów na koniec wrzesnia nie bedzie ale przy 20 stopniach mam wrazenie ze i tak bedzie za ciepło.
Zaczełam miec wątpliwości czy dobrze wybralam sukienke, ze moze bardziej zwiewną trzeba było wybrać? ehhhh musze sie przespac moze mi przejdzie
Mi dziś przyszła suknia justin alexander 8483 jak wiadomo suknia ta ma 12 warstw tiulu i rzeczywiście było mi w niej gorąco ale sadzę, że w innej efekt byłby podobny. Suknie kupiłam w ciemno ale się opłacało
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.

Edytowane przez zubi89
Czas edycji: 2011-08-27 o 23:19
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 22:46   #619
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Mi dziś przyszła suknia justin alexander 8483 jak wiadomo suknia ta ma 12 warstw tiulu i rzeczywiście było mi w niej gorąco ale sadzę, że w innej efekt byłby podobny. Suknie kupiłam w ciemno ale się opłacało dołączam fotki przepraszam za jakość ale narzeczony ma u siebie aparat ;/
ojej tak patrze a Ty masz ślub dopiero w przyszłym roku z takim wyprzedzeniem sukienka ale fajnie masz ze tak powiem jeden problem z głowy. troche słabo widać suknie w całej okazałości ale bardzo ładna choć ja mam z mniejszą ilością zdobień

aha a my napoje mamy już w cenie na osobę, są soki i woda mineralna bez ograniczeń. Ile u was jest koszt wesela na osobę?
a no i zapomniałabym zamówiłam sobie dzisiaj bukiecik, niebieska hortensja przechodząca w zieleń, a jak nie bedzie to białe eustomy z frezjami. mam nadzieje ze uda im sie zdobyć hortensje, byłabym w siódmym niebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg big_295.jpg (52,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet_slubny_hortensje_niebieskie 2.jpg (17,2 KB, 14 załadowań)
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2011-08-26 o 22:54
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 22:57   #620
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
ojej tak patrze a Ty masz ślub dopiero w przyszłym roku z takim wyprzedzeniem sukienka ale fajnie masz ze tak powiem jeden problem z głowy. troche słabo widać suknie w całej okazałości ale bardzo ładna choć ja mam z mniejszą ilością zdobień
Tak wiem, że jeszcze mam czas ale się w niej zakochałam cenę wynegocjowałam i do tego miałam umowę, że jak coś to mogę ją zwrócić. Ale jest cudowna gdybym przytyła lub schudła nie ma problemu bo jest z tyłu wiązana. Mam ja gdzie przechować . Jutro może będę mieć lepsze zdjęcia Była właścicielka doradziła mi abym usunęła tren bo przeszkadza w tańcu i teraz będę miała dylemat bo chce tren a z drugiej nie mam później ja go przyczepić więc chyba go zlikwiduje hmm

Chciałabym zobaczyć Twoją suknie bo bardzo podobają mi się suknie tiulowe

Pozdrawiam


My płacimy 140 zł/os. z poprawinami i w tym od razu mamy dekoracje stołów.

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Bukieciki prześliczne. Trzymam kciuki, żeby był taki jaki sobie wymarzyłaś
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.

Edytowane przez zubi89
Czas edycji: 2011-08-26 o 22:56
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 06:45   #621
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość

aha a my napoje mamy już w cenie na osobę, są soki i woda mineralna bez ograniczeń. Ile u was jest koszt wesela na osobę?
a no i zapomniałabym zamówiłam sobie dzisiaj bukiecik, niebieska hortensja przechodząca w zieleń, a jak nie bedzie to białe eustomy z frezjami. mam nadzieje ze uda im sie zdobyć hortensje, byłabym w siódmym niebie
ja mam 165 zł/ osobę le chyba dobierzemy jeszcze jeszcze parę rzeczy więc pójdzie do góryw tym soki i woda bez ograniczeń
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 07:06   #622
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez malenstfo Pokaż wiadomość
ja mam 165 zł/ osobę le chyba dobierzemy jeszcze jeszcze parę rzeczy więc pójdzie do góryw tym soki i woda bez ograniczeń
ja mam taką samą cenę - bez poprawin, ale właśnie wszystkie napoje do oporu, tort, sala ustrojona (łącznie z tą dekoracją za stołem młodych) i bez dodatkowych opłat za krojenie tortu czy roznoszenie alkoholu

też mam wątpliwości co do mojej sukni... zobaczymy co będzie po drugiej przymiarce
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 07:31   #623
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Tak wiem, że jeszcze mam czas ale się w niej zakochałam cenę wynegocjowałam i do tego miałam umowę, że jak coś to mogę ją zwrócić. Ale jest cudowna gdybym przytyła lub schudła nie ma problemu bo jest z tyłu wiązana. Mam ja gdzie przechować . Jutro może będę mieć lepsze zdjęcia Była właścicielka doradziła mi abym usunęła tren bo przeszkadza w tańcu i teraz będę miała dylemat bo chce tren a z drugiej nie mam później ja go przyczepić więc chyba go zlikwiduje hmm

Chciałabym zobaczyć Twoją suknie bo bardzo podobają mi się suknie tiulowe

Pozdrawiam


My płacimy 140 zł/os. z poprawinami i w tym od razu mamy dekoracje stołów.

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Bukieciki prześliczne. Trzymam kciuki, żeby był taki jaki sobie wymarzyłaś
chyba mnie źle zrozumiałaś, w mojej jest tiul ale tylko pod spodem żeby podnieść nieco sukienkę. to moja suknia, choć po wczorajszej przymiarce nieco sie zmieniła koncepcja. dekolt będzie w tzw. serduszko i te drapowania będą nieco inaczej wyglądały. Za dwa tygodnie mam kolejną przymiarkę, juz się boję bo wtedy będzie praktycznie gotowa. Ze to zawsze muszą byc jakieś wątpliwości... mnie jakas panika dopadła wczoraj i stres taki ogólny ehhh został tylko miesiąc.

a u mnie jest 140 na osobę bez poprawin, tyle że jak pisałam napoje do oporu, szampan w cenie, jedzenie tez do oporu (co zostanie zabieramy do domu), dekoracja praktycznie jest tylko balony mamy dokupić i nadmuchać, torta nie ma w cenie ale za krojenie nie płaimy. Oczywiście nie ma żadnych ukrytych kosztów typu zbite talerze, czy szkło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5902_01.jpg (27,7 KB, 31 załadowań)
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2011-08-27 o 07:36
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 08:59   #624
Moniq81
Raczkowanie
 
Avatar Moniq81
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 54
Dot.: Wrześniówki cz. II

Następna sobota to moja kolej
Już jestem w stresie na samą myśl,a na dodatek spać nie mogę
01.09 jade odebrać suknię i tak na każdy dzien coś zaplanowane..
Dziś wieczór panieński -odreaguje co nieco
Moniq81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:21   #625
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Moniq81 Pokaż wiadomość
Następna sobota to moja kolej
Już jestem w stresie na samą myśl,a na dodatek spać nie mogę
01.09 jade odebrać suknię i tak na każdy dzien coś zaplanowane..
Dziś wieczór panieński -odreaguje co nieco
baw się dobrze ja mam za 2 tyg. panieński a za 3 ślub
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 13:47   #626
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Mi dziś przyszła suknia justin alexander 8483 jak wiadomo suknia ta ma 12 warstw tiulu i rzeczywiście było mi w niej gorąco ale sadzę, że w innej efekt byłby podobny. Suknie kupiłam w ciemno ale się opłacało dołączam fotki przepraszam za jakość ale narzeczony ma u siebie aparat ;/
wydaje mi się, że poszerza Cię w pasie, ale nie wiem czy to wina zdjęcia czy sukni? I przez to wygląda na niedopasowaną (ale to tylko moja opinia)
Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Chciałabym zobaczyć Twoją suknie bo bardzo podobają mi się suknie tiulowe
też mam suknie tiulową
Cytat:
Napisane przez Moniq81 Pokaż wiadomość
Następna sobota to moja kolej
Już jestem w stresie na samą myśl,a na dodatek spać nie mogę
01.09 jade odebrać suknię i tak na każdy dzien coś zaplanowane..
Dziś wieczór panieński -odreaguje co nieco
udanego panieńskiego następnej soboty to mam panieński i już się boję
Cytat:
Napisane przez malenstfo Pokaż wiadomość
baw się dobrze ja mam za 2 tyg. panieński a za 3 ślub
ja za dwa tygodnie ślub
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 20:53   #627
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziewczyny jutro lece do PolskiNiestety moi rodzice nie mają internetu więc dzisiaj muszę się z wami pożegnać Wracamy dopiero 18.09 Szkoda,że nie będzie mnie z wami
Dlatego już teraz składam wam wszystkim życzenia
Niech ten Wasz Wielki Dzień będzie najpiękniejszym dniem w waszym życiu,dużo radości,miłości ,uśmiechu i wszystko to o czym marzycie by się spełniło.
Relacja na pewno będzie zdana
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 21:44   #628
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wrześniówki cz. II

[QUOTE=Niesforna_88;290241 53]wydaje mi się, że poszerza Cię w pasie, ale nie wiem czy to wina zdjęcia czy sukni? I przez to wygląda na niedopasowaną (ale to tylko moja opinia)

Bo sama ją sobie wiązałam z tyłu więc nie była dobrze dopasowana ;p
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 22:22   #629
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Wróciłam i nadrobiłam

Pochwalić się muszę, że przyszły pierdółki ślubne plus część odebrałam osobiście w Białymstoku. Tak więc mogę to odhaczyć na liście.



Zdjęli mi aparacik na dole Już jestem pół-aparatką
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 06:02   #630
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro lece do PolskiNiestety moi rodzice nie mają internetu więc dzisiaj muszę się z wami pożegnać Wracamy dopiero 18.09 Szkoda,że nie będzie mnie z wami
Dlatego już teraz składam wam wszystkim życzenia
Niech ten Wasz Wielki Dzień będzie najpiękniejszym dniem w waszym życiu,dużo radości,miłości ,uśmiechu i wszystko to o czym marzycie by się spełniło.
Relacja na pewno będzie zdana
powodzenia juz teraz najserdeszniejsze życzenie i czkemy na relacje
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 20:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.