Wrześniówki cz. II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-31, 09:04   #691
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Wrześniówki cz. II

W tym momencie cieszę się, że my z TŻ nie robimy dużego wesela, bo od wczoraj siedzę po prostu wciśnięta ze stresu.
Wieczorów panieńskich, kawalerskich nie będzie. Jutro podrzucamy kumplowi naszą sunię i zostajemy na noc na jakieś wspominki przy wódeczce
Wszystko już chyba załatwione..... Jeszcze tylko zapłacić organiście, przekazać księdzu wybrane przez nas fragmenty czytań podczas mszy i ostatnia spowiedź.
Do ślubu jedziemy Jeepciem kolegi.
Nie mogę się pozbyć tego strasznego uczucia ściskania w żołądku.
Jeszcze......... 4 dni 3h i 56minut.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1999-Jeep-Grand-Cherokee-Limited.jpg (20,8 KB, 4 załadowań)
__________________
You are so much stronger than you think

Edytowane przez midusia86
Czas edycji: 2011-08-31 o 09:10
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:10   #692
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
W tym momencie cieszę się, że my z TŻ nie robimy dużego wesela, bo od wczoraj siedzę po prostu wciśnięta ze stresu.
Wieczorów panieńskich, kawalerskich nie będzie. Jutro podrzucamy kumplowi naszą sunię i zostajemy na noc na jakieś wspominki przy wódeczce
Wszystko już chyba załatwione..... Jeszcze chyba tylko zapłacić organiście, przekazać księdzu wybrane przez nas fragmenty czytań podczas mszy i ostatnia spowiedź.
Do ślubu jedziemy czymś bardziej Jeepciem kolegi.
Nie mogę się pozbyć tego strasznego uczucia ściskania w żołądku.
Jeszcze......... 4 dni 3h i 56minut.....
mnie już od kilku dni ściska a ślub za prawie miesiąc.
macie ślub w niedziele?
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:18   #693
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość

Dziewczyny szukałam sukienki na poprawiny... co myślicie?:
ja ta trzecia mialam na slub cywilny swoj
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:39   #694
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
mnie już od kilku dni ściska a ślub za prawie miesiąc.
macie ślub w niedziele?

Wigilia rocznicy jednej z pierwszych bardzo ważnych dat w naszym wspólnym życiu.
Na początku data wybrana bardziej z konieczności, później już tak się spodobała, że nie chcieliśmy zmieniać na sobotę

Jak tak dalej pójdzie, to do niedzieli moja suknia ślubna będzie ze mnie spadać
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 11:06   #695
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Wrześniówki cz. II

Witam
Cytat:
Napisane przez Tyna7 Pokaż wiadomość
mi babka z kwiaciarni zadzwoniła wczoraj, że nie ma moich kwiatków do bukietu i mam sobie inne wybrać

i nasz znajomy- kamerzysta zadzwonił, że mamy mu dopłacić 350 zł za dojazd, bo jednak nie jedzie z Dj'ami (znają się więc to nie był problem zabrać się jednym autem) tylko swoim samochodem
i że i tak nam policzył tanio, bo tak to bierze 1 zł od kilometra (w dwie strony ma 400 km).. ciekawe ile mu to auto pali
a i że jak nie chcemy to możemy sobie znaleźć innego... 5 dni przed weselem
Jak to nie ma wybranych kwiatów? Takie naciągane to trochę. Przecież obecnie nawet sezonowe kwiaty dostępne są przez cały rok! A kamerzysta wcześnie Was poinformował, szkoda że nie ustaliliście takich spraw wcześniej w umowie, tak jednak jest bezpieczniej, dla obu stron.

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
ja też się zastanawiam jak będzie mi się tańczyć w mojej sukni (halka i 4 warstwy tiulu) jak patrzę na halkę to nie wiem.. może pochodzę w niej po domu jak zrobię porządek i poćwiczę taniec ) już miałam kurs siadania, klękania i wstawania oj boję się.. ale może się nie przewrócę jak będę w niej chodzić :P
Myślę, że warto przećwiczyć taniec, jeśli nie w sukni, to chociaż w halkach, bo jednak suknia potrafi żyć własnym życiem, więc lepiej być na to przygotowanym

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
można?
22.09.2012
Witamy, co macie już załatwione?

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
O kuźwa! Tablice... Zapomniałam o nich...
My nie zamawialiśmy
__________________
"mów mi dobrze
albo nie mów nic"
izabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 12:34   #696
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

My dostalismy tablice gratis z zaproszeniami - mam nadzieje ze dzis juz ostatnia lekcja tanca nas czeka i poznie tylko cwiczenia na sali- mamy dosc trudny uklad - nam zostalo 17 dni jak pomysle to moj zoladek wariuje :/ masakra
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 13:21   #697
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Wrześniówki cz. II

Ja odliczam godziny do g. 16 i zaczynam urlop Aaaaa jeszcze tylko 3 dni zostało do ślubu...stres coraz większy !
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 14:34   #698
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Ja odliczam godziny do g. 16 i zaczynam urlop Aaaaa jeszcze tylko 3 dni zostało do ślubu...stres coraz większy !
Nie dziwię się. Ja mam jeszcze 10 dni, a stresiora jak nigdy dotąd... Aż boję się pomyśleć co będzie przed samym ślubem... (dobrze, że mam dostęp do ilniejszych uspokajaczy )
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 16:00   #699
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
ja ta trzecia mialam na slub cywilny swoj
Kasiamniam a jest z długością tej sukienki? Nie była zbyt krótka? Bo zastanawiam się nad jej kupnem ale boję się, że jest króciutka :/
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 18:46   #700
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Kasiamniam a jest z długością tej sukienki? Nie była zbyt krótka? Bo zastanawiam się nad jej kupnem ale boję się, że jest króciutka :/
ja ja kupowalam na allegro i szylam na miare i mialam dlugosc taka jaka chcialam tzn do kolanka
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 18:52   #701
Tyna7
Zakorzenienie
 
Avatar Tyna7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 098
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez izabla Pokaż wiadomość
Witam

Jak to nie ma wybranych kwiatów? Takie naciągane to trochę. Przecież obecnie nawet sezonowe kwiaty dostępne są przez cały rok! A kamerzysta wcześnie Was poinformował, szkoda że nie ustaliliście takich spraw wcześniej w umowie, tak jednak jest bezpieczniej, dla obu stron.
ta odmiana storczyków kwitnie pod koniec sierpnia i nie wiadomo czy przyjdzie dostawa... dzisiaj byliśmy załatwiać i babka powiedziała ze może będą i za te wszystkie "problemy" mamy gratis wystrojenie auta

a nowego kamerzystę znaleźlismy dzisiaj, 3 dni przed weselem
a tamtemu odmówiliśmy
__________________
żonka
Tyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 19:00   #702
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
ja ja kupowalam na allegro i szylam na miare i mialam dlugosc taka jaka chcialam tzn do kolanka
A napiszesz mi nazwe uzytkownika u którego kupowałaś tą sukienkę? Bo długosć do kolana byłaby idealna Z góry dziękuje
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 19:09   #703
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
A napiszesz mi nazwe uzytkownika u którego kupowałaś tą sukienkę? Bo długosć do kolana byłaby idealna Z góry dziękuje
ja kupowalam daaawno bo prawie 2 lata temu ale uzytkownik ten : http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=11860011
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 19:34   #704
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
ja kupowalam daaawno bo prawie 2 lata temu ale uzytkownik ten : http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=11860011
Dziękuje ślicznie
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 20:56   #705
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tyna7 Pokaż wiadomość
a nowego kamerzystę znaleźlismy dzisiaj, 3 dni przed weselem
a tamtemu odmówiliśmy
a ile straciliście? i co tamten pan na to? super, że się udało!
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 21:40   #706
Tyna7
Zakorzenienie
 
Avatar Tyna7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 098
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
a ile straciliście? i co tamten pan na to? super, że się udało!
ten obecny nam spuścił z ceny, razem z fotografem weźmie 2000 zł(tyle co tamten chciał jeszcze przed podwyżką o 350 zł )

no i będziemy mieć plener w innym dniu tak jak chciałam a z tamtym nie było takiej możliwości, bo był z daleka

a Pan nie miał wyboru, bo umowa nas nie wiązała, a skoro sam był nie fair to niby nie miał nam za złe
__________________
żonka
Tyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 23:03   #707
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Podaliśmy dziś na salę ostateczną listę gości i menu.
Nie mam wybranej dekoracji na samochód (jedziemy takim jak w załączniku). Raczej będzie coś z fioletem.
Nadal nie mamy wybranych oczepin, a także piosenki dla rodziców.
Nie stresuję się wcale... Ale wydaje mi się, że w dzień wesela to i mnie dopadnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C17991739_1.jpg (33,3 KB, 10 załadowań)
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 05:45   #708
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
Podaliśmy dziś na salę ostateczną listę gości i menu.
Nie mam wybranej dekoracji na samochód (jedziemy takim jak w załączniku). Raczej będzie coś z fioletem.
Nadal nie mamy wybranych oczepin, a także piosenki dla rodziców.
Nie stresuję się wcale... Ale wydaje mi się, że w dzień wesela to i mnie dopadnie
my będziemy mieli dekoracje na samochód chyba biało fioletową a piosenka dla rodziców to Jacek Kierok: Rodzicielska miłość
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 07:52   #709
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

no wycieczkę do zespołu można odhaczyć zabaw i gier jest mnóstwo, ale nie ustalamy twardo że muszą być takie czy inne, bo babka - wodzirejka sama wyczuje czy goście mają ochotę na zabawy, bo nic na siłę i to mi się podoba
Bez zastanowienia można jej powierzyć prowadzenie imprezy.
Przekonała nas do podziękowań dla rodziców na weselu bo chcieliśmy to zrobić po błogosławieństwie.
No i grają praktycznie wszystko, postara się spełnić nasze życzenia jak bob marley, piosenka z Rocky no i mam nadzieje ze zaspiewa nam adele, do której mieliśmy tańczyć pierwszy taniec

dzis kolejna lekcja tańca, tym razem quckstep mam nadzieje że będzie nam tak dobrze szło jak z walcem
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2011-09-01 o 07:54
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 07:58   #710
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

HEj ho bylismy wczoraj na kursie i mialam ubrana suknie na poprawiny - jesli macie princeski (okazale wielkoscia) to bez obaw w tancu w ogole nie przeszkadzaja - przynajmniej moja jakby jej ni ebylo mam nadzieje ze slubna spisze sie rownie dobrze poza tym taniec juz nam wychodzi ale jeszcze raz pojedziemy i dodatkowo bedziemy na sali cwiczyc

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
no wycieczkę do zespołu można odhaczyć zabaw i gier jest mnóstwo, ale nie ustalamy twardo że muszą być takie czy inne, bo babka - wodzirejka sama wyczuje czy goście mają ochotę na zabawy, bo nic na siłę i to mi się podoba
Bez zastanowienia można jej powierzyć prowadzenie imprezy.
Przekonała nas do podziękowań dla rodziców na weselu bo chcieliśmy to zrobić po błogosławieństwie.
No i grają praktycznie wszystko, postara się spełnić nasze życzenia jak bob marley, piosenka z Rocky no i mam nadzieje ze zaspiewa nam adele, do której mieliśmy tańczyć pierwszy taniec

dzis kolejna lekcja tańca, tym razem quckstep mam nadzieje że będzie nam tak dobrze szło jak z walcem
my tanczymy do wodeckiego oczarowanie i mimo ze nie watpie ze zespol by to zagral - pierwszy taniec z plyty puscimy - nasza trenerka tez tak radzi - niech zespol troche zmieni rytm - a my w koncu jestesmy wyuczeni konkretnie co i jak i kiedy - za duzo to kosztuje czasu, kasy i wysilku zeby ryzykowac - za bardz bysmy sie bali; ale jakbysmy robili przytulanca czy jakas 'improwizacje' to pewnie nie mialabym nic przeciwko zeby zespol gral sam
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 08:08   #711
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość

my tanczymy do wodeckiego oczarowanie i mimo ze nie watpie ze zespol by to zagral - pierwszy taniec z plyty puscimy - nasza trenerka tez tak radzi - niech zespol troche zmieni rytm - a my w koncu jestesmy wyuczeni konkretnie co i jak i kiedy - za duzo to kosztuje czasu, kasy i wysilku zeby ryzykowac - za bardz bysmy sie bali; ale jakbysmy robili przytulanca czy jakas 'improwizacje' to pewnie nie mialabym nic przeciwko zeby zespol gral sam
My też lecimy z płyty do pierwszego tańca. Mieliśmy tańczyć adele ale jest to zbyt trudny utwór i tańczymy do Johna lenonna "Imagine" i marka trandy "Moja dumka" (pół na pół). Ale za to babka powiedziała ze nam zaśpiewa Adele w trakcie wesela
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 08:47   #712
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

my też tańczymy do melodii z płyty... za dużo stresu, żeby się jeszcze martwić czy wbijemy się w rytm...
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 10:43   #713
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

i mam moje turkusowe wstążeczki do winietek i butelek kolor idealny teraz mogę brać się do roboty
tylko zastanawiam się nad jednym, czy dla zespołu, kamerzysty i fotografki też robić winietki, bo oni i tak będą mieli stolik na uboczu?
Myślałam żeby nie pisać imion i nazwisk gości tylko same imiona, i jeśli jest to ktoś z rodziny to przed imieniem napisać kim ta osoba dla nas jest np. kuzynka Agnieszka czy wujek Marcin.
Gorzej bo u znajomych powtarzają się imiona, a możliwe że te osoby będą siedziały przy tym samym stoliku i tu myślałam czy nie zrobić winietek dla par (np. Agnieszka i Michał), wtedy będą wiedzieli że to o nich chodzi.
No i papier ozdobny do drukowania mama mi dala taki kremowy, nie biały i nie wiem czy to nie będzie głupio wyglądało jak obrusy będą białe. Czy może jednak kupić białe kartki
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 11:21   #714
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
i mam moje turkusowe wstążeczki do winietek i butelek kolor idealny teraz mogę brać się do roboty
tylko zastanawiam się nad jednym, czy dla zespołu, kamerzysty i fotografki też robić winietki, bo oni i tak będą mieli stolik na uboczu?
Myślałam żeby nie pisać imion i nazwisk gości tylko same imiona, i jeśli jest to ktoś z rodziny to przed imieniem napisać kim ta osoba dla nas jest np. kuzynka Agnieszka czy wujek Marcin.
Gorzej bo u znajomych powtarzają się imiona, a możliwe że te osoby będą siedziały przy tym samym stoliku i tu myślałam czy nie zrobić winietek dla par (np. Agnieszka i Michał), wtedy będą wiedzieli że to o nich chodzi.
No i papier ozdobny do drukowania mama mi dala taki kremowy, nie biały i nie wiem czy to nie będzie głupio wyglądało jak obrusy będą białe. Czy może jednak kupić białe kartki
my nie bedziemy miec winietek na 'talerzykach' tylko jedna na kazdym stole z lista kto przy stole siedzi - mamy stoliki okragle dodatkowo bedzie tabliza obraujaca sale z lotu ptaka z rozrysowanymi stolikami i opisem kto gdzie siedzi i do tego kelner bedzie kierowac wiec mam nadzieje ze pojdzie sprawnie
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 11:48   #715
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
i mam moje turkusowe wstążeczki do winietek i butelek kolor idealny teraz mogę brać się do roboty
tylko zastanawiam się nad jednym, czy dla zespołu, kamerzysty i fotografki też robić winietki, bo oni i tak będą mieli stolik na uboczu?
Myślałam żeby nie pisać imion i nazwisk gości tylko same imiona, i jeśli jest to ktoś z rodziny to przed imieniem napisać kim ta osoba dla nas jest np. kuzynka Agnieszka czy wujek Marcin.
Gorzej bo u znajomych powtarzają się imiona, a możliwe że te osoby będą siedziały przy tym samym stoliku i tu myślałam czy nie zrobić winietek dla par (np. Agnieszka i Michał), wtedy będą wiedzieli że to o nich chodzi.
No i papier ozdobny do drukowania mama mi dala taki kremowy, nie biały i nie wiem czy to nie będzie głupio wyglądało jak obrusy będą białe. Czy może jednak kupić białe kartki
my winetek nie mamy wogóle, ale to co ty chcesz zrobić to jak dla mnie całkowite zawirowanie.... nie zdarza ci się, że masz dwóch wójków o tym samym imieniu? Kto będzie miał głowe na zastanawianie się czy akurat ten wujek to napewno on...
Niby fajne ale straszne kręcenie może byc przy tym
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 12:21   #716
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
i mam moje turkusowe wstążeczki do winietek i butelek kolor idealny teraz mogę brać się do roboty
tylko zastanawiam się nad jednym, czy dla zespołu, kamerzysty i fotografki też robić winietki, bo oni i tak będą mieli stolik na uboczu?
Myślałam żeby nie pisać imion i nazwisk gości tylko same imiona, i jeśli jest to ktoś z rodziny to przed imieniem napisać kim ta osoba dla nas jest np. kuzynka Agnieszka czy wujek Marcin.
Gorzej bo u znajomych powtarzają się imiona, a możliwe że te osoby będą siedziały przy tym samym stoliku i tu myślałam czy nie zrobić winietek dla par (np. Agnieszka i Michał), wtedy będą wiedzieli że to o nich chodzi.
No i papier ozdobny do drukowania mama mi dala taki kremowy, nie biały i nie wiem czy to nie będzie głupio wyglądało jak obrusy będą białe. Czy może jednak kupić białe kartki
My nie robimy winietek dla kamerzysty, fotografa i zespołu.
A ten sposób z pisaniem samych imion jak dla mnie może wszystko skomplikować. Jak jest imię i nazwisko to sprawa jest jasna i oczywista
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 13:41   #717
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziewczyny, zboczę trochę z tematu. Czy któraś w Was decydowała się na ułożenie własnej "modlitwy wiernych" na mszę ślubną?
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 14:00   #718
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zboczę trochę z tematu. Czy któraś w Was decydowała się na ułożenie własnej "modlitwy wiernych" na mszę ślubną?
powiem Ci szczerze, że mszę pozostawiam księdzu i organiście. O tylu rzeczach trzeba myśleć na raz, że to o czym nie muszę, pozostawiam kompetentnym osobom. Nie wiem czy dobrze napisałam, ale nie zawracałabym sobie tym głowy. Chyba że jest to dla Ciebie naprawdę ważne, ale pierwszy raz o tym słyszę żeby ktoś tak robił.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 14:37   #719
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

dziewczyny a ja jestem zalamana swoja suknia nie mialam naszytych jeszcze falban, ale ten szkielet mi sie nie podoba:mad :

a tak sie cieszylam, bo zaczal sie NASZ WRZESIEN
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 15:15   #720
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja jestem zalamana swoja suknia nie mialam naszytych jeszcze falban, ale ten szkielet mi sie nie podoba:mad :

a tak sie cieszylam, bo zaczal sie NASZ WRZESIEN

nie przejmuj się też tak miałam po pierwszej przymiarce, gdzie był tylko tak naprawdę środek sukni. Ale wyobraziłam sobie że dojdą te wszystkie drapowania i zdobienia i będzie ok...mam nadzieje
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 20:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.