Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-12, 19:21   #1921
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Łykasz rutinoscorbin?
Może jakaś ochrona od wewnątrz by pomogła?
Kiedyś łykałam, ale nie jestem systematyczna



Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
A co z odżywianiem Może brakuje Ci jakiś witamin A masz też problemy z siniakami Może warto zrobić sobie morfologie
Ostatnio odżywiam się tragicznie, ale to nie ma na pewno aż takiego wpływu na moją cerę

Jutro idę do dermatologa i zaczynam poważnie walczyć z tą beznadziejną cerą, jak będzie trzeba, to usunę naczynka laserem, byle tylko to dziadostwo zniknęło
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 12:35   #1922
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
Ostatnio odżywiam się tragicznie, ale to nie ma na pewno aż takiego wpływu na moją cerę

Jutro idę do dermatologa i zaczynam poważnie walczyć z tą beznadziejną cerą, jak będzie trzeba, to usunę naczynka laserem, byle tylko to dziadostwo zniknęło
To się jeszcze zdziwisz Kochana Tak się składa, że złe odżywianie w pierwszej kolejności odbija się na naszym wyglądzie. Cierpią włosy, paznokcie i skóra. Mi samej najwięcej naczynek popękało właśnie w okresie tragicznego odżywiania więc wiem co pisze Geny genami, ale my także wiele możemy zrobić dla naszej cery, a odżywianie to akurat pole na którym my same możemy wiele zdziałać, bo to my decydujemy co i kiedy jemy

Życzę udanej walki z naczynkami laserem Nie chce krakać ale bez zmian nawyków żywieniowych może ona być nieskueczna Także koniecznie zrób coś w tej kwestii.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:04   #1923
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
To się jeszcze zdziwisz Kochana Tak się składa, że złe odżywianie w pierwszej kolejności odbija się na naszym wyglądzie. Cierpią włosy, paznokcie i skóra. Mi samej najwięcej naczynek popękało właśnie w okresie tragicznego odżywiania więc wiem co pisze Geny genami, ale my także wiele możemy zrobić dla naszej cery, a odżywianie to akurat pole na którym my same możemy wiele zdziałać, bo to my decydujemy co i kiedy jemy

Życzę udanej walki z naczynkami laserem Nie chce krakać ale bez zmian nawyków żywieniowych może ona być nieskueczna Także koniecznie zrób coś w tej kwestii.

Ostatnio mój organizm zasila spółka Mcdonald & słodycze Jeśli to się na czymś odbija, to tylko na cerze, bo włosy i paznokcie mam bez zarzutu
Byłam u dermatologa, zapisała mi Ruboril, Iwostin, rutinoscorbin i jakieś inne prochy na receptę. Następną wizytę mam za 3 miesiące, mam nadzieję, że moje naczynka w końcu przystopują
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 17:28   #1924
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Dzięki Suri A z ciekawości, bo nie wiem czy pisałaś wcześniej, ile taka laserowa przyjemność kosztuje i czy dużo impulsów poszło
Policzki i nos - 600 zł (aha- "przyjemnością" to ja bym tego nie nazwała - żarcik ). Zabieg trwał ok. 40 minut.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 10:08   #1925
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

ja mam cerę wrażliwą i nie myje jej mydłem tylko Cetaphilem emulsją do mycia twarzy,a także do demakijażu. spłukuje go wodą(oczywiście nie z kranu) i przecieram ręczniczkami papierowymi. raz na jakiś czas robie sobie maseczkę Dax Planet Essence maseczka kojąca i uspakajająca skórę. niedawno wyprobowałam też maseczkę z drożdży i jest dobra zwłaszcza,że mam kaszę na buzi.
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 10:47   #1926
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
Ostatnio mój organizm zasila spółka Mcdonald & słodycze
Mimo wszystko sądze, że produkty bogate w naturalną witaminę C i inne witaminy nie zaszkodzą

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Policzki i nos - 600 zł (aha- "przyjemnością" to ja bym tego nie nazwała - żarcik ). Zabieg trwał ok. 40 minut.
600 zł - sporo No ale jak by przyniosło jakieś rezultaty wydałabym nawet i więcej I jak tam stan Twojej twarzyczki
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 11:47   #1927
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
600 zł - sporo No ale jak by przyniosło jakieś rezultaty wydałabym nawet i więcej I jak tam stan Twojej twarzyczki

600 zł w promocji - jeśli robisz oddzielnie policzki i nos, to za policzki zapłacisz 500 zł, a za nos 300 zł, czyli o 200 zł więcej .

Siniaki cały czas się wchłaniają - są prawie niewidoczne, ale nadal coś tam widać. Skóra jest lekko zaczerwieniona.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 13:15   #1928
anianasilow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Witam,Suri czy zamykałaś naczynka na skrzydełkach nosa,czy może na kości, ja właśnie w tym miejscu mam najgęściejszą siateczkę naczynek i bardzo cienką skórę ,dlatęgo bardzo się boję zamykania laserem,i tak nos jest siny i do tego duży,jeśli po zabiegu byłoby gorzej to całkiem bym się załamała ,właściwie to moja psychika już nie funkcjonuje jak powinna
Wag,czy ruboril cię nie zapycha i czy cokolwiek koi naczynka?
anianasilow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 12:05   #1929
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Ponawiam pytanie:

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Właśnie się przeraziłam, ponieważ przeczytałam artykuł -> http://www.wizaz.pl/images/med-estet...ynka/index.php, w którym jest napisane, że przy cerze naczynkowej nie powinno się stosować kosmetyków z mocznikiem , a ja przez długi okres czasu smaruję się Xerialem 5 . Biochemiczki, czy wiecie coś na ten temat?
Cytat:
Napisane przez anianasilow Pokaż wiadomość
Witam,Suri czy zamykałaś naczynka na skrzydełkach nosa,czy może na kości, ja właśnie w tym miejscu mam najgęściejszą siateczkę naczynek i bardzo cienką skórę ,dlatęgo bardzo się boję zamykania laserem,i tak nos jest siny i do tego duży,jeśli po zabiegu byłoby gorzej to całkiem bym się załamała ,właściwie to moja psychika już nie funkcjonuje jak powinna
Wag,czy ruboril cię nie zapycha i czy cokolwiek koi naczynka?
Tak, usuwałam zarówno na skrzydełkach nosa, jak i kości.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 14:35   #1930
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez anianasilow Pokaż wiadomość
Wag,czy ruboril cię nie zapycha i czy cokolwiek koi naczynka?
Romans z ruborilem ma trwać 3 miesiące, więc nie będę teraz szaleć z recenzją tego kremu - stosuję go dopiero od 5 dni. Stosowałam go bodajżez rok temu, tyle tylko, że miesiąc. Byłam bardzo zadowolona Troszkę wysusza, gdy nałoży się małą ilość na policzki. Bardzo fajnie uspokaja naczynka i je wzmacnia Jak zakończę 'terapię' ruborilem, to dam znać (czyli mniej więcej w maju). Dodam, że poleciła mi go dermatolog, na kwc ma bardzo dobre recenzje, więc warto zainwestować

Edytowane przez waq
Czas edycji: 2008-02-19 o 14:36 Powód: jak każdy inny
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 17:48   #1931
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
600 zł w promocji - jeśli robisz oddzielnie policzki i nos, to za policzki zapłacisz 500 zł, a za nos 300 zł, czyli o 200 zł więcej .

Siniaki cały czas się wchłaniają - są prawie niewidoczne, ale nadal coś tam widać. Skóra jest lekko zaczerwieniona.
Dzięki za info Skóra jest zaczerwieniona, ale rozumiem, że po naczynkach nie ma śladu

Nie mam pojęcia jak to jest z mocznikiem, ale wiem, że przy naczynkach powinno się unikać aloesu


Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
Romans z ruborilem ma trwać 3 miesiące, więc nie będę teraz szaleć z recenzją tego kremu - stosuję go dopiero od 5 dni. Stosowałam go bodajżez rok temu, tyle tylko, że miesiąc. Byłam bardzo zadowolona Troszkę wysusza, gdy nałoży się małą ilość na policzki. Bardzo fajnie uspokaja naczynka i je wzmacnia Jak zakończę 'terapię' ruborilem, to dam znać (czyli mniej więcej w maju). Dodam, że poleciła mi go dermatolog, na kwc ma bardzo dobre recenzje, więc warto zainwestować
Ja bardzo sobie chwale ten kremik Przyjemny

Ma ktoś z Was może zieloną baze pod podkład - Lovely Base Bourjois- baza na zaczerwienienia Zastanawiam się czy warto
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 18:29   #1932
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Dzięki za info Skóra jest zaczerwieniona, ale rozumiem, że po naczynkach nie ma śladu

Nie mam pojęcia jak to jest z mocznikiem, ale wiem, że przy naczynkach powinno się unikać aloesu
Ja miałam mało naczynek - kilka na policzkach i skrzydełkach nosa. Moim problemem był rumień - największy na policzkach i nosie. Po naczynkach nie ma śladu, oprócz jednego olbrzyma na nosie - jest mniej widoczne. Skóra jest jeszcze zaczerwieniona, ale ja mam mega wrażliwą skórę, więc u mnie okres rekonwalescencji jest wydłużony.

EDIT: O aloesie wiem .

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ma ktoś z Was może zieloną baze pod podkład - Lovely Base Bourjois- baza na zaczerwienienia Zastanawiam się czy warto
Ja mam . Kiedyś o niej pisałam na BK chyba w wątku "Filtry UV a makijaż" . Pamiętam, że nie byłam z niej zadowolona, ale użyłam jej tylko kilka razy. Fajnie, że o niej wspomniałaś - muszę ją znowu wypróbować .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:10   #1933
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Ja mam . Kiedyś o niej pisałam na BK chyba w wątku "Filtry UV a makijaż" . Pamiętam, że nie byłam z niej zadowolona, ale użyłam jej tylko kilka razy. Fajnie, że o niej wspomniałaś - muszę ją znowu wypróbować .

A dlaczego nie byłaś zadowolona Co z nią jest nie tak? Na KWC tylko trzy recenzje, a ja chciałam już jutro ją kupić, bo się tak napaliłam A jednak troszkę kosztuje
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:33   #1934
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

A dlaczego nie byłaś zadowolona Co z nią jest nie tak? Na KWC tylko trzy recenzje, a ja chciałam już jutro ją kupić, bo się tak napaliłam A jednak troszkę kosztuje
Mój post z wątku "Filtry UV a makijaż -> http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2285
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:51   #1935
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cześć dziewczyny.Czy któraś z was używała tego?http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11442 Na KWC ma bardzo dobre recenzje. Ja mam do ukrycia czerwone żyłki na skrzydełkach nosa a z powodu rozszerzonych porów żadne korektory ani gęste podkłady nie sprawdzają się.Wszystkie "wchodzą"mi w pory.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 07:33   #1936
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Mój post z wątku "Filtry UV a makijaż -> http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2285

Dziękuje

Akurat trupio blada twarzyczka nie będzie mi przeszkadzać I tak każdy mi mówi, że wyglądam bardzo blado, a ja mam poprostu taki odcień skóry i nic na to nie poradze

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.Czy któraś z was używała tego?http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11442 Na KWC ma bardzo dobre recenzje. Ja mam do ukrycia czerwone żyłki na skrzydełkach nosa a z powodu rozszerzonych porów żadne korektory ani gęste podkłady nie sprawdzają się.Wszystkie "wchodzą"mi w pory.
Też czytałam o tym produkcie i wyczytwałam, że nie można go już kupić Więc nie wiem czy będziesz go w stanie gdzieś znaleźć
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 07:51   #1937
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Dzięki za info Skóra jest zaczerwieniona, ale rozumiem, że po naczynkach nie ma śladu

Nie mam pojęcia jak to jest z mocznikiem, ale wiem, że przy naczynkach powinno się unikać aloesu



Ja bardzo sobie chwale ten kremik Przyjemny

Ma ktoś z Was może zieloną baze pod podkład - Lovely Base Bourjois- baza na zaczerwienienia Zastanawiam się czy warto
Ja tez kiedyś miałam Ruboril i też byłam zadowolona, ale fakt buzię trzeba dodatkowo dobrze nawilżac... i tez go sobie sprawię z ajakiś cza

A to z tego Bourjois'a miałam 2x na twarzy i nie byłam zadowolona, jakoś źle się nakładał podkład, jednocześnie ścierał się ten zielony podkład/baza.... możliwe że był źle dobrany krem, ale nie dam sobie głowy uciąc...
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 08:18   #1938
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Dziękuje

Akurat trupio blada twarzyczka nie będzie mi przeszkadzać I tak każdy mi mówi, że wyglądam bardzo blado, a ja mam poprostu taki odcień skóry i nic na to nie poradze



Też czytałam o tym produkcie i wyczytwałam, że nie można go już kupić Więc nie wiem czy będziesz go w stanie gdzieś znaleźć

Ja widziałam tę baze w douglasie,galerii centrum i takich zwykłych drogeriach,całkiem niedawno
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 11:44   #1939
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.Czy któraś z was używała tego?http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11442 Na KWC ma bardzo dobre recenzje. Ja mam do ukrycia czerwone żyłki na skrzydełkach nosa a z powodu rozszerzonych porów żadne korektory ani gęste podkłady nie sprawdzają się.Wszystkie "wchodzą"mi w pory.
Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Ja widziałam tę baze w douglasie,galerii centrum i takich zwykłych drogeriach,całkiem niedawno
Milka19 miała na myśli to, że nie jest dostępny w sprzedaży produkt wskazany w linku przez Iwonę75 .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 16:33   #1940
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Milka19 miała na myśli to, że nie jest dostępny w sprzedaży produkt wskazany w linku przez Iwonę75 .
Dokładnie

Drogi ten Bourjois - 53 zł Konsystencja całkiem miła, kolorek też - takie ufo Ale doszłam do wniosku, że za tyle kasy to wolę jednak zainwestować w jakiś krem do cery naczynkowej o zielonym odcieniu (np. iwostin)
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 07:23   #1941
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Zawsze miałam suchą cere, od dwóch miesięcu zauważyłam u siebie rumień i policzki bardzo zaczęły piec
Mam zamiar kupić sobie cerutin i chciałabym zakupić jeszcze jakis krem.

Duzo pozytywnych opinii ma Bielenda. Zastanawiam się czy ten krem jedynie maskuje (ma zieloną barwe), czy również leczy naczynka? Oraz czy bardzo rozjaśnia cere?

Może mogłybyscie polecic mi jeszcze jakiś krem na naczynka, który jednoczesnie nie wysuszyłby mi mojej suchej cery. No i zalezy mi na na w miare niskiej cenie(niestety).
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 07:33   #1942
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Zawsze miałam suchą cere, od dwóch miesięcu zauważyłam u siebie rumień i policzki bardzo zaczęły piec
Mam zamiar kupić sobie cerutin i chciałabym zakupić jeszcze jakis krem. duzo pozytywnych opinii ma Bielenda. Zastanawiam się czy ten krem jedynie maskuje (ma zieloną barwe), czy również leczy naczynka? Oraz czy bardzo rozjaśnia cere?
Może mogłybyscie polecic mijeszcze jakiś krem, co jednoczesnie nawilżyłoby mi moja sucha cere na naczynka, który jednoczesnie nie wysuszyłby mi mojej suchej cery. No i zalezy mi na na w miare niskiej cenie(niestety).
Bielendy nie wspominam dobrze. Pod makijaż się nie nadaje, bo się wałkuje. Żaden krem nie leczy naczynek Powstałych pajączków nic oprócz laseru, ewentualne prądu nie zamknie. Krem ma za zadanie wzmocnić skórę, nawilżyć, zapewnić warstwę ochronną, ewentualnie rozjaśnić i sprawić, że naczynka będą mniej widoczne. Z tych bardzo tanich ten krem to rzeczywiście chyba będzie najlepsze rozwiązanie Wizualnie na pewno powoduje, że zaczerwienienie staje się mniej widoczne.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 08:03   #1943
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Bielendy nie wspominam dobrze. Pod makijaż się nie nadaje, bo się wałkuje. Żaden krem nie leczy naczynek Powstałych pajączków nic oprócz laseru, ewentualne prądu nie zamknie. Krem ma za zadanie wzmocnić skórę, nawilżyć, zapewnić warstwę ochronną, ewentualnie rozjaśnić i sprawić, że naczynka będą mniej widoczne. Z tych bardzo tanich ten krem to rzeczywiście chyba będzie najlepsze rozwiązanie Wizualnie na pewno powoduje, że zaczerwienienie staje się mniej widoczne.
Jak narazie nie mam bardzo dużo naczynek. Zależy mi głownie na tym, aby stan skóry się nie pogarszał.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 08:10   #1944
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Jak narazie nie mam bardzo dużo naczynek. Zależy mi głownie na tym, aby stan skóry się nie pogarszał.
Unikaj słońca i mrozu, pamiętaj o fotostabilnych filtrach na buzi + dużo witaminy C i powinno być dobrze
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 10:36   #1945
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziewczyny może poleciłybyscie mi jakiś dobry krem? Bardziej zależy mi na wzmocnieniu naczyń krwionośnych niż na chwilowym maskowaniu naczynek. Dodam, że mam początkowe stadium pękania naczynek, dlatego nie chciałabym tego zaniedbać. Narazie kupiłam sobie jedynie cerutin.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 11:24   #1946
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Właśnie się przeraziłam, ponieważ przeczytałam artykuł -> http://www.wizaz.pl/images/med-estet...ynka/index.php, w którym jest napisane, że przy cerze naczynkowej nie powinno się stosować kosmetyków z mocznikiem , a ja przez długi okres czasu smaruję się Xerialem 5 . Biochemiczki, czy wiecie coś na ten temat?
Wydaje się, że to może niestety być prawda Moja wiedza biochemiczna jest na razie znikoma, ale widzę to niestety po sobie. Żaden krem nie nawilżał mnie tak dobrze jak Xerial 5, niestety czasami powodował buraka, więc go odstawiłam, ale nie łączyłam tego jakoś z mocznikiem - myślałam po prostu, że nie polubił się z moją cerą.

Teraz, po urlopie na nartach, postanowiłam wznowić kwaszenie. Diacneal nie dla mnie, wzięłam się więc za Nightpeel Lieraca, który lubię, bo jest jednocześnie mocny i łagodny. Ma jednak w składzie mocznik, i moje naczynka zaczęły na nowo wariować. A były już uspokojone, prawie o nich zapomniałam.

Tyle że nie wiem, czy to faktycznie reakcja na mocznik, czy na kwasy. Po nałożeniu pojawia się lekkie zaczerwienienie i pieczenie, znikające po dwóch minutach. Masakra jest dopiero rano, bo faktyczny burak ujawnia się dopiero gdy przemywam twarz po śnie (woda termalna +tonik+malutka ilość kremu różanego Haushki, na to filtr). Pryskam twarz wodą i czuję, jakbym znowu nakładała kwas/mocznik. Ale one powinny cyba przez noc sie wchłonąć? Nie wiem co robić
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:04   #1947
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez lietuva Pokaż wiadomość

Tyle że nie wiem, czy to faktycznie reakcja na mocznik, czy na kwasy. Po nałożeniu pojawia się lekkie zaczerwienienie i pieczenie, znikające po dwóch minutach. Masakra jest dopiero rano, bo faktyczny burak ujawnia się dopiero gdy przemywam twarz po śnie (woda termalna +tonik+malutka ilość kremu różanego Haushki, na to filtr). Pryskam twarz wodą i czuję, jakbym znowu nakładała kwas/mocznik. Ale one powinny cyba przez noc sie wchłonąć? Nie wiem co robić

Skoro Twoja cera reaguje w taki sposób na ten produkt to chyba lepiej go odstawić, ewentualnie zmniejszyć częstotliwość stosowania. Może lepiej nie ryzykować podrażnienia cery i dodatkowych ewentualnych naczynek. Stosowałaś acne-derm Ja przy naczynkowej cerze dobrze go znosze

madzia.a trudno polecić Ci jakiś konkretny produkt Najlepiej zajrzyj na KWC. Wiadomo, że ile osób to tyle opini o danym produkcie Mi się wydaje, że najlepszy sposób na wzmocnienie naczynek to inwestycja w dobre apteczne filtry. Tanie niestety nie są, ale zazwyczaj mają gęstą konsystencję, nawilżają porządnie i chronią przed niekorzystnym wpływem środowiska (słońcem, wiatrem). Ja sama na dzień często stosuje tylko filtry, ewentualnie pod daje żel na naczynka farmony albo flos-leku. Z kremów, które mi przypadły do gustu to najnowszy iwostinu i ruboril. Ze specyfików na recepte miałam rozex - spowodował, że moje policzki w końcu stały się przyjemnie blade

Edit: W internecie znalazłam artykuł na temat cery naczynkowej i pisze, że nie należy stosować przy tego typu cerze" alkohol, aceton, menthol, alkohol benzylowy, glikol propylenowy, siarczan laurynu sodu, formaldehyd, kwas paraaminobenzoesowy, alfa hydroksykwasy, mika, związki polietylenu, mocznik, nadtlenek benzolu oraz niektóre zioła"
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:11   #1948
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

a czy stosowałyście tą mseczke z dax cosmetics http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11632
Możecie coś o niej powiedzieć?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:21   #1949
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
a czy stosowałyście tą mseczke z dax cosmetics http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11632
Możecie coś o niej powiedzieć?
Miałam Niedawno mi się skończyła Trudno mi ją ocenić. Miałam lepsze. Stosowałam na noc jako krem nawilżający. Zostawia tłustą warstwe na buzi, ale w sumie to maseczka, więc się o to nie gniewam ale wydawało mi się, że mnie zapycha, bo od czasu do czasu coś mi wyskakiwało po niej Więcej nie kupie, mi jakoś nie podeszła
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 13:37   #1950
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

Skoro Twoja cera reaguje w taki sposób na ten produkt to chyba lepiej go odstawić, ewentualnie zmniejszyć częstotliwość stosowania. Może lepiej nie ryzykować podrażnienia cery i dodatkowych ewentualnych naczynek. Stosowałaś acne-derm Ja przy naczynkowej cerze dobrze go znosze

Dzięki za odpowiedź, chyba faktycznie go odstawię, choć szkoda, bo kiedyś nie robił mi kuku, tylko dobrze Acnedermu nie stosowałam, zastanowię się nad nim
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.