Ignorowanie mnie w towarzystwie przez faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-11, 17:02   #1
Misthios
Raczkowanie
 
Avatar Misthios
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 212

Ignorowanie mnie w towarzystwie przez faceta


Cześć Wizażanki
Założyłam konto, bo chciałabym się podzielić ostatnią sytuacją i poznać Waszą opinię.
Otóż, po dość dłuższej przerwie zeszłam się z facetem, z którym byłam 5 lat. Rozeszliśmy się głównie też dlatego, że on rozwijał się zawodowo i towarzysko kompletnie zapominając o tym, że ze mną jest. Mieszkaliśmy razem na wynajmowanym mieszkaniu. Obydwoje pracowaliśmy, jednak to on zarabiał znacznie więcej i przez tą różnicę też były kłótnie.
Zeszliśmy się miesiąc temu. Dlatego, że widział swoje poprzednie błędy wyskoczył pewnego dnia z tematem, że jego znajomi spotykają się po pracy na piwo i on chce abym poszła tam z nim, że jakaś jego koleżanka z pracy jest podobna do mnie i na pewno się dogadamy, że ktoś tam pracował w podobnej branży co ja kiedyś i znów, że złapię z nim temat etc. a w sumie to im powiedział, że przyjdzie "z kimś". Zapytałam czy powiedział, że z dziewczyną, z którą się zszedł to powiedział, że on tak nie gada do wszystkich o prywatnym życiu, dlatego wolał powiedzieć, że "z kimś" i oni się na pewno domyślą.
Okej to nadszedł ten dzień i poszliśmy do umówionej knajpy i pierwsze co mnie zdziwiło, że nie przedstawił mnie jako swoją dziewczynę tylko wymienił samo imię.
Później miałam wrażenie, że większość czasu mnie ignorował rozmawiając tylko z tym towarzystwem, wiadomo mieli własne sprawy, ludzi do obgadania, swoje powiedzonka, śmieszne sytuacje etc. których ja nie łapałam, bo jak miałam je łapać skoro dla mnie to obce osoby. Próbowałam jakoś z nimi się zgadać, napomknęłam do tego znajomego o dawnej branży, która nas łączyła jednak wydawało mi się, że to za mało bo nie ciągnął tematu.
Mój facet dużo uwagi poświęcał dziewczynie, która siedziała obok mnie, ciągle jakieś zaczepki w stylu, że ona coś lubi, coś ma, w czymś jest dobra i wspólnie się śmiali. Były nawet jakieś żarciki na temat przyrodzenia mojego faceta co sprawiło, że miałam ochotę stamtąd wyjść jak niby żartowali, że on ma dużo w spodniach czy coś w tym stylu. Około 23-ciej chciałam iść, bo źle się czułam też fizycznie, siedziałam w przeciągu, a jeszcze byłam nie wyleczona po poprzednim przeziębieniu do końca. On spojrzał na mnie uśmiechnięty, że zostań, że jest fajnie, że za wcześnie etc. Zostałam do 2-giej i żałuję, bo jak wyszliśmy z knajpy on pobiegł dotrzymać tempa znajomym a ja zostałam z tyłu zastanawiając się co ja tu w ogóle robię. Na dodatek zaproponował tej znajomej podwózkę do domu, bo mieszka blisko nas i ona bardzo była zdziwiona, że ja też jadę jakby w ogóle nie zorientowała się, że mieszkamy razem a skąd miała w sumie wiedzieć kim ja dla niego jestem jak cały czas on nie zrobił nic aby zaznaczyć to, że jesteśmy razem?
Powiedziałam mu to wszystko jak weszliśmy do domu i była awantura, bo on nic nie zauważył i ja mam jakieś pretensje, a jak napomknęłam, że chyba z tamtą znajomą coś jest na rzeczy to się ucieszył, bo powiedział, że nie zauważył i w sumie zaciekawiło go to i że coś z tym zrobi. Tylko co?
Obecnie jestem bliska spakowania się, ale on nie pozwala mi tego zrobić, bo mówi, że dopiero wróciłam i mam zostać, że on się poprawi i w tym momencie kompletnie nie wiem już co mam robić.
Najbardziej mnie zabolało, że podczas tego kiedy nie byliśmy razem on dosyć szybko się z kimś spotykał, z dziewczyną co miała tak samo na imię jak ja i przedstawił ją mojemu bliskiemu znajomemu (który już nim nie jest) i razem wychodzili na podwójne randki, a ten znajomy zerwał ze mną kontakt, utrzymując cały czas z nim.
Cóż, znajomych już zweryfikowałam... Teraz mam mega opory aby nadal z nim być i widzę, że to był duży błąd, że zaufałam kiedy mówił, że jestem dla niego najważniejsza i ze mną chce spędzić całe życie. A dodam, że byłam jego pierwszą poważną dziewczyną. Pomóżcie mi odzyskać rozum
Misthios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 18:43   #2
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 609
Dot.: Ignorowanie mnie w towarzystwie przez faceta

Cytat:
Napisane przez Misthios Pokaż wiadomość
Powiedziałam mu to wszystko jak weszliśmy do domu i była awantura, bo on nic nie zauważył i ja mam jakieś pretensje, a jak napomknęłam, że chyba z tamtą znajomą coś jest na rzeczy to się ucieszył, bo powiedział, że nie zauważył i w sumie zaciekawiło go to i że coś z tym zrobi. Tylko co?
Całość słaba, a to już najsłabsze, ja bym się już pakowała
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 18:57   #3
flyingcrows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 439
Dot.: Ignorowanie mnie w towarzystwie przez faceta

To co supergonorrhea zacytowała rzeczywiście brzmi mega słabo.
Ale też się zastanawiam autorko, skoro piszesz, że źle się czułaś fizycznie i psychicznie tam, to może ci znajomi wyczuli, że siedzisz naburmuszona i tylko to utrudnilo kontakt.
Tak samo z tym, że oni sobie szli razem, a ty gdzieś tam w tyle za nimi. Czemu nie dołączyłas do grupy?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 19:07   #4
Misthios
Raczkowanie
 
Avatar Misthios
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 212
Dot.: Ignorowanie mnie w towarzystwie przez faceta

Dobiegłam później do nich, ale szli ogólnie dosyć szybko. Poza tym znałam miejsce, w którym mieliśmy się zatrzymać, więc też nie zależało mi za bardzo aby ich gonić, jakby uciekali przede mną czy jak, nie wiem. Dziwne to było wszystko jak cały wieczór.

Nie siedziałam naburmuszona, ale fakt może przystopowałam trochę z wychodzeniem z inicjatywą jak widziałam, że po prostu tam znikam.

Edytowane przez Misthios
Czas edycji: 2019-11-11 o 19:10
Misthios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 21:12   #5
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 234
Dot.: Ignorowanie mnie w towarzystwie przez faceta

Po tej akcji z zagadywaniem często do tamtej dziewczyny, żarcikach o przyrodzeniu faceta i jego tekście, że coś z tym zrobi i zaciekawiony, a przede wszystkim ignorowaniu mnie cały wieczór - zostawiłabym typa, niech sobie z tamtą rozwija znajomość, a Ty pójdź dalej swoją drogą i odzyskaj spokój.
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 21:37   #6
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Ignorowanie mnie w towarzystwie przez faceta

[1=9a6d0e95fbc4407ed947e2e f8cea0fb12942fdf4_5e19100 28c83c;87324014]Po tej akcji z zagadywaniem często do tamtej dziewczyny, żarcikach o przyrodzeniu faceta i jego tekście, że coś z tym zrobi i zaciekawiony, a przede wszystkim ignorowaniu mnie cały wieczór - zostawiłabym typa, niech sobie z tamtą rozwija znajomość, a Ty pójdź dalej swoją drogą i odzyskaj spokój.[/QUOTE]

Dokładnie. Autorko, nie marnuj na niego więcej czasu
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 21:42   #7
daisydoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 170
Dot.: Ignorowanie mnie w towarzystwie przez faceta

Nie wiem, czy jesteś mimozą, która siedziała z obrażoną miną czy próbowałaś się wpasować i nie wyszło, ale pewne jest to, że facet zapraszając cię tam, powinien zapewnić ci odpowiednią dawkę uwagi i pomóc wpasować się w sytuację. On tego nie zrobił.
Swoją drogą jakbym zobaczyła, że mój facet z pracy flirtuje z koleżanką i rozmawia o przyrodzeniu, to byłby dla mnie koniec. I byłby to dalsze pytania w moje głowie na temat tego, jak się zachowuje, gdy mnie nie ma. Ciesz się, że tam poszłaś. Gdyby nie to może nigdy byś się nie dowiedziała.
daisydoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-11, 21:44   #8
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Ignorowanie mnie w towarzystwie przez faceta

Z doswiadczenia Ci powiem, ze jak intuicja Ci mowi, ze jest zle, to znaczy, ze tak jest!

Facet, ktory ponoc zrozumial swoje bledy i na nowo stara sie o wzgledy partnerki nie zachowuje sie tak. On nic nie zrozumial albo nigdy nic nie rozumial.

Oczywiscie, ze dobrze czujesz, ze powinnas byc przedstawiona, jako jego dziewczyna.
Widzisz, co zobaczylas i slyszysz, co uslyszalas. A mianowicie swojego adoratora, ktorego przyrodzenie i temat krocza byl na tyle zajmujacy z kolezanka, ze przyslonil jemu fakt, ze jest z Toba. Powiem szczerze, ze gdybym byla Twoim facetem i chciala zrazic Ciebie do siebie, to nawet nie wpadlabym na taki genialny sposob.

Ogolnie bylas zostawiona sama sobie i zapewniam Cie, ze najprawdopodobniej nikt sie nie domyslil, ze jestes jego dziewczyna. Uwazam, ze powinnas sie cieszyc i mialas szczescie, ze nikt was nie skojarzyl, jako pare.

Chlopak nie traktuje Cie powaznie. Nie wierz jemu, tylko sobie, swojej intuicji, bo nawet, juz Twoje cialo sie buntowalo i zle sie czulas na imprezie.
A przeciez, powinnas czuc sie wyjatkowo i wspaniale, ze zeszlas sie z powrotem ze swoim chlopakiem i cieszysz sie ze swojej decyzji, bo czujesz sie teraz szanowana i wazna.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 09:46   #9
nevina
Raczkowanie
 
Avatar nevina
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 234
Dot.: Ignorowanie mnie w towarzystwie przez faceta

Największy problem tu jest taki, że on z tą laską flirtował i to jeszcze na twoich oczach. A ten komentarz, że coś z tym zrobi - porażka, nawet jeśli to miał być żart. Nie powinna mieć miejsca taka sytuacja i na twoim miejscu dałabym sobie spokój, tym bardziej, że byliście już wiele lat razem i nie wyszło za pierwszym razem, a teraz po zejściu się znowu są problemy.
nevina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 10:23   #10
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ignorowanie mnie w towarzystwie przez faceta

Cytat:
Napisane przez nevina Pokaż wiadomość
Największy problem tu jest taki, że on z tą laską flirtował i to jeszcze na twoich oczach. A ten komentarz, że coś z tym zrobi - porażka, nawet jeśli to miał być żart. Nie powinna mieć miejsca taka sytuacja i na twoim miejscu dałabym sobie spokój, tym bardziej, że byliście już wiele lat razem i nie wyszło za pierwszym razem, a teraz po zejściu się znowu są problemy.

autorko, szkoda twojego czasu.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 13:09   #11
Misthios
Raczkowanie
 
Avatar Misthios
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 212
Dot.: Ignorowanie mnie w towarzystwie przez faceta

Cytat:
Napisane przez nevina Pokaż wiadomość
Największy problem tu jest taki, że on z tą laską flirtował i to jeszcze na twoich oczach. A ten komentarz, że coś z tym zrobi - porażka, nawet jeśli to miał być żart. Nie powinna mieć miejsca taka sytuacja i na twoim miejscu dałabym sobie spokój, tym bardziej, że byliście już wiele lat razem i nie wyszło za pierwszym razem, a teraz po zejściu się znowu są problemy.
Mam wrażenie, że po zejściu wychodziły stare problemy ciągle. Wychodzi na jedno, że facet się nie zmienia i że skoro wcześniej zawodził w jednej kwestii to będzie w niej zawodził do usranej śmierci i albo się z tym godzisz, milczysz i jesteś nieszczęśliwa albo próbujesz go zmienić co jest jak walka z wiatrakami albo odchodzisz po cichu mając nadzieję, że kolejny będzie miał mniej wad niż poprzedni na co też nie ma gwarancji. Ogólnie już wiem dlaczego tyle kobiet to stare panny. To kobiety, które po prostu nie dały rady znieść tych wady i są same bo nikogo sensownego nie ma. Po prostu nie ma. Większość mężczyzn działa tak samo.

Także albo jesteś z kimś ale akceptujesz te przywary i fantazjujesz o wielkiej miłości, rozglądasz się albo jesteś sama i trafiasz na tych samych.
Misthios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-28 14:09:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.