"Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do... - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-21, 15:44   #2881
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

[1=9dc9f077b88e2e6074b7e6b 2ea51cb621a80eea0_6418f3a 67e28c;86517673]Szukam czegoś naprawę trwałego, tańszego i podobnego do Versace Bright Crystal. Ktoś coś?[/QUOTE]


Burberry Brit Sheer - mam wersję wcześniejszą, we flakonie w kratkę, a nie tę z 2015 r., ale chyba obie są podobne Brit Sheer, według mnie, jest o wiele ładniejszy od Bright Crystal i bardziej trwały.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 21:59   #2882
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Wy chyba znacie wszystkie perfumy świata Może ktoś po przeczytaniu mojego postu zobaczy przed oczami mój perfum idealny
No więc- używam i kocham Lanvin Eclat , ale jest ciut za delikatny. Szukam coś odrobinę mocniejszego, świetlisty, świeży i troszkę słodki, ale nie duszący.
Np lubię Amor Amor, ale coś mu brakuje. Lubię też Miracle, ale coś w bazie mnie męczy, a początek cudowny. Kupiłam próbkę intense i wszystko co lubię zniknęło, a zostało to coś niefajne
Lubiłam też baaardzo Star Oriflame, od lat wycofany, był dość mocny, a jednak cudowny.
Lubię Very Irresistible Givenchy, choć ciut za mocny ale nuty super.
Inne uwagi: Versace bright crystal absolu- przez sekunde super, a potem coś okrutnie drażni i przyprawia o mdłości. Ange ou demon - na trzeci dzień to co zostało na ubraniu mega, wcześniej za mocny i wręcz inny, męczący, a potem super
Sensi był cudowny, ale go już nie ma. Ice Oriflame- całkiem fajny.
Signorina Salvatore Ferragamo- fajna, ale ciut za słodka.
Jeśli ktoś kojarzy coś co mogłoby się wgrać w te moje wymysły to ja poproszę nazwę

Edytowane przez kornelcia7
Czas edycji: 2019-03-06 o 22:14
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 22:18   #2883
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: "Zmiennicy&am p;q uot;, czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez kornelcia7 Pokaż wiadomość
Wy chyba znacie wszystkie perfumy świata Może ktoś po przeczytaniu mojego postu zobaczy przed oczami mój perfum idealny
Cytat:
Napisane przez kornelcia7 Pokaż wiadomość
Lubiłam też baaardzo Star Oriflame, od lat wycofany, był dość mocny, a jednak cudowny.
Rochas Tocade. Są identyczne.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 22:27   #2884
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: "Zmiennicy&am p;q uot;, czyli - szukam zapachu podobnego do...

Wiem, wiem, MOJE PERFUMY ma być, ale mój perfum mi lepiej brzmi albo moja perfuma no dobra, mój zapach

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość

Rochas Tocade. Są identyczne.
Dzięki, sprawdzę Szukałam już czegoś podobnego do nich, ale wszystkie podpowiedzi okazały się nietrafione, może tym razem będzie inaczej...

P.s. Szukałam w necie porównań teraz po Twojej wiadomości o Rochas Tocade i kurde, dałaś mi nadzieję... Szukam ich od lat, jeśli faktycznie są takie same to... nie dam Ci 50 euro, ale serio zawsze dobrze się dogadywałam z facetami...

Edytowane przez kornelcia7
Czas edycji: 2019-03-06 o 22:54
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 12:55   #2885
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: "Zmiennicy&am p;q uot;, czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez kornelcia7 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, MOJE PERFUMY ma być, ale mój perfum mi lepiej brzmi albo moja perfuma no dobra, mój zapach
Nie wkładaj kija w mrowisko
Jak PERFUM czy PERFUMA może brzmieć lepiej?
Spodeń czy spodniów też brzmi lepiej niż spodnie?


Jak chcesz perfumę to do Biedry leć :P


Ostatnio dla koleżanki szukałem Bruno Banani Woman, mówiła, że takie superaśne, przyszły, niuchnąłem, no bliźniak Gucci Rush dziewczyńśkich.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 14:20   #2886
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: "Zmiennicy&am p;q uot;, czyli - szukam zapachu podobnego do...

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;86574381]Nie wkładaj kija w mrowisko
Jak PERFUM czy PERFUMA może brzmieć lepiej?
Spodeń czy spodniów też brzmi lepiej niż spodnie?


Jak chcesz perfumę to do Biedry leć :P [/QUOTE]

Ludzie, czemu się na żartach nie znacie...
A żebyś wiedział, że czasem mówię spodniów dla żartu i nikt się nie ciska
Latać nie umiem.
I miliony offtopów, żeby się czepiać, a nazwy zapachu przy okazji nie łaska podać... ;p Że się ludziom chce w kółko o to robić szum, zwłaszcza jak ktoś już zaznaczył, że żartuje i nawet poprawił... Żeby chociaż przy okazji odpowiedź jakaś była... ale nie... ;p Sami sobie kij wkładacie z tym ja nikomu nic nie wkładam ;p Zróbcie sobie osobny wątek o tym jakie to straszne, że ludzie piszą źle to słowo może wam ulży
A jak ktoś ma coś do powiedzenia na temat zapachów, a nie słownictwa to będę wdzięczna
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 14:27   #2887
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: "Zmiennicy&am p;q uot;, czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez kornelcia7 Pokaż wiadomość
Ludzie, czemu się na żartach nie znacie...
A żebyś wiedział, że czasem mówię spodniów dla żartu i nikt się nie ciska
Latać nie umiem.
I miliony offtopów, żeby się czepiać, a nazwy zapachu przy okazji nie łaska podać... ;p Że się ludziom chce w kółko o to robić szum, zwłaszcza jak ktoś już zaznaczył, że żartuje i nawet poprawił... Żeby chociaż przy okazji odpowiedź jakaś była... ale nie... ;p Sami sobie kij wkładacie z tym ja nikomu nic nie wkładam ;p Zróbcie sobie osobny wątek o tym jakie to straszne, że ludzie piszą źle to słowo może wam ulży
A jak ktoś ma coś do powiedzenia na temat zapachów, a nie słownictwa to będę wdzięczna
Zapytam tylko dla pewności, widziałaś emotki w moim poście? Po co się ciskasz? Niby takie poczucie humoru masz i zabawna jesteś, a puszczonego oczka nie widzisz, zluzuj. Nikt kamieniami nie rzucił ani krzywdy nie zrobił.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-07, 14:33   #2888
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: "Zmiennicy&am p;q uot;, czyli - szukam zapachu podobnego do...

Gdzie się ciskam?? Kota ogonem najlepiej... ;p Policz sobie oczka i uśmieszki w moim poście to wtedy pogadamy Tyle w temacie Offtopy zbędne, wystarczy.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość

Rochas Tocade. Są identyczne.
Posłuchałam Cię, kupiłam próbkę i... faktycznie są baaaardzo podobne, zwłaszcza w końcowej fazie. Mam jeszcze kropelkę oryginalnego STAR i tak porównuję i kurczę STAR jest dla mnie ciut delikatniejszy, mniej ma tej ostrości, ale jeśli ktoś kochał całość STARa to fakt- potwierdzam, że są okrutnie podobne, niemalże takie same

Edytowane przez kornelcia7
Czas edycji: 2019-03-09 o 11:40
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 19:16   #2889
Katefit
Bright side of life
 
Avatar Katefit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Poludniowa
Wiadomości: 1 091
Dot.: "Zmiennicy&am p;q uot;, czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Chodziło mi o wanilia i anyz. Nawet w recenzjach w kwc pisały że podobny. Szkoda że już wycofany Chciałabym coś podobnego i niedrogiego na zimę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Roberto Cavalli Florence jest bardzo podobne do Angel'a
Katefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 10:22   #2890
pannaNikt
Raczkowanie
 
Avatar pannaNikt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 498
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Szukam od jakiegoś czasu czegoś w miejsce po Ralph Lauren Blue, który już nie jest u nas dostępny?... Widziałam, że wcześniej ktoś w wątku szukał, ale Ralph Lauren Ralph, czyli innego zapachu.



Nuty: gardenia, jaśmin, grejpfrut, różowa piwonia, konwalia, lotos, melon; tuberoza, kwiat pomarańczy, róża, bazylia, werbena; bursztyn, drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy, wetyweria, zamsz.


pannaNikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 11:53   #2891
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez pannaNikt Pokaż wiadomość
Szukam od jakiegoś czasu czegoś w miejsce po Ralph Lauren Blue, który już nie jest u nas dostępny?... Widziałam, że wcześniej ktoś w wątku szukał, ale Ralph Lauren Ralph, czyli innego zapachu.



Nuty: gardenia, jaśmin, grejpfrut, różowa piwonia, konwalia, lotos, melon; tuberoza, kwiat pomarańczy, róża, bazylia, werbena; bursztyn, drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy, wetyweria, zamsz.


ponoć bardzo podobny do Britney Spears Curious i Tocca Stella
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 17:59   #2892
princeska2992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Dziewczyny szukam jakiegoś zapachu nie rujnującego kieszeni,ale innego od tych wszystkich słodziaków,których jest całe mnóstwo w drogeriach. Bardzo lubię Moschino I Love Love (początek średnio mi się podoba,bo jest mocno cytrusowy, ale później ta świeżość jest boska), mam też CK in2u - też ciekawe i przyjemne. Szukam perfum świeżych, kojarzących się z czystością, kobiecością. Chciałabym kupić zapach kremowy, mleczny-miałam Lavin Oxgen,ale niestety na mnie jest ostro kwiatowy, nie czuję tej miękkości. Przed laty lubiłam avonową Pour Blancę,ale teraz coś mi w niej przeszkadza. Fajnie się czułam też w Lacoste Pour Femme, ale nie była ona zbyt trwała. Cacharel Noa są przyjemne, ale w połączeniu z moją skórą robią się lekko duszace, a nie przyjemnie kremowe. Ogólnie szukam czegoś kobiecego, subtelnego,ale świeżego,żeby w biurze nie udusić innych swoimi perfumami. Będę wdzięczna za wasze podpowiedzi, bo już tonę w próbkach,a obrać dobrego kierunku poszukiwań nie potrafię 😉
princeska2992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 19:05   #2893
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez princeska2992 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam jakiegoś zapachu nie rujnującego kieszeni,ale innego od tych wszystkich słodziaków,których jest całe mnóstwo w drogeriach. Bardzo lubię Moschino I Love Love (początek średnio mi się podoba,bo jest mocno cytrusowy, ale później ta świeżość jest boska), mam też CK in2u - też ciekawe i przyjemne. Szukam perfum świeżych, kojarzących się z czystością, kobiecością. Chciałabym kupić zapach kremowy, mleczny-miałam Lavin Oxgen,ale niestety na mnie jest ostro kwiatowy, nie czuję tej miękkości. Przed laty lubiłam avonową Pour Blancę,ale teraz coś mi w niej przeszkadza. Fajnie się czułam też w Lacoste Pour Femme, ale nie była ona zbyt trwała. Cacharel Noa są przyjemne, ale w połączeniu z moją skórą robią się lekko duszace, a nie przyjemnie kremowe. Ogólnie szukam czegoś kobiecego, subtelnego,ale świeżego,żeby w biurze nie udusić innych swoimi perfumami. Będę wdzięczna za wasze podpowiedzi, bo już tonę w próbkach,a obrać dobrego kierunku poszukiwań nie potrafię 😉

Mnóstwo komplementów dostaję za swoje pracowe perfumy "Lovely" SJP. Dostałam je tak od czapy i nigdy mi się nie podobały, ale bardzo podobają się otoczeniu.
CKin2u uważam za dusiciela i bardzo drażni mnie ten zapach
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 23:45   #2894
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Wink Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez princeska2992 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam jakiegoś zapachu nie rujnującego kieszeni,ale innego od tych wszystkich słodziaków,których jest całe mnóstwo w drogeriach. Bardzo lubię Moschino I Love Love (początek średnio mi się podoba,bo jest mocno cytrusowy, ale później ta świeżość jest boska), mam też CK in2u - też ciekawe i przyjemne. Szukam perfum świeżych, kojarzących się z czystością, kobiecością. Chciałabym kupić zapach kremowy, mleczny...
Świeży i lekki dla mnie jest Lanvin Eclat D'arpege, ale nie typowy świeżak, dla mnie jest taki przejrzysty, po prostu piękny, no ale kwestia gustu
Kremowy, czysty- do tego pasuje mi DKNY Pure. Ale jest też jednocześnie świeży- znasz go? Jeśli nie to przewąchaj w drogerii.
Kremowy, czysty, kobiecy - no wszystko się zgadza, ale i tak może się nie spodobać to szukanie bywa męczące, mam kilkadziesiąt próbek, z czego podoba się tylko kilka Wpadnij, to sobie powąchasz
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 20:11   #2895
princeska2992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

DKNY Pure- zaintrygowała mnie ta propozycja, wcześniej nie zwracałam na niego uwagi, wąchałam tylko DKNY woman,ale jakoś nie skradł mojego serca ... ten koniecznie muszę niuchnąć,bo to może być dobry trop Lovely też wydaje mi się ciekawy,bo patrząc po opiniach kojarzy się z czystością, świeżością jak po kąpieli. Bardzo dziękuję za propozycje,koniecznie je sprawdzę
princeska2992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 09:19   #2896
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez princeska2992 Pokaż wiadomość
DKNY Pure- zaintrygowała mnie ta propozycja, wcześniej nie zwracałam na niego uwagi, wąchałam tylko DKNY woman,ale jakoś nie skradł mojego serca ... ten koniecznie muszę niuchnąć,bo to może być dobry trop Lovely też wydaje mi się ciekawy,bo patrząc po opiniach kojarzy się z czystością, świeżością jak po kąpieli. Bardzo dziękuję za propozycje,koniecznie je sprawdzę
Mi dokładnie tak samo kojarzy się to Lovely Może nie w pierwszej nucie, ale niedługo później
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 14:44   #2897
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Może ktoś zna zapach podobny do nieodżałowanej Olimpii Polleny Ewy? Mam jeszcze resztkę, ale chętnie kupiłabym pełne opakowanie

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rfumowana.html
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 13:53   #2898
princeska2992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Marigold19 - dziekuje jeszcze raz, kupiłam w ciemno Lovely i przepadłam ! Im dłużej mam go na sobie, tym bardziej on mi się podoba, świetny zapach
princeska2992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 14:22   #2899
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: "Zmiennicy&am p;q uot;, czyli - szukam zapachu podobnego do...

Co poza Cardinal'em Heeley'a jest podobne do CdG Avignon?

Im bliższe podobieństwo tym lepiej
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-03, 14:52   #2900
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: "Zmiennicy&am p;q uot;, czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Co poza Cardinal'em Heeley'a jest podobne do CdG Avignon?

Im bliższe podobieństwo tym lepiej
Montale Full Incense dużo bardziej podobne od Kardynała Na mnie praktycznie nie do odróżnienia były. ale też czytałem opinie, że mało podobne. Spróbować możesz
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 15:30   #2901
Drakonida
Raczkowanie
 
Avatar Drakonida
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 428
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Co poza Cardinal'em Heeley'a jest podobne do CdG Avignon?

Im bliższe podobieństwo tym lepiej
Stawiam na Jovoy La Liturgie des Heures.
[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;86668317]Montale Full Incense dużo bardziej podobne od Kardynała Na mnie praktycznie nie do odróżnienia były. ale też czytałem opinie, że mało podobne. Spróbować możesz [/QUOTE]

Według mnie nie są podobne, Incense mi się podobały, Avignon (jak i Cardinal i Liturgie) są nienoszalne...
Drakonida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 15:39   #2902
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez princeska2992 Pokaż wiadomość
Marigold19 - dziekuje jeszcze raz, kupiłam w ciemno Lovely i przepadłam ! Im dłużej mam go na sobie, tym bardziej on mi się podoba, świetny zapach
Super, że się podoba, ale powiem nieskromnie- mówiłam
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 15:46   #2903
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez Drakonida Pokaż wiadomość
Stawiam na Jovoy La Liturgie des Heures.

Według mnie nie są podobne, Incense mi się podobały, Avignon (jak i Cardinal i Liturgie) są nienoszalne...

Szkoda, bo już się nad Montale zastanawiałam
Avignon'a uwielbiam. Cardinal'a mniej (jest taki bardziej...suchy i formalny :P).

Biorąc pod uwagę obecną cenę Avignon, stwierdziłam, że może znajdę coś b. podobnego (pomyśleć, że kiedyś kupowałam CdG Incense za 250 zł/szt. )
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 15:13   #2904
MusicIsMyPassion
Rozeznanie
 
Avatar MusicIsMyPassion
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 507
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Poszukuję odpowiednika zapachu Zara Ginza. Jaki zapach był inspiracją?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MusicIsMyPassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 19:33   #2905
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez MusicIsMyPassion Pokaż wiadomość
Poszukuję odpowiednika zapachu Zara Ginza. Jaki zapach był inspiracją?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja niezmiennie Covent Garden.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 05:15   #2906
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez Drakonida Pokaż wiadomość
Stawiam na Jovoy La Liturgie des Heures.


Według mnie nie są podobne, Incense mi się podobały, Avignon (jak i Cardinal i Liturgie) są nienoszalne...
Ale na tobie nie są podobne czy w ogóle?
Znam dość dobrze oba zapachy, zużyłem po 10 ml w odlewkach i na mojej skórze (która nie wysłądza) oba zapachy były bardzo podobne, surowe kadzidlaki frankońskie, wytrawne, ciężkie do noszenia, to fakt. Kardynał był mniej surowy. Liturgii godzin nie znam.


Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Szkoda, bo już się nad Montale zastanawiałam
Avignon'a uwielbiam. Cardinal'a mniej (jest taki bardziej...suchy i formalny :P).

Biorąc pod uwagę obecną cenę Avignon, stwierdziłam, że może znajdę coś b. podobnego (pomyśleć, że kiedyś kupowałam CdG Incense za 250 zł/szt. )
Poszukaj sobie próbki czy odlewki, może akurat.
Fakt, ceny Serii Kadzidlanej CdG są mało fajne 50 ml za 360 zł to mało ekonomiczne.


A Loewe 7 anonimo znasz? Nie jest kościelne, ale też chłodne kadzidło, takie mhroczniejsze, , spróbuj, może ci się spodoba.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 11:36   #2907
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;86673438]


Poszukaj sobie próbki czy odlewki, może akurat.
Fakt, ceny Serii Kadzidlanej CdG są mało fajne 50 ml za 360 zł to mało ekonomiczne.


A Loewe 7 anonimo znasz? Nie jest kościelne, ale też chłodne kadzidło, takie mhroczniejsze, , spróbuj, może ci się spodoba.[/QUOTE]


A gdzie widziałaś Avignon po 360 zł? Bo ostatnio widziałam tylko po 395 zł :/
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 15:54   #2908
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
A gdzie widziałaś Avignon po 360 zł? Bo ostatnio widziałam tylko po 395 zł :/
Wydaje mi się, że w MSB, promka była z 1-2 miesiące temu, niektóre z serii były po 320 zł, ale teraz widzę jest po 394.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 19:00   #2909
Katefit
Bright side of life
 
Avatar Katefit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Poludniowa
Wiadomości: 1 091
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Podobne perfumy do CHLOE L'EAU ,ale podobne tak conajmniej w 80%

bym chciała.......
ktoś coś ?
Katefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 11:00   #2910
Drakonida
Raczkowanie
 
Avatar Drakonida
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 428
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;86673438]Ale na tobie nie są podobne czy w ogóle?
Znam dość dobrze oba zapachy, zużyłem po 10 ml w odlewkach i na mojej skórze (która nie wysłądza) oba zapachy były bardzo podobne, surowe kadzidlaki frankońskie, wytrawne, ciężkie do noszenia, to fakt. Kardynał był mniej surowy. Liturgii godzin nie znam.
[/QUOTE]
W ogóle. Na ogół bardzo lubię kadzidło.
Niedawno były tańsze na iperfumach, cała seria od ok. 280 do 320 zł, ale to się raczej często nie zdarza.
Drakonida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-15 19:49:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.