Artizia/Harmonet/Kontracept/Logest/Sylvie 20/Artilla/Juliperla - wątek zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-22, 23:55   #31
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Logest

Ja biorę logest od 3 lat, i niczego takiego nie zauważyłam. Poza tym nie są to jedyne tabletki anty o takim składzie, więc nie wiem skąd te rewelacje akurat na temat logestu .
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 00:51   #32
babs
Raczkowanie
 
Avatar babs
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Logest

ja biorę już 4 lata, w ciąże jakoś nie zaszłam, więc chyba dawka hormonów jest wystarczająca.
babs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 16:10   #33
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Logest

Ja biorą Logest też dośc długo - bo prawie 2 lata I w ciąży nie jestem, a tabletki są moim jedynym zabezpieczeniem. Także niemasz się czym martwić
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 18:42   #34
evel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: Logest

Dzięki Wam bardzo za potwierdzenie moich wiadomości
Wczoraj wieczorem, po przeczytaniu tej informacji stwierdziłam, że dostęp do wiedzy wcale nie jest takim dużym plusem, bo może nieźle namieszać w głowie
evel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:28   #35
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Logest

bo zrodło wiedzy tez jest wazne najlepszym jest lekarz, internet-nie zawsze
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 19:16   #36
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: Logest

Cytat:
Napisane przez evel
Witam serdecznie.
Tak sobie siedze i czytam różne posty i natrafiłam na coś niepokojącego-jak duze jest prawdopodobieństwo zajścia w ciaże przy braniu Logestu ponad 7 miesięcy bez przerwy?? Ponoć organizm się do niego przyzwyczaja? Biorę te tabletki właśnie 7 miesiąc, jest ok, nie chcę zmieniać.. Ale jak mam się denerwować, czy będzie dzidzia czy nie-to źle!
Nie mozna przyzwyczaic sie do dawki hormonow, przeciwnie, im dluzej bierzesz pigulki, tym wieksza ich skutecznosc.
Tez biore Logest, od przeszlo 2 lat i nie zawracam sobie glowy dreczeniem o ciazy, bo przyjmuje tabletki prawidlowo.
Szkoda czasu na wyimaginowane problemy
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 01:25   #37
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Question Logest i działania niepożądane

Biore logest od pieciu dni (od soboty), ginekolog zapisala mi je na wyregulowanie miesiaczki. (Najpierw polykalam duphaston przez 10 dni). Moj problem polega na tym ze od trzech dni odczuwam nudnosci i zle sie czuje. Tabletke lykam okolo 16 i z tego co zauwazylam to zaczynam sie czuc nieswojo (brak apetytu, nudnosci, uczucie przepelnienia itp) pod wieczor, jakos tak ok 18...czy przyczyna tego moze byc wlasnie logest??
Czy ktoras z Was dziewczyn stosowala lub stosuje logest i miala/ma podobne objawy?
bardzio prosze o pilna odpowiedz bo nie wie czy isc do lekarza czy po prostu przeczekac ten stan (jesli to rzeczywiscie tabsy powoduja u mnie te dolegliwosci)

Pozdrawiam
nelllcia
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 08:16   #38
Monika :)
Raczkowanie
 
Avatar Monika :)
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 176
Dot.: Logest i działania niepożądane

Ja brałam Logest przez 3 lata bez przerwy. Oprócz spadku libido i częstszych chorób w okolicach intymnych nie mialam takich objawów jak ty. Ale oczywiście każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na pigułki.Propoponuję, zebys poczekała do konca opakowania. Organizm musi się przystosować do nowych tabletek - jesli to faktycznie one wpływają na twoje samopoczucie. Jesli przy drugim opakowaniu nadal bedziesz miec te same objawy i idz do ginekolozki i niech da Ci cos innego np. z mniejszą dawka hormonów.
Monika :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 15:01   #39
natala007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 27
Dot.: Logest i działania niepożądane

JA bralam logest ponad rok i teraz za to pokutuje(problemy z okresem)ale ja przez 3 miesiace pierwsze tez mialam lekkie mdlosci i piersi mnie bolelay strasznie.a przez caly czas brania tych tabletek bylam poddenerwowana i to ciagle!!!
wiec taki jak opisujesz objawy powinny minac po ok 3 cyklach tak jak mi
natala007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 15:30   #40
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Logest i działania niepożądane

niestety nie idzie przewidziec jak tabletki na nas zadziłaja na jedna logest dziła dobrze a na druga gorzej.Najlepiej idź do lekarza jak coś jest nie tak bo tylko on moze to zmienic

asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 15:55   #41
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Logest i działania niepożądane

Cytat:
Napisane przez Nelllcia
Biore logest od pieciu dni (od soboty), ginekolog zapisala mi je na wyregulowanie miesiaczki. (Najpierw polykalam duphaston przez 10 dni). Moj problem polega na tym ze od trzech dni odczuwam nudnosci i zle sie czuje. Tabletke lykam okolo 16 i z tego co zauwazylam to zaczynam sie czuc nieswojo (brak apetytu, nudnosci, uczucie przepelnienia itp) pod wieczor, jakos tak ok 18...czy przyczyna tego moze byc wlasnie logest??
Czy ktoras z Was dziewczyn stosowala lub stosuje logest i miala/ma podobne objawy?
bardzio prosze o pilna odpowiedz bo nie wie czy isc do lekarza czy po prostu przeczekac ten stan (jesli to rzeczywiscie tabsy powoduja u mnie te dolegliwosci)

Pozdrawiam
nelllcia
Nellciu, ja brałam Logest 1,5 roku też miałam podobne objawy , które minęły po miesiącu.
JEST NA TO DOBRA RADA: bierz tabletki tuż przed snem, wtedy nie bedziesz tak odczuwać negatywnych skutków bo będziesz spała. Ja też tak robiłam, polecam.
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 15:55   #42
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Logest i działania niepożądane

Cytat:
Napisane przez Nelllcia
Biore logest od pieciu dni (od soboty), ginekolog zapisala mi je na wyregulowanie miesiaczki. (Najpierw polykalam duphaston przez 10 dni). Moj problem polega na tym ze od trzech dni odczuwam nudnosci i zle sie czuje. Tabletke lykam okolo 16 i z tego co zauwazylam to zaczynam sie czuc nieswojo (brak apetytu, nudnosci, uczucie przepelnienia itp) pod wieczor, jakos tak ok 18...czy przyczyna tego moze byc wlasnie logest??
Czy ktoras z Was dziewczyn stosowala lub stosuje logest i miala/ma podobne objawy?
bardzio prosze o pilna odpowiedz bo nie wie czy isc do lekarza czy po prostu przeczekac ten stan (jesli to rzeczywiscie tabsy powoduja u mnie te dolegliwosci)

Pozdrawiam
nelllcia
Nellciu, ja brałam Logest 1,5 roku też miałam podobne objawy , które minęły po miesiącu.
JEST NA TO DOBRA RADA: bierz tabletki tuż przed snem, wtedy nie bedziesz tak odczuwać negatywnych skutków bo będziesz spała. Ja też tak robiłam, polecam.
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 16:31   #43
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Logest i działania niepożądane

Ja biorę Logest od 2 lat i żadnych negatywnych objawów niezauważyłam...
Każdy organizm zareaguje inaczej na tabletki. Napewno niepowinnaś się denerwować, ponieważ to twoje pierwsze opakowanie i organizm musi się dopiero przygotować do dawki hormonów jakie mu aplikujesz
Więc narazie nie panikuj i poczekaj troszke
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 21:46   #44
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=631359

Harmonet - dostalam takie tabletki, na wyregulowanie okresu, bo z takim problemem poszłam do lekarza. Okres spoznial mi sie nawet miesiac.... czy bral ktos te teblatki?? Jestem dosc szczupla i boje sie, zebym nie przytyla...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo

Edytowane przez magdzia33
Czas edycji: 2006-04-21 o 10:02
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 21:52   #45
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Harmonet

brałam, były ok. Nie przytyłam, nie schudłam, nic się nie zmieniło. NAprawdę dobre tabletki, tylko dość drogie. U mnie w aptece 40 zł.
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 21:58   #46
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Harmonet

Cytat:
Napisane przez Audacieux
brałam, były ok. Nie przytyłam, nie schudłam, nic się nie zmieniło. NAprawdę dobre tabletki, tylko dość drogie. U mnie w aptece 40 zł.
dziekuje za odpowiedz mowia, ze co tanie to drogie, co drogie to tanie, jestem dobrej mysli, wole wiecej wydac a byc zadowolona
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 22:11   #47
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Harmonet

sama zobaczysz jak zaczniesz stosowac bo organizm róznie raeguje na tabletki jak sie zaczniesz stosowac to sie nie przekonasz

asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 22:22   #48
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Harmonet

Ja tez miałam nieregularny cykl. Od 3 miesięcy biorę harmonet i cykl mi się unormował. Bardzo te tabletki sobie chwalę, bo oprócz tego, że wiem, kiedy się spodziewać okresu (a nie wiecznie-zgaduj zgadula) to zapomniałam co to bóle menstruacyjne , nie przytyłam wcale (nawet ztraciłam 1kg ), nic mnie nie boli, nie jest mi niedobrze, nie czuję się otępiała. Wręcz czuję się lepiej niż przed harmonetem To sa tabletki z małą ilością hormonów, więc nie ma się czego bać. Musisz tylko obserwować swój organizm. On Ci powie, czy to tabletki dla Ciebie. Jeśli coś będzie nie tak, powiedz to lekarzowi i poszukajcie innych. Dla każdej z nas jest dobre co innego. Mnie w każdym bądź razie harmonet odpowiada bardzo pozdrawiam

Acha, no i ja znalazłam aptekę, w której kosztuje 29 zł
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 22:57   #49
freakygirl06
Raczkowanie
 
Avatar freakygirl06
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 90
Dot.: Harmonet

ja tez biore Harmonet i jestem zadowolna ale mam pytanie czy to ze to jest mala dawka hormonow to tez jest dobry srodek antykoncepcyjny ?BO oprocz tabletek niczego nie uzywam jesli chodzi o zabezpieczenie...
freakygirl06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 23:27   #50
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Harmonet

Cytat:
Napisane przez magdzia33
Harmonet - dostalam takie tabletki, na wyregulowanie okresu, bo z takim problemem do ;ekarza. Okres spoznial mi sie nawet miesiac.... czy bral ktos te teblatki?? Jestem dosc szczupla i boje sie, zebym nie przytyla...
Ja zaczęłam właśnie drugie opakowanie. Podczas pierwszego miałam migreny, które wcześniej mnie nie męczyły i ogólnie taka rozbita byłam Biorę to drugie opakowanie, bo dużo wcześniej go kupiłam (34zł) i szkoda mi było żeby się zmarnowało. Pomyślałam też, że może mój organizm potrzebuje czasu żeby się przyzwyczaić do tych tabletek. I jak narazie (trzecia tabletka) jeszcze nie miałam żadnego bólu głowy no ale nadal czuję się jakaś taka zmęczona i nic mi się nie chce (i strasznie narzekam ostatnio na wszystko) Ale może to poprostu zwykła chandra, a ja wszystko na tabletki zwalam Oprócz tych bóli głowy, mój płaski brzuszek stał się bardziej widoczny, zwłaszcza pod koniec pierwszego opakowania. No oprócz tego ta wrażliwośc piersi jeszcze Też należę do osób szczupłych i nie przytyłam - no ale to dopiero moje drugie opakowanie.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 23:27   #51
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: Logest i działania niepożądane

Cytat:
Napisane przez fibian


Nellciu, ja brałam Logest 1,5 roku też miałam podobne objawy , które minęły po miesiącu.
JEST NA TO DOBRA RADA: bierz tabletki tuż przed snem, wtedy nie bedziesz tak odczuwać negatywnych skutków bo będziesz spała. Ja też tak robiłam, polecam.
cmok, fibianiu dzieki, naprawde mnie pocieszylas . Bo juz myslalam ze zlapalam jakie chorobsko (fufu odpukac!), no ale troche dziwne byloby dobrze sie czuc rano i w ciagu dnia, a wieczorem powzieciu tabletki faaatalnie . ŚWIETNA RADA!! juz dzisiaj wzielam tabletke okolo 19 czyli trzy godziny pozniej i tak chyba przez kolejne pare dni przeslune sobie tak aby tabsa wypadla gdzies godzinke przed snem hehhhhe mam tylko nadzieje ze nie obudze sie z mdlosciami

Pozdrawiam
nelllcia
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 08:18   #52
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Post Dot.: Harmonet

witam, ja brałam Harmonet, ale niestety mi nie słuzył czułam sie okropnie byłam rozdrazniona, smutna , wsciekła i tak na zmiane to wszystko i jeszcze non stop płakałam istny koszmar!! dlatego bardzo szybciutko odstawiłam te tabletki. ale jak wiadomo tabletek nie mozna sobie polecac kazdy organizm reaguje inaczej i po prostu trzeba wypróbowac na sobie.
a drogi to on faktycznie jest u mnie kosztował 37zł
pozdrawiam
gusinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 08:29   #53
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Harmonet

dzieki dziewczyny za odpowiedzi, zaczne stosowac to sie okaze jak reaguje moj organizm, najbardziej boje sie boli migrenowych glowy oraz, zebym nie przytyla, no ale zobaczymy!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 08:32   #54
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Logest i działania niepożądane

Dziękuję Nellciu za , na pewno "przespisz godziny mdłości" i rano będzie ok.
dla Ciebie!
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 08:48   #55
aniaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: Harmonet

hej ja tez bralam harmonet..przytyć nie przytyłam ale pierwszy raz w zyciu wyskoczył mi ochydny trądzik z ktorym wciąż walcze mimo ze przestałam je brać w styczniu..to zależy od organizmu ale ja szczerze nie polecam a co do ceny ja je kupowalam za 34,90 pozdrawiam
aniaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 12:43   #56
Magdusia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 20
Dot.: Logest i działania niepożądane

Ja biorę Logest od 6 miesięcy. Przez pierwszy tydzień miałam niasamowity apetyt ale na szczęscie to minęło )
no i chyba przez te tabletki przyplątała się do mnie grzybica pierwszy raz w zyciu
Magdusia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 15:29   #57
=kasia=
Przyczajenie
 
Avatar =kasia=
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Harmonet

A ja wam wszystkim odradzam zażywanie jakichkolwiek syntetycznych hormonów, czyli pigułek antykoncepcyjnych, no chyba, że chodzi Wam o zabezpieczenie. Ja etap regulowania miesiączki Harmonetem i innymi podobnymi pigułkami mam już za sobą. To prawda, że każdy różnie reaguje na hormony (ja np. miałam chyba wszystkie efekty uboczne jakie istnieją, czyli bóle głowy, pogorszenie ukł. krwionośnego - pajączki, wystające żyły, zmęczenie, no i oczywiście cellulit o którego istnieniu dowiedziałm się właśnie po zażywaniu pigułek - do dziś nie mogę się go pozbyć, a jestem szczupłą osobą). Może i nie utyłam podczas stosowania pigułek, ale za to teraz jest mi dużo łatwiej o dodatkowe boczki czy brzuszek. Dziewczyny, jeśli chcecie tylko wyregulować okres to nie musicie używać toksycznych hormonów, które odkładają się w organizmie jeszcze przez wiele wiele lat !! Ja po kilku latach ich niestosowania mogę stwierdzić, że mocno zaburzyły moją gospodarkę hormonalną, a wiadomo, że jak z hormonami jest coś nie tak to cała reszta się sypie.. Ja znalazłam swój środek - to naturalny progesteron. Mało o nim wiadomo, bo jako lek naturalny, nie zostać oficjalnie zarejestrowany do sprzedaży w aptece. Moje probelmy z miesiączkami w każdym razie skończyły się, wyregulowały się i są zdecydowanie mniej bolesne. Mało tego! Nie przytyłam wcale, a ubyło mi w partiach brzucha i bioder. Jestem mniej zmęczona, mniej ospana, łatwiej mi się wstaje z łóżka, mam więcej energii. Jedyne co mi się trochę pogorszyło to cera (głównie na początku kuracji), ale tym z Was, które nie mają z tym problemu, chyba to nie grozi. No ja niestety zawsze miałam. Ten progesteron jest to 100% naturalna substancja, którą robi się z rośliny o nazwie dziki jam i nie zalega ona w organizmie tak jak syntetyczne hormony (czyli nie jest w ogóle toksyczna), nie powoduje też skutków ubocznych, a ma same zalety. No, niestety nie załatwia to antykoncepcji, ale przecież nie można mieć wszystkiego podanego na jednym talerzu Jak chcecie sobie więcej poczytać na ten temat, to podaję parę linków:

http://www.nocun.com/zdrowiekobiety_800.html
http://pychotka.pl/pychotka/content/view/2660/104/
http://www.formor.quarknet.pl/naturelle.html



Jak macie pytania, to śmiało. Pozdrawiam, Kasia
=kasia= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 15:43   #58
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Harmonet

Cytat:
Napisane przez freakygirl06
ja tez biore Harmonet i jestem zadowolna ale mam pytanie czy to ze to jest mala dawka hormonow to tez jest dobry srodek antykoncepcyjny ?BO oprocz tabletek niczego nie uzywam jesli chodzi o zabezpieczenie...
To, że harmonet ma mniejszą illośc hormonów, nie oznacza, że jest gorszym środkiem antykoncepcyjnym, czy że nie działa. Działa tak samo jak inne tabletki. A to, że różne pigułki mają różną zawartość hormonów, to chyba dobrze, bo wtedy każda może dobrać tabletki do swojego organizmu. Ja np. mam 22 lata, są to moje pierwsze tabletki, nie rodziłam, nie byłam w ciąży, nie ważę 100kg, więc taka mała ilość hormonów jest jak dla mnie wporządku-przynajmniej ja to sobie tak tłumaczę , ale mój organizm zdaje sie to potwierdzać. Biorąc harmonet nie mam ani jednego skutku ubocznego, o których tu dziewczyny piszą, nawet biust mi nie urósł, choć nie pogniewałabym się, gdyby się choć trochę powiększył
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 17:16   #59
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Harmonet

Harmonet zażywałam przez kilka miesięcy.Na poczatku było ok, ale po jakims czasie zaczęłam mieć plamienia międzymiesiączkowe, wieć zmieniłam na Minulet. Co prawda miewam migreny, ale nie pamiętam już czy harmonet wpływał jakoś ujemnie na tę dolegliwość... A jeżeli chodzi o tycie, to przytyłam ok 5 kg tylko nie wiem czy to po harmonecie czy minulecie...chyba po obydwu potroszke niestety Ale może dla ciebie będzie dobry (moja koleżanka jest bardzo zadowolonoa z harmonetu). Pozdrawiam
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 18:09   #60
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Harmonet

ja właśnie po 2 latach brania harmonetu przechodze we wtorek na jasmin dlatego że harmonet zatrzymał mi miesiączke( dzisiaj własnie dostałam okres po 3 miesiącach przerwy).Tak poza tym to wszystko było wporządku nie przytyłam, miałam ładną cere tylko libido troche spadło, teraz zobacze jak bedzie z jasmin
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-13 00:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.