Doususzenia :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Przygody z suszeniem ubrań

Notka

Przygody z suszeniem ubrań
Konkurs zakończony, wkrótce następne :-)

 
 
Narzędzia
Stary 2010-05-31, 16:18   #1
aga67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9

Doususzenia :))


No pewno,że nie raz suszyłam mokra bluzkę żelazkiem, oczywiście nie raz pranie wywędrowało ze sznurka w sobie znaną przestrzeń, równie często w ruch szła farelka a także i inne urządzenia grzewcze np.; piekarnik.Oczywiście najlepszy sposób to słońce .Ale ostatnio tak mało go w powietrzu!
Zdarzało się również pakowanie wilgotnych ciuchów do walizki i dosuszanie ich już na miejscu. Ale najlepszy patent na szybkie i skuteczne suszenie, gdy nie zdążyło wyschnąć wcześniej, to wystawienie mokrej części odzieży przez okno jadącego samochodu w ciepły dzień.Schnie błyskawicznie i kiedyś w drodze z Łodzi do Krakowa dosuszyłam tak kilka sztuk ubrań. Oczywiście nie należy wtedy jednocześnie zajmować się prowadzeniem samochodu- niech robi to ktoś inny. Nie radziłabym także wystawić części garderoby intymnej- może to spowodować zbyt duże zainteresowanie innych kierowców i odciągnąć ich uwagę od jazdy ale np. góra spodni nie zrobi na nikim wrażenia.Ważne jest również zabezpieczenie odzieży przed jej utratą. Dlatego trzeba mocno trzymać ciucha albo zamocować na wieszaku wewnątrz, wystawić na powietrze i przytrzasnąć szybą. Radzę jednak, aby ubranie nie było zbyt duże ,bo zadziała jak żagiel- może utrudnić jazdę i ograniczyć widoczność.Mimo pewnej praktyki w tym zakresie, zdarzyło się mi kiedyś zgubić ulubioną bluzkę.Trudno…może ktoś znalazł i się ucieszył
aga67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 18:20   #2
agnieszkap27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 88
Dot.: Doususzenia :))

Skąd ja to znam. Zwykla jak jade na wakacje to pranie zaczynam robić dzień przed wyjazdem, a potem problem, bo ciuchy wilgotne i zaczyna się kombinowanie. Zwykle probuję dosuszyc suszarką, albo wywieszam po dotarciu do celu. Byc może kiedyś się pokuszę i wyprobuję Twój sposób
Albo raczej postaram sie robić pranie 2 dni wczesniej
agnieszkap27 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Przygody z suszeniem ubrań


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.