Onycholiza - Onygen - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-19, 17:50   #1
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat

Onycholiza - Onygen


Cześć dziewczyny, mam nadzieję, że coś mi poradzicie. Mam problem z paznokciami. Niestety nie mam możliwości dodania zdjęć, ale postaram się to opisać. Chodzi o to, że moje paznokcie mają krzywą linię uśmiechu, niesymetryczną, z jednego boku zachodzi głęboko w różowa część paznokcia, z drugiej strony jest normalna. Mam tak odkąd pamiętam. Zawsze wydawało mi się, że po prostu taka moja uroda, ale coraz bardziej mi to przeszkadza. Bez względu na to jak opiłuję paznokcie zawsze wydają się krzywe. Zaczęłam szukać w internecie, czytać i okazało się, że to może być onycholiza. Choć u mnie nie wygląda na taką zaawansowaną, ale jednak boki paznokci zdają się nie przylegać do palca. W dzieciństwie obgryzałam paznokcie, później dość głęboko czyściłam przestrzeń pod paznokciem. Może tu jest przyczyna Od jakiegoś czasu nie maluję paznokci, nakładam tylko olejki w celu wzmocnienia płytki i widzę sporą różnicę, paznokcie przestały się rozdwajać i ogólnie są w lepszej kondycji, ale mój problem nie zniknął. Zakupiłam więc krem na onycholizę Onygen. Dopiero czekam na przesyłkę więc jeszcze go nie używałam. Może któraś z Was ma doświadczenia z tym kremem? A może macie inne pomysły na walkę z onycholizą? Dodam, że nie towarzyszy temu grzybica a paznokcie zawsze noszę krótkie.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-19 18:50:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.