Studiowanie 2języków obcych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-05, 10:10   #1
Audrey3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4

Studiowanie 2języków obcych


Hej Dziewczyny
Chciałabym rozpocząć studia lingwistyczne, co od zawsze było moim marzeniem. Niestety muszę iść na studia zaocznie, a chciałabym pójść na lingwistykę stosowaną. Niestety ten kierunek studiów na UW czy UAM jest zaocznie jedynie na magisterce
Jestem w kropce. Mogę w tym momencie pójść na SAN w Warszawie ( ale słyszałam że poziom tam jest fatalny) albo na anglistykę z niemieckim na UJ.
Doradźcie proszę
Audrey3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 19:32   #2
1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 321
Dot.: Studiowanie 2języków obcych

Cytat:
Napisane przez Audrey3 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Chciałabym rozpocząć studia lingwistyczne, co od zawsze było moim marzeniem. Niestety muszę iść na studia zaocznie, a chciałabym pójść na lingwistykę stosowaną. Niestety ten kierunek studiów na UW czy UAM jest zaocznie jedynie na magisterce
Jestem w kropce. Mogę w tym momencie pójść na SAN w Warszawie ( ale słyszałam że poziom tam jest fatalny) albo na anglistykę z niemieckim na UJ.
Doradźcie proszę
Najpierw przemyśl, co chcesz robić w przyszłości. Znam ludzi po lingwistyce i filologiach, którym się powodzi, ale ogólnie nie jest to kierunek łatwy pod względem zatrudnienia.

Dlaczego chcesz to studiować?
1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 07:40   #3
Audrey3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4
Dot.: Studiowanie 2języków obcych

Jestem audytorem w jednej z firm BIG4, więc ja już pracę mam. Języki to realizacja mojej pasji.
Poza tym przepraszam, ale pytanie nie dotyczyło tego, co można robić po studiach i czy studiowanie języków się opłaca.
Pytanie dotyczyło wyboru uczelni.
Audrey3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 19:10   #4
Guerra1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 6
Dot.: Studiowanie 2języków obcych

Hej.Nie idź na zaoczne! Jestem na zaocznych studiach językowych i powiem Ci, że drugi raz bym się nie zdecydowała. Najlepiej iść na dzienne.
Guerra1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 19:49   #5
Audrey3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4
Dot.: Studiowanie 2języków obcych

Cytat:
Napisane przez Guerra1234 Pokaż wiadomość
Hej.Nie idź na zaoczne! Jestem na zaocznych studiach językowych i powiem Ci, że drugi raz bym się nie zdecydowała. Najlepiej iść na dzienne.

Niestety nie ma takiej możliwości a na jakim uniwerku studiujesz? i co konkretnie studiujesz? Zdaje sobie sprawę, że studia językowe są ciężkie...
Audrey3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 20:16   #6
Guerra1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 6
Dot.: Studiowanie 2języków obcych

Cytat:
Napisane przez Audrey3 Pokaż wiadomość
Niestety nie ma takiej możliwości a na jakim uniwerku studiujesz? i co konkretnie studiujesz? Zdaje sobie sprawę, że studia językowe są ciężkie...
Studiuję filologię włoską
Guerra1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 06:25   #7
Audrey3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4
Dot.: Studiowanie 2języków obcych

Cytat:
Napisane przez Guerra1234 Pokaż wiadomość
Studiuję filologię włoską

Rozumiem, że dojeżdżasz na studia? Ja chciałabym pójść na UJ angielski+niemiecki, ale przeraża mnie dojeżdżanie z Warszawy do Krakowa. Motywację mam, ale jestem też realistką i wiem, że to może być bardzo trudne zadanie. I zastanawiam się co jest lepsze: pójść na SAN w Warszawie które nie jest zbyt prestiżowe i nie wiem tak naprawdę jaki tam jest poziom albo pójść na UJ do Krakowa, ale dojeżdżać...
Audrey3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-10, 06:59   #8
Guerra1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 6
Dot.: Studiowanie 2języków obcych

Niech Cię nie zrazi dojeżdżanie. Zależy jakie będziesz miała połączenia. Możesz ewentualnie samolotem leciec. Ale z Wawy do Krakowa pewnie jest dobre. Ja bym nie szła na żadną prestiżową uczelnie bo wiem , że przyjmują masę studentów a później 1/3 z nich wyrzucają .

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------

W moim przypadku z dojazdem jest trochę gorzej bo muszę dojechać najpierw do dużego miasta i stamtąd do miejsca docelowego co mi wynosi zazwyczaj 7 i pół godziny ale Ty nie będziesz mieć takich kłopotów bo jesteś od razu z dużego miasta
Guerra1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-10 07:59:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.