Skóra sucha podkład mineralny czy zwykły - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-13, 09:22   #1
Haraso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 8
Post

Skóra sucha podkład mineralny czy zwykły


Cześć! Jako ,że wczesniej uzywałam tylko kremów bb skin79 dark panda it's skin ,SKIN79 Super+ Beblesh Balm Purple SPF40 to chciałabym przerzucić się na coś z mocniejszym kryciem. Rimmel zaden mi nie pasuje,brzydko się oksydują,healthy mix tez odpada.
Staram się nawilzać skóre kremami przymierzam sie do zakupu wody rozanej i tutaj pojawia się pytanie. Czy do skóry z tendecją do pustyni na twarzy lepsze bedą minerały ,przymierzam się do AM golden fairest wersja kryjąca czy podkład loreal true match vanillia.
Jakie macie doświadczenia z tymi produktami?
Haraso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 17:16   #2
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Skóra sucha podkład mineralny czy zwykły

Cytat:
Napisane przez Haraso Pokaż wiadomość
Cześć! Jako ,że wczesniej uzywałam tylko kremów bb skin79 dark panda it's skin ,SKIN79 Super+ Beblesh Balm Purple SPF40 to chciałabym przerzucić się na coś z mocniejszym kryciem. Rimmel zaden mi nie pasuje,brzydko się oksydują,healthy mix tez odpada.
Staram się nawilzać skóre kremami przymierzam sie do zakupu wody rozanej i tutaj pojawia się pytanie. Czy do skóry z tendecją do pustyni na twarzy lepsze bedą minerały ,przymierzam się do AM golden fairest wersja kryjąca czy podkład loreal true match vanillia.
Jakie macie doświadczenia z tymi produktami?
Mam skórę bardzo suchą, parę lat używałam podkładu mineralnego Lucy Minerals, a teraz stan skóry na tyle jest ok, że podkład z Mary Kay mi bardzo podpasował i wracam do niemineralnych.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 12:11   #3
another_love
Przyczajenie
 
Avatar another_love
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 17
Dot.: Skóra sucha podkład mineralny czy zwykły

Ja mam suchą cerę i w sumie minerały sie u mnie ok sprawdzają
another_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 17:51   #4
MonikaPK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 81
Dot.: Skóra sucha podkład mineralny czy zwykły

Mam bardzo suchą skórę i też używam podkładu miceralnego. Jednak mnie bardziej przekonuje i moja skóra lepiej przyjmuje. Chociaż zastanawiam się czy nie poeksperymentować z czyms innym.
MonikaPK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-06, 10:52   #5
magda.lena
Raczkowanie
 
Avatar magda.lena
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 133
Dot.: Skóra sucha podkład mineralny czy zwykły

Ja niestety mam zupełnie inne doświadczenia. Mam suchą skórę, odwodnioną i jednocześnie skłonną do wyprysków. Myślałam, że minerały będą strzałem w dziesiątkę, ale niestety u mnie się w ogóle nie sprawdziły (a używałam trzech różnych marek). Mimo nawilżającej pielęgnacji, podkreślały suche skórki i po prostu brzydko wyglądały. Jeśli się wahasz, to najlepiej będzie jak zamówisz sobie próbki - koszt zaledwie kilku złotych, a zawsze lepiej przetestować zanim się kupi pełnowymiarowe opakowanie.
magda.lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 13:21   #6
AgataNaturalnieWloskie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Skóra sucha podkład mineralny czy zwykły

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że na mojej suchej skórze minerały sie bardzo dobrze sprawdziły. Jednak nakładam zawsze napradę małą ilość podkładu. Trochę za dużo i potrafi zbierać się wokół nosa lub oczu
Pozdrawiam, Agata z naturalniewloskie.pl
AgataNaturalnieWloskie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-19 14:21:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.