Facet zostawił mnie bez przyczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-19, 16:12   #1
Theend_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1

Facet zostawił mnie bez przyczyny


Kochane kobiety jak i mężczyźni odwiedzający to forum.

Potrzebuje porady, bo jestem strasznie polubione, ale zacznę od początku.

Poznałam chłopaka na początku dawałam mu rady sercowe i wgl nigdy nie planowałam z nim tworzenia przyszłości. Aż do chwili gdy rozstał się z dziewczyną po 5msc bycia razem i pisał ze mną ,w sumie cały czas zawsze mieliśmy kontakt (przez wiadomości) nawet podczas jego związku gdzie ja unikałam tego, a on cały czas wypisywał, bo jak to mówił przyjaźnic się będziemy zawsze. Później latał za mną rok, pisaliśmy i w końcu doszło do tego, że chciał ze mną być, na początku nie chciałam, ale później sama zaczęłam coś do niego czuć i tak spróbwalismy tworzyć przyszłość razem. Wszystko byłoby świetne i bajkowe gdyby nie fakt, że ostatnio rzucił mnie po 3 latach związku bez żadnych wyjaśnień. Jedynie co mi powiedział to, że to nie moja wina, że my się nie zmienimy i on nie daje sobie szansy. Dodam tylko, ze przez 2,5 roku zanim zaczęliśmy być ze sobą przecież poznał mnie, a później po jeszcze 3 latach związku takie rzeczy. Dowiedziałam się, że odnowił kontakty z tą byłam z przed lat i wygląda na to, że chce znowu z nią być. Nie rozumiem jego zachowania, bo nawet nie kłóciliśmy się ostatnio i układało nam się wszystko. Nie umiem się z tym pogodzić, a minęło już ponad 2msc , ja nadal go bardzo kocham... W trakcie naszego związku zdarzało się mu pisać z innymi dziewczynami, usuwać wiadomości czy nie mówić o spotkaniach niby po to aby się nie denerwowala i mu nie zabraniała tego ciągle, ale w tamtym roku skończył z tym definitywnie i był wpatrzony we mnie , czułam ta wielką miłość, a tu teraz takie rzeczy... Wgl nie chciał mi tego wyjaśnić i od tamtej pory gdy zakończył nasza znajomość nawet nie pisał, wgl udaje jakbyśmy nigdy się nie znali. A ja czuje sie jak zabawka którą ktoś się pobawił i porzucił... Może macie jakieś rady
Theend_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 18:30   #2
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Facet zostawił mnie bez przyczyny

Cytat:
Napisane przez Theend_ Pokaż wiadomość
Kochane kobiety jak i mężczyźni odwiedzający to forum.

Potrzebuje porady, bo jestem strasznie polubione, ale zacznę od początku.

Poznałam chłopaka na początku dawałam mu rady sercowe i wgl nigdy nie planowałam z nim tworzenia przyszłości. Aż do chwili gdy rozstał się z dziewczyną po 5msc bycia razem i pisał ze mną ,w sumie cały czas zawsze mieliśmy kontakt (przez wiadomości) nawet podczas jego związku gdzie ja unikałam tego, a on cały czas wypisywał, bo jak to mówił przyjaźnic się będziemy zawsze. Później latał za mną rok, pisaliśmy i w końcu doszło do tego, że chciał ze mną być, na początku nie chciałam, ale później sama zaczęłam coś do niego czuć i tak spróbwalismy tworzyć przyszłość razem. Wszystko byłoby świetne i bajkowe gdyby nie fakt, że ostatnio rzucił mnie po 3 latach związku bez żadnych wyjaśnień. Jedynie co mi powiedział to, że to nie moja wina, że my się nie zmienimy i on nie daje sobie szansy. Dodam tylko, ze przez 2,5 roku zanim zaczęliśmy być ze sobą przecież poznał mnie, a później po jeszcze 3 latach związku takie rzeczy. Dowiedziałam się, że odnowił kontakty z tą byłam z przed lat i wygląda na to, że chce znowu z nią być. Nie rozumiem jego zachowania, bo nawet nie kłóciliśmy się ostatnio i układało nam się wszystko. Nie umiem się z tym pogodzić, a minęło już ponad 2msc , ja nadal go bardzo kocham... W trakcie naszego związku zdarzało się mu pisać z innymi dziewczynami, usuwać wiadomości czy nie mówić o spotkaniach niby po to aby się nie denerwowala i mu nie zabraniała tego ciągle, ale w tamtym roku skończył z tym definitywnie i był wpatrzony we mnie , czułam ta wielką miłość, a tu teraz takie rzeczy... Wgl nie chciał mi tego wyjaśnić i od tamtej pory gdy zakończył nasza znajomość nawet nie pisał, wgl udaje jakbyśmy nigdy się nie znali. A ja czuje sie jak zabawka którą ktoś się pobawił i porzucił... Może macie jakieś rady
Po prostu się odkochał. Zresztą od początku jakoś strasznie zakochany nie był skoro kombinował na boku. Jedyna rada to dać sobie czas i przeboleć to rozstanie
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 18:53   #3
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Facet zostawił mnie bez przyczyny

Nie ma czegoś takiego jak "zostawił bez przyczyny", to tylko istnieje w Twoich oczach.

Przyczyna jest prosta - odkochał się, koniec historii.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 15:31   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Facet zostawił mnie bez przyczyny

Dokładnie, koleś się odkochał i tyle w temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 01:17   #5
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Facet zostawił mnie bez przyczyny

Odkochał sie niestety lub zakochal w kims innym. Jedno i to samo
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 08:12   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Facet zostawił mnie bez przyczyny

Oczywiście, że przyczyna była: oduroczył się (w żadną miłość nie wierzę w tym przypadku, skoro rozglądał się ciągle na boki; było co najwyżej silne zauroczenie plus chęć zrobienia z Ciebie plastra).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 09:36   #7
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Facet zostawił mnie bez przyczyny

Zdajesz sobie sprawę, że z czasem człowiek się zmienia tak jak i jego priorytety? To, że znaliście się wcześniej nie ma w sumie żadnego znaczenia.
Po za tym, pisał z innymi, spotykał się, ukrywał - mi to na miłość nie wygląda. Teraz był wpatrzony w Ciebie? Ewentualnie nie wiesz, co robił, gdy był sam.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 14:32   #8
Pugslove
Raczkowanie
 
Avatar Pugslove
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 274
Dot.: Facet zostawił mnie bez przyczyny

Nie ma czegos takiego jak brak przyczyny. Nawet wypalenie się uczucia jest jakąs przyczyną.
Pugslove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 14:35   #9
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Facet zostawił mnie bez przyczyny

no i dobrze że coś co opisujesz się skończyło. Lepiej dla Ciebie autorko.
Z tego co piszesz to kawał skurczybyka z niego jest, i nic więcej.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 12:39   #10
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Facet zostawił mnie bez przyczyny

Zamykam na prośbę autorki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-22 12:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.