Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-18, 12:13   #1
niepewna7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 12

Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?


Witajcie. Około 2 miesiące temu poznałam pewnego mężczyznę w miejscu mojej pracy. Od razu zauważyłam, że mnie dostrzegł i mocno obserwował. Przypadkiem w tym czasie spotkaliśmy się w pewnym miejscu, z nim i jeszcze dwiema osobami. Fajnie ze sobą wtedy rozmawialiśmy i potem już w miejscu mojej pracy widywałam go regularnie, za każdym razem ze sobą długo rozmawialiśmy, patrzył się na mnie tak jak nikt jeszcze wcześniej... On mi pokazywał, że mnie lubi, że mu się podobam. Jednak ja nie umiałam w to wszystko uwierzyć. Nie potrafiłam się przed nim otworzyć. On też wprost niczego mi nigdy nie powiedział. Krążył tylko bardzo ostrożnie wobec różnych tematów. Nigdy mnie nigdzie nie zaprosił. Teraz zakończyłam pracę w tym miejscu. Kiedy wiedziałam, że już tam pracować nie będę, to powiedziałam mu o tym. Przyjął to spokojnie, a przynajmniej może tak udawał. Byłam już bardzo smutna i zła, że to koniec, ale On wrócił po jakiejś godzinie jeszcze raz do mnie i udał, że coś zgubił ostatnio. Czułam wtedy, że nic nie zgubił. Jednak nie potrafiłam zrobić niczego, by mu pokazać, że mi zależy. On też wtedy nie zmieniał tematu, ciągle tylko mówił o tym, czego zgubił. Wyszedł zawiedziony. Ja do niego napisałam potem, to na pierwszą wiadomość mi odpisał, ale dziwnie, a na drugą już nie. Ale za kilka dni przyszedł jeszcze raz w to miejsce gdzie pracuję, wiedział, że jeszcze będę. Udawał, że jest na mnie obrażony, ale mimo to bardzo dużo ze mną rozmawiał, uśmiechał się do mnie, patrzył się pięknie na mnie. I potem wyjechałam na tydzień na wakacje. Kiedy w trakcie napisałam do niego z pozdrowieniami, to odpisał mi bardzo miło, jednak kiedy zapytałam o jego plany, to już mi nie odpisał na trzecią wiadomość. I tak samo było po kilku dniach. Na pierwszą moją wiadomość odpisał, a na drugą jak zapytałam go o jego pasję, to nie odpisał. I do tej pory cisza. Nie wiem co o tym myśleć. Mija niecały tydzień.
Czy uważacie, że jeśli mu naprawdę zależało na tej znajomości, to tak szybko sobie mógł mnie odpuścić i już nie ma żadnych szans? Wtedy kiedy ja zaczynałam się na niego otwierać, to On się przede mną zamknął.
niepewna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 12:15   #2
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

On po prostu nie jest zainteresowany bliższą znajomością z Tobą. Z opisu wynika, że od początku nie był.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 12:25   #3
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Trudno, żeby komuś zależało po 2 miesiącach widywania się z pracy. Może widział jakąś szansę na coś (niekoniecznie związek i niekoniecznie w ogóle), jeśli byście dalej razem pracowali, ale nie widzi korzyści w podtrzymywaniu kontaktu, skoro zmieniasz pracę. Nie wyglada na to, że był bardzo zainteresowany.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 12:29   #4
niepewna7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 12
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

To dlaczego wrócił wtedy do mnie? Na pewno niczego nie zgubił, czułam to. On wtedy po naszej rozmowie pomyślał, że ja wyjeżdżam na bardzo długo za granicę.
niepewna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 12:38   #5
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Jak dla mnie to szybko stracił zainteresowanie.

Nikt nikomu nie zaproponował spotkania na kawę, drinka poza pracą?
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 12:42   #6
niepewna7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 12
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Nie, jednak On kilka razy wokół tego krążył. A ja chyba wszystko wtedy psułam. Głupio mu odpowiadałam. Mam wrażenie, że On wiele razy obserwował mocno moją reakcję na różne jego zachowania. I czekał na jakiś znak z mojej strony. A ja tylko byłam dla niego miła i tyle. Nic poza to. On kilka razy inicjował kontakt dłoni między nami. Ostatnim razem to aż mnie tak mocniej złapał. A ja tak jakbym nie potrafiła na to wszystko zareagować dobrze.
niepewna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 12:51   #7
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Jak dla mnie to za dużo sobie dopowiadasz. Nie widzę tu żadnego zainteresowania z jego strony, a nawet jeśli było to po co miał dalej próbować skoro widział że nie jesteś zainteresowana.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Nie pisz już do niego, jakby chciał rozwijać znajomość to by odpisal
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-18, 12:51   #8
niepewna7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 12
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Chodzi właśnie o to, że jestem bardzo zainteresowana. I od początku byłam, tylko nie potrafiłam mu tego w żaden sposób okazać. I teraz dopiero jak dojrzałam do tego wszystkiego, przemyślałam sobie wszystko, to ten kontakt zanika.
niepewna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:13   #9
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Cytat:
Napisane przez niepewna7 Pokaż wiadomość
Witajcie. Około 2 miesiące temu poznałam pewnego mężczyznę w miejscu mojej pracy. Od razu zauważyłam, że mnie dostrzegł i mocno obserwował. Przypadkiem w tym czasie spotkaliśmy się w pewnym miejscu, z nim i jeszcze dwiema osobami. Fajnie ze sobą wtedy rozmawialiśmy i potem już w miejscu mojej pracy widywałam go regularnie, za każdym razem ze sobą długo rozmawialiśmy, patrzył się na mnie tak jak nikt jeszcze wcześniej... On mi pokazywał, że mnie lubi, że mu się podobam. Jednak ja nie umiałam w to wszystko uwierzyć. Nie potrafiłam się przed nim otworzyć. On też wprost niczego mi nigdy nie powiedział. Krążył tylko bardzo ostrożnie wobec różnych tematów. Nigdy mnie nigdzie nie zaprosił. Teraz zakończyłam pracę w tym miejscu. Kiedy wiedziałam, że już tam pracować nie będę, to powiedziałam mu o tym. Przyjął to spokojnie, a przynajmniej może tak udawał. Byłam już bardzo smutna i zła, że to koniec, ale On wrócił po jakiejś godzinie jeszcze raz do mnie i udał, że coś zgubił ostatnio. Czułam wtedy, że nic nie zgubił. Jednak nie potrafiłam zrobić niczego, by mu pokazać, że mi zależy. On też wtedy nie zmieniał tematu, ciągle tylko mówił o tym, czego zgubił. Wyszedł zawiedziony. Ja do niego napisałam potem, to na pierwszą wiadomość mi odpisał, ale dziwnie, a na drugą już nie. Ale za kilka dni przyszedł jeszcze raz w to miejsce gdzie pracuję, wiedział, że jeszcze będę. Udawał, że jest na mnie obrażony, ale mimo to bardzo dużo ze mną rozmawiał, uśmiechał się do mnie, patrzył się pięknie na mnie. I potem wyjechałam na tydzień na wakacje. Kiedy w trakcie napisałam do niego z pozdrowieniami, to odpisał mi bardzo miło, jednak kiedy zapytałam o jego plany, to już mi nie odpisał na trzecią wiadomość. I tak samo było po kilku dniach. Na pierwszą moją wiadomość odpisał, a na drugą jak zapytałam go o jego pasję, to nie odpisał. I do tej pory cisza. Nie wiem co o tym myśleć. Mija niecały tydzień.
Czy uważacie, że jeśli mu naprawdę zależało na tej znajomości, to tak szybko sobie mógł mnie odpuścić i już nie ma żadnych szans? Wtedy kiedy ja zaczynałam się na niego otwierać, to On się przede mną zamknął.
Zerknij jeszcze na pogrubione. Nie wiem jak wyglądało to patrzenie i rozmawianie, ale z tego co piszesz to on nie był zainteresowany. Wygląda jakby po prostu był miły dla koleżanki z pracy - jak tego zwykła uprzejmość wymaga. Nigdy Cię nie zaprosił, sam nie napisał, a nawet olał Twoje wiadomości. Jak komukolwiek zależy to nawet jak jest nieśmiały co do zaproszenia to na wiadomości odpisze lub sam czasem napisze pierwszy.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:21   #10
niepewna7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 12
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

On nie pracował ze mną, przychodził tam tylko na zajęcia. Ja tam pracowałam. I za każdym razem mnie zagadywał mocno przed zajęciami i po. Ale wtedy kiedy wrócił to widziałam jak bardzo był zestresowany. Nie widziałam go nigdy takiego. I tak bardzo wyszedł zawiedziony...
niepewna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:26   #11
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Cytat:
Napisane przez niepewna7 Pokaż wiadomość
On nie pracował ze mną, przychodził tam tylko na zajęcia. Ja tam pracowałam. I za każdym razem mnie zagadywał mocno przed zajęciami i po. Ale wtedy kiedy wrócił to widziałam jak bardzo był zestresowany. Nie widziałam go nigdy takiego. I tak bardzo wyszedł zawiedziony...
strasznie sobie dopowiadasz i nadinterpretujesz. może był zestresowany, bo mu pies umierał. albo na pociąg się spieszył. albo w pracy mu coś nie poszło. czy coś. jest jedna prosta zasada: jak chłopu zależy faktycznie to choćby skały s*ały, znajdzie sposób na umówienie się. widocznie nie zależało mu aż tak, jak tobie się wydaje.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-18, 13:27   #12
niepewna7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 12
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Nawet jeśli dziewczyna udaje, że nie zależy jej na danej znajomości? To i tak facet się stara?
niepewna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:29   #13
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Cytat:
Napisane przez niepewna7 Pokaż wiadomość
Nawet jeśli dziewczyna udaje, że nie zależy jej na danej znajomości? To i tak facet się stara?
to wtedy normalny facet olewa dziewczynę, która udaje księżniczkę na wieży
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:30   #14
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Cytat:
Napisane przez niepewna7 Pokaż wiadomość
Nawet jeśli dziewczyna udaje, że nie zależy jej na danej znajomości? To i tak facet się stara?

A skąd facet ma wiedzieć, że udajesz? Nikt nikomu nie czyta w myślach. Następnym razem okaż choć odrobinę zainteresowania na żywo (nie tylko przez sms), to może inaczej się to wszystko potoczy.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:44   #15
niepewna7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 12
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Tylko że nie chcę następnego razu. Chciałabym kontynuacji z tym konkretnym mężczyzną. Czy można jeszcze coś zrobić? Nie robiłam tego wszystkiego specjalnie. Po prostu w danej chwili inaczej nie umiałam. Wszystko przez moją przeszłość i złe wspomnienia z ważną dla mnie osobą w rodzinie.
niepewna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:46   #16
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Cytat:
Napisane przez niepewna7 Pokaż wiadomość
Tylko że nie chcę następnego razu. Chciałabym kontynuacji z tym konkretnym mężczyzną. Czy można jeszcze coś zrobić? Nie robiłam tego wszystkiego specjalnie. Po prostu w danej chwili inaczej nie umiałam. Wszystko przez moją przeszłość i złe wspomnienia z ważną dla mnie osobą w rodzinie.
Pisałaś do niego i nie odpisał na większość Twoich znajomości. Co chcesz jeszcze zrobić? Narzucać się? Po prostu odpuść.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:46   #17
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Cytat:
Napisane przez niepewna7 Pokaż wiadomość
Tylko że nie chcę następnego razu. Chciałabym kontynuacji z tym konkretnym mężczyzną. Czy można jeszcze coś zrobić? Nie robiłam tego wszystkiego specjalnie. Po prostu w danej chwili inaczej nie umiałam. Wszystko przez moją przeszłość i złe wspomnienia z ważną dla mnie osobą w rodzinie.
Napisz czy chciałby wyjść na kawę / drinka. Jak się nie zgodzi lub oleje to nie pisz już więcej do niego
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:49   #18
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

ale co chcesz zrobić? nie odpisał na trzy twoje wiadomości. no nie wiem, jak bardziej dobitnie można dać do zrozumienia, że nie jest się zainteresowanym przestań rozbijać gie na atomy i zbierz się w sobie szybciej następnym razem.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:50   #19
niepewna7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 12
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Napisz czy chciałby wyjść na kawę / drinka. Jak się nie zgodzi lub oleje to nie pisz już więcej do niego

Ale kiedy lepiej coś takiego napisać, jak najszybciej, czy np. za tydzień dopiero?
niepewna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-18, 13:51   #20
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Cytat:
Napisane przez niepewna7 Pokaż wiadomość
Ale kiedy lepiej coś takiego napisać, jak najszybciej, czy np. za tydzień dopiero?
Nie rozumiem czemu traktujesz to wszystko jak jakąś grę
Masz ochotę się z nim spotkać to go zaproś. Teraz.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:54   #21
niepewna7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 12
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Wiem, wszystko zawsze zbyt mocno analizuję, zamiast działać w danej chwili. Wiele na tym w życiu straciłam. Wymyślałam sobie zawsze mnóstwo pięknych scenariuszy w głowie, a na żywo nie robiłam NIC. Nie można tak dalej żyć!
niepewna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:54   #22
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

napisz teraz po co masz marnowac czas
przynajmniej bedziesz widziala odrazu czy jest zainteresowany czy nie
ja obstawiam ze nie jest a ty sobie zainteresowanie z jego strony wymarzylas
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:56   #23
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Cytat:
Napisane przez niepewna7 Pokaż wiadomość
Ale kiedy lepiej coś takiego napisać, jak najszybciej, czy np. za tydzień dopiero?

Nie no ... najlepiej za miesiąc. :roll eyes:


W międzyczasie zdąży zapomnieć o Twoim istnieniu.



Kuj żelazo póki gorące. Jeśli Ciebie oleje - trudno. Przynajmniej próbowałaś.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 02:39   #24
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Jakby mu zależało, nie olałby wiadomości i zaproponowałby spotkanie. Nawet jeśli Cię podrywał, to raczej po to, żeby podbić sobie ego Twoim zainteresowaniem, nie wkręcaj sobie czegoś, czego nie ma.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 06:58   #25
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Jakby mu zależało, nie olałby wiadomości i zaproponowałby spotkanie. Nawet jeśli Cię podrywał, to raczej po to, żeby podbić sobie ego Twoim zainteresowaniem, nie wkręcaj sobie czegoś, czego nie ma.
Zgadzam się. Olał Twoje wiadomości zbyt wiele razy, żeby mieć jakiekolwiek wątpliwości. Gdyby mu faktycznie zależało / był zakochany, potraktowałby Twoje smsy jako szansę na załapanie kontaktu, a on CIę zwyczajnie zbywał.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 05:11   #26
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 270
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

To ja dodam jeszcze że średnio rozgarnięty facet zazwyczaj skapnie się że jakaś panna na niego leci nawet jeśli ona udaje że nie. To się po prostu wyczuwa.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 05:56   #27
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Nie odpisał na dwie Twoje wiadomości.

Napisz mu więc jeszcze jedna, z zaproszeniem na kawę/spacer/co chcesz. Jeśli na to Ci nie odpisze albo odpisze odmownie, będziesz miała jasną sytuację i przynajmniej przestaniesz rozkminiać co było, co mogłoby być a nie było itp.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 10:50   #28
niepewna7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 12
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Napisałam jednak do niego proponując spotkanie, napisałam mu, że lubiłam nasze rozmowy. Nie odpisał. Mija drugi dzień od tego...
niepewna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 10:56   #29
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Trzy razy już go zapraszasz. Lubię jak kobiety maja inicjatywę ale jakaś godność tez trzeba mieć
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 10:58   #30
niepewna7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 12
Dot.: Czy jeśli komuś naprawdę na kimś zależy, to tak szybko odpuszcza?

Pierwszy raz go zaprosiłam.
niepewna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-22 15:24:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.