Mamusie styczniowe cz. 4 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-22, 11:55   #1831
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Zgadzam się, że sadzanie dziecka i podpieranie poduszkami zdecydowanie odpada, bo skoro potrzebuje poduszek to znaczy, że mięśnie nie są jeszcze gotowe. Ale sadzanie na kolanach (gdzie dziecko może się o nas oprzeć czyli podobnie jak w bujaczku siedzi, możemy przytrzymać pod pachy itp) to dla mnie jest zupełnie normalne w przypadku półrocznego dziecka.
Nie wierze w argument, że od tego dzieci mogą mieć problemy z koncentracją, jestem przekonana że nie ma żadnych badań które to potwierdzą

I wiem że wiedza się zmienia, książki mają przestarzałe info i może w przypadku tej co czytałam też tak jest ale wiecie co mnie dziwi? Że poleciła ją mojej siostrze terapeutka... (jest logopedą i kims tam jeszcze, już nie pamiętam). Wrzucę wam zdjęcie, jestem ciekawa co o tym myślicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 12:09   #1832
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas i fizjo i reh Mają jedno zdanie pionizacja siadanie to są tak trudne elementy że lepiej skupić na czworakowaniu a jak będzie gotowe siedzieć to usiądzie też nie zmuszać do chodzenia trzymając za ręce czy sadzając w chodzik sam zacznie dreptać przy meblach Ale każdy rodzic robi jak sam uważa ostatni w ośrodku mama trzymała 8 miesięczną córkę za dwie ręce i nogą jeszcze pomagała żeby sama dreptała nam mamy które podpierają poduszkami albo sadzają w chodziku ale to decyzja rodzica co robi z dzieckiem
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 12:22   #1833
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Wysyłam tylko oglądowo, nie twierdze że tak się powinno robić received_1289151214569306.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 12:22   #1834
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Ok chyba już rozumiem. Ale to w takim układzie on za szybko sam nie usiądzie, bo do pozycji czworaczej się nie garnie póki co. No staram się go jak najmniej sadzac, jeśli już to siedzeniem bym tego nie nazwała tylko bardziej półlezeniem.
Ech mam wrażenie, że nie ogarniam coraz bardziej...

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Synek znajomej usiadł jak miał blisko 10 miesięcy, a jak mial 11 zaczał chodzić. Jak widać różnie z tym jest.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 12:41   #1835
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Ok chyba już rozumiem. Ale to w takim układzie on za szybko sam nie usiądzie, bo do pozycji czworaczej się nie garnie póki co. No staram się go jak najmniej sadzac, jeśli już to siedzeniem bym tego nie nazwała tylko bardziej półlezeniem.
Ech mam wrażenie, że nie ogarniam coraz bardziej...

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Spokojnie moja to samo marne szanse koleżanki usiadła jak miała 7,5 i chodziła juz grubo przed roczkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 13:56   #1836
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Gatita- jak wizyta u fizjo? Mówił coś na temat tego przewracania na plecki? Zwróciłam uwagę ze moja to różnie robi, tak jakby nie znalazła jeszcze swojego sposobu, raz odchyla główkę do tylu, raz do mostka. Zastanawiam się jak ja naprowadzić na dobry tor.

wizyta super tzn fizjo stwierdziła że w końcu wychodzimy na prostą i teraz już tylko kontrolnie się będziemy spotykać
mówiłam o obrotach z wygiętą do tyłu główki i synek jak na złość obrócił się wzorowo z plecków na brzuszek zarówno w prawą jak i w lewą stronę co do obrotów z powrotem tzn z brzuszka na plecy i tego że dziecko się wygina i najpierw uderza główką o matę to powiedziała że jak raz uderzy i go zaboli to się później sam nauczy żeby to bardziej kontrolować... a generalnie żeby naprowadzać dziecko jak się widzi że się wygina i prostować mu tą wygiętą główkę

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Uff w końcu Was nadrobiłam


U nas karmienia w nocy różnie, tzn albo je raz albo wcale. Te noce gdy nie je wcale zazwyczaj śpi z mężem haha chyba wyczuwa że od niego nie dostanie mleka więc nie płacze tylko pomarudzi chwilę, dostanie smoka i znów zaśnie Za to w dzień mało śpi, drzemki ma po 10-15 minut...


Ja też jeszcze nie zaczęłam rozszerzać diety i dopiero zaczęłam czytać książkę o blw



Do nosa nic nie zakrapiałam nigdy, żadnego kataru nie mieliśmy tylko ciągle jakieś kozy wyciągam
Wit D mam do psikania i się nazywa ApoD3; mały ładnie otwiera buzię jak mu podaję bo się już przyzwyczaił
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 14:50   #1837
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Moje dziecko w nocy jak plakalo, matko nie wiem czy to zeby bo nic nie widać w ogole. Ale plakal i spal jednoczesnie.

Ja właśnie czekam na jakis zabieg na twarz i masaż ciala -maz mi kupił na urodziny, które mialam 3 miesiące temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-22, 16:00   #1838
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja od koleżanek na wieczór panieński dostałam masaż, też muszę wykorzystać.

Ja mojemu małemu aplikuję do noska sól morską, jak widzę, że coś tam jest, albo jak czyszczę nos.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 18:30   #1839
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Coma melduje, ze weekend nic nie robilam ale dzis juz pocwiczone. A jak tam?
Ktos tez biegał, jak idzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 19:38   #1840
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja ćwiczę z Mel b od jakiś 2 tygodni dzisiejsze ćwiczenia jeszcze przede mną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 19:51   #1841
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja z Mel ćwiczyłam od czwartku, wczoraj nie ćwiczyłam. Trzymałam się fajnej diety, ale wczoraj wracając z nad morza wylądowaliśmy w mc donalndzie

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Coś mi się kojarzy, że od soboty ma być Lidlomix w sprzedaży
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-22, 19:54   #1842
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja do nosa woda morską psikam codziennie, dwa - trzy razy.
Moja jeszcze kataru nie miała.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 20:03   #1843
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Ja do nosa woda morską psikam codziennie, dwa - trzy razy.
Moja jeszcze kataru nie miała.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Od 1 sierpnia ma być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 20:04   #1844
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cześć dziewczyny Wieczność mnie nie było i raczej nie nadrobie ale przelecialam kilka postów U nas był istny Armagedon Małemu wychodziły 3 zęby naraz. Dwie górne jedynki i dwójka i tym sposobem Fabian ma już 5 zębów Rozszerzanie diety idzie dość fajnie, podaje zawsze tyle ile on chce Gotuje na przemian ze sloiczkami, znalazalm u nas z Holle z super składem. Nosek kropilam ale na tyle rzadko że mały tego nie cierpi i też muszę przytrzymać No i mamy dziś pierwszy upadek z łóżka zaliczony Ale przy tym co wyprawia mój syn to się dziwię że dopiero teraz On się kręci we wszystkie strony świata, obraca non stop, zaczął pelzac Nie sadzam go wcale, myślę że jeszcze ze 2 tygodnie i sam to zrobi ale na szczęście uwielbia być na brzuszku i się bawić Gada po swojemu strasznie dużo a ostatnio to tylko mamamamamama poza tym umarł chrzestny męża w pl i czeka nas ponowna 12 godzinna podróż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 20:06   #1845
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
Wysyłam tylko oglądowo, nie twierdze że tak się powinno robić Załącznik 7684304

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta z ciekawości co to za książka?
Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
wizyta super tzn fizjo stwierdziła że w końcu wychodzimy na prostą i teraz już tylko kontrolnie się będziemy spotykać
mówiłam o obrotach z wygiętą do tyłu główki i synek jak na złość obrócił się wzorowo z plecków na brzuszek zarówno w prawą jak i w lewą stronę co do obrotów z powrotem tzn z brzuszka na plecy i tego że dziecko się wygina i najpierw uderza główką o matę to powiedziała że jak raz uderzy i go zaboli to się później sam nauczy żeby to bardziej kontrolować... a generalnie żeby naprowadzać dziecko jak się widzi że się wygina i prostować mu tą wygiętą główkę

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Uff w końcu Was nadrobiłam


U nas karmienia w nocy różnie, tzn albo je raz albo wcale. Te noce gdy nie je wcale zazwyczaj śpi z mężem haha chyba wyczuwa że od niego nie dostanie mleka więc nie płacze tylko pomarudzi chwilę, dostanie smoka i znów zaśnie Za to w dzień mało śpi, drzemki ma po 10-15 minut...


Ja też jeszcze nie zaczęłam rozszerzać diety i dopiero zaczęłam czytać książkę o blw



Do nosa nic nie zakrapiałam nigdy, żadnego kataru nie mieliśmy tylko ciągle jakieś kozy wyciągam
Wit D mam do psikania i się nazywa ApoD3; mały ładnie otwiera buzię jak mu podaję bo się już przyzwyczaił
To tak działa często. To nawet jeden ze sposobów ułatwiający odstawienie - nawet zamiana miejsc że dziecko nie śpi koło mamy a koło taty
Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
Coma melduje, ze weekend nic nie robilam ale dzis juz pocwiczone. A jak tam?
Ktos tez biegał, jak idzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wczoraj siłownia. A dzisiaj mam mega zakwasy ale spotegowane chyba tym że mnie coś rozkłada. Zatoki zaatakowane

A tak w temacie sadzania to taka ciekawostka bo się tu ten temat pojawił :
dzieci sadzane zbyt wcześnie z reguły nie lubią leżeć na brzuszku; wiele z nich przemieszcza się w późniejszym wieku do przodu sunąc na pośladkach, z pominięciem etapu raczkowania;


A w ogóle to i tak nie ma wielkiego znaczenia bo za 30 lat nie będzie dla nich istotne kiedy i jak siadaly, robiły obroty itp.

My dzisiaj na wizycie u osteopaty / fizjo. Powiedziała że tragedii nie ma ale jest mega pospinany szczególnie na górze i warto mu pomóc. Mamy wizytę za dwa tygodnie i za miesiąc. Mam nadzieję że wystarczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 20:33   #1846
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja biegam. Dziś akurat dzień przerwy mi wypadł, w sumie dobrze bo mąż z psem spędził 3 godziny u weta i już by mi się nie chciało nawet.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 21:22   #1847
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Kurczę, to ja mam lenia w tyłku. Wszystkie ćwiczą a ja się cieszę jak mogę chwile w spokoju posiedzieć i nic nie robić
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 21:32   #1848
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja to nawet jakbym chciała to nie mam jak, ale waga mniejsza niz przed ciąża to chociaż jakiś plus tylko o jędrność bym powalczyla ale z tym szogunem nie mam szans liczę ze w koncu spacery będą jak usiądzie to wtedy będzie jakaś aktywność u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 21:33   #1849
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja wczoraj konno jeździłam i dziś mam wszędzie zakwasy, bo daaawno nie jeździłam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-23, 05:47   #1850
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Faa- no właśnie ja nad tą jedrnoscią bym popracowała bo waga jest ok, po ciąży nic nie zostało. Spaceruje codziennie ale to ślimacze tempo wiec żaden wysiłek. Jeszcze widzę że po pigułkach anty mi się woda zatrzymuje, w ciąży miałam ładniejsze nogi niż teraz.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 08:59   #1851
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
Coma melduje, ze weekend nic nie robilam ale dzis juz pocwiczone. A jak tam?
Ktos tez biegał, jak idzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie wczoraj pocwiczone i pewnie dzis tez sie wezmę bo jutro moze byc rożnie. W czwartek fryzjer wiec pewnie dopiero na wieczór.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 09:27   #1852
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Faa- no właśnie ja nad tą jedrnoscią bym popracowała bo waga jest ok, po ciąży nic nie zostało. Spaceruje codziennie ale to ślimacze tempo wiec żaden wysiłek. Jeszcze widzę że po pigułkach anty mi się woda zatrzymuje, w ciąży miałam ładniejsze nogi niż teraz.
No ja w ogóle nie chodzę na spacery bo szogun nie pozwala więc dla mnie i marsz to moze byc wyzwanie po pol roku minimalnego ruchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 09:45   #1853
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
No ja w ogóle nie chodzę na spacery bo szogun nie pozwala więc dla mnie i marsz to moze byc wyzwanie po pol roku minimalnego ruchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A co Twoja robi na spacerach? Widzę jakies grubsze akcje bo moja jest spokojna od kiedy moze obserwować co sie dzieje w koło.

Jakie macie/zamierzacie kupic spacerówki?
Chciałabym cos zwinnego, lekkiego, porządnego, No i wiadomo - ładnego
Ta teraz od mimy jest ciężka w prowadzeniu w porównaniu do gondoli. Te jajko trochę wazy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 10:02   #1854
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Asienka miło że zajrzałaś
Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Ja z Mel ćwiczyłam od czwartku, wczoraj nie ćwiczyłam. Trzymałam się fajnej diety, ale wczoraj wracając z nad morza wylądowaliśmy w mc donalndzie

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Coś mi się kojarzy, że od soboty ma być Lidlomix w sprzedaży
Cytat:
Napisane przez dzast28 Pokaż wiadomość
Od 1 sierpnia ma być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taak, lidlomix od sierpnia- tym razem będzie mój
Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Ta z ciekawości co to za książka? To tak działa często. To nawet jeden ze sposobów ułatwiający odstawienie - nawet zamiana miejsc że dziecko nie śpi koło mamy a koło tatyJa wczoraj siłownia. A dzisiaj mam mega zakwasy ale spotegowane chyba tym że mnie coś rozkłada. Zatoki zaatakowane

A tak w temacie sadzania to taka ciekawostka bo się tu ten temat pojawił :
dzieci sadzane zbyt wcześnie z reguły nie lubią leżeć na brzuszku; wiele z nich przemieszcza się w późniejszym wieku do przodu sunąc na pośladkach, z pominięciem etapu raczkowania;


A w ogóle to i tak nie ma wielkiego znaczenia bo za 30 lat nie będzie dla nich istotne kiedy i jak siadaly, robiły obroty itp.

My dzisiaj na wizycie u osteopaty / fizjo. Powiedziała że tragedii nie ma ale jest mega pospinany szczególnie na górze i warto mu pomóc. Mamy wizytę za dwa tygodnie i za miesiąc. Mam nadzieję że wystarczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ksiązka to 'Wczesna interwencja terapeutyczna' Cieszyńska, Korendo.
Pewnie po prostu lepiej jest jak dziecko raczkuje, a to tak jak pisałaś moze byc pozniej albo wcale jak dziecko jest dużo w pozycji siedzacej
Aż zapytam mojej mamy jak ja się przemieszczałam
Co do wagi to ja też mam mniejszą niż przed ciązą, a ćwicze tylko i wyłącznie dla jędrności. Dlatego u mnie bieganie itp to nie byłby dobry wybór, a mel b ma fajne ćwiczenia typowo na mięśnie. I trwają po 10 minut na partię, więc zawsze można to gdzieś wcisnąć
Moja córa w wózku fajnie jeździ, zwłaszcza jak może widzieć wszystko wokół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 10:42   #1855
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Właśnie dziewczyny sadzacie już dzieci w spacerowkach ? U nas jest ryk w sekundzie jak rozłożymy na płasko , wiec ten przynamniej półsiedzący poziom musi być.

Kurde jutro koncert rammsteina w Chorzowie a ja nie jadę mimo ze mam bilet ( mój maluch dalej z butla na nie, mimo ze już dwa miesiące mu podajemy co pare dni z nadzieja ze załapie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 10:44   #1856
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Denneris - ja też teraz mam nadzieję że zdążę upolować lidlomixa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 11:10   #1857
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
A co Twoja robi na spacerach? Widzę jakies grubsze akcje bo moja jest spokojna od kiedy moze obserwować co sie dzieje w koło.

Jakie macie/zamierzacie kupic spacerówki?
Chciałabym cos zwinnego, lekkiego, porządnego, No i wiadomo - ładnego
Ta teraz od mimy jest ciężka w prowadzeniu w porównaniu do gondoli. Te jajko trochę wazy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wpada w dziki szał po 10min



Mowicie ze lidlomix to chyba tez się skuszę

Ja jesli moja polubi spacery to chcę wymienić mojego balios s na britax go big

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 14:05   #1858
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Endzi- ja wożę właśnie w tej pozycji pół leżącej bo mała już w gondoli nie chciała leżeć i się wkurzała i w spacerówkę jest to samo. Jak wszystko widzi to jest spokój.



Faa- a balios s jest zła spacerówka? Kurczę wydawała mi się spoko, nawet rozważałam przez jakiś czas ten wózek. Ja się rozglądam za czymś malutkim żeby w samochodzie było bo czasem na zakupy podjechać to w foteliku nosić się nie da, a wozić stelarz to mi się nie chce. Myślałam o zwykłym coto baby verona czy euro cart volt.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 14:09   #1859
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez dzast28 Pokaż wiadomość
Denneris - ja też teraz mam nadzieję że zdążę upolować lidlomixa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam za nas obie kciuki
Moja od tygodnia jeździ w spacerówce, w pozycji półleżacej i to jej pasuje. Na leżąco rozkładam jak usypia

Dziewczyny jakie kaszki dajecie dzieciom? Chodzi mi o konkretne firmy. Uznałam, że w ramach poznawania smaków i konsystencji jakąś kaszke też jej dam i dzisiaj kupiłam kaszę mannę Bobobity (po 4m.). Zrobiłam, spróbowałam i... ledwo zjadłam, bo taka słodka. Nie dam jej małej. Szukam czegoś innego
Czy trzeba dawać te typowo dziecięce czy mogę kupic jakąś inną bez żadnych dodatków?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 14:21   #1860
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Właśnie dziewczyny sadzacie już dzieci w spacerowkach ? U nas jest ryk w sekundzie jak rozłożymy na płasko , wiec ten przynamniej półsiedzący poziom musi być.

Kurde jutro koncert rammsteina w Chorzowie a ja nie jadę mimo ze mam bilet ( mój maluch dalej z butla na nie, mimo ze już dwa miesiące mu podajemy co pare dni z nadzieja ze załapie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Endzi znam Twój ból! Zawsze jeździłam na rammsteina jak był w Pl, a teraz musze odpuścić;( ale za to maja byc na narodowym w styczniu albo lutym w przyszłym roku i juz na bank cisne

Edit; jednak w lipcu w przyszłym roku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Edytowane przez comablack89
Czas edycji: 2019-07-23 o 14:38
comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-19 09:05:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.