Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+ - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-02, 06:02   #451
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Też zbieram listę książek na wakacje co prawda zaplanowanych wakacji jeszvze nie mam ale o książkach mysle juz sobie wyobrażam ...morze...leżak....Książ ka...mmm marzenie! Pobudka do pracy

Czy ochłodzenie przyszło ? Coś tego nie widzę...Chce deszczu choc troche! Postraszyli burzami A u mnie nic..Zero...

Cos mnie wczoraj z prawej strony u dołu pleców bolało..taki tępy ból.. termin @ w sobotę...Aż się modlę żeby nie przyszła...
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 07:21   #452
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej, wczoraj męża zatrudniłam do wieczornego karmienia i usypiania. Karmienie wyglodało tak że ja brałam kąpiel a oni w drzwiach stali bo z tato nie chciała. Potem zasypiac też nie ale w wózek zapakował i na spacer. Wrócił już ze śpiącym dzieckiem. Jednak tak zaraz mu nie zasnela. Trochę może zrozumie że to nie taka łatwizna uspac dziecko.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 18:49   #453
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Beellina 3 mam kciuki! a masz jeszcze jakieś objawy?

U mnie trochę się ochłodziło, da się żyć. Poszłam z młodą na rower i użądliła mnie pszczoła, szłam przez trawę i weszła jakoś do sandała. W dzieciństwie byłam bardzo uczulona na jad pszczół, na szczęście teraz nic się nie dzieje, palec tylko lekko spuchnięty.
Inez bardzo dobrze robisz, facetów czasem trzeba uświadomić jak ciężką robotę odwalamy na codzień z dzieciakami. Zazwyczaj mocno angażują się w opiekę nad niemowlakiem, ale w miarę jak dziecko rośnie to odsuwają się od tych obowiązków.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 21:01   #454
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Pięknie zabuzabu napisane! Mój na początku bardzo sie angażował. A z roku na rok coraz mniej bo uważa że bardziej samodzielne. Ale nie w tym rzecz. I teraz robię tak że jak zostawiam chłopaków samych to sama "uciekam" coś dla siebie. Jakieś zakupy, rower, fitness. I chyba dobrze to nam robi.
Co do objawów innych to nic, choć dziś zauważyłam jakies prychole...modlę się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 21:02   #455
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

To moją mała w niedzielę użądliła pszczoła w stopę. Chodziła boso po trawie i nagle ryk, podnoszę ją a tu pszczoła upada. Na szczęście miała lekko czerwone i nic poza tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 10:19   #456
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej trochę zadziałało, wczoraj już sam wzioł córkę na spacer jak po godzinie usypiania nie chciała spać.

U nas w ogródku też do stoliczka do zabawy z wodo pszczoły zaczęły zlatywac po 17 to juz zabrałam córkę do domu, bo zaczęła na nie palcem pokazywać. Wolałam nie ryzykować.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-07, 17:07   #457
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej jak tam weekend? Ktoś już na wakacjach? My jeszcze tydzień czekamy i urlop. Wczoraj nawet książke przy córce dokończyłam czytać, wciągające te książki Mroza.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-07, 18:03   #458
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Weekend taki sobie wczoraj pożarłam się z mężem, dzisiaj niby już ok ale jakoś bez nastrojów jesteśmy. U mnie urlop dopiero w sierpniu i nie wiem czy gdziekolwiek pojedziemy bo nie mogę się z nim dogadać nawet w tej sprawie. 5 dni do @, już czuję, że nadchodzi
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-07, 19:34   #459
lucky woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 71
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Inez ja owszem na wakacjach ale pogoda tak się popsuła że od czwartku właściwie tylko raz byliśmy na plaży a to i tak nie była pogoda na kąpiel tylko sobie polezelismy i córka pokopala w piasku. Wczoraj i dziś łapaliśmy chwilę bez deszczu by chociaż pospacerować. Ale powiem Wam że i tak cieszę się z urlopu, z tego że jesteśmy razem, że nareszcie chociaż przez chwilę nie musimy pędzić bo to mnie wykańcza. Powiem Wam że coraz częściej mam uczucie takiego przegrzania, ciągle gnam a życie przecieka mi przez palce.

Zabuzabu pms i chęć by zajść w ciążę plus problemy życia codziennego doprowadziły Cię do obecnego stanu trzeba wyluzować, pewnych spraw nie przeskoczymy niestety. Głowa do góry!
lucky woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 07:27   #460
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

[/COLOR]Lucky women, udanych wakacji, jak jesteście razem to pogoda nie tak ważna, można zawsze pospacerowac lub pozwiedzać.

Zuzabu u mnie się właśnie zaczęła, ale też przez parę dni chodziłam podminowana, o byle co sprzeczki z mężem w sumie ciągle mu się obrywa. Wczoraj chciał pospać bo w sobotę pracował ale przy dziecku to nie takie proste i zaczął mieć pretensje ale też się odgryzlam i wzięłam córkę na spacer skoro mu przeszkadzamy. To go jednak ruszyło i przyszedł na plac zabaw.

Edytowane przez Inez03
Czas edycji: 2019-07-08 o 07:29
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 12:26   #461
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Ja wyjeżdżam na koniec lipca . Widziałam, że pogoda nie będzie odpowiednia do plażowania ale mam zamiar korzystac z urlopu i wypoczywać z parasolką

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-08, 18:35   #462
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

A u mnie przyszła wredna małpa ktora popsuła mi wczoraj humor. Taki mialam cudowny weekend bo urodzinowy synka, i w piątek i w sobotę, niedziela była przeznaczona na rodzinną sielanke, od rana oczywiście sprzeczki z mężem. Myslalam ze wybuchne czasem ze złości. A wieczorem dostalam @...I złość i smutek i płacz był.. Dziś żyje z nową siłą. Daje sobie czas do końca roku..jak się nie uda to chyba zegar biologiczny robi swoje.
My urlopujemy sie pod koniec lipca/początek sierpnia. Chyba muszę wymodlić pogodę zeby choc troszke bylo słoneczka. Obiecałam sobie książką, leżak, parawan. Już sie doczekać nie mogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 19:23   #463
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
A u mnie przyszła wredna małpa ktora popsuła mi wczoraj humor. Taki mialam cudowny weekend bo urodzinowy synka, i w piątek i w sobotę, niedziela była przeznaczona na rodzinną sielanke, od rana oczywiście sprzeczki z mężem. Myslalam ze wybuchne czasem ze złości. A wieczorem dostalam @...I złość i smutek i płacz był.. Dziś żyje z nową siłą. Daje sobie czas do końca roku..jak się nie uda to chyba zegar biologiczny robi swoje.
My urlopujemy sie pod koniec lipca/początek sierpnia. Chyba muszę wymodlić pogodę zeby choc troszke bylo słoneczka. Obiecałam sobie książką, leżak, parawan. Już sie doczekać nie mogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana doskonale wiem co czujesz. Przerabiam to od roku . W końcu musi być dobrze ...no musi do cholery.

Mi pogoda nie zepsuje urlopu. Będę wypoczywać , czytać i leżeć pod parasolem - nawet jeśli to będzie przeciwdeszczowy

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 20:29   #464
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Dziewczyny cieszy mnie Wasz optymizm! U mnie też trochę lepiej, mam jakiś przypływ energii. Zarezerwowalam wakacje, tydzień nad morzem, zawsze coś. W pracy wszystko się układa po mojej myśli, rodzina zdrowa. Trzeba się cieszyć życiem bo czas szybko ucieka.

Beellina ja nie daje sobie żadnych limitów czasowych na zajście w ciążę i Tobie też tak radze. Pozwólmy aby życie się toczyło a jeśli po drodze pojawi się ciąża to będzie super. No chyba że wystąpią przeciwwskazania medyczne to wiadomo, trzeba odpuścić.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 21:06   #465
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

[/COLOR]Hej Bellina to będziemy w tym samym czasie nie wyglądać @.Ostatnio jakaś aktorka, Waranke chyba, mając 42 lata jest w pierwszej ciąży, różnie się układa. Ja będę 4 tygodnie na urlopie to raczej i słoneczko i deszcz będzie. W pierwszym tygodniu to nawet chętnie ten deszcz bym widziała bo trochę pracy w ogrodzie będzie i zawsze coś dosadze. Potem hamaczek lub kawka na tarasie a jak mi się znudzi to trochę słoiczków zrobię na zimę.

Edytowane przez Inez03
Czas edycji: 2019-07-08 o 21:08
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 17:39   #466
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zabuzabu tez zarezerowalam wczasy na tydzień, myslalam ze będzie ciężki ale udało się. Prawie na ostatnią chwilę. Ale nawet pensjonat blisko morza. Z balkonem. Będę się relaksowac na leżaku, książka i wyciszenie. Dokładnie...trzeba sie cieszyć tym co mamy, że jest zdrowie A co będzie to będzie.
Tylko że ja czasem wariuje, i boje się porażki za każdym razem. Chyba stąd ten limit. Może jak odpuszczę głowę to wtedy załapie..
Inez, ale suuuuuper aż 4 tygodnie urlopu. Bosko. Najlepszy ten hamaczek i relaksik. Co robisz dobrego w słoiczkach ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 19:30   #467
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Zabuzabu tez zarezerowalam wczasy na tydzień, myslalam ze będzie ciężki ale udało się. Prawie na ostatnią chwilę. Ale nawet pensjonat blisko morza. Z balkonem. Będę się relaksowac na leżaku, książka i wyciszenie. Dokładnie...trzeba sie cieszyć tym co mamy, że jest zdrowie A co będzie to będzie.
Tylko że ja czasem wariuje, i boje się porażki za każdym razem. Chyba stąd ten limit. Może jak odpuszczę głowę to wtedy załapie..
Inez, ale suuuuuper aż 4 tygodnie urlopu. Bosko. Najlepszy ten hamaczek i relaksik. Co robisz dobrego w słoiczkach ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej,zrobie dżem z owoców jakie na targu kupie i sałatke z ogórkami ,bede też piekła chleb bo ostatnio przestałam a dobry jest i mamy na działce piec do pizzy jeszcze nie wyprubowany, wiec trzeba coś upiec.
Wczoraj z córko 45 minut ulicami spacerowałam i nie zasneła, dziś w domu w wózku powoziłam 5 minut i śpi .
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 11:23   #468
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Heej urlop zbliża się wielkimi krokami.
U mnie 7 dni do @. Pojawiły się wszystkie objawy, które pojawiają się na tydzień przed okresem no cóż
Jak przyjdzie punktualnie to chociaż nie będę się stresować , że na urlopie mnie zaskoczy

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 20:10   #469
lucky woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 71
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zabuzabu, Beelinea to super że plany wakacyjne są. Ja już w niedzielę wracam do domu z wakacji ale będę miała jeszcze kilka dni wolnego w domu więc prace już zaplanowane.

I macie rację trzeba wyluzować bo tylko tak uda nam się zrealizować plany powiększenia rodziny. Ale powiem Wam łatwo mówić o luzie a sama się spinam bo zadaniowa jestem i jest plan to ma być realizacja a jak się nie udaje to humor jest kiepski.
lucky woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-22, 16:15   #470
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej dziewczyny co u Was słychać?
Ja odliczam dni do urlopu, jestem już potwornie zmęczona, rano nie mogę wstać, wieczorem padam. Nawet na staranka nie ma siły...
Zaczęłam suplementować się magnezem, bo mam wszystkie objawy niedoboru, może też stąd to zmęczenie. Odstawiłam za to witaminy "przedciążowe", biorę je już od roku i wcale nie czuję się po nich dobrze, więc czas na przerwę.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 20:02   #471
lucky woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 71
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zabuzabu sprawdź jak tam poziom żelaza bo jego niedobór jest częsty u kobiet a wyczerpanie też jest objawem jego niedoboru w organizmie. Oj Ty masz lepszą, bo przed urlopową perspektywę ja już po urlopie a energii niewiele więcej niż przed. A co do staranek to niby były ale objawów ciąży brak. Przy pierwszej ciąży zaraz wiedziałam jak się udało bo pojawiły się pewne objawy, ale może dlatego tak było bo to była ciąża bliźniacza. No nie wiem, generalnie czekam aż coś się wydarzy 🙂.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Zabuzabu sprawdź jak tam poziom żelaza bo jego niedobór jest częsty u kobiet a wyczerpanie też jest objawem jego niedoboru w organizmie. Oj Ty masz lepszą, bo przed urlopową perspektywę ja już po urlopie a energii niewiele więcej niż przed. A co do staranek to niby były ale objawów ciąży brak. Przy pierwszej ciąży zaraz wiedziałam jak się udało bo pojawiły się pewne objawy, ale może dlatego tak było bo to była ciąża bliźniacza. No nie wiem, generalnie czekam aż coś się wydarzy.
lucky woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 22:51   #472
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny co u Was słychać?
Ja odliczam dni do urlopu, jestem już potwornie zmęczona, rano nie mogę wstać, wieczorem padam. Nawet na staranka nie ma siły...
Zaczęłam suplementować się magnezem, bo mam wszystkie objawy niedoboru, może też stąd to zmęczenie. Odstawiłam za to witaminy "przedciążowe", biorę je już od roku i wcale nie czuję się po nich dobrze, więc czas na przerwę.
Hej, ja już tydzień na urlopie, szybko mineło. Dużo pracowaliśmy w ogródku z mężem, teraz już bedzie czas na książke i relaks. Starania były marne bo zmęczeni szybko szliśmy spać a w nocy jeszcze córka sie budzi bo albo za dużo wrażeń w dzien albo ząbek będzie bo też bardzo się ślini. Ogólnie jest super, córunia tak dokazuje w dzień i bawi się na ogrodzie samodzielnie i uczy nowych rzeczy że jesteśmy w szoku. Ostatnio buziaki zaczeła nam dawac i ma taką radoche z tego ,nasz słodziak .
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 20:37   #473
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej dziewczynki, nic nie poszecie, jak tam urlopy? Jakieś podwójne kreseczki się pojawiły?

My wypoczywamy nad morzem, szczerze mówiąc trochę się nudzimy bo ile można siedzieć na plaży. A wszystkie lokalne atrakcje zaliczylismy już w poprzednich latach. Nawet piwa się nie mogę napić, @ się spóźnia juz 5 dni. Nie robie sobie dużych nadziei na ciążę, staranka były w tym cyklu cały 1 raz - w 13 dc. Wiec spóźnienie to raczej wynik dużego stresu tuż przed wyjazdem. Jutro wybieramy się na wycieczkę to kupie gdzieś test. Ale najważniejsze że nareszcie odpoczywam bo ostatnie tygodnie przed urlopem były bardzo ciężkie.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 15:44   #474
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, nic nie poszecie, jak tam urlopy? Jakieś podwójne kreseczki się pojawiły?

My wypoczywamy nad morzem, szczerze mówiąc trochę się nudzimy bo ile można siedzieć na plaży. A wszystkie lokalne atrakcje zaliczylismy już w poprzednich latach. Nawet piwa się nie mogę napić, @ się spóźnia juz 5 dni. Nie robie sobie dużych nadziei na ciążę, staranka były w tym cyklu cały 1 raz - w 13 dc. Wiec spóźnienie to raczej wynik dużego stresu tuż przed wyjazdem. Jutro wybieramy się na wycieczkę to kupie gdzieś test. Ale najważniejsze że nareszcie odpoczywam bo ostatnie tygodnie przed urlopem były bardzo ciężkie.
Hej, może jednak .My już po urlopie ale jeszcze długi weekend, więc nie jest źle. U nas starania teraz. Pogoda kiepska więc nigdzie się pewnie nie wybierzemy ale w miescie bedzie dużo imprez.
Juz test zrobiony?
Może niedługo inni się tu pochwalą dobrymi nowinami.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 16:44   #475
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Testu nie kupiłam, nie natknelismy się po drodze na żadną aptekę... mąż sceptycznie nastawiony, nie wierzy ze akurat teraz mogłoby się udać. Ja w sumie też nie wierze wiec wrzucam na luz. @ dalej ani widu ani slychu.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 18:07   #476
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej i jakie wieści? Test był? My jutro skoczymy nad morze, skorzystać trochę ze słońca bo już ochlodzenie tu nadają.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 00:58   #477
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

A jednak ❤
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190818_014006.jpg (59,2 KB, 74 załadowań)
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 06:08   #478
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

gratuluję
A jednak
Morze przyniosło szczęście


Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 17:54   #479
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
A jednak ❤
Super, gratuluje!!!
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 18:08   #480
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Dzięki dziewczyny, mam nadzieję, że szybko posypią się kolejne pozytywy na wątku
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-03 09:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.