Bardzo silna fascynacja osobą nie poznaną osobiście - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-22, 18:10   #1
Monika_97_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 14

Bardzo silna fascynacja osobą nie poznaną osobiście


Nie byłam pewna w jakiej kategorii to zamieścić, ale uznałam, że ta jako "ogólnotematyczna" będzie na pewno dobra.

Przeżywacie taką (jak w temacie) lub przeżywałyście kiedyś? Macie jakiegoś idola, o którym nie potraficie przestać myśleć? Zakładałam osobny wątek, w którym pisałam, że nie mogę stworzyć szczęśliwego związku, ponieważ nie potrafię zakochać się w żadnym chłopaku. Z drugiej strony w kimś się jednak "zakochałam", chociaż to zupełnie inny typ "zakochania", ujmuję w cudzysłów bo nawet nie wiem czy mogę to tak nazwać, w końcu jest to Osoba, której, jak napisane w temacie, nie znam osobiście, ale jest Osobą znaną na całym świecie, o której słyszała pewnie każda z Was. Pewnie pierwsze skojarzenie jakie Wam się nasuwa to nastolatka "zakochana" w Justinie Bieberze, ale to nie to. Ten ktoś mi po prostu imponuje, podziwiam Go, uwielbiam, zajęcie ma delikatnie ujmując trochę poważniejsze niż Justin Bieber i przy okazji jego wykonywania pokazuje swój charakter, który jest dla mnie niezwykły. Jest też według mnie bardzo przystojny i pewnie nie zastanawiałabym się długo gdyby powiedział "zostań moją żoną" hehe :P ale zdaje sobie sprawę, że nie jest to raczej realna sytuacja. Natomiast zupełnie nie przestaje o Nim myśleć. Myślę o nim właściwie w każdej wolnej chwili, kiedy nie muszę koncentrować się na czymś innym, a czasem i wtedy kiedy właśnie powinnam się na czymś skoncentrować. Śni mi się prawie zawsze kiedy mam jakiś sen (a przynajmniej gdy go pamiętam). Czasem w tych snach rozmawiam z Nim, czasem mam z nim porozmawiać, ale do tego nie dochodzi, czasem jeszcze co innego. Kiedyś śniło mi się, że poświęciłam dla Niego życie swoje i swojego dziecka (tak naprawdę nie mam dziecka, ale w tym śnie byłam w ciąży). Co myślicie o takiej wręcz obsesyjnej fascynacji jakąś osobą? Kiedyś znajoma psycholog powiedziała, że mi to przejdzie, ale było to w... 2016 roku. I ciągle trwa. Zresztą w zasadzie chyba nie chcę żeby mi to przeszło. Czy miałyście kiedyś coś podobnego? Znacie podobne przypadki?
Monika_97_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 23:03   #2
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Bardzo silna fascynacja osobą nie poznaną osobiście

Tak, widziałam taki przypadek. O na przykład tutaj:


Her private life Full Trailer



PS Niepoznaną piszemy łącznie.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 13:06   #3
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Bardzo silna fascynacja osobą nie poznaną osobiście

Jak byłam nastolatką a nawet jeszcze na pierwszym roku studiów to zdarzały mi się fascynacje aktorami czy muzykami. Jedna fascynacja zwykle kończyła się, kiedy zaczynała się druga Potem mi to przeszło i teraz nie wyobrażam sobie już żeby mogło mi "odbić" na punkcie kogoś kogo nigdy w życiu nie spotkałam.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 13:08   #4
Ahsoka
Raczkowanie
 
Avatar Ahsoka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 51
Dot.: Bardzo silna fascynacja osobą nie poznaną osobiście

Coś słabe te trolle dzisiaj.
Ahsoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 09:44   #5
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Bardzo silna fascynacja osobą nie poznaną osobiście

Cytat:
Napisane przez Monika_97_ Pokaż wiadomość
Nie byłam pewna w jakiej kategorii to zamieścić, ale uznałam, że ta jako "ogólnotematyczna" będzie na pewno dobra.

Przeżywacie taką (jak w temacie) lub przeżywałyście kiedyś? Macie jakiegoś idola, o którym nie potraficie przestać myśleć? Zakładałam osobny wątek, w którym pisałam, że nie mogę stworzyć szczęśliwego związku, ponieważ nie potrafię zakochać się w żadnym chłopaku. Z drugiej strony w kimś się jednak "zakochałam", chociaż to zupełnie inny typ "zakochania", ujmuję w cudzysłów bo nawet nie wiem czy mogę to tak nazwać, w końcu jest to Osoba, której, jak napisane w temacie, nie znam osobiście, ale jest Osobą znaną na całym świecie, o której słyszała pewnie każda z Was. Pewnie pierwsze skojarzenie jakie Wam się nasuwa to nastolatka "zakochana" w Justinie Bieberze, ale to nie to. Ten ktoś mi po prostu imponuje, podziwiam Go, uwielbiam, zajęcie ma delikatnie ujmując trochę poważniejsze niż Justin Bieber i przy okazji jego wykonywania pokazuje swój charakter, który jest dla mnie niezwykły. Jest też według mnie bardzo przystojny i pewnie nie zastanawiałabym się długo gdyby powiedział "zostań moją żoną" hehe :P ale zdaje sobie sprawę, że nie jest to raczej realna sytuacja. Natomiast zupełnie nie przestaje o Nim myśleć. Myślę o nim właściwie w każdej wolnej chwili, kiedy nie muszę koncentrować się na czymś innym, a czasem i wtedy kiedy właśnie powinnam się na czymś skoncentrować. Śni mi się prawie zawsze kiedy mam jakiś sen (a przynajmniej gdy go pamiętam). Czasem w tych snach rozmawiam z Nim, czasem mam z nim porozmawiać, ale do tego nie dochodzi, czasem jeszcze co innego. Kiedyś śniło mi się, że poświęciłam dla Niego życie swoje i swojego dziecka (tak naprawdę nie mam dziecka, ale w tym śnie byłam w ciąży). Co myślicie o takiej wręcz obsesyjnej fascynacji jakąś osobą? Kiedyś znajoma psycholog powiedziała, że mi to przejdzie, ale było to w... 2016 roku. I ciągle trwa. Zresztą w zasadzie chyba nie chcę żeby mi to przeszło. Czy miałyście kiedyś coś podobnego? Znacie podobne przypadki?
Przeżywała, jak byłam nastolatką i na początku studiow. Pierwszy od 14 do 18 roku życia. Był zupełnie niedostępny. Ale marzyłam o nim intensywnie. Drugi od 19 do 23 roku życia mniej wiecej. Poznałam go. Zupełnie miły normalny facet. Stał się moim kolegą, znormalniał mi. Dorosłam. Ty też powinnaś.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 09:50   #6
malinowelowe
Przyczajenie
 
Avatar malinowelowe
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 20
Dot.: Bardzo silna fascynacja osobą nie poznaną osobiście

takie silne obsesje na czyimś punkcie się leczy
malinowelowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 09:49   #7
konotacja
Raczkowanie
 
Avatar konotacja
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 30
Dot.: Bardzo silna fascynacja osobą nie poznaną osobiście

No nie wiem.. Każdy przeżywa inaczej swoją młodość. Sama stara jakoś nie jest (20 l.) i pamiętam, ze w liceum miałam jeszcze jakieś wielkie miłości, które były niedostępne. Później mi to po prostu przeszło.
konotacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-01 10:49:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.