Zmniejszenie piersi - Strona 171 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-25, 13:03   #5101
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Mary68 Ty już po?
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 13:57   #5102
sloneczna plaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hej, jestem tu nowa, ale z tym samym problemem co Wy
Powiedzcie mi czy któraś miała operacje w Bielsku u dr. Sirek , bo ja własnie mam termin operacji na luty i chciałabym podpytać czy ktoś sie orientuje jak tam jest ?
sloneczna plaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 19:35   #5103
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi

Na kafeterii pisała dziewczyna która miała operacje u Sirka chyba w grudniu i jest bardzo zadowolona.,miała ja na NFZ .A ty czy też będziesz miała na NFZ czy prywatnie kiedy miałaś konsultacje Ja też mam u niego konsultacj

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Operacje u dr Sirka miała dziewczyna z kafeterii wejdź sobie na forum Ona jest bardzo zadowolona a operacje miała w grudniu.Kiedy Ty byłaś na konsultacji u niego bo ja mam w kwietniu i jestem ciekawa kiedy mogę się spodziewać mojej wymarzonej operacji.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Post mi się zdublowal
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 23:02   #5104
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Kobietki!

Ja mam pytanie odnośnie Dermatixu. Czy któraś z Was miała po nim przesuszoną skórę? Mnie aż schodzi skóra z blizn i sutków i jest taka... szorstka. Miałyście podobnie? Stosuje tę maść koło miesiąca, według zaleceń - 2 x dziennie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-26, 05:45   #5105
sloneczna plaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi

Tak ja mam na NFZ, konsultacje pierwszą miałam w październiku 2016, operację mam mieć w luty. Ma mnie operować dr Sirek, ale Tomasz (jego syn)
sloneczna plaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-26, 08:42   #5106
Megbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi

Lisicapol, ja jeszcze nie zaczęłam stosować Dermatixu, ale myślę, że jest to żel silikonowy i ma tworzyć na powierzchni ciała "błonę",więc może się kruszy ta błonka? Może smaruj po wyschnięciu okolice blizn np. Alantanem? Ja do tej pory smaruję blizny Alantanem i wydaje mi się, że zgrubienia mam coraz mniejsze. Ale też zakupię sobie jedno opakowanie Dermatixu na próbę. Ty masz w czarnym opakowaniu czy białym? Bo jakieś różne widzę w internecie...

Edytowane przez Megbi
Czas edycji: 2018-01-26 o 10:02
Megbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-26, 08:47   #5107
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja mam ten w czarnym. Możliwe jest to, co mówisz o tej błonce, ale jeśli tak jest, to nie jest ona za przyjemna w dotyku

Na szczęście widzę dużą różnicę na bliznach jak go stosuje. Bo mam niestety genetyczną tendencję do brzydkich i twardych blizn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-26, 08:54   #5108
Megbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez lisicapol Pokaż wiadomość
Ja mam ten w czarnym. Możliwe jest to, co mówisz o tej błonce, ale jeśli tak jest, to nie jest ona za przyjemna w dotyku

Na szczęście widzę dużą różnicę na bliznach jak go stosuje. Bo mam niestety genetyczną tendencję do brzydkich i twardych blizn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ech tam, niech się kruszy i sypie, grunt że cycuszki jak malowane . Ja dziś zaczęłam ćwiczenia, bo nie mogę patrzeć na ten wysunięty na 2 metry do przodu brzuch , ale cięzko po 2 miesiącach lenistwa
Megbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-26, 09:03   #5109
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Megbi Pokaż wiadomość
Ech tam, niech się kruszy i sypie, grunt że cycuszki jak malowane . Ja dziś zaczęłam ćwiczenia, bo nie mogę patrzeć na ten wysunięty na 2 metry do przodu brzuch , ale cięzko po 2 miesiącach lenistwa
Ja też będę musiała coś poćwiczyć, może basen czy coś. Bo właśnie nie mogę doprowadzić do tego, żeby mi brzuch wyprzedził cycki haha.

A czy Wy też macie czasem jakieś dziwne uciski w piersiach? Nie wiem o co chodzi, ale jest to nieprzyjemne. Takie jakby kłucie, które po chwili przechodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-26, 09:22   #5110
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cześć dziewczyny,
Po jakim czasie po operacji można zacząć ćwiczyć?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-26, 09:42   #5111
Megbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez lisicapol Pokaż wiadomość
Ja też będę musiała coś poćwiczyć, może basen czy coś. Bo właśnie nie mogę doprowadzić do tego, żeby mi brzuch wyprzedził cycki haha.

A czy Wy też macie czasem jakieś dziwne uciski w piersiach? Nie wiem o co chodzi, ale jest to nieprzyjemne. Takie jakby kłucie, które po chwili przechodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też czasami mam takie dziwne kłucia. Myślę, że w środku cały czas jeszcze się wszystko goi i pomału dochodzi do siebie. Bardziej mnie martwi fakt, że ciągle czuję szwy, zwłaszcza z lewej strony i pośrodku. Wyglądają ładnie, nie są już zaczerwienione, a ciągle bolą a może już nie powinny? W połowie lutego mam kontrolę, więc będę pytać.
Co do brzucha, to ja niestety mam spory. Przed zabiegiem schudłam ok 10 kg, ale niestety brzuch, który się wydawał mniejszy przed, teraz przoduje Ja ćwiczę z Jillian Michaels, ma krótkie, ale świetne programy. Ale dziś, pierwszy raz po 2 miesiącach, wysiadłam w połowie

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Po jakim czasie po operacji można zacząć ćwiczyć?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie pojutrze miną 2 miesiące po zabiegu i pomału zaczynam ćwiczyć. Doktor mówił, że po 8 tygodniach można zacząć się uruchamiać, ale delikatnie, spokojnie. Tyle, że u mnie nie ma spokojnie, ja chcę już, od razu i dziś padłam po 15 minutach. Bardziej chyba kondycyjnie, ale z ćwiczeniami na klatkę piersiową też trzeba uważać. Ja złapałam się za hantelki 1,5 kg i nie wiem, czy tego nie odżałuję...
Megbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-26, 09:56   #5112
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Megbi Pokaż wiadomość
Też czasami mam takie dziwne kłucia. Myślę, że w środku cały czas jeszcze się wszystko goi i pomału dochodzi do siebie. Bardziej mnie martwi fakt, że ciągle czuję szwy, zwłaszcza z lewej strony i pośrodku. Wyglądają ładnie, nie są już zaczerwienione, a ciągle bolą a może już nie powinny? W połowie lutego mam kontrolę, więc będę pytać.
Co do brzucha, to ja niestety mam spory. Przed zabiegiem schudłam ok 10 kg, ale niestety brzuch, który się wydawał mniejszy przed, teraz przoduje Ja ćwiczę z Jillian Michaels, ma krótkie, ale świetne programy. Ale dziś, pierwszy raz po 2 miesiącach, wysiadłam w połowie

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------


U mnie pojutrze miną 2 miesiące po zabiegu i pomału zaczynam ćwiczyć. Doktor mówił, że po 8 tygodniach można zacząć się uruchamiać, ale delikatnie, spokojnie. Tyle, że u mnie nie ma spokojnie, ja chcę już, od razu i dziś padłam po 15 minutach. Bardziej chyba kondycyjnie, ale z ćwiczeniami na klatkę piersiową też trzeba uważać. Ja złapałam się za hantelki 1,5 kg i nie wiem, czy tego nie odżałuję...
Nie wiem czy to samo czujemy z tymi szwami, ale mam chyba podobnie. Bo jak ruszam rękami, albo sie wyciągam to bolą. Albo jak smaruje kremem to tez jest takie dziwne uczucie. Chyba tak musi byc po prostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-26, 17:19   #5113
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny, ja po trzech miesiącach widzę dużą różnicę, blizny i sutki są coraz mniej tkliwe. Najdłużej czułam te cięcia po bokach, teraz zaczynam już spać na boczku Starałam się nie naciągać tych boczków, w kuchni zainstalowałam stołeczek i sięgając po cokolwiek w górę wchodziłam na niego.

Dermatix trzeba smarować baaardzo cienką warstwą i dobrze wmasowywać, to też uelastycznia bliznę. Może jest za grubo i dlatego tak się łuszczy?

Hantli bym nie próbowała, większe pranie każę mężowi wynosić do suszarni a to zdecydowanie mniejszy wysiłek. Megbi dobrze się czułaś po ćwiczeniach? Może za bardzo się ze sobą pieszczę?

Nie macie problemu z dodzwonieniem się do Łęcznej? Ja muszę umówić się na wizytę kontrolną, dziś próbowałam od rana i albo zajęte albo nie odbierają
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 08:14   #5114
Megbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziś ćwiczyłam dopiero drugi raz, ale po wczorajszych ćwiczeniach mam zakwasy. Hantle odstawiłam niestety na jakiś czas, bo ja chciałam wszystko od razu, ale tak się nie da. Mnie też bolą te miejsca głównie pod pachami, a dziś po wczorajszych ćwiczeniach jeszcze więcej Dermatix zamówiony, będzie w poniedziałek.
Megbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 08:54   #5115
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cześć dziewczyny,
Wczoraj byłam na kontroli u Dr. Korzeniowskiego w Tychach, pooglądał zrobił zdjęcia i był pod wrażeniem szybkiego gojenia bez komplikacji. Polecił mi maść silikonową Bliznasil jest w rozsądnej cenie i też skuteczna na blizny. Można też stosować plastry silikonowe, ale najpierw wypróbuje maść. Ćwiczenia mogę wykonywać 6 tyg po zabiegu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 12:59   #5116
annhare
Przyczajenie
 
Avatar annhare
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hej dziewczyny ja jestem 9 dni po operacji o jestem zachwycona. Inne życie poza tym, se trochę ciągnie momentami to nie jest źle i goje się ekspresowo. Strupki zaczynają powoli odpadać. Z całego serca polecam dr Bugaj w Łęcznej 💕 ta kobieta zrobiona jest ze złota.



I takie małe zaktualizowanie wiadomości: nie trzeba mieć skierowania na leczenie szpitalne od lekarza rodzinnego. Bo wiem, ze dziewczyny się tu pytały wiele razy. Przed operacją dzwoniłam do sekretariatu się dowiadywać a jak stawiłam się na SORze to nikt się tez o to nie pytał
annhare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 13:00   #5117
annhare
Przyczajenie
 
Avatar annhare
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi

A No i dla ciekawych tutaj zdjęcie moich maleństw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 190A1F10-8A84-40A1-8C7A-2A138D9D51EF.jpg (71,7 KB, 175 załadowań)
annhare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 13:03   #5118
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez annhare Pokaż wiadomość
A No i dla ciekawych tutaj zdjęcie moich maleństw
Witamy w gronie mniejszobiuściastych! Mega cudeńka! Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 13:58   #5119
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Superr


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-27, 14:28   #5120
Muzyk78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez annhare Pokaż wiadomość
A No i dla ciekawych tutaj zdjęcie moich maleństw
Wcale takie małe nie są piękności . Po operacji cycuszki mają moc . A jak Wasi znajomi zareagowali, zorientowali się ? Nie którzy tak się dziwnie patrzą i nie wiedzą o co chodzi Ostatnio oglądałam stare zdjęcia i to na nich inna osoba jest , już się tak z nimi zzylam jakbym miała je od zawsze, że nie wyobrażam sobie jak to było wcześniej, to jakaś masakra musiała być

Edytowane przez Muzyk78
Czas edycji: 2018-01-27 o 14:33
Muzyk78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 17:14   #5121
annhare
Przyczajenie
 
Avatar annhare
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi

Moi znajomi najpierw mówią, ze bardzo schudłam a potem się orientują i pytają się gdzie moje cycki!! ogólnie na zdjęciu wyglądają na duże, w rzeczywistości są bardzo małe, takie do ręki ale szczerze mówiąc jak zobaczyłam się w lustrze wpierwszy raz to pomyślałam, ze lekarze przegięli i za dużo wycięli taki szok!
annhare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 17:23   #5122
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

U mnie właśnie jakoś bardzo się nikt nie zorientował. Jak coś to słyszę tylko, że bardzo schudłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 19:15   #5123
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi

Wszystkie cycuszki po są śliczne, dzieki dziewczyny że wrzucacie zdjęcia. Jest to bardzo motywujące i umila czekanie na spełnienie swoich marzeń, mam termin na maj.
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 20:54   #5124
Toomuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi

Bardzo szybko się goisz annhare, bez siniaków i biust super. Zresztą inne dziewczyny też piękne biusty mają. Chociaż całkiem duże nadal. Ja poszłam w małe, chyba mam mniejsze niż annhare.

Pytałam na kontroli dr. Korzeniowskiego o to ciągnięcie i szwy. To normalne, goi się, a rozpuszczalne w środku jeszcze będą się długo rozpuszczać albo wykruszać.

Z hantlami lepiej uważajcie. Ja jestem ok. 6 tygodni po operacji. Po kontroli, kiedy okazało się, że wszystko goi się OK, przestałam na siebie uważać, podźwigałam za dużo mojego dwulatka i teraz coś mnie porządnie od 2 dni ciągnie w jednej piersi. Chociaż wiadomo, on cięższy od hantelków

Za to już od pewnego czasu śpię na boku, a dziś obudziłam się na brzuchu! Mam nadzieję, że szkód nie narobię sobie.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Jeszcze jedno mi się przypomniało. Dlaczego akurat Dermatix wszystkie używacie? Ktoś polecał akurat ten żel. Bo mi lekarz nie wskazał żadnego konkretnego, tylko że ma być silikonowy, tak jak w zaleceniach przy wypisie. Ja smaruję sporo tańszym Sutriconem. Polecały mi go inne pacjentki w Łęcznej, które miały już kolejne operacje wycinania nadmiaru skóry po schudnięciu (po operacjach żołądka). Blizny na brzuchu, rękach, udach smarowały Sutriconem i chwaliły sobie bardzo. Zresztą faktycznie, niektóre blizny widziałam, że pięknie im się zagoiły i po kolejnych operacjach też planowały go używać.

Muszę sobie w końcu zrobić jakieś zdjęcie i też dorzucić, ale coś nie mogę się zebrać
Toomuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 20:57   #5125
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Toomuch Pokaż wiadomość

[/COLOR]Jeszcze jedno mi się przypomniało. Dlaczego akurat Dermatix wszystkie używacie? Ktoś polecał akurat ten żel. Bo mi lekarz nie wskazał żadnego konkretnego, tylko że ma być silikonowy, tak jak w zaleceniach przy wypisie. Ja smaruję sporo tańszym Sutriconem. Polecały mi go inne pacjentki w Łęcznej, które miały już kolejne operacje wycinania nadmiaru skóry po schudnięciu (po operacjach żołądka). Blizny na brzuchu, rękach, udach smarowały Sutriconem i chwaliły sobie bardzo. Zresztą faktycznie, niektóre blizny widziałam, że pięknie im się zagoiły i po kolejnych operacjach też planowały go używać.

Muszę sobie w końcu zrobić jakieś zdjęcie i też dorzucić, ale coś nie mogę się zebrać
Ja używam Dermatixu bo właśnie był tu polecany na forum. Nie znam zadnych silikonowych innych, więc się wzoruje na poprzedniczkach. Jak powiedziałam dr Korzeniowskiemu czego używam, to stwierdził, że bardzo dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 21:02   #5126
Toomuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi

Po cesarkach używałam jeszcze innego żelu- Contratubex. Też się świetnie zagoiły blizny i są mało widoczne. Pewnie i tak największą rolę odgrywa sama skóra i jej tendencja do tworzenia bliznowców. W każdym razie smarujmy się i masujmy, bo samo smarowanie to mało
Toomuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 21:38   #5127
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Contratubex bardzo mnie piekł, więc sobie go odpuściłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 12:11   #5128
Toomuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dorzucam zdjęcie. O dziwo, wyglądają na duże, ale to max 70 c. Chyba jednak mam podobny rozmiar jak annhare. I blizny na zdjęciu wychodzą ciemniejsze niż na żywo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180128_013831.jpg (76,2 KB, 150 załadowań)
Toomuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 20:37   #5129
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Toomuch Pokaż wiadomość
Dorzucam zdjęcie. O dziwo, wyglądają na duże, ale to max 70 c. Chyba jednak mam podobny rozmiar jak annhare. I blizny na zdjęciu wychodzą ciemniejsze niż na żywo.
Piękności! 🤗

Jaaaak ja się cieszę, że trafiłam tu na forum i taaak mnie zainspirowałyście! Małe piersi to jest TO!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 01:47   #5130
Alicya2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 45
Dot.: Zmniejszenie piersi

Witam dziewczyny!

Jestem po operacji u dr Mądrego w Krakowie,zabieg miałam w sobotę dziś już w domu.Jestem przerażona ponieważ jutro mam zmieniać opatrunki pierwszy raz...kazał octanisept kioton 1000 o sterylne opatrunki o ile dobrze zrozumiałam,pomóżcie !!!

Co z alantanem? Rany pieką i swędzą okropnie,tez tak miałyście?

Pozdrawiam
Alicya2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.